>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

K 76

karlos83

Użytkownik
Jeszcze takie techniczne pytanko wplacajac 10$ na konto MB w celu aktywacji jest ono do mojej dyspozycji tak? Nie jest to zadna oplata aktywacyjna ?
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Witam kasa była ale już przegrałem i mam pytanie czy jeśli kolega zarejestrowałby się tam i podał mnie jako osobę polecającą to dostałbym jakąś kase?
 
picia 13

picia

Użytkownik
Dobra, wpłacam MB i czekam na weryfikacje - kasa z MB odjęta a na Party jej nie ma :/ Co robić :?:

Ile Wy czekaliście na wykonanie wpłaty z MB :?:
 
J 0

jakuboss

Użytkownik
Dobra, mam ponad 100$ i chcę wpłacić na konto w PKO BP i pytanie co dokładnie wpisać w polach:
- &quot;Bank/Branch Address :&quot;
- &quot;Bank Name&quot;
 
R 0

renton

Użytkownik
w party poker zeby miec Real Money account trzeba zrobic pierwszy depozyt?? bo nie moge zagrac np w żadnym freerolu i jak wciskam register to wyskakuje mi zebym zrobił depozyt
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Witam kasa była ale już przegrałem i mam pytanie czy jeśli kolega zarejestrowałby się tam i podał mnie jako osobę polecającą to dostałbym jakąś kase?
Oczywiscie!! Dostaniesz 10$ kazdego drugiego tygodnia w miesiacu ????
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Witam kasa była ale już przegrałem i mam pytanie czy jeśli kolega zarejestrowałby się tam i podał mnie jako osobę polecającą to dostałbym jakąś kase?
Oczywiscie!! Dostaniesz 10$ kazdego drugiego tygodnia w miesiacu ????
A w jaki sposób stać się polecającym, kolega ma gdzieś wpisać mój login czy zrejestrować się z jakiegoś linku. Z góry dzięki :smile:
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Tak z ciekawosci myslicie, ze moga sie przyczepic jesli zarejstruje w promocji tez swojego brata ? (oczywiscie zrobie skan jego dowodu itd)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
A w jaki sposób stać się polecającym, kolega ma gdzieś wpisać mój login czy zrejestrować się z jakiegoś linku. Z góry dzięki :smile:
trzeba nazbierac odpowiednia ilosc osob w miesiacu, 1 czy 2 na pewno nie starcza do wyplaty
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
No dostałem w koncu ten bonus :mrgreen: Dostałem tez wiadomosc: &quot;You have received 50$ in your Partypoker account, you will need to play 700 raked hands to get the additional 25$ bonus from partypoker. You can see the number of raked hands by clicking the cashier button and then go to your bonus account.&quot; i pytanie. 700 raked hands czyli trzeba rozegrac 700 gier?????!!!!!! ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
cze malolat moglsby mi napisac jak dostales tego maila We noticed you made an error in your free 50$ application on partypoker,
please check your liquidpoker account for more information. to co donich napisales?
 
K 0

kerek

Użytkownik
ja juz akurat korzystalem z tej promocji .. i.. przegralem wszystko, ale akurat dziwne bylo bo,.. dostalem 50$, przegralem w 2dni, mialem jakies 40raked hands (a to trzeba miec 400?) dali mi kolejne 25$.. przegralem po 1 dniu, a potem mi dali 10$ jeszcze.. nie wiem jak to dziala, ale tez przegralem ???? ???? ???? ???? ???? ????

a teraz probuje sie odbic na freerollach podobnie bo kurcze wczoraj zajalem 8 miejsce, i mialem minimalna stawke na wejscie na stoly czyli 2$ na najmniejssze stawki, i zrobilem z tego 18$ i przegralem wszystko dzis: E znowu freerolle: DDDD

jakby ktos mogl sie tam zarejestrowac i ogolnie wszystko zrobic na moj link referencyjny to by bylo fajno, moze bym dostal jakas kase, tak jak pisze ze 10$ sie dostaje..

pozdro!
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
jakby ktos mogl sie tam zarejestrowac i ogolnie wszystko zrobic na moj link referencyjny to by bylo fajno, moze bym dostal jakas kase, tak jak pisze ze 10$ sie dostaje..
trzeba miec wiecej osob...
radzę bardziej poszanować kasę ????
jak już coś wygrasz to strzeż tego, i graj na poczatku tylko na malych stawkach
pozdrawiam
 
Do góry Bottom