>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [8.12.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tak, remis jest możliwy, ale argumentowanie, że może być remis, bo Manchester odpuści z powodu derbów w weekend jest po prostu śmieszne 😉😎
Zobaczymy po składzie jak będzie Scotty, Matic i vdB to na bank murują i liczą na kontre... mnie najbardziej interesują skrzydła bo tam nie ma nikogo kiedy brakuje Matriala i Cavani, chyba,że Ole zaskoczy z Ighalo na szpicy

Ps. Defensywnie wychodzi United, jak dziś stracą nie bardzo mają kim postraszyć z ławki.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 21:00
Spotkanie : Chelsea - Krasnodar
Typ : Poniżej 2.5 gola
Kurs : 2.98
Bukmacher : fortuna
Mecz o nic, Chelsea z pewnym awansem a Krasnodar zagra w LE bo wygrał dwumecz z Rennes. W obu ekipach nie zagra kilku podstawowych zawodników. Nie spodziewam się w tym spotkaniu walki, raczej będzie to mecz podobny do towarzyskiego. Skromne zwycięstwo gospodarzy lub nawet jakiś remis 1:1 jest dosc prawopodonym scenariuszem dlatego uważam że w kursie na poniżej 2.5 jest value które warto wykorzystać. Krasnodar po porażce w pierwszym meczu 4:0 raczej nie będzie chciał tego powtórzyć więc poczeka na kontrę lub stały fragment.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Barcelona powyżej 1.5 gol @ 1.69 fortuna
Nie będę się rozpisywał nadto, bo zaraz mecz i nie chcę się spóźnić. Barcelona pokonała już raz Juventus, zagrała wtedy całkiem solidny mecz w ataku, a i mogli strzelić jeszcze więcej. Do składu Juve wraca Ronaldo, ale to nie on gra w obronie i myślę, że Barca zrobi w tym meczu to co do niej należy. Jest w dobrej formie Messi, który ciągnie caly zespoł. Juve miało z nim problemy w pierwszym meczu i w tym też nie powinno się nic zmienić. Barca zawodzi w lidze, ale w Europie inna bajka. Juve na pewno będzie walczyło do końca, ale nie wierzę żeby w tym meczu Barca nie strzeliła chociaż jednej bramki. Ja próbuje po 1.5 overze.

Chelsea - Krasnodar BTS @ 1.73 fortuna
The Blues w wybornej formie strzeleckiej i tutaj absolutnie nie boję się o ich dyspozycje w ofensywie. Co prawda Krasnodar nie ma już szans na awans, ale jeszcze nie mają zapewnionego miejsca na grę w LE. Strzelili dwa bramki Sevilli na wyjeździe, z Rennes jedna bramka. Widać, że coś tam potrafią. Wierzę, że na Stamford stworzą sobie kilka sytuacji i przynajmniej jedną z nich zamienią na bramkę.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Chelsea - Krasnodar BTS @ 1.73 fortuna
The Blues w wybornej formie strzeleckiej i tutaj absolutnie nie boję się o ich dyspozycje w ofensywie. Co prawda Krasnodar nie ma już szans na awans, ale jeszcze nie mają zapewnionego miejsca na grę w LE. Strzelili dwa bramki Sevilli na wyjeździe, z Rennes jedna bramka. Widać, że coś tam potrafią. Wierzę, że na Stamford stworzą sobie kilka sytuacji i przynajmniej jedną z nich zamienią na bramkę.
Krasnodar będzie grał w LE na wiosnę. Liczą się mecze bezpośrednie.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Rumuni nie powinni w ogóle sędziować meczów ;) kto pamięta mecz Wisła-Parma (1:1 1998r)? i to co wyprawiał rumuński sędzia:)
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A rzekomo co zrobił?
Sędzia techniczny użył słów "this black guy" wskazując, kogo ma odesłać główny na trybuny.

Generalnie dla mnie kabaret robić aferę, że gość czarnego gościa nazwał czarnym. Przecież gdyby powiedział "white guy" nikt by się nie doczepił. Tacy wrażliwi na tym punkcie są, masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Sędzia techniczny użył słów "this black guy" wskazując, kogo ma odesłać główny na trybuny.

Generalnie dla mnie kabaret robić aferę, że gość czarnego gościa nazwał czarnym. Przecież gdyby powiedział "white guy" nikt by się nie doczepił. Tacy wrażliwi na tym punkcie są, masakra.
Debilizm naszych czasów. Powinien nazwać go afroamerykaninem, pewnie by się nie obraził, pomimo tego, że jest z Senegalu i nie ma nic wspólnego z Ameryką. Parodia jakich mało. Baseksehir powinien być wywalony z pucharów na kilka lat za zejście z boiska. Poza tym od kiedy Turcy są tak wrażliwi na punkcie rasizmu? Nie róbmy sobie jaj. Teraz każde rasistowskie słowo kogokolwiek będzie podstawą do przerwania meczu. Najlepiej zrobić Ligę Mistrzów Czarnych i zabronić białym w niej grać. Problem szybko się rozwiąże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Człowiek się łudził że Manchester jednak ogarnie ten Lipsk, a tu szybkie dwa gole i pozamiatane.
Czekam na drugą połowę bo w ostatnim czasie United to drużyna comebacków...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Debilizm naszych czasów. Powinien nazwać go afroamerykaninem, pewnie by się nie obraził, pomimo tego, że jest z Senegalu i nie ma nic wspólnego z Ameryką. Parodia jakich mało. Baseksehir powinien być wywalony z pucharów na kilka lat za zejście z boiska. Poza tym od kiedy Turcy są tak wrażliwi na punkcie rasizmu? Nie róbmy sobie jaj. Teraz każde rasistowskie słowo kogokolwiek będzie podstawą do przerwania meczu. Najlepiej zrobić Ligę Mistrzów Czarnych i zabronić białym w niej grać. Problem szybko się rozwiąże.
Poczekajmy jak dojadą Vardy za skasowanie chorągiewki z tęczową szmatą :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Wydaję mi się , że w meczu United będą jeszcze emocje. Red Bull gra bardzo agresywnie, nie ma Upamecano, wpadnie jedna bramka i będzie gorąco.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wydaję mi się , że w meczu United będą jeszcze emocje. Red Bull gra bardzo agresywnie, nie ma Upamecano, wpadnie jedna bramka i będzie gorąco.
Mniejmy nadzieje...ale Ole musi zareagować Pogba za AWB, Telles na lewe, Shaw prawe i ogien... AWB chyba został w Manchesterze
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dla mnie spoko, ze sie "this czekoladowy guy" obrazil bo dzieki temu jak wszystkie mecze sie skoncza to sobie na PSG przelacze i bedzie co ogladac :cool:
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to że oni sami siebie określają czarnuchami, a jak to wypowie biały to już rasizm.
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
decyzja rewelacyjna i widać ze w świecie jest normalność! Sędzie umysłowo na poziomie konfederacji(biedy intelektualnej) nazwał człowieka negro(czarnuch) mam nadzieje ze poniesie takie konsekwencje ze się nie pozbiera. A jak masz z tym problem to idź do szefa, klienta i powiedz ze mam dla ciebie Białasie to i to...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom