>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (11.10 - 12.10.2021)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kwalifikacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Slowacja
Typ: Slowacja strzeli gola
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pójdę dzis pod prąd i zatypuje ze nasi południowi sąsiedzi strzelą bramkę ekipie Chorwacji. Kurs na takie zdarzenie jest bardzo wysoki ale czy faktycznie Chorwacja musi dziś zachować czyste konto. Mimo że ekipa gości szanse na awans ma tylko matematyczne to nie uważam żeby dziś olali mecz i dali się obić bez walki. Chorwacja ma mocna defensywę przez co jak narazie po 7 kolejkach maja zaledwie 1 bramkę stracona co może robic wrażenie. Oba zespoły spotkały się w ramach kwalifikacji do MŚ na początku września w Słowacji i wtedy Chorwacja wygrala 0:1 ale wówczas gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji bramowych i oddali więcej strzałów na bramkę. Ktoś powie że może i tak ale Slowacja wtedy miała realne szanse na wyjście z grupy. Dzisiejsi goście mają w składzie kilka nazwisk którym waleczności odmówić nie można, jeden udany kontratak lub błąd drużyny gospdoarzy i Piłka w siatce, Kurs na bramkę gości jak by Chorwacja mierzyła się z totalnym outsiderem a ja wcale tak nie uważam, myślę że można poszukać tu gola gosci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +501
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Norwegia - Czarnogóra
Typ: over 4,5 żk @ 2.31 betfan 9


Analiza: Bardzo ciekawa sytuacja w grupie G gdzie po ostatnim remisie Norwegi z Turcją do walki o baraże kwalifikacji MŚ dołączyła Czarnogóra, która aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji z 3 punktami straty do drugiej Norwegii. Na stratę punktów na pewno liczy Turcja, która gra dzisiaj na Łotwie i możliwe, że dziś zdobędzie 3 punkty. Sytuacja jeśli chodzi o wyjście z grupy G cały czas otwarta dlatego licze na karteczki bo waga spotkania jest naprawdę spora. A zostały tylko 3 mecze do końca eliminacji. Norwegia 1,57 żk/mecz, Czarnogóra 2 żk/mecz. Sędzią spotkania jest Kovacs I. - średnia w tym sezonie 4,3 żk/mecz. Ostatnie mecze które prowadził w kwalifikacjach do MŚ w Katarze to: Ukraina - Finlandia (5 żk, 1 ck) oraz Słowenia - Słowacja (4 żk). Obie drużyny wiedzą jak ważny to jest mecz i liczę, że będzie iskrzyło na boisku. Z resztą Czarnogóra słynie z takiej agresywnej gry.

Albania - Polska
Typ: over 5,5 żk @ 2.30 betfan 6


Analiza: Albania zaraz po Andorze najczęsciej dostaje żółte kartki w kwalifikacjach do MŚ. W 7 spotkaniach otrzymali aż 21 karteczek co daje nam 3 żk/mecz. Agresywność popłaca bo aktualnie są na drugiej pozycji i jedynie przegrali swoje mecze z Anglią i Polską na Narodowym. Przed Polakami bardzo cięzkie starcie w którym będzie towarzyszyło wiele fauli, agrsywności i żółtych kartek. Stawka spotkania bardzo wysoka. Polska 1,57 żk/mecz. Natomiast sędzią spotkania jest Turpin C, który sędziuje w lidze francuskiej i wystawia karteczki na średniej znacznie poniżej przedstawionej przez buki, ale jest to tzw. mecz o 6 pkt i na pewno obie drużyny będą chciały za wszelką cene wygrać to spotkanie.

Dorzucam kilka typów na kartki między drużynami, które bezpośrednio walczą o awans:
Rumunia - Armenia, over 5.5 żk @ 2.07 fortuna 8
Ukraina - Bośnia i Hercegowina, over 4,5 żk @ 2.10 unibet 3
Szwecja - Grecja, over 4,5 żk @ 2.03 fortuna 9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +798
typer36 456

typer36

Użytkownik
Top 10-15 ok. Raczej musimy kombinować i liczyć na geniusz głównie Lewego żeby ugrać korzystny wynik, przy czym kultura gry jest czesto uboższa. Ale czy pozostali wymienieni i niewymienieni do każdych eliminacji podchodzą z pewnością lub przekonaniem że można powalczyć? Wg mnie nie. I odwrócilbym też pytanie. Czy oni z ręką na sercu mogą powiedzieć że są od nas lepsi? Myślę że też nie. Niektóre reprezentację dobrze trafią w grupie, niektóre mają sezonową zwyżkę formy, jeszcze inne zatrudnią trenera z górnej półki który wyciśnie maksa. A wiele reprezentacji podobnie jak nasza bazuje na geniuszu 1-2 zawodników.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Albania - Polska
Typ: 2
Kurs: 2,07
Buk: Fortuna

Nie potrafię do końca określić, skąd u mnie pojawiła się tak duża ilość optymizmu i pozytywnego nastawienia, ale jestem wręcz przekonany, że jutro nie damy żadnych szans Albanii i ugruntujemy swoją pozycję w walce o baraże MŚ.

W głowach naszych zawodników na pewno pali się do dziś lampka ostrzegawcza, którą przeciwnik zaświecił w pierwszej połowie meczu rozgrywanego w Polsce. Są również świadomi konsekwencji taktycznej i siły przeciwnika, który dwukrotnie okazał się lepszy od Madziarów, a ci do kelnerów nie należą. Te czynniki na pewno spowodują, że nie pojawi się żadne podświadome lekceważenie rywala i możemy liczyć na 101% zaangażowania całego zespołu.

Jeśli do tego dodamy podrażnione po meczu z San Marino ego Lewego, który raz po raz mamrotał coś wściekły pod nosem, gestykulował i był wyraźnie sfrustrowany, a także fakt, że ze składu przeciwnika wypadło dwóch ważnych zawodników (jeden złamał rękę, a drugi został wykartkowany), otrzymamy w miarę klarowny obraz tego, co nas czeka.

Z powagi spotkania zdaje sobie również sprawę trener Sousa, który wie, że jutrzejsza porażka to koniec jego pracy (bo w przypadku takiego rozstrzygnięcia jedynie w kategoriach cudu rozpatrywać będziemy mogli nasze drugie miejsce), i wydaje mi się, że zasłona dymna z San Marino była celowa, a skład na jutro ma już w głowie gotowy od pewnego czasu.

Jak dotychczas mieliśmy dwa mecze o wszystko - z potyczki z Hiszpanami wyszliśmy obronną ręką, natomiast ze Szwecją się nie udało. Myślę, że stać nas bez wątpienia, aby przechylić szalę na naszą korzyść i aby bilans takich potyczek wyniósł 2:1 dla nas, co dałoby względny spokój przed ostatnią listopadową sesją i pozwoliłoby szkoleniowcowi na kontynuowanie swojej pracy.

Myślę, że kurs na ten mecz został napędzony przez nadspodziewanie dobrą grę Albanii w ostatnim czasie, i jest nieco przeszacowany, dlatego grą na dwójkę można nieco podbudować budżet - dla odważnych polecam handi (-1) na Polskę z bardzo dobrym kursem powyżej 4. Zakład na gola Lewego za 2 przy kursie na Polskę to z kolei jakieś nieporozumienie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +453
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Podstawa to trener przez duże "T" Jak się zatrudnia Nawałkę, Brzęczka czy siwego bajeranta to ciężko by ta drużyna szła w dobrą stronę.
Nawałka był przecież wspaniałym trenerem i jeden nieudany turniej nie może przekreślić tego co osiągnął. Za Nawałki graliśmy naprawdę fajną piłkę, więc nie można go wrzucać do jednego worka z Brzęczkiem czy jak to określiłeś siwym bajerantem:p

Zawsze uważałem i nadal uważam, że odejście Nawałki to był duży błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +321
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Nie do końca się z tym zgadzam. Nawałka dostał jedną z lepszych reprezentacji w historii (Euro 2016). Wielu znaczących zawodników miało wtedy swój prime. Glik, Pazdan, Krychowiak, Piszczek, Błaszczykowski, Grosicki, Milik. Lewego nie wymieniam bo on nigdy z pewnego poziomu nie schodzi. Nie wiem czy Nawałka z dzisiejszą kadrą miałby szansę zrobić podobny wynik.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania vs Polska
Typ: Klaus Gjasula otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 2.35
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Bardzo ważne spotkanie dla obu reprezentacji i doskonale o tym wiemy, że punkty są potrzebne i jednej i drugiej reprezentacji. Zapewne pojawi się wiele nerwów, dyskusji i tak jak to było w Warszawie też kartek. Ja celuje w Gjasule, którego doskonale znam z boisk 1. Bundesligi. Jego kariera nieco wyhamowała i teraz grywa w Darmstadt, bo jego przygoda w Hamburger SV nie była do końca udana. Teraz ma pewne miejsce w składzie i z tego też korzysta jego reprezentacja, ponieważ jest to podstawowy pomocnik Albanii. W Polsce głośno było o pobiciu rekordu Tomasza Hajty w ilości otrzymywanych żółtych kartek w jednym sezonie 1. Bundesligi i można rzec, że swojego umiłowania do żółtych kartek nie stracił. Co ciekawe praktycznie we wszystkich spotkaniach eliminacyjnych oglądał żółty kartonik (prócz meczów z San Marino), także w Warszawie za dyskusje z włoskim arbitrem Marianim. Clement Turpin to taki sędzia, który nie lubi, gdy się z nim dyskutuje, dlatego tutaj widzę szansę na kartkę naszego bohatera. Jak nie to są jeszcze faule taktyczne i te agresywne, które Klaus może popełnić przy naszych zawodnikach. Myślałem, że kurs będzie trochę niższy, ale ten z chęcią pobieram.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Albania - Polska
Liczba żółtych kartek: więcej niż 5.5 (żółte kartki pokazane trenerowi bądź członkom sztabu nie są uwzględniane)
@2.05 Fortuna


Słusznie mówi się, że to ta zwany mecz o sześć punktów. Bezpośrednie starcie o drugie miejsce w grupie. Kto zwycięży w tym spotkaniu, ten prawie na pewno zapewni sobie grę w barażach. Faworyzowani są biało-czerwoni, z tego względu, że pokonali Albanię u siebie dość wysoko (choć trzeba przyznać, że fartownie, bo niewiele celnych strzałów a wszystkie zamienione na bramki), oraz po prostu siła składu lepsza niż rywali. Jednak brak składnej gry w meczu przeciwko San Marino nie nastraja nas optymistycznie, stąd też czeka nas bardzo zacięta rywalizacja, a tej zdecydowanie sprzyjają żółte kartki. Myślę, że przynajmniej sześć żółtych kartoników zobaczymy w tym spotkaniu. Warto dodać, że w poprzednim spotkaniu przeciwko Albanii było ich aż siedem, z czego pięć otrzymali rywale. Nie będę typował zwycięzcy spotkania, ale sercem za biało-czerwonymi. Niech to wygrają i zapewnią nam grę w barażach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +484
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Polska
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie będę ukrywał że jestem zdziwiony faktem ze nikt tego zakładu nie podał na dzisiejszy dzień. Według kursów Polska jest faworytem i bardzo bym sobie życzył żeby wygrali ten mecz bo w kontekście awansu jest to bardzo ważne spotkanie. Przypomnijmy sobie mecz Polaków w Warszawie gdzie sądząc po wyniku, Polska zdeklasowała rywala z Albani, kto oglądał ten wie ze wynik absolutnie nie odzwierciedla tego spotkania. 4 oddanie strzały i 4 bramki to bez wątpienia bardzo szczęśliwe rozwiązanie dla Polski która stworzyła sobie aż o połowę mniej sytuacji bramowych a warto zaznaczyć że grali u siebie przy dopingu polskich kibiców. Dziś mecz bardzo ciężki i mimo że Albania to nie jest jakiś topowy zespół to bardzo waleczny i zwłaszcza na ich terenie gra się z nimi bardzo trudno. Uwazam że Albania remis w dzisiejszym meczu wzięła by w ciemno. Balonik pod awans Polski jest już mocno napompowany i gdyby nie wygrana Albani w ostatnim meczu przeciwko Węgrom też był bym większym optymistą. Tak jak pisałem wyżej, życze sobie zwycięstwa naszej drużyny ale nauczony doświadczeniem i historia w ważnych meczach, zatypuje remis bo zwyczajnie widzę duże szanse na taki scenariusz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
P 0

popcornn1

Użytkownik
Spory, ale dla SNM to też będzie prestiżowe starcie. Grają u siebie, na wyjeździe przegrali tylko 0:2 po błędach na samym początku meczu, nie chcą zakończyć eliminacji z zerowym dorobkiem, a z nikim innym nie mają szansy na punkty.
Mimo wszystko uważam, że to starcie z gatunku Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice. Jasne, że niepodzianka może się zdarzyć, ale jednak oczekiwałbym maksymalnie 1,3 na Andorę. Tutaj uważam, że kurs to value
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Spory, ale dla SNM to też będzie prestiżowe starcie. Grają u siebie, na wyjeździe przegrali tylko 0:2 po błędach na samym początku meczu, nie chcą zakończyć eliminacji z zerowym dorobkiem, a z nikim innym nie mają szansy na punkty.
Ja się zastanawiam czy DW 0:0 tu nie pograć. Często takie wyniki padają jak podobne ogórki ze sobą grają.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Polska strzeli ponad 1,5 bramek 2.55
Lewandowski strzeli gola 2.00
Polska strzeli gola do połowy 2.21

Wszystkie kursy STS.


Dziwię się, że jeszcze nikt nie zaproponował takich typów. Proszę nie zapominać, że gramy z Albanią, nie z Anglią. Z tą samą Albanią, którą pokonaliśmy już u siebie 4:1! Drużyna, która w Lidze Narodów grała w Lidze C i rywalizowała z takimi "tuzami" futbolu jak Litwa czy Kazachstan! Ta sama Albania, która jeszcze NIGDY z nami nie wygrała!
Tyle słowem wstępu.
Typ opieram na kilku wytycznych.
Po pierwsze, Albania to drużyna klasę słabsza od reprezentacji Polski. Większość Polaków gra w klasowych, bądź przywoitych drużynach. Bayern, Napoli, Juventus, Leeds, Brighton, Southampton czy Hertha. No nie ma porównania do piłkarzy Albanii, gdzie ich najlepszy piłkarz gra w drużynie Lazio, a pozostali w słabszych drużynach włoskich czy tureckich.
Po drugie, klasa indywidualnych piłkarzy. Lewandowski moim oraz wielu innych zdaniem, jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie. Zieliński - wiadomo, klasa w Serie A już od kilku sezonów. Do tego tacy piłkarze jak Szczęsny, Glik, Bednarek, Klich czy Piątek oraz pukające do podstawowej jedbastki Kozłowski czy Buksa. Mamy liczyć na kogo błysk w trudnej sytuacji.
Po trzecie, Polska potrafi w ostatnich latach grać "ciężkie" mecze. Tak było niedawno z Anglią, tak było z Hiszpanią, bardzo dobry, choć pechowo przegrany mecz ze Szwecją czy nawet kwalifikacje do ostatnich wielkich turniejów.
Do tego Robert Lewandowski. Ostatnie dwa jego mecze, to zerowy dorobek bramkowy. Taki ambitny piłkarz jak on, nie pozwoli, żeby taka seria długo się utrzymała i myślę, że spokojnie dzisiaj coś strzeli, a możliwe, że nie jeden raz. Dodatkowo Albania będzie grała raczej brutalnie, więc jest również możliwy jakiś rzut karny czy rzut wolny z bliskiej odległości. Po za tym Piłka Roberta "szuka" w polu karnym. Jako ciekawostkę dodam, że w pierwszym ich meczu nasz Kapitan również strzelił gola.
Do tego myślę, że Polska mocno zacznie mecz, jak już we wspomnianych meczach z Hiszpanią czy z Anglią i szybko będą chcieli załatwić sprawę awnasu na drugie miejsce w grupie, oraz praktycznie już pewny awans na Mundial. Polaków spokojnie stać na to. W pierwszym tym meczu udało im się strzelić nawet 2 gole do połowy.
Te wszystkie argumenty skłaniają mnie ku temu, żeby pograć te typy i zaoferować je równie wam.


I taka mała podpowiedź dla wszystkich hejterow. Doceniajmy to co mamy. Bo długo taka kadra nam się nie powtórzy. Narzekacie na nich po każdym meczu, hejtujecie przed każdym następnym, a oni i tak wygrywają z kim mają wygrać i walczą z tymi lepszymi. Czasami mam wrażenie, że to Jan Tomaszewski założył tutaj kilka kont i pod każdym próbuje pokazać swoje mądrości...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +479
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Albania - Polska
Suma fauli w meczu : Powyżej 26.5 1.55 betclic

Jak wszyscy chyba doskonale widzą, dla obu drużyn to kluczowy mecz w kontekście walki o 2 miejsce w grupie I. Niespodziewanie w lepszej sytuacji są gospodarze, którzy mają o 1 punkt więcej od Polaków i wygrali 5 spotkań w 7 meczach. 4 wygrane spotkania na ostatnich 5 o punkty - takie wyniki pewnie nie zdarzały się Albańczykom zbyt często. Teraz jednak piłkarze tej reprezentacji potrafili choćby dwukrotnie ograć Węgrów, którzy wydawali się głównym rywalem Polski w walce o 2 miejsce, przynajmniej przed rozpoczęciem
tych eliminacji. Z tego co zaobserowałem, to jednym z najpopularniejszych typów na to spotkanie są kartki - często na różnych stronach i forach można zobaczyć wysokie overy na kartoniki. Moim zdaniem ma to sens, sam gram jednak faule i proponuję najniższą z obecnych na betclicu linii. Co ciekawe, jeśli chodzi o faule, to reprezentanci Polski mają wyższą średnią w ostatnich 4 meczach - wynosi ona 15.2, podczas gdy dla Albanii 12.5. Wszyscy liczą na kartki, podkreślając wagę tego meczu. Pytanie tylko, czy arbiter będzie chciał
tak chętnie te kartoniki wyciągać. W ostatnim meczu tych zespołów Polska wygrała 4:1, w samym spotkaniu przewinień odgwizdanych było aż 35. Tutaj też zdominowali tę statystykę Polacy - 25:10. Nasi gracze generalnie nie oszczędzają rywali, byli bliscy wygrania statystyk fauli nawet w spotkaniach z San Marino. Liczę dziś głównie na naszych reprezentantów jeśli chodzi o faule, bo to nam powinno bardziej zależeć na zwycięstwie - Albania przy remisie wciąż utrzyma 1 punkt przewagi i korzystniejszą sytuację przed kolejnymi meczaczami eliminacyjnymi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +734
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jaja sobie robisz? Fantastycznie? Przecież my tam jedyną akcję bramkową zrobiliśmy w 93 minucie. A to, że biegali cały mecz? Po to są zawodowcami i reprezentantami Polski, żeby raz na te zasrane 2 lata wybiegać jakiś mecz z silniejszym przeciwnikiem. Z Hiszpanią pewnie też uważasz, że zagrali fantastycznie, bo zremisowali. Jeśli dla Ciebie wystarczy, że drużyna u siebie trochę pobiega i powalczy z Anglią, która jest najbardziej wyrachowaną i minimalistyczną drużyną na świecie, to zazdroszczę podejścia. Przynajmniej możesz podniecać się byle czym.
Widać że nie masz kompletnie pojęcia o piłce i NIGDY w życiu w nią nie grałeś o czym świadczy ten wpis do użytkownika T trynek85.
Sam osobiście jakieś 90% życia krytykowałem polską piłkę a także wszystkich kibiców którzy faktycznie się podniecali byle czym bo rzadko kiedy były powody do zadowolenia! Czy teraz są ? nie wiem i nie uważam żeby jakoś nadmiernie zarażać optymizmem ale Ty przesadzasz w drugą stronę hejtując jak typowy Janusz wszystko.
Po pierwsze nie zrobiliśmy jednej akcji w 93 minucie, bo w 1 połowie mieliśmy o wiele więcej z gry niż Anglicy -- było dobre dogranie Lewego do Modera, było wejście w pole karne Lewego co prawda w bardzo trudnej sytuacji, było dośrodkowanie pod koniec połowy w pole karne z wolnego Modera czy wejście Puchacza w pole karne ... Nie jest to jakiś szał zgoda ale neutralizacja Anglików to dla Ciebie nic ??? to wogóle wiesz jak gra Anglia i jaką siłą ofensywną dysponuje ?? Myślisz że z czego wynikała ta frustracja Grealisha czy Macquire ? Popatrz ile Anglicy tracą bramek -- oglądałeś EURO ? Wiesz jak było do tej pory ....? Każdy przeciwnik który był w top 20 światowego rankingu powodował że stawialiśmy autobus w bramce a wyjście z połowy graniczyło z cudem, teraz nie chowamy głowy w piasek choć mamy bardzo dużo do poprawy i wcale nie jestem usatysfakcjonowany grą to jednka widzę zarówno potencjał jak i światełko w tunelu a to już coś :)

