>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [8.12.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-12-3 o 16.21.28.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
W Lipsku będzie prawdziwa batalia. Niecodzienna sytuacja w grupie, gdzie przed ostatnią kolejką trzy zespoły mają po 9 pkt - PSG, United i Lipsk. Oczywiście, każdy chce awansować z pierwszego miejsca, jednak to raczej zajmą Paryżanie bo grają u siebie z Turkami i mało prawdopodobne aby oddali komplet (oczywiście, jeśli United nie wygra). W Niemczech to Lipsk powinien iść na całość, bo póki co to oni zajmują trzecie miejsce w tej grupie.
Wydaje mi się, że podopieczni Nagelsmanna ruszą do ataku, bo nie mają nic do stracenia. W przypadku remisu również odpadają, dlatego aby grać dalej po prostu trzeba zgarnąć pełną pulę. Będą musieli atakować więc siłą rzeczy jednocześnie odkryją się w formacji obronnej. Lipsk nierzadko traci bramki a tym razem zabraknie także Dayota Upamecano, który wykartkował się w meczu z Basaksehirem, zatem Niemcy bez kluczowego zawodnika.
United przypuszczam, że nie pójdzie na wymianę ciosów a będzie starało się wyczekać odpowiedni moment aby wyprowadzać skuteczne kontraataki jak miało to miejsce w pierwszym spotkaniu, skończonym pogromem w wykonaniu Anglików aż 5:0. Ponadto Manchester w dobrych nastrojach, gdyż przegrywając do przerwy z West Hamem w ostatniej kolejce zdołali wygrać 1:3 co z pewnością podbudowało morale.
Lipsk stać na zwycięstwo w tym spotkaniu, zwłaszcza iż grają u siebie a obecnie to jedna z zaledwie dwóch ekip (drugi Liverpool), które na własnym obiekcie jeszcze punktów nie oddały. Biorąc pod uwagę, jakie wyniki padały w meczach w tej grupie, raczej powstrzymam się od betowania 1X2 a pobieram bramki.
Skorzytałem z ciekawości nawet z pliku, który przygotował successful successful i wg niego jest 80-85% szans na over przy kursie 1.61 jaki mamy na unibet wskakuje nam współczynnik 1.29 - to sporo. Wziąłem jednak 5 spotkań Lipsk, nie 3 (drugi wiersz). Jak sam autor wspomniał, nie ma co ślepo w to wierzyć, to tylko narzędzie ukazujące czysto statystycznie dość wysokie prawdopodobieństwo typu.

1607346342581.png

Lipsk - Man United / over 2.5 @1.61 (w dublu z Atletico X2 @1.35 - jeśli nie przegrają awansują, a w tym sezonie grają naprawdę świetnie - AKO @2.17 )

Opcjonalnie:
Over 1.5 Lipsk @2.07
Lipsk wygra dowolną połowę @1.73

Z pewnością będe grał jeszcze over 4.5/5.5 ŻK ale czekam na linie, gdy dojdzie zedytuje.
__________________________________________________________________________________________

Co do meczów w grupie F nie jestem jakoś optymistycznie nastawiony ale według mnie w Rzymie Lazio powinno powalczyć o zwycięstwo z zespołem Brugii. Zajmują obecnie drugie miejsce ze stratą punktu do Borusii. Ta z kolei leci do Rosji na mecz z Zenitem gdzie Lucian Favre potwierdził nieobecność Meuniera, Delaneya, Akanjiego, Moreya, Guerreiro, Dahouda i przede wszystkim Hochlanda. Wiadomo wciąż jest Hazard, Passlack i Sancho ale w trójkę nie pociągną BVB za uszy. Piszę o tym bo tutaj szansy powinni upatrywać Biancocelesti. Przy takich brakach rośnie ryzyko utraty punktów przez Niemców, zatem przy wygranej z Club Brugge to Immobile i spółka zapewnili by sobie wyjście z pierwszego miejsca.
Lazio miało spadek formy bo w meczu z Udinese po prostu nie istnieli grając u siebie. Z Borussią już wyglądało to nieco lepiej, natomiast w ostatniej kolejce wygrali na wyjeździe ze Spezią, więc miejmy nadzieję, że atmosfera delikatnie poszła w górę. Z pewnością poszybuje dużo wyżej, jeśli uda się awansować z pierwszego miejsca - a to jest możliwe, przy odrobinie szczęścia licząc na zespół Zenitu.
W Belgii było 1-1 i niedużo brakowało aby to zespół Gospodarzy odniósł zwycięstwo, jednakże tym razem nie przypuszczam aby Włosi pozwolili na tak dużo Belgom i powinni od samego początku ustawić sobie spotkanie, aby zapewnić sobie zwycięstwo i jednocześnie awans, a jak wspomniałem przy braku wygranej Borusii także pierwsze miejsce - jest o co grać, wydaje mi się, że za mniejszą stawkę warto zaryzykować pomimo gry w kratkę zespołu z Wiecznego Miasta.

Lazio - Club Brugge / 1 @1.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Juventus
poniżej 3.5 gola
@1.50 Fortuna

Obydwa zespoły mają tak wysoką przewagę nad dwiema pozostałymi ekipami w grupie, że już dawno ich awans był przesądzony. Dzisiejsze spotkanie będzie tak zwanym meczem o prestiż, w którym faworytem jest Barca. Nic dziwnego, wszak mają komplet zwycięstw, a jutro grają u siebie. Myślę jednak, że obydwa zespoły nie będą miały zbyt wielkiej motywacji, aby zgotować kibicom piękne strzeleckie widowisko. Zwyczajnie żadnej z nich nie powinno zależeć na tym, żeby zagrać ultraofensywnie. Dlatego też maksymalnie trzy bramki to mój typ na dzisiejszy mecz. Tym bardziej, że przed miesiącem w Torunie mecz zakończył się dwiema strzelonymi bramkami.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Lipsk - MU
X2
@1.56
Fortuna
Mecz w jednej z ciekawszych grup, gdzie nie wiadomo jeszcze kto zagra w LE, a kto w LM. Goście przyjadą tutaj na pewno z nastawieniem by meczu nie przegrać co da im awans do dalszej fazy (najpewniej z 2 miejsca). Wydaje się, że jest to dla nich do zrobienia bowiem już raz w tym sezonie wysoko ograli RB. Oczywiście nie zamierzam opierać swojego typu jedynie na tym fakcie. RB ma za sobą ciężki mecz z Bayernem i mogą nie być w pełni dyspozycji. Dodatkowo tracą ostatnio sporo bramek (również w mecz z Basaksehirem). Ofensywni gracze MU mają patent na defensywę Lipska i pewnie również dla nich nie musi być problemem zaaplikować rywalom 2 lub więcej goli - na co liczę. MU mający w swojej sile ofensywnej Greenwooda, Cavaniego, Fernandesa czy Rashforda prezentuje się z przodu naprawdę dobrze i powinni zapewnić z nich swojej drużynie awans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Dynamo Kijów - Ferencvaros Over 5.5 kartek @2.03 Betsson

Nie wystraszyła mnie nawet wysoka linia na to spotkanie. Obydwa zespoły po 1 pkt w grupie, czyli walka o puchary na wiosnę w LE, a dla takich klubów to spory zastrzyk gotówki. W pierwszym spotkaniu 2:2, było bardzo dużo kartek, więc teraz nie powinno być gorzej patrząc na stawkę tego pojedynku. Sędzia ze Szwecji, średnia ok. 4 kartki na mecz, ale nie bał się pokazać w meczu fazy grupowej LM pomiędzy Marsylią a Porto 7 żk i 2 ck, więc nie ma się chyba czego obawiać. Myślę, że również Pan Lahoz wróci na właściwe tory, zwłaszcza, że Lipsk i MU również walczą o wyjście z grupy, więc w takim meczu trzeba się pokazać na żółto i na czerwono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Chelsea-Krasnodar
Obie strzelą NIE 1.90
Unibet

Moim zdaniem Chelsea podtrzyma świetną passę w grupie 13-1, kiedy stracili bramkę z Rennes na wyjeździe. Potrafili u siebie zneutralizować ekipę Sevilli więc czemu ma się nie udać z rywalem z Rosji. Wysoki kurs jest zapewne spowodowany faktem,że goście strzelali każdemu, każdemu oprócz Chelsea :)

Spodziewam się nudnego meczu bo Chelsea nie będzie zależało na forsowaniu tempa a remis dla ekipie z Rosji awans do LE bez względu na wynik potyczki Rennes z Sevilla
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Lazio Rzym - Club Brugge
Lazio Rzym
@1.74 FORTUNA
Lazio przed ostatnim meczem fazy grupowej LM nie ma jeszcze zapewnionego awansu, choć do szczęścia brakuje już naprawdę niewiele, bowiem tylko 1 pkt. Z kolei Club Brugge zajmuje 3 lokatę i traci do Rzymian 2 pkt. Belgowie nie mają już nic do stracenia i muszą zaatakować aby wygrać ten mecz. Jednak wątpię aby to uczynili już od pierwszych minut meczu. W obecnym sezonie LM podopieczni Inzaghiego nie dali się jeszcze pokonać. W 5 spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa oraz 3 remisy. Co warte zwrócenia uwagi to te 2 zwycięstwa Lazio odniosło właśnie na własnym stadionie, odprawiając z kwitkiem zarówno Borussię Dortmund jak i Zenit po 3:1. Ekipa z Rzymu w poprzednim sezonie ligowym zanotowała drugi wynik w SERIE A pod względem zdobytych punktów u siebie. Wygrała ona bowiem aż 14 z 19 spotkań! Drużyna z Belgi natomiast na wyjazdach gra słabiej, aniżeli u siebie. W delegacji biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki wygrała tylko 2 z 6 ostatnich pojedynków. Spodziewam się, że jakość włoskiej ekipy i własny stadion przeważą w tej konfrontacji. Piłkarze Simone bardzo dobrze wiedzą, że nie mogą tego meczu zagrać na remis bo wtedy wszystko może się wydarzyć. Muszą wyjść z ofensywnym nastawieniem i bramki moim zdaniem są tylko kwestią czasu, ale z końcowego triumfu będą cieszyli się piłkarze Lazio.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lipsk - Manchester United
Typ: over 5.5 żk 9 (nie sądziłem, że będzie aż 9 kartek :) )
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Analiza:
Gram już teraz bo kursy polecą. Szkoda, że linia nie jest 4,5, ale czego się spodziewać jak w tej grupie pomiędzy meczami PSG, Manchesterem United i Lipsk jest tyle fauli i żółtych kartek. Kto wygra - awansuje, kto przegra zagra w LE. Mecz na noże. Garstka statstyk fauli i żk. Pod lupę wziąłem tylko mecze trzech drużyn: Manchester, PSG, Lipsk. Pominąłem drużynę Turecką, która zamyka tabele i skupiłem się na drużynach, które biorą udział w walce o awans z grupy

Mecz [faule, żk, ck]
Manchester - Lipsk [38, 4]
PSG - Manchester [22, 5]
PSG - Lipsk [34, 6]
Lipsk - PSG [40, 5, 2]
Manchester - Lipsk [30, 3, 1]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
O 82

orzel-54740

Użytkownik
W Belgii było 1-1 i niedużo brakowało aby to zespół Gospodarzy odniósł zwycięstwo, jednakże tym razem nie przypuszczam aby Włosi pozwolili na tak dużo Belgom i powinni od samego początku ustawić sobie spotkanie, aby zapewnić sobie zwycięstwo i jednocześnie awans, a jak wspomniałem przy braku wygranej Borusii także pierwsze miejsce - jest o co grać, wydaje mi się, że za mniejszą stawkę warto zaryzykować pomimo gry w kratkę zespołu z Wiecznego Miasta.

