>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9$ w Absolute Slots!!! NO DEPOSIT

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP


Ugrane z 13$ bonusu dzisiaj:-D

Zastanawiam się czy warto poświęcić 25$ ????
skoro i tak już to piszę to chociaż powiedz jak to zrobiłeś &quot;mistrzu&quot; :-D

jasne że warto, trochę nie warto dla tak małej sumy z całej tej twojej, ale i taka jak ta na drodze nie leży, wypłacą na 100% ...

pochwal się jak to zrobiłeś, też grałem na tej grze za całość na najniższej stawce lecz nic nie siadło !
 
S 0

sharki698

Użytkownik
w 2 kręceniu ( 1 kręcenie za 2$) coś mi sie wyświetliło ze 5 spinów darmowych, te kółka na bokach po lewej i prawej stoją a kręcą się tylko te śrdokowe, ni i z tym 5 spinów wpadło ponad 100$, no i poszło auto spin 50 kręceń, w międzyczasie grałem w poka ???? , potem patrze a na koncie ponad 300$, w historii sprawdziłem że znowu te 5 free spins poszło, a dalej to już jakoś zleciało.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
w 2 kręceniu ( 1 kręcenie za 2$) coś mi sie wyświetliło ze 5 spinów darmowych, te kółka na bokach po lewej i prawej stoją a kręcą się tylko te śrdokowe, ni i z tym 5 spinów wpadło ponad 100$, no i poszło auto spin 50 kręceń, w międzyczasie grałem w poka ???? , potem patrze a na koncie ponad 300$, w historii sprawdziłem że znowu te 5 free spins poszło, a dalej to już jakoś zleciało.
a ha ja tę grę znam, i wiem że ta i wiele innych daje na wyższych stawkach, bo na małych w te gry nie da się grać, tylko trzeba właśnie zagrać na farta z za 1-2$ i prędzej coś siądzie ładnego, niż kręcąc tak jak ja za najniższą kilkanaście razy a i tak spadłem do zero :kwasny4565:
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Absolute Slot to jest rewelacja dla mnie ????
Dzisiaj udało sie maxa wyciagnac z jednego promo, wyplata zlecona. Bede informowal na biezaco. Nie moze byc jednak problemow bo juz raz stamtad wyplacalem i nie bylo zadnych zastrzezen.

Szczerze Polecam !
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
a co z resztą kasy zrobić? nie da się tego wypłacić?
no wiesz, teoretycznie się nie da, powinna zostać automatycznie odjęta, lecz to co zobaczyliśmy ostatnio w innym kasynie tej sieci to już nie wiem co mam myśleć, bo gość wypłacił max ile było można z podobnego promo, a potem resztę ze stanu konta które miał, łącznie sssporo kaski, pewnie widziałeś ten temat, więc pogadaj z nim, jak on to zrobił, pokazywał screeny, a w twoim wypadku takie coś by ci się przydało, bo masz ładne sianko do wyciągnięcia :spokodfhgfh:
 
M 12

m@estro

Użytkownik
For sure dowodzik, czy tam prawko, paszport; ostatnio jest moda na rachunki różnego rodzaju i skany z banku. Czasem trzeba nawet formularze wypełniać, skanować i wysyłać :-?
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Zawsze każdy musi wysylac czy nie kiedy pojdzie bez dokumentów? Mi na czacie powiedzieli ze nie zawsze sa potrzebne dokumenty.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
A ten formularz to skąd go trzeba wziac i wypełnic? I jescze pytanie Jeśli mam innego meila w moneybookers a w kasynie to moga robic z tego jakis problem?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
A ten formularz to skąd go trzeba wziac i wypełnic? I jescze pytanie Jeśli mam innego meila w moneybookers a w kasynie to moga robic z tego jakis problem?
formularz przyślą ci jak będą chcieli skanów, a co do meila, to nie wiem, bo u mnie na wszystkich kontach meile się pokrywają, także nie wiem jak to jest !
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
endriu : Niekoniecznie jest tak jak mówisz. Ja z poprzedniego promo wypłacając nie musiałem im nic wysyłać. Wystarczył minimalny depozyt, aby potwierdzic tożsamość. Mówię jak było w moim przypadku.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
endriu : Niekoniecznie jest tak jak mówisz. Ja z poprzedniego promo wypłacając nie musiałem im nic wysyłać. Wystarczył minimalny depozyt, aby potwierdzic tożsamość. Mówię jak było w moim przypadku.
rozumiem, ja napisałem jak było w moim wypadku, a jak będzie w tym to się przekonamy :-D
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
A ten formularz to skąd go trzeba wziac i wypełnic? I jescze pytanie Jeśli mam innego meila w moneybookers a w kasynie to moga robic z tego jakis problem?
to dodaj sobie meila do moneybookers, którego masz w kasynie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom