>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Zauważyłem dziwną regółe - jak City chce wygrać, musi atakować, goni wynik to robi sporo rogów:
2:1 porażka z CCM - 10 rogów
1:0 wygrana z Roar - 12 rogów.. z czego 10 do przerwy gdzie wynik HT był 0:0
1:1 z Victory, gdzie gonili wynik - 9 rogów.
Patrząc na statystki niby jakby Perth, czytając live chat na fortunie to mecz zenada, ale patrząc na rogi... No to gospodarzom zależy! ????
Chyba dzis tylko Ty ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
19.01. 09:50 Melbourne City vs Perth Glory - to co Glory wyprawia to głowa mała. Czyżby kolejny thiller się szykuje? Na live mecz raczej ????
Thiller/horror to jest niemiecki komentator ???? Oprócz &quot;popisów&quot; piłkarzy rzecz jasna...
 
allen21 122

allen21

Użytkownik
Coś mnie podkusiło, żeby dać sobie spokoj z bramkami i kornerami. Zagralem over 4.5 kartek i mam nadzieje, ze wejdzie.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Melbourne gra twardo. Zobczymy co im trener w przerwie powie, no i albo się rozuźnią, albo dalej będą łapać kartki. Kurs na over 2.5, po 6.50 teraz ???? a over 1.5, po 2.75 :sun: kusi, ale rozsądek podpowiada wstrzymać się tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Coś mnie podkusiło, żeby dać sobie spokoj z bramkami i kornerami. Zagralem over 4.5 kartek i mam nadzieje, ze wejdzie.
Myślę, że na spokojnie, grają twardo, szansa spora...
Melbourne gra twardo. Zobczymy co im trener w przerwie powie, no i albo się rozuźnią, albo dalej będą łapać kartki. Kurs na over 2.5, po 6.50 teraz ???? a over 1.5, po 2.75 :sun: kusi, ale rozsądek podpowiada wstrzymać się tym razem.
Oj kusi, choć podstaw sportowych na razie nie ma ku temu ???? No remisem śmierdzi, ale dnb na Perth po @ 1,85 za drobne na stole położę zwrot ft 0-0. GL!
edit
Wracając do braku Fornaroliego, City po prostu nie ma napastników. Obecnie na boisku jest Wales. Nie dziwota, że bilans bramek strzelonych mają na poziomie outsiderów ligi. Tylko skuteczność i styl pt. &quot;męczenie buły&quot; konsekwentnie ich ratuje.
Qwa Keogh setkę zjeba.... !!! I znowu zjeb... 100. No Panowie tak to wy nie wygracie. Ba w odp. poprzeczka dla City...
edit
I skończyło się 0-0... Glory bliżej (były 100 - ki), City poprzeczka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
remis: 3.25 ✅
btts: 1.80 ⛔
remis + btts ako : 4.50 ⛔⛔

(bet365)
Edit:
kreator zakładu w chwili puszczenia kuponu podliczył, że jest 4.33 ???? :puke:
Ale dziadówa. Dzisiaj na równiutkie zero, chociaż blisko było, co widać na filmiku w poście wyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +24
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Dziś nuda w bramki, jutro pokaz strzelecki? Myślę dalej o bramkach u ,,spadkowiczów&#39;&#39;, ale kursy już mega poleciały w dół ;( 1.51 na btts ale tylko na etoto, reszta 1.45 max a większości 1.40 :O
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś nuda w bramki, jutro pokaz strzelecki? Myślę dalej o bramkach u ,,spadkowiczów&#39;&#39;, ale kursy już mega poleciały w dół ;( 1.51 na btts ale tylko na etoto, reszta 1.45 max a większości 1.40 :O
Nie jest tajemnicą, że &quot;wszystko&quot; u outsiderow wskazuje na over. Ten kierunek jest bez &quot;filozofii&quot;, ale jak najbardziej prawdopodobny. Też tak mam ???? na &quot;tapecie&quot; ???? Tylko live się przyczaję tak po 15 min. np. ????
Co do Victory, to jednak live zostaje. Nara!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
ja tam jutro gram takie coś:

CCM - Roar

1 - @2,87 - 0,5j ⛔ -0,5j
Mecz konkursowy - na wstępie zapraszam do udziału i typowania, jak jeszcze nie oddaliście typów.
CCM już od kilku meczy coś tam gra, jest blisko przełamania i udało się w meczy z City. To powinien być ten bodziec, który, mam nadzieję, spowoduje, że coś w ekipie z Gosford pęknie. Może nie zaczną teraz wszystko wygrywać, ale u siebie z Roar i w takim momencie powinni ogarnąć 3 punkty. Z Roar, które o ile w meczach z Jets czy Glory coś walczyło to po meczu z Victory powinno być mocno rozbite... i stawiam, że jeszcze nie podnieśli się po tym laniu.

Victory - Phoenix

1 - @1,7 - 1j ⛔ -1j
rogi - un12 - @1,5 - 0,5j ✅ +0,25j
Victory, połowa z większym wynikiem - 2 - @2,2 - 0,5j ✅ +0,6j
Gol Kosty - @2,87 - 0,3j ✅ +0,56j
Gol Toivonena - @2,05 - 0,3j ✅ +0,32j
Naturalnym typem wydaje się tutaj wygrana gospodarzy. W tym silniku zwanym Phoenix już w ostatnim meczu coś szwankowało i fakt, że Nixi zgarnęli komplet punktów zawdzięczają sędziemu. Teraz z Victory może być znacznie trudniej o jakiekolwiek punkty.
Do tego dodaję 2 mniejsze typy (miały być 2, wyszło &#39;plus&#39; cztery) - rogi - poniżej 12. Victory robi w meczach coś około 5 rogów... Phoenix - tutaj może być różnie, ale mając trio Krishna, Williams, Singh bardziej grają do środka. Ewentualnie Sheridan gra do końcowej linii.. ale pytanie kiedy wejdzie na boisko i czy starczy czasu na nabicie aż około 4-5 rogów.
Do tego dodaje typ na to, że Victory strzeli więcej goli w 2 połowie - tutaj argumentacja jest prosta - zmęczeni Nixi mogą już nie wytrzymywać, a Victory przed własną publicznością będzie grało do końca.
No i gole - Kosty i Toivonena... Liczę na gola Barbarosesa - ostatnio się rozstrzelał, może i jutro podtrzyma dobrą passę. Typ na gola Ola&#39;ego to raczej kontra do typu na Kostę.
Uf się tych typów na jutro na 7 uzbierało, że hoho.. albo będzie wtopa i nie... pamiętajcie - gramy z rozwagą.
Oby jutro na zielono - Czołem!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Central Coast Mariners - Brisbane Roar1:1

remis @3,70 Unibet ✅
remis i obie strzelą @4,25 Unibet ✅
DW 2:2 @10,5 Unibet ⛔

Od początku jak zobaczyłem ten mecz to w głowie siedział mi wynik 2:2, jest to typ na przeczucie nie podparty żadnymi statystykami. Dwie czerwone latarnie ligi, CCM ostatnio się przełamało i po 10 porażkach pod rząd wygrali wreszcie swój mecz, Roar natomiast na ostatnie 9 meczy 8 porażek i jeden remis. CCM nie zanotowało remisu od 11 spotkań, Roar od 3. Jeżeli miałbym iść w stronę którejś z ekip to chyba większe szanse dawałbym gospodarzom, jednak zostanę przy swojej pierwszej myśli, czyli remisie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Do góry Bottom