Lazio - Club Brugge / 1 @1.75
Co do typu zgoda, ale rozwalają mnie takie analizy. Popatrzyłeś na wynik i być może statystyki z meczu w Bruggi zapominając o najważniejszym czyli SKŁADZIE. Lazio w meczach z Bruggią jak i Dortmundem na wyjeżdzie było bardzo osłabione bo wielu graczy, w tym Immobile pauzowało z powodu koronawirusa. W meczu w Bruggi zadebiutował w LM 19-latek z Polski Szymon Czyż! To najlepiej świadczy jaką kadrą dysponował Inzaghi w tamtym momencie. A i tak Lazio udało się ten mecz zremisować! W ostatnim meczu Immobile zszedł w 59 minucie, jest to jasny sygnałl, że najlepszy strzelec przy wyniku 0:2 (Lazio na wyjeździe) zszedł odpocząć przed jednym z najważniejszych spotkań Lazio w ostatnich latach. Drużyna z pięknej Bruggi ma 7 punktów dzięki dwóm zwycięstwom nad zdecydowanie najsłabszym w grupie Zenitem i remisowi u siebie z bardzo osłabionym Lazio, które pokazało w dwumeczu z Dortmundem, że nie jest od nich słabsze. A Dortmund przejechał się po Club Brugge 6:0 w dwumeczu. Jedyną szansą dla zespołu z Bruggi jest obrona i liczenie na kontry bo w otwartym starciu Lazio ich zmiecie. Stadio Olimpico w Rzymie jest na tyle specyficznym stadionem i tak diametralnie różnym od tego w Bruggi (wiem, co mówię, byłem na obydwu), że nie widzę szansy aby Bruggia była w stanie skutecznie bronić się przed atakami Lazio nawet jedną połowę

Lazio - Club Brugge
Handicap 0:1 Lazio @2.87 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dynamo Kijów - Ferencvaros
Typ: powyżej 2,0 bramki
Kurs 1,51
Efortuna

Z innymi rywalami w swojej grupie LM nie postrzelali w dotychczasowych 5 spotkaniach Dynamo strzeliło 3 gole, a Węgrzy 5, ale warto zauważyć, że w pierwszym meczu między nimi było 2:2. Dlatego wydaje mi sie , że over 2,0 bramka, gdy przy dwóch strzelonych golach będzie zwrot do dobre rozwiązanie dna wtorek. To co daje duże szanse na powodzenie tego typu to liczby bramek, które straciły obie ekipy do tej pory w meczach LM, Ukraińcy stracili 13 goli w 5 meczach, a Ferencvaros aż 16. Każda z ekip w 10 ostatnich meczach na różnych frontach wynik poniżej 2,0 miała tylko jednokrotnie.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Co do typu zgoda, ale rozwalają mnie takie analizy. Popatrzyłeś na wynik i być może statystyki z meczu w Bruggi zapominając o najważniejszym czyli SKŁADZIE. Lazio w meczach z Bruggią jak i Dortmundem na wyjeżdzie było bardzo osłabione bo wielu graczy, w tym Immobile pauzowało z powodu koronawirusa.
Masz rację, nie wspomniałem o brakach kadrowych - mój błąd, ale błędem jest sugestia w moją stronę, że moje analizy opierają się o flashscore'a. Staram się grać głównie spotkania drużyn, które oglądam. Tutaj faktycznie Lazio miało braki, oraz tak jak mówisz, zejście Ciro powinno oznaczać grę na max w dzisiejszym spotkaniu. Obyśmy obydwaj mieli racje ;)
 
Ostatnia edycja:
T 206,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Lazio Rzym - Club Brugge
Kluczowy mecz w walce o awans z grupy. W lepszej sytuacji są zawodnicy z Rzymu, bowiem im do awansu wystarczy remis, ale oni tutaj nie powinni grać na remis. U siebie są mocni, zarówno Zenit jak i Dortmund wyjeżdżali ze Stadio Olimpico z bagażem 3 bramek. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis, ale należy pamiętać jak bardzo osłabiony był wtedy zespół Lazio, a mimo to mecz był wyrównany. Myślę, że dzisiaj zawodnicy Lazio przypieczętują awans wygrywając mecz. Jednak nie typuję tutaj zwycięstwa, a celne strzały na bramkę. Myślę, że drużyna z Rzymu, będąc lepsza w tym meczu i prowadząc grę, odda ich więcej w światło bramki rywala. W poprzednich grupowych meczach zawodnicy Lazio oddali łącznie 24 strzały w światło bramki rywali (w dwóch meczach u siebie łącznie 12), natomiast zawodnicy Club Brugge łącznie oddali 15 strzałów, ale licząc dwa mecze wyjazdowe - były to tylko 3 celne strzały.

Więcej strzałów w światło bramki: Lazio
@1.55

efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lipsk - Manchester United
Typ: over 5.5 żk
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Analiza:
Gram już teraz bo kursy polecą. Szkoda, że linia nie jest 4,5, ale czego się spodziewać jak w tej grupie pomiędzy meczami PSG, Manchesterem United i Lipsk jest tyle fauli i żółtych kartek. Kto wygra - awansuje, kto przegra zagra w LE. Mecz na noże. Garstka statstyk fauli i żk. Pod lupę wziąłem tylko mecze trzech drużyn: Manchester, PSG, Lipsk. Pominąłem drużynę Turecką, która zamyka tabele i skupiłem się na drużynach, które biorą udział w walce o awans z grupy

Mecz [faule, żk, ck]
Manchester - Lipsk [38, 4]
PSG - Manchester [22, 5]
PSG - Lipsk [34, 6]
Lipsk - PSG [40, 5, 2]
Manchester - Lipsk [30, 3, 1]
Jest linia 4.5 żk w fortunie. Szybki mecz będzie, kartki też wpadną. Zgadzam się z Twoim typem.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Dobra opcja jest też over 28.5 faulu w meczu z tymi kartkami to wszystko zależy od sędziego jaki ma kaprys. Czasami jest wiele fauli a w meczu są 3-4 kartki. Mecz o awans nikt raczej nogi odstawiać nie będzie. W pierwszym meczu 38 fauli a tylko 4 kartki. Dzisiaj powinno się bardziej kotłować.
Post automatycznie złączony:

Jeszcze jeśli ktoś chciałby to zagrać najlepiej płaci forbet. Za to mamy do wyboru kilka Lini w superbecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dobra opcja jest też over 28.5 faulu w meczu z tymi kartkami to wszystko zależy od sędziego jaki ma kaprys. Czasami jest wiele fauli a w meczu są 3-4 kartki. Mecz o awans nikt raczej nogi odstawiać nie będzie. W pierwszym meczu 38 fauli a tylko 4 kartki. Dzisiaj powinno się bardziej kotłować.
Post automatycznie złączony:

Jeszcze jeśli ktoś chciałby to zagrać najlepiej płaci forbet. Za to mamy do wyboru kilka Lini w superbecie
Sędziuje Lahoz więc o kaprysy można być spokojnym :) Generalnie kiedy on sędziuje to lepiej unikać ilości fauli na over, pozwala grać zawodnikom (często to prowadzi do strasznego chaosu na boisku i potem może się pokazać publiczności...) a Ci z kolei pozwalają sobie na ostrzejszą grę. W lidze hiszpańskiej się wyciszył ostatnio ale w LM utrzymuje pewien poziom w liczbie kartek.

Lepiej zagrać kartki (i to najlepiej tam gdzie czerwona się liczy jako dwie albo nawet zagrać na czerwoną) bo fauli dużo (zagwizdanych) może nie być ale spięć powinno być sporo. No i pyskówki, szybko wyciąga kartkę za pyskówkę. Jedno jest pewne, Lahoz spędzi dużo czasu na ekranie tv bo uwielbia być gwiazdą meczu
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Wszystko fajnie pięknie ale w ostatniej kolejce sędziował mecz Dortmund Lazio i mimo 15 fauli nie pokazał ani jednej kartki. Także w sumie jedno i drugie to wielka loteria. Mimo wszystko dzisiejszy mecz o większą stawkę i oby jak najwięcej fauli i kartek. Zieloności!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wszystko fajnie pięknie ale w ostatniej kolejce sędziował mecz Dortmund Lazio i mimo 15 fauli nie pokazał ani jednej kartki. Także w sumie jedno i drugie to wielka loteria. Mimo wszystko dzisiejszy mecz o większą stawkę i oby jak najwięcej fauli i kartek. Zieloności!!
Tylko że w meczach BVB to może dwa razy w sezonie występuje jakaś mocna awantura kartkowa w czasie meczu. A że Lazio nie przeszkadzał taki styl to sami też nie byli mocno agresywni. Linia fauli tam żeby nie skłamać była chyba 20 albo 21,5 max. Linia kartek też była strasznie niska więc ten under w żadnym wypadku nie może dziwić. Nie jest to chyba najlepszy sposób by przyrównywać konkretne mecze do siebie bo te są zgoła inne w większości przypadków.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Chelsea-Krasnodar
Obie strzelą NIE 1.90
Unibet

Moim zdaniem Chelsea podtrzyma świetną passę w grupie 13-1, kiedy stracili bramkę z Rennes na wyjeździe. Potrafili u siebie zneutralizować ekipę Sevilli więc czemu ma się nie udać z rywalem z Rosji. Wysoki kurs jest zapewne spowodowany faktem,że goście strzelali każdemu, każdemu oprócz Chelsea :)

Spodziewam się nudnego meczu bo Chelsea nie będzie zależało na forsowaniu tempa a remis dla ekipie z Rosji awans do LE bez względu na wynik potyczki Rennes z Sevilla
Dla mnie kurs nie warty świeczki a powód jest tylko jeden - Kepa Arrizabalaga. Ma dziś stanąć między słupkami a to już powód do niepewności jeśli chodzi o obronę Chelsea. Dość powiedzieć, że Mendy ma w tym sezonie tyle czystych kont co Hiszpan od początku sezonu 2019/2020. Kepa na bramce oznacza niepewność więc na pewno nie szedłbym w brak BTSu a wręcz przeciwnie po 1.84 , ale ja kompletnie unikam tego spotkania.

Co do kartek w Lipsku, pojawiły się na Unibet i over 5.5 ŻK @1.87 - mniej niż na fortunie bo po 2.11 ale wydaje mi się, że na Unibecie uwzględniają kartki pokazane sztabowi i zawodnikom z ławki. W każdym razie ja pobrałem, jednak jeśli ktoś gra na polskich bukach to na fortunce 4.5 @1.56 i over 5.5 po @2.11 - warto bo ogromne pieniądze w grze i awans do fazy pucharowej. Kto przegra zagra w Lidze Europy, więc nikt nogi nie odstawi. Dla odważniejszych over 6.5 @3.10. - 9 ŻK

W tej grupie myślę, że jest możliwość puścić Paryż z wyższym handi. Wrócili najważniejsi piłkarze, ostatnio Paryżanom nie szło najlepiej ale dzisiejszego wieczoru ważna jest każda bramka. Póki co bilans jest na korzyść United, jeśli Ci jednak odnieśli by porażkę w Niemczech to bilans, który wynosi obecnie +6 wynosiłby +5 na korzyść United (przy przegranej jednym golem), wtedy Paryżanie przy wygranej trzema bramkami mają lepszy bilans H2H i lepszy bilans bramkowy więc wychodzą z pierwszego miejsca (poprawcie mnie jeśli się mylę). Dziś PSG gra o każdą bramkę, bo ta może zaważyć na dalszych losach klubu z Francji w kontekście losowania, bo o awans szejkowie martwić się chyba nie powinni.

PSG handicap -2.5 @1.72 Unibet
delikatniej do AKO -1.5 @1.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dla mnie kurs nie warty świeczki a powód jest tylko jeden - Kepa Arrizabalaga. Ma dziś stanąć między słupkami a to już powód do niepewności jeśli chodzi o obronę Chelsea. Dość powiedzieć, że Mendy ma w tym sezonie tyle czystych kont co Hiszpan od początku sezonu 2019/2020. Kepa na bramce oznacza niepewność więc na pewno nie szedłbym w brak BTSu a wręcz przeciwnie po 1.84, ale ja kompletnie unikam tego spotkania.

A tego to nie wyczytałem... :) dobrze wiedzieć bo miałem powielić typ

Lazio-Brugge
Immobille powyżej 1.5 w światło bramki
1.90
Unibet

Ciekawy bet ale jak to oni liczą jak wpadnie gol czy piłka trafi w słupek to strzał w światło czy nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom