>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

tomazo 0

tomazo

Użytkownik
tomazo ile czekałes na wypłate i jak wypłacałes? jesli ktos inny wypłacił tez to ile sie czeka?
Na konto inteligo zlecilem wyplate w sobote - wtorek kasa na koncie, ale potracili sobie sporo bo ze 105 dolarow zrobilo sie 277 zł.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
tomazo ile czekałes na wypłate i jak wypłacałes? jesli ktos inny wypłacił tez to ile sie czeka?
Na konto inteligo zlecilem wyplate w sobote - wtorek kasa na koncie, ale potracili sobie sporo bo ze 105 dolarow zrobilo sie 277 zł.
no to normalnie dosc przycieli, z wymiany walutowej 105$-&gt;ok290pln no i jeszcze 11,90pln standardowej oplaty za przelew z zagranicy no i mniej wiecej tyle wychodzi
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Po rozegraniu juz tych 125 rh, wyplacac mozna pieniadze czyli tam co pisze &quot;Available money&quot;?

Bo ta kasa w Restricted czyli jak u mnie zostalo 16$ to z tego 25$ to trzeba obracać?
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kurde a jak ten czek pocztowy wzialem to czemu mialby nie dojsc? Ktos napisal mi ze w Polsce nikt mi tego nie zrealizuje... to co wtedy??? wrócą mi kase czy jak? mogłbym na MB wysłac jak cos, 10$ moge wpłacic zeby 60 wyplacic wiecej...

a drugie pytanie: jak zadzwonią to co mi bedą mowic ???? ?? kurde ja tam angielskiego nie znam jakos super i sie na bank nie dogadam ???? o co mogą pytac itp..? napiszcie...
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Kurde a jak ten czek pocztowy wzialem to czemu mialby nie dojsc? Ktos napisal mi ze w Polsce nikt mi tego nie zrealizuje... to co wtedy??? wrócą mi kase czy jak? mogłbym na MB wysłac jak cos, 10$ moge wpłacic zeby 60 wyplacic wiecej...

a drugie pytanie: jak zadzwonią to co mi bedą mowic ???? ?? kurde ja tam angielskiego nie znam jakos super i sie na bank nie dogadam ???? o co mogą pytac itp..? napiszcie...
raczej nie zadzwonią. jesli juz, to spytaja sie o imie nazwisko date urodzenia i takie tam. jesli masz 10$ na mb żeby wplacic, zrob to bez wahania, duzo szybciej dostaniesz kase.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Po rozegraniu juz tych 125 rh, wyplacac mozna pieniadze czyli tam co pisze &quot;Available money&quot;?

Bo ta kasa w Restricted czyli jak u mnie zostalo 16$ to z tego 25$ to trzeba obracać?
chyba chodzi o bonus na casyno tak?
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Po zrobieniu 125rh zostalo mi jakies 4 $.

Pozniej dostalem bonus 25$ dopisali mi i mialem 29$ w Avaible.
I w Restricted mialem 25$. To czyli te 29$ co mialem w Avaible to juz moge wyplacać? czy to trzeba obrócić jakoś?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Po zrobieniu 125rh zostalo mi jakies 4 $.

Pozniej dostalem bonus 25$ dopisali mi i mialem 29$ w Avaible.
I w Restricted mialem 25$. To czyli te 29$ co mialem w Avaible to juz moge wyplacać? czy to trzeba obrócić jakoś?
to co availble masz mozesz wyplacic
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kurde a jak ten czek pocztowy wzialem to czemu mialby nie dojsc? Ktos napisal mi ze w Polsce nikt mi tego nie zrealizuje... to co wtedy??? wrócą mi kase czy jak? mogłbym na MB wysłac jak cos, 10$ moge wpłacic zeby 60 wyplacic wiecej...

a drugie pytanie: jak zadzwonią to co mi bedą mowic ???? ?? kurde ja tam angielskiego nie znam jakos super i sie na bank nie dogadam ???? o co mogą pytac itp..? napiszcie...
raczej nie zadzwonią. jesli juz, to spytaja sie o imie nazwisko date urodzenia i takie tam. jesli masz 10$ na mb żeby wplacic, zrob to bez wahania, duzo szybciej dostaniesz kase.
kurde madry polak po szkodzie :/ moglbym tak zrobic, ale juz zrobilem Check by mail :/
a co z tymi czekami jest nie tak? jaka prowizja czy co? czy w polsce sa wogole dostepne? listonosz przyniesie czy co ? bo kurde ładnie wygralem atu mnie troche straszycie bo sie okaze ze z 60$ mi 40 wyplaca to troche wtopa :/
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Kurde a jak ten czek pocztowy wzialem to czemu mialby nie dojsc? Ktos napisal mi ze w Polsce nikt mi tego nie zrealizuje... to co wtedy??? wrócą mi kase czy jak? mogłbym na MB wysłac jak cos, 10$ moge wpłacic zeby 60 wyplacic wiecej...

a drugie pytanie: jak zadzwonią to co mi bedą mowic ???? ?? kurde ja tam angielskiego nie znam jakos super i sie na bank nie dogadam ???? o co mogą pytac itp..? napiszcie...
raczej nie zadzwonią. jesli juz, to spytaja sie o imie nazwisko date urodzenia i takie tam. jesli masz 10$ na mb żeby wplacic, zrob to bez wahania, duzo szybciej dostaniesz kase.
kurde madry polak po szkodzie :/ moglbym tak zrobic, ale juz zrobilem Check by mail :/
a co z tymi czekami jest nie tak? jaka prowizja czy co? czy w polsce sa wogole dostepne? listonosz przyniesie czy co ? bo kurde ładnie wygralem atu mnie troche straszycie bo sie okaze ze z 60$ mi 40 wyplaca to troche wtopa :/

Jade na tym samym wózku co ty wypłaciłem kumplowi 62 dolary. Ale pamiętaj, że nawet te 40$ za te kilka godzin to chyba godziwa zapłata ????
 
M 0

mattszah

Użytkownik
wg mnie nie odbierzecie czeku w polsce ;] bedzie do zrealizowania gdzies za granica pewnie wlk brytania ;] normalka - trzeba bylo wyplacic na netllera albo MB za darmo i 2-6 h czekania ;] a kasa pewna
 
W 2

wislak

Forum VIP
wg mnie nie odbierzecie czeku w polsce ;] bedzie do zrealizowania gdzies za granica pewnie wlk brytania ;] normalka - trzeba bylo wyplacic na netllera albo MB za darmo i 2-6 h czekania ;] a kasa pewna
ale trzeba wplacic czlowieku!!!! 10$! a to troche jest ryzyko....

a kurde na stornie party100 jest napisane: wysyłają pocztą, czas oczekiwania 7-20 dni, min. wypłata 50$, nie trzeba robić żadnych depozytów. Chyba najlepszy sposób wypłaty jeśli nie chcesz nic wpłacać.

no to ten czek co potem?? jak bedize do realizacji w WLK. BRYTANII na przyklad to jak go mam zrealizowac?:/

kurde jakbym wiedzial to bym 10 wpłacil :/ ehh a nie idzie tego jakos odkrecic?
 
Do góry Bottom