>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9$ w Absolute Slots!!! NO DEPOSIT

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja w ciągu 24h skorzystałem u nich z trzech promocji bez depozytu byly to odpowiednio 20$ , 10$ i teraz 9$. te 9$ jeszcze mam ale z tych dwoch pierwszych promo nic nie trafiłem , a kręciłem 15 razy , nawet 0.01$ nie wpadlo ????
 
kuzia 0

kuzia

Użytkownik
ja miałem aż 3 promo w tym kasynie : 9E, 10E i 20E i oczywiście lipa nic się nie ugrało z tego :kwasny4565:
 
jk 0

jk

Użytkownik
no nie bylbym taki pewien, bo ja juz zlecilem wyplate na moneybookers, takze, ze komus sie nie poszczescilo nie znaczy, ze nie mozna nic wygrac.
a macie rozne promocje, bo tamte 10$ to sa poprzednie bonusy tego kasyna, ktore nie zostaly wykorzystane.
temat do zamkniecia, bo jest juz temat odnosnie tego kasyna i jego promocji
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Obrot zrobiony ale trzeba zrobic depozyt live chat juz nie odpowiada ale to zrozumiale.

Trzeba robic depozyt ?

edit: dowiedzialem sie ze trzeba robic depozyt ale jak nie wezme zadnego promo to bede mogl od razu wyplacic.

150 $ bonusu + 25 $ depozytu wypłacone
 
galek7 0

galek7

Użytkownik
Mi sie niestety nie udalo wygrac, ale kto nie sprobuje ten nie wygra ;)
Gratki dla tych co to sie im udalo.

A skorzystalem z dwoch bonusow 9 i 20 ;)
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
We have received your cashout request for 70. Your withdrawal will be processed within 2-5 business days after being reviewed by our Accounting Department.

Znaczy to chyba tyle ze max z tego bonusa to 45 dolcow. Lecz z tego co dobrze widzialem to chodzilo o to ze max cash out z bonua to 9 ( bonus ) x 45 czyli 405. Ktos ma podobnie ?

Tak wyplata poszla 70 ... no ale zawsze i tak 45 $ + ;)
 
R 125

roger12

Użytkownik
We have received your cashout request for 70. Your withdrawal will be processed within 2-5 business days after being reviewed by our Accounting Department.

Znaczy to chyba tyle ze max z tego bonusa to 45 dolcow. Lecz z tego co dobrze widzialem to chodzilo o to ze max cash out z bonua to 9 ( bonus ) x 45 czyli 405. Ktos ma podobnie ?

Tak wyplata poszla 70 ... no ale zawsze i tak 45 $ + ;)
a robiłeś depozyt?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom