>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

iron77 2

iron77

Użytkownik
10$! a to troche jest ryzyko....
hmm..to nie jest żadne ryzyko...

a co do czeku - bez przesady, jak wysylaja czek do polski to nie po to żeby go potem można było zrealizowac w innych krajach... jesli chcesz wycofac cashout napisz [email protected] żeby anulowac wyplate i wyjmiesz sobie przez MB czy jak tam chcesz
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
tez musielsicie sciagac jakis glupi program do rejestracji ??????

ja juz konto na Titan Pokerze mam moge sie zalogowac a oni mi kaza zarejestrowac sie w jakims tam programie ktory nie chce sie zainstalwoac:/
 
emde 0

emde

Użytkownik
Nie wiem czemu wszyscy jadą tak po BlackJack&#39;u w PP :jezora: Ja zrobiłem cały obrót na BJ i ugrałem dodatkowo 40$ ???? Jednak do kasyn trzeba mieć troszkę szczęscia ;-)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
emde masz racje do kasyn trzeba miec szczęście ;) Ja grałem na BJ i wtopiłem z 15$ i dodatkowo nie zrobiłem jeszcze obrotu bo krupier non stop wygrywał ???? ale za to na VIDEO POKER odbiłem sobie 11$ i zrobiłem i dokończyłem obrót czyli wyszło 4$ w plecy ale to nic :mrgreen:

pozdrawiam ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Siema ja nadal nie dostałem tego bonusa, ale napisali mi coś takiego:

&quot;To complete the PartyPoker sign up bonus, please submit a picture of your valid ID/Passport. The picture you sent is not appropriate. Thank you.&quot; Nie znam angielskiego, lecz domyslam się że mam im wysłac skan paszportu. Tak? Ja wysłałem im skan dowodu i chyba im nie przypasowało... Czekam na odp. ????
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Witam , jak probuje zlecic wyplate przez moneybookers (zalozylem niedawno i nie dokonywalem jeszcze za jego posrednictwem zadnych transakcji) pojawia mi sie takie cos

You may only Cash out to your moneybookers account that you have made a successful deposit with. If you do wish to use this Cash out option, please make a deposit with your moneybookers account.

Rozumiem, ze konto mooneybookers staje sie aktywne dopiero jak cos wplace ? Czy da sie to jakos obejsc ? nie chce robic wyplaty przez rachunek bankowy bo pobieraja 10$ ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Rozumiem, ze konto mooneybookers staje sie aktywne dopiero jak cos wplace ? Czy da sie to jakos obejsc ? nie chce robic wyplaty przez rachunek bankowy bo pobieraja 10$
Tak aby wypłacic daną metodą (oprócz przelewu na konto i czeku) musisz złożyc minimalny depozyt jakim jest 10$ ;)

pozdro
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Siema ja nadal nie dostałem tego bonusa, ale napisali mi coś takiego:

&quot;To complete the PartyPoker sign up bonus, please submit a picture of your valid ID/Passport. The picture you sent is not appropriate. Thank you.&quot; Nie znam angielskiego, lecz domyslam się że mam im wysłac skan paszportu. Tak? Ja wysłałem im skan dowodu i chyba im nie przypasowało... Czekam na odp. ????
hmm. napisali że twoj skan dowodu jest &quot;nieodpowiedni&quot;. Może fotka jest troche niewyraźna? Sprawdz czy na pewno wsyzstko ok z tym skanem (czy wysłałeś 2 strony?), jeśli jest niewyraźny itp postaraj sie zrobić go jeszcze raz i wyślij im. Jeśli wydaje Ci sie że wszystko jest ok, odpisz im i napisz &quot;Hi my LP account is &lt;nazwa usera LiquidPoker&gt;. You wrote me my passport is not appropriate. What is wrong with it?&quot;
 
M 0

mattszah

Użytkownik
wg mnie nie odbierzecie czeku w polsce ;] bedzie do zrealizowania gdzies za granica pewnie wlk brytania ;] normalka - trzeba bylo wyplacic na netllera albo MB za darmo i 2-6 h czekania ;] a kasa pewna
ale trzeba wplacic czlowieku!!!! 10$! a to troche jest ryzyko....

a kurde na stornie party100 jest napisane: wysyłają pocztą, czas oczekiwania 7-20 dni, min. wypłata 50$, nie trzeba robić żadnych depozytów. Chyba najlepszy sposób wypłaty jeśli nie chcesz nic wpłacać.

no to ten czek co potem?? jak bedize do realizacji w WLK. BRYTANII na przyklad to jak go mam zrealizowac?:/

kurde jakbym wiedzial to bym 10 wpłacil :/ ehh a nie idzie tego jakos odkrecic?
lol jakie ryzyko ? wplacasz 10$=30zl a partypoker to zaufany portal wiec chyba to jest najlatwiejsza droga wyplaty .

bedziesz mogl wyplacic w wlk brytani hehe glupie pytanie . sam piszesz ze jak bys wiedzial to bys wplacil a na poczatku piszesz ze to ryzyko ! LOL
 
L 0

legolek

Użytkownik
witam może jestem tu nowy ale właśnie mam problem co do party poker skorzystałem z tego bonusu cały wtopiłem. Dostałem kolejny bonus to było chyba od cash4you czy coś takiego 5$ na blackjacka, wiec to zagrałem warunkiem było chyba ugranie 10 $. Ugrałem tyle potem znowu troszkę przegrałem i chciałem wypłacić na MB a że się nie dało to najpierw zrobiłem depozyt przez MB na swoje konto party poker jeszcze dodatkowo ta kasa co wpłaciłem zagrałem z 2 razy trochę więcej ugrałem następnie zleciłem wypłatę na MB. Pisało ze jest wykonywana wyplata że może to trochę potrwać a potem nagle chce się zalogować na konto a tu nagle:

Your account has been temporarily frozen. Please contact our customer support in order to clear security issues as soon as possible.

Wiec napisałem mail do suportu co jest grane a oni mi nic nie odpisali wiec planuje zadzwonić do suportu ale czy numer podawany również dla polski (00-800-7789-7537) jest w pelni darmowy sprawdzał już ktoś??? bo jakoś nie mam przekonania te 00 mnie dziwi bo u nas w polsce jest 0 800 darmowy a nie 00 800.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
ja wlasnie juz wszystko obrucilem elegancko mam 100$ (75$ zrobilem 125rh) 25$ oborcone na BJ i wlansie niewiem jak kase wyplacic ... mam na moneybookers 50 zl i jesli zlece wplate to automatycznie przewlutowywuja na $ ? czy biara od tego jakas prowizje (ze zmiane waluty) ? i po poscie nademna mam lekkie obawy ???? wyplacal juz tak ktos (wplata z moneybookers i wyplata ?

juz obadalem ze mozna zmienic na $ ;d niezauwazylem :p ale dalej mam obawy co do wyplaty ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ja wlasnie juz wszystko obrucilem elegancko mam 100$ (75$ zrobilem 125rh) 25$ oborcone na BJ i wlansie niewiem jak kase wyplacic ... mam na Moneybookers 50 zl i jesli zlece wplate to automatycznie przewlutowywuja na $ ? czy biara od tego jakas prowizje (ze zmiane waluty) ? i po poscie nademna mam lekkie obawy ???? wyplacal juz tak ktos (wplata z Moneybookers i wyplata ?

juz obadalem ze mozna zmienic na $ ;d niezauwazylem :p ale dalej mam obawy co do wyplaty ????
ja tak robilem Netellerem i było bez żadnych problemów, myslę że z MB będzie podobnie. Koszty przewalutowania, jesli sie pojawią, nie powinny być duże.
 
M 0

mattszah

Użytkownik
Iron a ja mam pytanko .

jak daje update profil to moge wybrac home lub mobilen phone i jak wybiore mobile jak dokladnie mam wpisac numer ?

code: 48
numer : 123456789

?
 
Do góry Bottom