>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
ten bukmacher to i tak padaka, limity do 0 i brak mozliwosci depozytu przy graniu stawką 50 zł i wygraniu kilku meczów i byciu na plus jakies 1400 zl
 
B 648

brof123

Użytkownik
To na 1XBET

30.03.2023 22:34
Żądanie №******** podjęcia środków w wysokości 250.00 PLN i do teraz nie ma środków , zlecone na portfel jetton . gram już kupe lat i na jetton czy inne portfele szło mi od 1 minuty do max 18 minut. jest zaakceptowane przez bukmachera ale wisi , nie ma "Pomyślnie wykonano e-przelew w wysokości......"
pisałem in na czacie , mówili że czekać na maila , dostałem maila że do 24h może iść , z tym że mi nigdy tak nie szło , najdłużej jakieś 20 minut .

Mieliście tak kiedyś na jettona ?
 
G 0

guru92

Użytkownik
To na 1XBET

30.03.2023 22:34
Żądanie №******** podjęcia środków w wysokości 250.00 PLN i do teraz nie ma środków , zlecone na portfel jetton . gram już kupe lat i na jetton czy inne portfele szło mi od 1 minuty do max 18 minut. jest zaakceptowane przez bukmachera ale wisi , nie ma "Pomyślnie wykonano e-przelew w wysokości......"
pisałem in na czacie , mówili że czekać na maila , dostałem maila że do 24h może iść , z tym że mi nigdy tak nie szło , najdłużej jakieś 20 minut .

Mieliście tak kiedyś na jettona ?
A jeton masz zweryfikowany? Ja od jutra na 888starz zaczynam wypłacac kase na jeton. Bedzie to pierwszy raz, takze zobaczymy.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Pewnie masz na myśli piątkowy reload coś jak na 22bet , jeśli o tym mówisz to musisz obrócić bonus 3 krotnie ako z 3 zdarzeniami i kursem 1.4 minimum na zdarzenie . Ja tak mam w 22bet i jeśli spełnisz warunki wtedy kwota bonusu doliczana jest do salda i masz 24h na spełnienie warunków. Najważniejsza kwestia to taka ze piątkowy reload to max 400zl , nawet jeśli saldo bonusowe ci się uda zrobić więcej to do konta głównego dopiszesz tyle ile dostałeś bonusu podczas wplaty
 
M 0

Manawa23

Użytkownik
Chciałem wypłacić środki na Jeton i dostałem od nich takiego maila.Jak mam go rozumieć ?


The 888starz Security Service is entitled to decline cash withdrawal requests if deposits were made through e-payment systems; refuse any withdrawal should the deposit or withdrawal amounts be inconsistent with bets placed (the Customer must place bets with stakes which add up to the sum of all deposits and the bets must have odds of at least 1.1; placing a high volume of bets that have a minimal impact on your balance shall not be taken into account, i.e. bets placed on opposite outcomes in games such as Roulette, Baccarat, Craps and Dice). Permitted withdrawal amounts shall be calculated based on the amount of the bets placed from any given deposit
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Pewnie pytanie retoryczne ale czy ktokolwiek, kiedykolwiek próbował odzyskać hajs po takim mailu od nich? Chodzi mi o pisanie skarg itp.

Zamknęli mi konto i ukradli 624 USDT.

Człowiek już miał nadzieję, że rusek się zrobił bardziej wyrozumiały a tu przykra niespodzianka.

1681249464280.png
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Pewnie pytanie retoryczne ale czy ktokolwiek, kiedykolwiek próbował odzyskać hajs po takim mailu od nich? Chodzi mi o pisanie skarg itp.

Zamknęli mi konto i ukradli 624 USDT.

Człowiek już miał nadzieję, że rusek się zrobił bardziej wyrozumiały a tu przykra niespodzianka.

Pokaż załącznik 28789
624$ to są grosze więc nie chcę mi się wierzyć, że nic nie zrobiłeś i zamknęli Ci konto. Na 1xbit to standard. Robią tak bez powodu ale na 888 nie spotkałem się z tym żeby komuś bez powodu zamknęli konto. Konto jest na Ciebie i nigdy u nich nie miałeś innego? Nie grałeś na kontach znajomych? Nie grales ustawionych spotkań? Nie grales surebetow?
 
Do góry Bottom