P.S. bez względu na wynik nie zmienię zdania więc nie wyczekuj w nadziei porażki ;) po prostu ocenię mecz sprawiedliwie - jeśli zagrają z jajami będę chwalił, jeśli bez werwy skrytykuje ale na pewno nie będę hejtował w ciemno bo tak jest trendy ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +391
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Albania - Polska 0:1 (3-3 żk)
powyżej 5,5 żółtych kartek, @2,22 Fortuna
powyżej 6,5 żółtych kartek, @3,25 Fortuna
Polska powyżej 1,5 gola, @2,60 Unibet


Mecz z gatunku "o 6 pkt", przegrany znacznie sobie utrudni ( a wręcz zamknie) drogę do baraży, nikt tu nie powinien odstawiać nogi, od zakończenia meczu z San Marino miałem w głowie typ na kartki w tym spotkaniu, dzisiaj mnie naszło, że może lepiej pójść w stronę fauli, bo mecz może być ostry, ale nie zawsze sędzia jest skory to pokazywania kartek, wcześniej nie miałem czasu zagrać, a dzisiaj już kursy na kartki zbite, jedynie w Fortunie jeszcze się trzymają, tu niestety jest ten myk, że liczą się same żółte, ale po namyśle postanowiłem jednak zaryzykować i te kartki mimo wszystko zagrać.

Albania - Polska, powyżej 27,5 fauli, @1,80
Ukraina - BiH, powyżej 4,5 kartek, @1,82
AKO: 3,28 Fuksiarz

Albania - Polska, Polska powyżej 14,5 fauli, @1,95
San Marino - Andora, powyżej 1,5 gola, @1,72
AKO: 3,35 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania vs Polska
Typ: Klaus Gjasula otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 2.35
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Bardzo ważne spotkanie dla obu reprezentacji i doskonale o tym wiemy, że punkty są potrzebne i jednej i drugiej reprezentacji. Zapewne pojawi się wiele nerwów, dyskusji i tak jak to było w Warszawie też kartek. Ja celuje w Gjasule, którego doskonale znam z boisk 1. Bundesligi. Jego kariera nieco wyhamowała i teraz grywa w Darmstadt, bo jego przygoda w Hamburger SV nie była do końca udana. Teraz ma pewne miejsce w składzie i z tego też korzysta jego reprezentacja, ponieważ jest to podstawowy pomocnik Albanii. W Polsce głośno było o pobiciu rekordu Tomasza Hajty w ilości otrzymywanych żółtych kartek w jednym sezonie 1. Bundesligi i można rzec, że swojego umiłowania do żółtych kartek nie stracił. Co ciekawe praktycznie we wszystkich spotkaniach eliminacyjnych oglądał żółty kartonik (prócz meczów z San Marino), także w Warszawie za dyskusje z włoskim arbitrem Marianim. Clement Turpin to taki sędzia, który nie lubi, gdy się z nim dyskutuje, dlatego tutaj widzę szansę na kartkę naszego bohatera. Jak nie to są jeszcze faule taktyczne i te agresywne, które Klaus może popełnić przy naszych zawodnikach. Myślałem, że kurs będzie trochę niższy, ale ten z chęcią pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Albania - Polska
Kartki : Powyżej 5,5 @ 1,81
Kartki : Powyżej 6.5 @ 2,60
Kartki : Powyżej 7.5 @ 4,00
Betclic

Nie ma lepszych okoliczności do zaciętego, nerwowego meczu niż starcie decydujące dla obu reprezentacji w kwestii możliwości awansu. W tabeli na styku, punkt przewagi Albańczyków, co oznacza że ewentualna przegrana praktycznie uniemozliwia przeskoczenie rywala do miejsca barażowego. Duży ładunek emocji, z jeszcze większa stawką meczu i gorącym terenem w Tiranie, z kibicami fanatykami (przed chwilą były doniesienie o jakichś awanturach Albańczyków i rzucaniem kuflami w polskich kibiców) to wszystko sprawia że nerwowo będzie tez na murawie, zwłaszcza jak wynik będzie otwarty. Tym bardziej że na boisku będzie biegać sporo zawodników którzy nogi nie odstawiają i kartki często kolekcjonują, żeby tylko wspomnieć Glika, Bednarka, Krychowiaka z naszej strony i Hysaja, Bare, Gjasulę czy Kumbullę z drugiej. Ale tak naprawdę to każdy zawodnik może się przecież znaleźć w sytuacji, w której sędzia nie będzie miał innego wyjścia jak pokazać żółtko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Albania - Polska

Wynik może pójść w każdą ze stron, Albańczycy mimo iż przegrali w pierwszym meczu w Warszawie aż 4-1 pozostawili bardzo dobre wrażenie, ja nie zdecyduje się wytypować kto wygra? Chociaż za drobne może puszcze Albanie, kurs w okolicach 4 piechotą nie chodzi, skupię się natomiast na wadze spotkania i jak może ono wygladać, gramy na bardzo gorącym terenie, nie chodzi mi tu o tempereatury akurat, ale jak żywiołowo kibice reagują, można rzec bałkański kocioł, przed meczem w okolicach stadionu spięcia z Polskimi kibicami, na stadionie będzie około 22 tys kibiców z czego 700 wejściówek dostała Polska, Ale jeśli chodzi o mecz tą sądze że bedzie brutalny , Albańczycy nie odpuszczą, mają szansę która na co dzień im się nie nadarza, więc na pewno warto pograć overy kartkowe, w składzie Krychowiak, pograł bym czerwoną Krychowiaka, ale w Fortunie nie ma tego zakładu, jest za to zakład na czerwoną kartkę ogółem w meczu i tak gram, bo będzie to na pewno niezbyt czyste spotkanie. Krychowiak żółtą na bank dostanie, to samo myślę że Dawidowicz i Buksa, Albańczycy swoje dołożą.

Liczba Żółtych kartek w meczu: Powyżej 5.5 @ kurs: 2,00
Czerwona kartka w meczu: TAK @ kurs: 3,15
Rzut karny: TAK @ kurs: 2.98

Bukmacher: Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom