>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

grendel 83K

grendel

Użytkownik
No to co ....idziemy pod prąd
Victory-NIx remis@6✅
Dokładny wynik [email protected]✅
Jak się człowiekowi stare czasy przypomniały , to i fajne typy do łba przyleciały .
Dzięki qowalsky6 za poranek z punk rockiem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Łoooo a co tam w Melbourne się dzieje? Wróżyłem w zadyszkę gości a tu widzę grają swoje jak ta lala.
W tym sezonie nie będę grał przeciw Nix. Chyba, że nie będzie w składzie Krishny i Kurto ???? Cieszę się, że zostawiłem ten mecz na live.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Kurto się wyrobił, pamiętam go jeszcze z czasów Wisły Kraków i raczej był ręcznikiem. Pobyt w Holandii dużo mu dał.
No i 2:3, jeszcze łamaka wykręcą ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory słupek ???? I Filip by nie pomógł.. .
W tym sezonie nie będę grał przeciw Nix. Chyba, że nie będzie w składzie Krishny i Kurto ???? Cieszę się, że zostawiłem ten mecz na live.
80 min.
Victory cisna, albo wyrównaja, albo kontra ich dobija. Over 5,5 po @ 1.8 za drobne ✅
Edit
I Kopczyński się pojawił na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
powyżej 4,5 kartki kurs 1,65⛔
goście powyżej 1,5 kartki kurs 1,6✅
Są 3, jeszcze ponad 20 minut, powinno być ostro. Goście mają 1, też powinni coś jeszcze dostać, nawet za grę na czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Victory słupek ???? I Filip by nie pomógł.. .
80 min.
Victory cisna, albo wyrównaja, albo kontra ich dobija. Over 5,5 po @ 1.8 za drobne
Edit
I Kopczyński się pojawił na boisku.
Mówisz i masz
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory słupek ???? I Filip by nie pomógł.. .
80 min.
Victory cisna, albo wyrównaja, albo kontra ich dobija. Over 5,5 po @ 1.8 za drobne
Edit
I Kopczyński się pojawił na boisku.
I 3-3 ✅ w miarę szybko ????
No to co ....idziemy pod prąd
Victory-NIx remis@6
Dokładny wynik [email protected]
Trzymam kciuki
z Kurto na bramce? może się nie udać, ale kurs cieszy i powoli zmęczenie będzie dawać znać. Tak czy inaczej - ov jest do grania. - ov5,5 - @1,9 - 0,3j
Graty kolego ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No to co ....idziemy pod prąd
Victory-NIx remis@6✅
Dokładny wynik [email protected]✅
Jak się człowiekowi stare czasy przypomniały , to i fajne typy do łba przyleciały .
Dzięki qowalsky6 za poranek z punk rockiem .
&quot;Wszyscy jedziemy na tym samym wózku...&quot;, kto zna, ten wie... ???? Jarocin 92
Gadu, gadu a Marynarze 1-0 W doliczonym Roar na 1-1. Niech idą dalej w tym kierunku ????
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
CCM zagrało to co nasza kadra... szybki gol i oddanie boiska i próba dociągnięcia wyniku do końca... szkoda, że nie dociągnęli tego 1:0 do połowy - już pisałem post na kontrę. X2 koło 35 min skakał między @2,2 a @2,36.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM zagrało to co nasza kadra... szybki gol i oddanie boiska i próba dociągnięcia wyniku do końca... szkoda, że nie dociągnęli tego 1:0 do połowy - już pisałem post na kontrę. X2 koło 35 min skakał między @2,2 a @2,36.
Teraz Marynarze mieli okazje, Shabow, rykoszet ale Young na posterunku. Jednak nie jestem w stanie &quot;stwierdzić&quot; kto wygra ten mecz. Może faktycznie tu będzie x? Dobrze by było gdyby padła jeszcze jedna bramka ????
Dla sportu live pobieram x po @ 2,15 ✅ symbolicznie dla lepszego oglądania ???? No i gdyby mieli &quot;przyciąć&quot; z tym overem...
I znowu okazja dla CCM, ale sędzia widział spalonego.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pewnie padnie. Albo CCM coś ugra... albo po 75&#39; nadzieją się na kontrę Brisbane.
Ostatnie minuty to 3 szanse dla CCM, co nie znaczy, że zaraz im Roar nie wbiją ???? Taki poziom...I VAR ???? ... Nie ma karnego... Czyli ustawili na x ????
 
Do góry Bottom