>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

85$ No deposit w ipoker (dla wszystkich)

chris7 7

chris7

Forum VIP
Dostałem przed chwilą informację, że wszystkie osoby, które zakładały konta przed wykluczeniem Polski, otrzymają pierwszą cześć promocji do 48 godzin. To jest ich oficjalne stanowisko, więc każdy kto uczciwie założył jedno konto powinien otrzymać bonus .
Dobrze, że zmienili zdanie , bo faktycznie źle to by o nich świadczyło , jeżeli osoby zakładające konto przed wykluczeniem nie otrzymałyby promocji.
The promotion was suspended for Polish customers in the early hours of February 23rd. However, Offsidebet will honour all outstanding registrations of Polish customers, made prior to the suspension.
Who successfully registered for the promotion (and received a confirmation email about it) will receive his $10 starting package within the next 48 hours. The only exclusion will be multiple accounts created - same names, same address or same IP - such accounts will not receive the free money.
 
S 0

simhazi

Użytkownik
mowilem ze jednak cos z tego bedzie skoro support odpisal mi takie cos:
Hi,
please be patient for 24 to 48 more hours - we&#39;re sorry for the delay - we just have thousands of applications to process.
Regards
 
R 17

raul18

Użytkownik
duzo osob na nich najechalo na LC i zablokowalo potem konto wiec troche poszli po rozum, mi odpisali ze od jutro z samego rana zaczna powolutku dopisywac zalegle 10$
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Dostałem przed chwilą informację, że wszystkie osoby, które zakładały konta przed wykluczeniem Polski, otrzymają pierwszą cześć promocji do 48 godzin. To jest ich oficjalne stanowisko, więc każdy kto uczciwie założył jedno konto powinien otrzymać bonus .
Dobrze, że zmienili zdanie , bo faktycznie źle to by o nich świadczyło , jeżeli osoby zakładające konto przed wykluczeniem nie otrzymałyby promocji.
Zarejestrowalem się w Poniedzialek 22 lutego 2010 15:36. Do tej pory nie mam tych 10$... Mam czekac jeszcze 48h czy lepiej by bylo do nich napisac?
Ktos zna dobrze angielski i moglby tutaj wstawic nam co mamy do nich napisac?
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Napisze jutro wieczorem. Komus napisali ze bada od jutra wznawiac wyplacanie tych 10$ wiec poczekajmy cierpliwie:-|
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Support sprawdzil i powiedzial mi ze nie jestem na czarnej liscie i bede dzisiaj kredytowany,

Konto zakladalem 22 ???? z jednego Ip wiec juz chyba zdania nie zmienia drugi raz ????

Dobrze ze wszystkich oszustow wylapali i zrobili liste uczciwych ludzi,

Zdanie pewnie zmienili po tym jak niektorzy pozamykali konta ???? ale to dobrze ze tak zrobili ????
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
konto zakladalem tam ok pol roku temu, gralem tam juz i depo robilem itp.. wyslalem swoje zgloszenie gdyz promo ponoc dla wszystkich&lt;?&gt; meil potwierdzajacy przyszedl w sobote i do teraz 0 na koncie..
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
zagralem we freerolu,wygralem troche wplacilem, pogralem i wyplacilem, dzis mi przyszlo ze do 48h dostane wiec czekam..
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ja nie dostalem zadnego maila ze promocja wznowiona tylko pop przeczytaniu tutaj wszedlam na live i zapytalem czy dostane gosciu kazal podac username i powiedzial ze jestem na liscie bonusowej i dostane dzisiaj,

Wlasnie dostalem 10$ , konto zakladalem przed 14 jeszcze 22 ???? tu wlasnie nie chodzi o te 10$ bo to sam moglbym sobie wplacic , tylko o dalsze nagrody , bo mozna wiecej zyskac grajac u nich ???? a punkty banalnie wyrobic ???? Turnieje a pozniej jeszcze wyscig ....

Fajnie ze zostala poprawiona promocja w co dawalem 0 % ze tak bedzie ????
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
tez mam juz kase na koncie..a bylem starym uzytkownikiem takze dla wszystkich ktorzy zglosili sie bedzie dostepna, i zaznaczam ,ze waznosc promocji juz zostala zakonczona, nie przyznaja juz ani nowym ani starym tylko tym opsobom ,ktore sie wczesniej zarejestrowaly a jeszcze nie dostaly..
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wczoraj zaczeli sie pytac czemu chce zlikwidowac konto.To zaczelismy sobie pisac ze oni sa nie fair,oni ze przepraszaja,ze niektorzy Polacy dostali,oni ze zaluja ze tym Polakom wyplacili,na koniec napisalem ze zrobili sobie swietna reklame i ze jest &quot;hot topic&quot; na jednym z wiekszych forum polskich i ze wybiore sobie pokerroom gdzie beda Polakow traktowac powaznie.Oni znowu &quot;sorry&quot; i koniec rozmowy.
A tu widze dzisiaj ze zrozumieli jaka maniane odwalili,tez dostalem tego maila,kasa na koncie.Czyli jednak pospolite ruszenie Polakow na LC i mozna swoje wywalczyc ????
 
S 22

sebdra

Użytkownik
jest kapucha mozna grać
stage 1 – $ 10 free - generate 75 OPP and play in a tournament for $1250!
You’ve already received starting package 1 of $10. Now your task is to play on Cash Tables and gain 75 OPP.
Try to choose tables corresponding to your level of play. Tables with micro limits from $0,01- $0, 02 to $0,05 - $0,10 are most suitable for beginners.
chodzi o to ze za tą dyszke mozna grac tylko micro limits from $0,01- $0, 02-do limitu $0,05 - $0,10-czy sie myle ze na wszystkich stawkach mozna grac
 
W 0

witekx

Użytkownik
chodzi o to zeby wybrac odpowiednie stawki do swojego poziomu gry... te podane to są najlepsze dla początkujących, wiec mysle ze mozna grac na jakich sie chce ????
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja ugrałem z tych 10 trochę i pytałem na live czy nadwyżkę można przelać na zakłady, dostałem odp. że dopóki nie skończymy 3 etapu to nie można, no chyba że wpłacimy swoją kase.
no sportsbetting until you meet the conditions for all 3 stages
 
Do góry Bottom