>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

8. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (11.10 - 12.10.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-10-10 o 09.45.13.png
Zrzut ekranu 2021-10-10 o 09.45.21.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
Ostatnia edycja:
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Albania - Polska 1 3.75

Jak dla mnie promocja i trzeba pobierać szybko, bo kurs spadnie. Nikt o zdrowych zmysłach nie postawi grosza na tą śmieszną zbieraninę. Ofensywnie jesteśmy na poziomie jakiejś Estonii czy Kosowa. Nasza kreacja gry to jest kpina. San Marino kasowało nas, jak chciało i tylko to, że są amatorami sprawiło, że strzeliliśmy jakieś przypadkowe bramki. Poważniejsza ekipa nie dopuści nas nawet do okazji strzeleckiej. Jeśli Lewy znów nie zagra jakiegoś wybitnego meczu, to w Albanii gramy na 0 z przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Super taktyka , grac 90 minut wrzutki z San marino w których nic nie wynikało :) trener jest wybitnym fachowcem . Mam nadzieje że po meczu z Albanią juz go nie będzie
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Pierwsze 30 minut dobre, nawet jak na rywala tej klasy. Za szybkie tempo dla gości. Potem po prostu słabo. Druga linia zero pomysłu, ale i szybkości nie narzucali nic.

Chyba to będzie nowa sytuacja dla nas bo do tej pory Polacy uciekali w tabeli a teraz trzeba gonić. Ewentualnie nie przegrać, wygrać z Węgrami i liczyć że Anglia nie odpuści Albancom.

Osobiście uważam że Albańczycy nie wytrzymają ciśnienia tego meczu, ale zobaczymy
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie wyluzujcie trochę, zgadzam się że grali mizernie, oczy bolały patrząc na to. Skład Sousa to chyba wybierał z maszyny jak numerki w totku. Wynik dużo lepszy niż gra ale to był mecz, który tylko musiał się odbyć i tyle a wy z tego spotkania wyciągacie wnioski.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Panowie wyluzujcie trochę, zgadzam się że grali mizernie, oczy bolały patrząc na to. Skład Sousa to chyba wybierał z maszyny jak numerki w totku. Wynik dużo lepszy niż gra ale to był mecz, który tylko musiał się odbyć i tyle a wy z tego spotkania wyciągacie wnioski.
Skoro my z amatorami nie potrafimy wypracować sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej, to jak mam nie wyciągać wniosków? Przecież 90% dobrego w tym meczu wynikało z chaosu i przypadku. My nie kreujemy gry. Bezmyślne wrzutki jak z meczu ze Szwecją. Poziom przeciwnika sprawił, że w końcu jakaś doszła. Z Albanią nie będziemy prowadzić gry, bo tego nie potrafimy. Z naszą obroną coś pewnie stracimy, chyba, że będzie to zachowawczy mecz na 0-0. Jesteśmy tak słabi, że musimy się w tym momencie obawiać drużyn pokroju Albanii. Już w poprzednim meczu nie mogliśmy nic zrobić długimi fragmentami. Zostaje liczyć na to, że Lewandowski znów się urwie i może jakoś się uda. Ta ekipa nie ma żadnego potencjału, nasze najlepsze pokolenie się skończyło i zostały tylko niedobitki u schyłki kariery. Za 3-4 lata będziemy na poziomie Bułgarii, Czarnogóry, itp. Znów zawitamy z 3 koszyku na długie lata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Chyba Ci wszyscy co tak negatywnie piszą odnośnie wczorajszego występu naszych piłkarzy to ładnie wtopili, panowie przecież mecze z takim rywalem traktowane są jako taki lekki trening, taki mecz ma się tylko odbyć i tyle. Po co zabijać się i walczyć do upadłego skoro przewyższamy rywala o 4 klasy. Już sam skład,jaki desygnował Sousa był wyznacznikiem tego jak go traktuje, od początku grali Ci co w meczu z Albanią zaczną go na ławce (oprócz Roberta, bo dał go w pierwszym składzie, żeby strzelił sobie 2-3 gole, a i to się nawet nie udało). Oj słabiutką macie pamięć jeżeli zapomnieliście jak fantastycznie zagraliśmy z Anglią u siebie, jak każdy walczył ile sił i podobnie będzie w Tiranie, tam nikt nam tego meczu nie podaruje, tam Albańczycy nie postawią podwójnego muru na swojej połowie lecz będą grać o zwycięstwo, co nam pomoże w rozgrywaniu akcji. Te nasze skrzydła fajnie chodzą, Frankowski złapał formę we Francji, w ataku wyjdziemy Lewy + Buksa(ten chłopak jest idealny do gry z Robertem, cała uwaga obrońców skupia się na Lewym i wtedy skrzydłowi dogrywają piłkę w pole karne przeciwnika do Adama, a on to nie A. Milik i wie jak wykończyć dogodną sytuację)
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
jak fantastycznie zagraliśmy z Anglią u siebie
Jaja sobie robisz? Fantastycznie? Przecież my tam jedyną akcję bramkową zrobiliśmy w 93 minucie. A to, że biegali cały mecz? Po to są zawodowcami i reprezentantami Polski, żeby raz na te zasrane 2 lata wybiegać jakiś mecz z silniejszym przeciwnikiem. Z Hiszpanią pewnie też uważasz, że zagrali fantastycznie, bo zremisowali. Jeśli dla Ciebie wystarczy, że drużyna u siebie trochę pobiega i powalczy z Anglią, która jest najbardziej wyrachowaną i minimalistyczną drużyną na świecie, to zazdroszczę podejścia. Przynajmniej możesz podniecać się byle czym.
Te nasze skrzydła fajnie chodzą, Frankowski złapał formę we Francji
Co do Frankowskiego, to koleś jest tak słaby, że dziwi mnie w ogóle to, że ktoś jeszcze pozwala mu zawodowo grać w piłkę. Koleś miał chyba 100% złych dośrodkowań w tym meczu. Fakt, że jest szybki, ale to tyle. Typ jest absolutnym bezmózgiem, zafiksuje się na swoich centrach i koniec.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jaja sobie robisz? Fantastycznie? Przecież my tam jedyną akcję bramkową zrobiliśmy w 93 minucie. A to, że biegali cały mecz? Po to są zawodowcami i reprezentantami Polski, żeby raz na te zasrane 2 lata wybiegać jakiś mecz z silniejszym przeciwnikiem. Z Hiszpanią pewnie też uważasz, że zagrali fantastycznie, bo zremisowali. Jeśli dla Ciebie wystarczy, że drużyna u siebie trochę pobiega i powalczy z Anglią, która jest najbardziej wyrachowaną i minimalistyczną drużyną na świecie, to zazdroszczę podejścia. Przynajmniej możesz podniecać się byle czym.

Co do Frankowskiego, to koleś jest tak słaby, że dziwi mnie w ogóle to, że ktoś jeszcze pozwala mu zawodowo grać w piłkę. Koleś miał chyba 100% złych dośrodkowań w tym meczu. Fakt, że jest szybki, ale to tyle. Typ jest absolutnym bezmózgiem, zafiksuje się na swoich centrach i koniec.
Nigdy nie będziemy grać jak Brazylia czy Hiszpania, bazujemy na tym co mamy czyli Robert i reszta grajków, jedni lepsi, drudzy gorsi, czasem jest z tym różnie. Ten punkt z Anglią bardzo dużo dał nie tylko w tabeli, ale i w głowach zawodników, udowodnili że jednak mają serce do walki. Dla nas kibiców reprezentacja jest jakby nasze dziecko, a wiadomo co by dziecko nie zrobiło to i tak zawsze musimy być za nimi, muszą być dla nas najlepsi. Co by dało np. 8-0 z San Marino, pewnie wszystkim by weszły kupony,ale naszej kadrze było to bez znaczenia, ważne 3 pkt. Najważniejszy mecz mają teraz w Albanii i muszą go minimum zremisować, żeby liczyć się w walce o 2 miejsce.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
To jest inna para kaloszy że w oczach wielu kibiców miejsce naszej reprezentacji jest w 1 koszyku a rzeczywistość niestety tak kolorowa nie jest, Lewuch i jego wpływ na zespół ją bardzo zakłamują. Balans pomiędzy drugim a trzecim koszykiem że wskazaniem na drugi jest optymalny.

osobiście nie zgadzam się że wczoraj graliśmy tylko wrzutki, było dużo gry podaniami i prób prostopadłej gry - problemem jest tu raczej pomysłowość tych zagrań, jak wspomniano goście poza początkiem meczu kasowali to bez problemów.

w temacie wrzutek też można mieć zastrzeżenia do celności i adresowania, temat do pracy szczególnie dla potencjalnych rezerwowych
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to że jak nie wejdziemy do baraży z drugiego miejsca to się nam odbije to granie na serio w dywizji A ligi narodów :) my tam powinnismy grać w 3 dywizji na lajcie :)
A co do samego meczu z Albanią to tam trzeba iść w stronę kartek a nawet w stronę czerwonej. Wiadomo już kto to sędziuje ?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Co do Frankowskiego, to koleś jest tak słaby, że dziwi mnie w ogóle to, że ktoś jeszcze pozwala mu zawodowo grać w piłkę. Koleś miał chyba 100% złych dośrodkowań w tym meczu. Fakt, że jest szybki, ale to tyle. Typ jest absolutnym bezmózgiem, zafiksuje się na swoich centrach i koniec.
Jeżeli Frankowski jest bezmózgiem to kim Ty jesteś? Co w życiu osiągnąłeś? Pochwal się. Frankowski gra w wiceliderze ligi francuskiej i co mecz zbiera dobre recenzje.
Co do samego meczu z Albanią widzę tam grę zachowawczą i remis. Rozstrzygnięcie awansu przewiduję w meczu z Węgrami.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Jeżeli Frankowski jest bezmózgiem to kim Ty jesteś? Co w życiu osiągnąłeś? Pochwal się. Frankowski gra w wiceliderze ligi francuskiej i co mecz zbiera dobre recenzje.
to jakis wyznacznik ? Futbol to najwazniejsza sprawa w zyciu ?

Bo jak dla mnie to 95% piłkarzy jest przepłacona i nie powinna zarabiac tyle ile zarabia. Zwłaszcza jesli mówimy o polskich graczach. Oni i tak by grali za pół darmo bo nic innego nie potrafia robić , jedynie głupi jest ten kto im tyle płaci dlatego od zawsze zycze żeby w tych najwiekszych zespołach skończyło się tak jak jest teraz w Barcelonie :)

Jest wiele innych dziedzin zycia gdzie osiagnięciami to taki Frankowski czy reszta przereklamowanych "piłkarek" nie dorasta im do piet :)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Posłuchaj kolego sympatyczny nie wiem po co w ogóle wplątałeś się do dyskusji skoro nikt Ciebie o zdanie nie pytał. Do tego zmieniasz tematy pisząc o zarobkach a one mnie tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg. Ale skoro jesteś taki mądry to napisz mi jak można kogoś kogo zapewne się nie zna nazywać bezmózgiem?
Ja rozumiem że są inne dziedziny życia gdzie ludzie osiągają sukcesy ale tu mówimy o piłce i Frankowskim a jak każdy wie nie kopie on się po czołach w ligach amatorskich tylko gra w jednej z lepszych lig w Europie. Jakoś do tego musiał dojść. Chcesz pogadać o innych dziedzinach życia to idź na forum medyczne czy wynalazców.
Proponuję najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych. I nie mam tu na myśli Ciebie.

Ps. Każdy wie że piłkarze to zawód przepłacany ale skoro ktoś im proponuje grać za chore sumy to czemu oni na to mają się nie godzić? Jeżeli ktoś ma kaprys płacić im takie pieniądze to jego sprawa. Ty możesz życzyć klubom upadku inni mogą życzyć Tobie byś przez bukmacherkę przegrał życie. Karma to dziwka
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Frankowski nie odnalazl sie w tym ustawieniu a z Albania zagramy w innym ustawieniu. Z drugiej strony gral Placheta, ktory tez podejmowal szereg zlych decyzji i opoznial gra holujac dlugo pilke, ale z San marino moglo sie to udac. Pewnie jego gra wygladala pozornie dobrze, ale all in all zagral on slabo... Srodkiem tez mnostwo niepotrzebnych podan 🤷‍♂️ Mam nadzieje, ze Frankowski zagra z Albania, bo zdecydowanie lepiej sie czuje w uporzadkowanej grze niz w tym smiesznym haosie, ktory widzielismy wczoraj, gdzie wiekszosc pilkarzy nie wiedziala co ma robic 🤦‍♂️
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Prosta sprawa, jedziemy kartki tam, gdzie będzie gorąco:

Albania - Polska / Turpin C.
Rumunia - Armenia / Orsato
Szwecja - Grecja / Stieler T


W każdym z tych meczów było dużo kartek już w 1 meczach, a teraz dochodzi waga spotkania.

---

Jaja sobie robisz? Fantastycznie? Przecież my tam jedyną akcję bramkową zrobiliśmy w 93 minucie. A to, że biegali cały mecz? Po to są zawodowcami i reprezentantami Polski, żeby raz na te zasrane 2 lata wybiegać jakiś mecz z silniejszym przeciwnikiem. Z Hiszpanią pewnie też uważasz, że zagrali fantastycznie, bo zremisowali. Jeśli dla Ciebie wystarczy, że drużyna u siebie trochę pobiega i powalczy z Anglią, która jest najbardziej wyrachowaną i minimalistyczną drużyną na świecie, to zazdroszczę podejścia. Przynajmniej możesz podniecać się byle czym.
Mam podobne zdanie. Może jestem zbyt wymagający, ale drażni mnie trochę i śmieszy jaranie się takimi meczami, w których niewiele było jakości z naszej strony. Oczywiście wynik końcowy z Anglią, czy Hiszpanią to są rezultaty na plus, z których nie możemy być niezadowoleni, ale gra? Na dzień dzisiejszy to jest przykre, że u nas nikt nie potrafi myśleć na boisku. Gra jest szarpana, polega na szczęściu, indywidualnościom najlepszych. Operowanie piłką cały czas na poziomie ekstraklasy, nie potrafimy usiąść na rywalu i pokombinować, ale czy nie ma komu? Jak idzie piłka na skrzydło to jest wszystko schematyczne i łatwe do rozszyfrowania, że pójdzie wrzutka, a zawodnik skrzydłowy powinien mieć dzisiaj dużo więcej do zaoferowania. Sousa ma taktykę jaką ma i Boniek odpowiada za to, że wybrał taką osobę na selekcjonera, bo na pewno rozmawiali jaką ma wizję Portugalczyk. A Zibi raczej wiedział, że boki obrony tak jak skrzydła, wahadła to nasza pięta achillesowa, więc powinien brać pełną odpowiedzialność, że zrobił dużo krzywdy kadrze. Mam nadzieję, liczę na to że Sousa poleci, bo ja mam wrażenie, że nic nie poprawił. Musiałbym dodatkowo przeanalizować, ale nie znam za dużo reprezentacji, które tak chętnie korzystają z piłkarzy, którzy albo przesiadują na ławkach, albo w ogóle mecze oglądają z trybun.

Naprawdę nie widzę zbyt dużo powodów do optymizmu. Europejskie średniaki nas dojeżdżają, niektórzy uciekają, a my cały czas gramy stabilnie dramat od lat.
Wystarczy zobaczyć jak Dania odjechała, co grają w Europie.
Albania kilka lat temu? Węgrzy? Oni zrobili progres, mogą z nami rywalizować jak równy z równym. My stoimy w miejscu, a kto stoi w miejscu, ten notuje regres.
Zaraz nie będziemy w top15 Europy i powoli pójdziemy w kierunku piłki krajowej. Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy, Dania, Anglia, Portugalia, Chorwacja, Belgia, Holandia. Serbowie, Ukraińcy, Czesi, Szwedzi albo odskoczyli, albo możemy co najwyżej grać jak równy z równym, nie mówiąc jakie problemy mamy często z kadrami Słowenii, Macedonii Płn, Armenii, Czarnogóry. Jeszcze warto wspomnieć o Walii, która jest mocna jako zespół. A zaraz pewnie otrząsną się po kryzysie Austriacy i Rosjanie, oraz Norwegowie i Grecy. Z kim my teraz możemy z ręką na sercu powiedzieć, że jesteśmy spokojnie lepsi i nie martwić się podczas oglądania meczu, że wygramy. Nie chcę porównywać kadry Polski do najlepszych, ale nie jest to optymistyczne co się dzieje. Jeszcze kilka reprezentacji pominąłem, bo piszę z głowy...

Te wszystkie powiększone EURO, czy MŚ to ukłon dla nas, bo do EURO 16drużynowych nie potrafiliśmy się zakwalifikować, tak teraz ciężko jest nie wejść, ale można, bo robimy za idealny przykład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +349
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Podstawa to trener przez duże "T" Jak się zatrudnia Nawałkę, Brzęczka czy siwego bajeranta to ciężko by ta drużyna szła w dobrą stronę.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
750x250.png

Prawdziwy Cashback na Start, który NIE WYMAGA OBROTU. Do odebrania w kilku prostych krokach (z przykładową stawką):

  1. Zarejestruj się na Fuksiarz.pl z tego linku
  2. Postaw swój pierwszy zakład za 100zł na wygraną Polaków
  3. Wygraj 185zł lub w przypadku porażki zgarnij 50% stawki na konto gracza bez ŻADNYCH dodatkowych WARUNKÓW!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom