>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

7. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 12 maja

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A Kret spokojnie z juniorami gości też może powalczyć.
nie no, nie żartuj sobie ????

Artiom Laguta powyżej 8,5 @ 1,65 Tobet
ZWROT
Kurs może nie za duży ale linia także niska. Jeśli mecz się w ogóle odbędzie to będzie to całkiem fajny zakład. Laguta ostatnio płatny komplet w Rzeszowie, we wtorek 16 w Szwecji więc dziś 9 punktów jak najbardziej w jego zasięgu. Jedzie w parze z Vaculikiem, który powoli staje chyba na nogi ze swoim sprzętem. Słyszałem że ostatnio dużo czasu spędził w Szwecji u tunera. Ale jednak to na razie nie będzie ten sam zawodnik jakim był w poprzednim sezonie i dziś raczej nie powinien zabrać Lugucie za dużo punktów. Ktoś w Gnieźnie z trójki Ułamek-Lindback-Pedersen na pewno pojedzie słabiej i Artiomowi będzie się jechało lepiej. Poza tym Laguta jakby nie patrzeć jest wspólnie z Kołodziejem liderem drużyny i to na nim będzie spoczywać odpowiedzialność za zdobywanie pokaźnej ilości punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tai Woffinden over 11 1,72 Tobet [15] izzi bet✅

Tai jest w mega formie i to On dzisiaj będzie liderem swojego zespołu. Do tej pory na 5 meczy przekraczał 3 krotnie liczbę 11pkt. Po 10 pkt zdobył w Toruniu i z Zieloną Górą więc bardzo mocnymi ekipami.Być może rezerwa taktyczna będzie i 6 start dla Tajskiego. W tamtym roku fantastyczny występ Woffindena w Rzeszowie 14pkt w 6 startach.Jak wiadomo w tym sezonie Tai jest w wyższej formie więc powinno być dobrze.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Tak wygląda tor w Bydgoszczy. Ponoć ma padać cały czas. Radzę więc się wstrzymać z betami na to spotkanie.
 
M 32

molpl

Użytkownik
H2H Protasiewicz vs Jonsson 2 kurs 2.0 Tobet
Pepe bez formy może przywieźć 11 a może i 6. Natomiast Jonsson to solidny punkt zespołu. W parach z Davidssonem i Jabłońskim nie powinni tracic punktów. Kurs zachęca.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
J czyli prawdopodobnie bedzie pokazywany mecz z Zielonej gory ?? ktos pytal czemu MBJ nie jezdzi , ma za duzy KSM, on zostal sprowadzony zeby w razie kontuzji zastapisc kogos z 3 Pepe AJ i Jarek. Pisze z tela
 
M 32

molpl

Użytkownik
Dudek vs Piotr Pawlicki typ 1 kurs 1.45 Betsafe.
Nie wyobrażam sobie aby dudek tego pojedynku nie wygrał. Pi.Pawlicki podejrzewam, że w 12 nie dostanie szansy jazdy i będzie rezerwa. Natomiast dudek pewnie 5 startów +.
Polecam mimo iż jedzie z hampelem
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Także miałem pisać coś o parze Pavlic-Ljung ale mnie Torretoo uprzedził ;) Więc wybieram drugą parę z meczu w Rzeszowie
Okoniewski - Andersson 1 @ 1,4 Betsafe ✅ 11-7

Andersson tydzień temu jechał pierwszy raz na rzeszowskim torze i zrobił 3 punkty z bonusem. Dwa razy wyprzedził Gomólskiego. Dziś co prawda będzie miał już swoje motory ale jednak znający dobrze tor Okoniewski powinien wreszcie pojechać na dobrym poziomie u siebie. Bo dotychczas w obu meczach u siebie przywiózł 7 punktów co jak na Okonia jest średnim wynikiem. Były mecze, że robił tutaj komplet w sześciu startach. A Szwed nie spodziewał się, że wskoczy tak szybko do składu za kontuzjowanego Nickiego Pedersena i ciężko mu będzie punktować solidnie w lidze. Oczywiście chciałbym żeby Dennis pojechał jak najlepiej bo jeśli on pojedzie dobrze to zespołowi przybędzie także kilka cennych punktów, jednak sądzę że Okoń jest solidniejszym zawodnikiem i to on przywiezie na Hetmańskiej więcej punktów. Idealnie byłoby 15-14 dla Okonia ;)
Jeszcze jeden ciekawy bet którego wypatrzyłem w Tobet:
Davey Watt under 9,5 @ 1,6 Tobet ZWROT
Rozumiem, że Żarówa jedzie w parze z juniorem, ale na zawodnika, który był rezerwowym i wskakuje do składu dawać linię 9,5 to wg. mnie za dużo. Watt to jest taki zawodnik, który jak w meczu nie przywiezie jednego zera to nie jest sobą. Przerabiał już to jeżdżąc w Rzeszowie. Watt ma dziś kilka biegów z juniorami. To że Borowicza czy Gomólskiego pokona jest całkiem możliwe, ale punkty mogą mu odebrać gnieźnieńscy juniorzy, którzy doskonale znają swój tor i jeśli dobrze wystartują (zapewne start będzie odgrywać decydującą rolę a Davey nie może pochwalić się najlepszym refleksem) to mogą znaleźć się przed Wattem. Decydujące mogą być pojedynki z Vaculikiem czy Janowskim, ale myślę że na tą chwilę oboje są w stanie pokonać Australijczyka.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dudek vs Piotr Pawlicki typ 1 kurs 1.45 Betsafe.
Nie wyobrażam sobie aby dudek tego pojedynku nie wygrał. Pi.Pawlicki podejrzewam, że w 12 nie dostanie szansy jazdy i będzie rezerwa. Natomiast dudek pewnie 5 startów +.
Polecam mimo iż jedzie z hampelem
Piotrek nie pojedzie w 12nastym biegu? Kto go zastąpi?
 
C 407

cekaem

Użytkownik
To ja dzisiaj w poszukiwaniu niespodzianek znalazłem coś takiego...
D.Anderson - Z.Suchecki 2 3.20 Betsafe
hmmm co przemawia za Andersonem w tej parze? Jakie atuty ma w ręku jakich nie ma Zbyszek? Dla mnie jasno widzę zawodników podobnego pokroju gdzie jak któryś przywiezie 5 pkt to będzie jego występ dzisiaj uznany za dobry. Szczerze dla mnie jest to para typowy strzał ale jako ,że nie widzę tutaj sensu grania po 1.3 na Dennisa tak po 3.20 na Zbyszka jak najbardziej. Jego średnia w Rzeszowie to 1 pkt. Ostatnio dawno tam nie jeździł ale dzisiaj nawet i 4 pkt mogą mu wystarczyć to wygrania w tej parze bo ostatni występ Dennisa to 3 pkt ( wiem , że niby nie na swoich motocyklach ale czy da mi ktoś gwarancję , że dzisiaj będzie o niebo lepiej? )
G.Zengota - D.Baliński 2 3.20 Betsafe
Damian Baliński
Średnia wyjazd 2012: 1,457
Średnia wyjazd 2013: 1,571
Ostatnio w Zielonej Górze: 9 (2,3,2,2,d,0)
Grzegorz Zengota:
Średnia wyjazd 2012: 1,308
Średnia wyjazd 2013: 1,867
Ostatnio w Zielonej Górze: 1 (1,0,t,0)
Kolejna para typu fifty/fifty gdzie nie widzę żadnego sensu grania na Grześka a widzę sens zagrania na Balona. Proste buki chyba wzięły pod uwagę to, że Zengota jako wychowanek Falubazu będzie dzisiaj tam fruwał. Jak widać ostatni występ tego nie potwierdza. Dlatego pogrywam w stronę Balińskiego.
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław (+4,5) 2 1.85 Betsafe
Osobiście nie widzę dzisiaj Rzeszowian w tym starciu. Dla mnie zawodnicy typu Lampart czy Anderson to jest kompletne nieporozumienie i druga linia zadecyduje dzisiaj o zwycięstwie jednej bądź drugiej drużyny. Jako , że wyżej cenie umiejętności drugiej linii Wrocławian zagram w ich stronę. Na plus rzeszowian to Sówka. Mocniejszy junior który z powodzeniem może ogrywać seniorów gości. Jednak uważam , że kluczem dzisiaj będzie bardziej wyrównany skład seniorów. Dlatego jeśli druga linia gospodarzy pojedzie na swoim normalnym czyli mizernym poziomie to myślę , że goście mogą nawet wywieźć stąd dwa duże oczka. Dla bardziej odważnych polecam oczywiście czystą dwóje
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Protasiewicz - Zengota(+2,5) 2 1,66 bet365⛔

Już dzisiaj zagrałem przeciwko Protasiewiczowi i tym razem znowu. Piotrek w średniej formie i dzisiaj nie sądze aby nagle wystrzelił z mega formą. Jak narazie punktuje na poziomie 7-8pkt. Dzisiaj dali w parze z Zengotą i na Grześka +2,5 więc bardzo dużo kurs może nie najwyższy jednak warto pograć.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Polska - Polska Ekstraliga
Spotkanie.Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów
Davey Watt-Antonio Lindbäck -kto lepszy w parze
Typ.1
Kurs.2,30
Bukmacher.Betsson
Data.12.05.2013 g.18.30
Analiza.
Jesli pogoda dopiesze to mam swietny typ w meczu Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów .Kompletnie nie rozumiem tych kursow,bo tutaj faworytem powinien byc Watt.Ale po kolei,Antonio mial w tym meczu wogole nie jechac,ale nowy trener Startu jego jednak powolal na to spotkanie,choc kompletnie zawodzi na wszystkich frontach...W lidze u siebie jeszcze jakos jedzie zdobywajac punkty glownie na kolegach z zespolu.Na wyjazdach jednak to masakra,ostatnio w Gorzowie 3 punkty,w Grand Prix tak sobie...!Mowi otwarcie,ze ciagle szuka sprzetu i jakos go znalezc nie moze,bo we wtorek w Szwecji tylko 4 punkty na swoim torze...Dzisiaj jedzie w parze z Ulamkiem a ten u siebie to jeden z liderow i watpie,ze by Anton z nim wygrywal...Natomiast Watt jest dopiero co po kontuzji,a juz w ostatnim meczu ligowym w Gorzowie zdobyl 7 pkt!Dzisiaj jedzie on w parze z juniorem wiec powinno byc dobrze i dodatkowo widac,ze chlopak chce jechac,a w dodatku lubi on na torze w Gnieznie jezdzic,gdyz jak tu przyjezdzal miedzy innymi z GKM zawsze robil cos kolo 10 pkt....Tak wiec dla mnie faworytem zdecydowanie Watt
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Oskar Fajfer-Kacper Gomólski: Fajfer +2 @1,66 Bet365 ZWROT

Choć mecz w Gnieźnie pod dużym znakiem zapytania,to ja ten typ polecam.Gomóła zna ten tor bardzo dobrze i jak popatrzeć na jego ostatnie występy na tym obiekcie to ciężko szukać argumentów za Oskarem.Ja jednak widzę w młodym Fajferze bardzo duży potencjał,wie jak jechać na tym torze co pokazywał zarówno przez cały miniony sezon jak i w dotychczasowych meczach tego sezonu.

Łukasz Sówka-Peter Ljung: Sówka +2@1,66 Bet365⛔⛔Sówce wystarczyło sił i ambicji na dwa biegi.A rakiety miał,co pokazał na początku meczu..????

Drugi typ też w stronę juniora gospodarzy.Sówka jest coraz pewniejszym punktem swojej drużyny,ogromna w tym zasługa tego na czym jeździ i kto mu te silniki przygotowuje.Jest szybki na tym torze w Rzeszowie i dziś to powinien potwierdzić.Ljung to zawodnik kameleon,może wygrać bieg z Walaskiem albo przyjechać ostatni za Lampartem.
 
M 32

molpl

Użytkownik
w takim razie w nsport można się spodziewać transmisji z Zielonej Góry, tak?
Myślę, że tak dlatego dograłem Leszno +8.5 w Tobet, żeby piwko wypić. Po stronie leszna bardzo wyrównany skład. Zengota i Lindgren jeździli w Falubazie, Bjerre w coraz lepszej formie tak samo dobrze jeździ Przemek P. Juniorka też pare punktów przywiezie.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Mecz w Zielonej by rezerwowym spotkaniem, ale patrząc na to jak traktują mecze z udziałem Leszna to nie zdziwię się jak tego meczu nie pokażą.
Co do typów. Na falubaz.com widać zdjęcia toru. Dudek w wywiadzie wspomina, że tor przyjął spora ilość deszczu i organizatorzy zrobili wszystko aby mecz się odbył. Tor wygląda zdecydowanie na nawierzchnie przyczepną. Co za tym idzie podtrzymuje swoje zdanie o niespodziance w tym spotkaniu na korzyść gości.
ps. Polecam też wywiad z kierownikiem Falubazu, który mówi, że tor ma dziś zmienioną nawierzchnie i poza kątami nie będzie atutem gospodarzy.
 
B 25

bobo

Użytkownik
Jak dobrze sobie przypominam to Falubaz na przyczepnym u siebie sobie dobrze radził niż na takich betonach co nam serwują w tym sezonie
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Jak dobrze sobie przypominam to Falubaz na przyczepnym u siebie sobie dobrze radził niż na takich betonach co nam serwują w tym sezonie
Nie wolno tak brzydko pisać o wspaniałych torach betonowych gdyż tylko one są jedynymi słusznymi torami żużlowymi;] Przyczepne tory to jedna wielka preparacja a dowodem na to jest fakt, że nie umieją na nich jeździć Gollob i Miedziński;]
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
To porównaj występ Falubazu na betonie w Gnieźnie a na przyczepnym torze we Wrocku to raz (choć tutaj nie bez znaczenia był też oczywiście poziom rywala). Poza tym bardziej chodzi mi o fakt ile zyskuje ekipa Unii na takim torze. Gdyby dziś było twardo, to 40 pkt. było by marzeniem gości i pewnie byłby mały pogrom. Na takiej jednak nawierzchni spodziewam się wyrównanego meczu i nie wykluczam niespodzianki, tyle.
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom