>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

picia 13

picia

Użytkownik
Wpłaciłem 10$ przez MB i nie mam ich na koncie :!: A na MB już ich nie mam - oszustwo :!:

Kur... :/ 10$ w plery...

Jak mi ktoś pomoże to z nimi wyjaśnić to z góry dzięki... :/
 
L 0

legolek

Użytkownik
Picia, nie jestes sam ???? stałes się kolejną osobą oszustwa zobacz za pare godzin nie b edziesz mógł się zalogować na swoje konto w party poker bedzie pisało ze zamrożone i skontatkuj sie z supportem tylko że suport nie opowiada na maile bo sam pisałem a nie wiem czy numer który podaja jest w 100 % darmowy trza to sprawdzić ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
mi najpierw zablokowali konto a potem zakosili 70$ :przeklina: :przeklina: :przeklina: A jak pisałem czemu mi zablokowali konto to odpisali że nic im o blokadzie nie wiadomo. Dobrze że nie wpłacałem tam depozytu :;/:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Wpłaciłem 10$ przez MB i nie mam ich na koncie :!: A na MB już ich nie mam - oszustwo :!:

Kur... :/ 10$ w plery...

Jak mi ktoś pomoże to z nimi wyjaśnić to z góry dzięki... :/

No jak widac oni tez muszą z czegos życ to co wczesniej rozdali teraz muszą z zyskiem zabrac :jezora:


Prośba do Ciebie iron77 edytuj posty nie pisz jeden pod drugim :spokodfhgfh:
 
I 0

imek744

Użytkownik
mi najpierw zablokowali konto a potem zakosili 70$ :przeklina: :przeklina: :przeklina: A jak pisałem czemu mi zablokowali konto to odpisali że nic im o blokadzie nie wiadomo. Dobrze że nie wpłacałem tam depozytu :;/:
a ja własnie mam tam kase wpłacac! czyli oszusci??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Party Poker na 100% nikogo nie okradnie i nie oszuka. Jeśli wpłacaliście kase i nie ma jej na koncie/konto jest zamrożone to pewnie będą chcieli dzwonić (zapytać się o imie nazisko date urodzenia i takie tam). Jednak jeśli te konto które zostały zablokowane nie były waszymi pierwszymi kontami, to cóż, trzeba było nie oszukiwać :p.

A co do adresu banku PKO BP:
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
 
picia 13

picia

Użytkownik
Iron nie chrzań... żadnego telefonu nie otrzymałem...
A kaski, którą wpłaciłem jak nie było tak nie ma :/

Wysłałem ostatniego e-maila do supportu - jak nie odpowiedzą to ich pier....
 
M 0

mattszah

Użytkownik
ze tobie nie wyplacili nie znaczy ze sa oszustami .
moze to twoje 2 konto a najlpeiej byc cierpliwym a jak cie to pierdoli to po co wysylasz maile?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Iron nie chrzań... żadnego telefonu nie otrzymałem...
A kaski, którą wpłaciłem jak nie było tak nie ma :/

Wysłałem ostatniego e-maila do supportu - jak nie odpowiedzą to ich pier....
nie chrzanie... zadzwon na darmowa infolinie z telefonu stacjonarnego: 00-800-PRTY-PKER
czyli 00-800-7789-7537 i pogadaj z nimi...

najlepiej się obrazić ????
 
picia 13

picia

Użytkownik
To jest moje pierwsze i jedyne konto w Party i nie że mi nie wypłacili, tylko nie mam wpłaconej kasy... A to jest różnica...
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
Picia mam wrazenie ze to ty cos zrobiles nie tak skoro nie masz kasy z mb na party.
Z tego co ja wiem wplaty z mb do party poker sa natychmiastowe, naciskasz wyslij kase i juz ona jest....
Wiec mi sie wydaje ze to ty cos chrzaniles ze jej nie ma....
ale moge sie mylic
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ten cały picia to śmieszny koleś jest. Wnioskował bym o ostrzeżenie dla niego.
picia (29-01-2007 19:34)
jesteś
picia (29-01-2007 19:34)
Gdy chcę dokonać wpłaty z MB na Party to konto MB musi być tej osoby co konto Party
picia (29-01-2007 20:50)
JESTEŚ?!
picia (29-01-2007 20:50)
KURWAAAAAA!

Iron gg2 (29-01-2007 21:49)
?
Iron gg2 (29-01-2007 21:49)
nie wiem
Iron gg2 (29-01-2007 21:49)
lepiej by bylo
Iron gg2 (29-01-2007 21:50)
gdyby tak bylo
picia (6:07)
KURWA
picia (6:07)
GNOJU
picia (6:07)
ODDAWAJ KASE

Iron gg2 (16:00)
słucham?

picia (16:00)
Jak wpłaciłem 10$ przez MB to powinienem mieć odrazu na koncie
picia (16:01)
Bo wczoraj o 20 wpłaciłem i do tej pory nie ma...
hahaha wpłacał kase nie ze swojego konta, i się dziwi że ma problemy... szkoda mi takich ????

mi najpierw zablokowali konto a potem zakosili 70$ :przeklina: :przeklina: :przeklina: A jak pisałem czemu mi zablokowali konto to odpisali że nic im o blokadzie nie wiadomo. Dobrze że nie wpłacałem tam depozytu :;/:
a ja własnie mam tam kase wpłacac! czyli oszusci??
żadni oszuści. Jak ty jestes uczciwy, to oni też ;)

Prośba do Ciebie iron77 edytuj posty nie pisz jeden pod drugim :spokodfhgfh:
ok ;)
 
L 0

legolek

Użytkownik
ehhh jutro będe dzwonił na infolinie być może coś się dowiem choć znajać życie odezwie się miła pani po angielsku jako automat i każe mi najpierw wysłuchać co mam potem wybrać ???? zobaczymy powiem wam jutro jak sprawa wygląda jeśli konta są zamrożone ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ehhh jutro będe dzwonił na infolinie być może coś się dowiem choć znajać życie odezwie się miła pani po angielsku jako automat i każe mi najpierw wysłuchać co mam potem wybrać ???? zobaczymy powiem wam jutro jak sprawa wygląda jeśli konta są zamrożone ????
OK, zadzwon i dowiedz się o co chodzi. Infolinia jest za free więc za czekanie nie zaplacisz ????
 
Do góry Bottom