>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [8.12.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Co do kartek w Lipsku, pojawiły się na Unibet i over 5.5 ŻK @1.87 - mniej niż na fortunie bo po 2.11 ale wydaje mi się, że na Unibecie uwzględniają kartki pokazane sztabowi i zawodnikom z ławki. W każdym razie ja pobrałem, jednak jeśli ktoś gra na polskich bukach to na fortunce 4.5 @1.56 i over 5.5 po @2.11 - warto bo ogromne pieniądze w grze i awans do fazy pucharowej. Kto przegra zagra w Lidze Europy, więc nikt nogi nie odstawi. Dla odważniejszych over 6.5 @3.10.
Zaden buk zagraniczny nie uwzglednia kartek dla kogos z lawki rezerwowych. Kartki liczone do zakladu sa tylko te pokazane zawodnikom grajacym na boisku.

Grac45 Grac45 tak jak mowisz. BVB rzadko lapie kartki i gra czysty futbol dlatego w ich meczach pada malo kartek wiec nie ma co porownywac tamtego meczu do dzisiejszego w Lipsku. Sa dwie druzyny w ktorych meczach nie oplaca sie grac kartek. To BVB i Liverpool. Nie ma bardziej niewdziecznych ekip pod tego typu zaklady.

Osobiscie zagralem w meczu Lipsk - ManU azjan over 4 kartki po 1.85 w bet365. Bet byl dostepny jakies 3 min po wystawieniu i byl z ich strony wielka wtopa. Potem zmienili na over 5 po 1.70 ktore wisi do tej pory. Generalnie polecam nawet ta wyzsza linie bo to mecz o zycie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Zaden buk zagraniczny nie uwzglednia kartek dla kogos z lawki rezerwowych. Kartki liczone do zakladu sa tylko te pokazane zawodnikom grajacym na boisku.
Grac45 Grac45 tak jak mowisz. BVB rzadko lapie kartki i gra czysty futbol dlatego w ich meczach pada malo kartek wiec nie ma co porownywac tamtego meczu do dzisiejszego w Lipsku. Sa dwie druzyny w ktorych meczach nie oplaca sie grac kartek. To BVB i Liverpool. Nie ma bardziej niewdziecznych ekip pod tego typu zaklady.
Osobiscie zagralem w meczu Lipsk - ManU azjan over 4 kartki po 1.85 w bet365. Bet byl dostepny jakies 3 min po wystawieniu i byl z ich strony wielka wtopa. Potem zmienili na over 5 po 1.70 ktore wisi do tej pory. Generalnie polecam nawet ta wyzsza linie bo to mecz o zycie.
No to dzięki za sprostowanie. Bet na kartki w tym spotkaniu, to pierwsza myśl właśnie z racji na stawkę. A stąd moje przemyślenia o kartkach dla ławki, bo ostatnio miałem ov 4.5 w United-PSG i zakład na więc jestem ciekaw jak to policzyli - 4 żółte + czerwień? Mniejsza. Brawo dla Ciebie za złapanie niezłego kursu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
N
Zaden buk zagraniczny nie uwzglednia kartek dla kogos z lawki rezerwowych. Kartki liczone do zakladu sa tylko te pokazane zawodnikom grajacym na boisku.

Grac45 Grac45 tak jak mowisz. BVB rzadko lapie kartki i gra czysty futbol dlatego w ich meczach pada malo kartek wiec nie ma co porownywac tamtego meczu do dzisiejszego w Lipsku. Sa dwie druzyny w ktorych meczach nie oplaca sie grac kartek. To BVB i Liverpool. Nie ma bardziej niewdziecznych ekip pod tego typu zaklady.

Osobiscie zagralem w meczu Lipsk - ManU azjan over 4 kartki po 1.85 w bet365. Bet byl dostepny jakies 3 min po wystawieniu i byl z ich strony wielka wtopa. Potem zmienili na over 5 po 1.70 ktore wisi do tej pory. Generalnie polecam nawet ta wyzsza linie bo to mecz o zycie.
Nie ma co polemizować zobaczymy koło 23
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Co do kartek w Lipsku, pojawiły się na Unibet i over 5.5 ŻK @1.87 - mniej niż na fortunie bo po 2.11 ale wydaje mi się, że na Unibecie uwzględniają kartki pokazane sztabowi i zawodnikom z ławki.
Na Unibecie nie ma ŻK, liczone są po prostu kartki, gdzie czerwona liczona jest podwójnie. Unibet nie uwzględnia tez kartek pokazanym zawodnikom z ławki i trenerom. Najlepsze buki, żeby stawiać na kartki to Betclic, Totalbet i od niedawna STS, zwłaszcza w przypadku wysokich linii kartkowych, gdzie liczona jest również czerwona kartka.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A tego to nie wyczytałem... :) dobrze wiedzieć bo miałem powielić typ

Lazio-Brugge
Immobille powyżej 1.5 w światło bramki
1.90
Unibet

Ciekawy bet ale jak to oni liczą jak wpadnie gol czy piłka trafi w słupek to strzał w światło czy nie?
No bramka to strzał celny, więc powinni liczyć. Słupek to niecelny, więc napewno nie wliczają tych strzałów 😉
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
W tej grupie myślę, że jest możliwość puścić Paryż z wyższym handi. Wrócili najważniejsi piłkarze, ostatnio Paryżanom nie szło najlepiej ale dzisiejszego wieczora ważna jest każda bramka. Póki co bilans jest na korzyść United, jeśli Ci jednak odnieśli by porażkę w Niemczech to bilans, który wynosi obecnie +6 wynosiłby +5 na korzyść United (przy przegranej jednym golem), wtedy Paryżanie przy wygranej trzema bramkami mają lepszy bilans H2H i lepszy bilans bramkowy więc wychodzą z pierwszego miejsca (poprawcie mnie jeśli się mylę). Dziś PSG gra o każdą bramkę, bo ta może zaważyć na dalszych losach klubu z Francji w kontekście losowania, bo o awans szejkowie martwić się chyba nie powinni.
A nie jest czasem tak, że że przy równej ilości punktów bierze się pod uwagę mecze bezpośrednie (w tym wypadku obie ekipy po 3 pkt) a potem różnicę bramek w tych meczach bezpośrednich (tu PSG strzeliło o jedną więcej od Manchesteru)? Czyli gdyby i PSG i Utd wygrali to na koniec i tak PSG będzie na 1 miejscu niezależnie od ogólnego bilansu bramek? Też nie jestem pewien ale takie info znalazłem, co prawda na wikipedii ale najszybsze źródło jakie znalazłem.

Oczywiście typu nie neguję bo PSG może się przejechać srogo po Turkach.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
KIEV-BUDAPEST
X2 @ 2.05 @UNI(kiev wygrał jak Śląsk Wroclaw-nic nie grali i wygrali)
Czerwo @ 3.65 @UNI(mogl dać spokojnienzn2x)
1 pol liczba zoltych kartek powyzej 1.5 @ 1.77 @ Fortuna
1 pol 2 druzyna liczba zoltych kartek powyzej 0,5 @ 1.45 @ Fortuna
Tsygankov gol @ 2.43 @ UNI / Pierwszy gol @ 5.25(pilki przy nodze nie miał. Bronili się cały mecz)
Karny @ 2.80 @ UNI (w polu karnym Węgrów byli tylko Węgrzy, nie miał jak tego gwidnac)

typ poboczny:
Tsygankov stzreli bezposrednio z rzutu wolnego @ 10.00 @ UNI (prośba...)

Hej,
na 3 miejscu jest Dynamo, na 4 Ferencvaros, wyzej tego nie wyskoczą bo mają zaledwie 1 pkt wywalczony miedzy soba (2-2) .
Remis daje awans do LE dla Ukraincow, Madziary ida dzis na calosc,musza wygrac.
W osotanim spotkaniu Slowak dal Madziarom juz 3 kartony w 1 odslonie. 0-2 w plecy mieli u siebie do gwizdka.Potem karty sypnely sie z drugiej strony jak Madziary przycisnely i Ukraina sie bronila.
Zdrowy jest juz Tsygankov i bedzie to sygnal do natarcia.W lidze z Poltawa strzelil gola i asystowal ,wiec nadal jest w formie. Wczenisej walnal na wyjezdze w Barcelonie. Moze dzis ustrzelic z karnego, bo on wykonuje ( w 1 meczu na Wegrzech trafil jedynastke w 1 pol)
Wegrzy nie będa tu nic bronić, przyjezdzaja dzis nawachani papryka chilli, nazarci salami, ochlani Tokajem. Szykuje sie ostry mecz.
Szwed nie drukuje za wiele , bo w okolicach 4 kart na mecz w pucharach, Miedzynarodowe jeszcze mniej , chociaz.... w ostatnim meczu w Marsylii z Porto chlopina się rozkrecil, 2 w 1 pol i 7 w 2 czesci do tego po czerwie dla obu. Na to dzis licze,ze pojdzie za ciosem. Kolo daje karnego srednio w co drugim meczu wiec dzis jest szansa.
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Lipsk - Man United / over 2.5 @1.61 (w dublu z Atletico X2 @1.35 - jeśli nie przegrają awansują, a w tym sezonie grają naprawdę świetnie - AKO @2.17)
United mogą wyjść piątką w obronie i dwoma typowymi defensywnymi pomocnikami żeby iść w kierunku remisu 0:0 lub 1:1
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Dla mnie kurs nie warty świeczki a powód jest tylko jeden - Kepa Arrizabalaga. Ma dziś stanąć między słupkami a to już powód do niepewności jeśli chodzi o obronę Chelsea. Dość powiedzieć, że Mendy ma w tym sezonie tyle czystych kont co Hiszpan od początku sezonu 2019/2020. Kepa na bramce oznacza niepewność więc na pewno nie szedłbym w brak BTSu a wręcz przeciwnie po 1.84, ale ja kompletnie unikam tego spotkania.

Co do kartek w Lipsku, pojawiły się na Unibet i over 5.5 ŻK @1.87 - mniej niż na fortunie bo po 2.11 ale wydaje mi się, że na Unibecie uwzględniają kartki pokazane sztabowi i zawodnikom z ławki. W każdym razie ja pobrałem, jednak jeśli ktoś gra na polskich bukach to na fortunce 4.5 @1.56 i over 5.5 po @2.11 - warto bo ogromne pieniądze w grze i awans do fazy pucharowej. Kto przegra zagra w Lidze Europy, więc nikt nogi nie odstawi. Dla odważniejszych over 6.5 @3.10.

W tej grupie myślę, że jest możliwość puścić Paryż z wyższym handi. Wrócili najważniejsi piłkarze, ostatnio Paryżanom nie szło najlepiej ale dzisiejszego wieczoru ważna jest każda bramka. Póki co bilans jest na korzyść United, jeśli Ci jednak odnieśli by porażkę w Niemczech to bilans, który wynosi obecnie +6 wynosiłby +5 na korzyść United (przy przegranej jednym golem), wtedy Paryżanie przy wygranej trzema bramkami mają lepszy bilans H2H i lepszy bilans bramkowy więc wychodzą z pierwszego miejsca (poprawcie mnie jeśli się mylę). Dziś PSG gra o każdą bramkę, bo ta może zaważyć na dalszych losach klubu z Francji w kontekście losowania, bo o awans szejkowie martwić się chyba nie powinni.

PSG handicap -2.5 @1.72 Unibet
delikatniej do AKO -1.5 @1.30
W tym sezonieliczy sie bilans meczów bezposrednich. A tutaj PSG ma lepszy i to PSG wyprzedza MANU i Lipsk
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
jeżeli bramka padnie od odbicia się piłki w słupek lub poprzeczkę nie jest to liczone jako strzał celny taka ciekawostka :D
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby gol od słupka czy poprzeczki nie został zaliczony do strzałów celnych, więc nie wprowadzaj w błąd. Gram strzały celne regularnie i od dawna, więc wiem, co mówię. Co więcej, w Serie A jako strzał celny liczone są wszystkie słupki i poprzeczki a nawet niektóre strzały zablokowane. Strzałem celnym jest również sytuacja, gdy piłka minie bramkarza i ostatni obrońca wybije ją z linii, ale nie w każdych rozgrywkach to liczą. Z tego co wiem, to w Lidze Mistrzów jest to strzał celny.
Inna sprawa, że UEFA niektóre strzały lecące w światło bramki i wybronione przez bramkarza, ale po bloku liczy jako zablokowane, pomimo, że piłka wpadłaby do bramki. Moim zdaniem zależy to od tego, kto odpowiada za statystyki meczowe, więc czasem można się przejechać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Praktycznie każdy bukmacher zalicza czerwona jako 2kartki, no chyba że ktoś gra żółte kartki a nie kartki
Fortuna ma napisane w prost ilość żóltych kartek, kiedy pamiętam,że załóżmy B365 rozliczał jako dwie a czasem i takie kombo wchodziło: zawodnik dostawał żółta, potem drugą i w konsewkecji czerwoną i liczyli jako 4 ;)
Post automatycznie złączony:

Unibet ma rozliczać według danych UEFA więc ciągle sie waham
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zielu19901910 0

zielu19901910

Użytkownik
Bet Fan zwiększa kurs na zwycięstwo MU z 2,50 na 3,00, jak myślicie dużo prawdopodobny jest remis w tym spotkaniu, warto wziąć pod uwagę fakt derbów w najbliższą sobotę.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
LIPSK- MAN UTD.
RZUT KARNY -TAK
2.40
(bez podatku w ebetx dziś na LM)
ebetx

Popieram grę na kartki w tym meczu, ostatnio Lahoz nie pokazał ani jednej karteczki wiec na pewno dziś wybuchnie,tymbardziej, że to mecz o awans do 1/8.Będzie gorąco,a Lahoz wiadomo lubi być w centrum ważnych wydarzeń.
Ja dziś znów spróbuje zakład na rzut karny w meczu.Poki co Lahoz 3 mecze w LM i 3 karne,waga spotkania jest,Lipsk będzie atakował,MU zapewne z kontry,a jest tam kim grać przecież.Gospodarze bez Upamecano w obronie dużo tracą,mogą sie nadziać na kontratak i nie nadążyć, także kto wie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
gronek 0

gronek

Użytkownik
A tego to nie wyczytałem... :) dobrze wiedzieć bo miałem powielić typ

Lazio-Brugge
Immobille powyżej 1.5 w światło bramki
1.90
Unibet

Ciekawy bet ale jak to oni liczą jak wpadnie gol czy piłka trafi w słupek to strzał w światło czy nie?
Strzał w słupek czy poprzeczkę są strzałami niecelnymi 🙂
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom