>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [8.12.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
decyzja rewelacyjna i widać ze w świecie jest normalność! Sędzie umysłowo na poziomie konfederacji(biedy intelektualnej) nazwał człowieka negro(czarnuch) mam nadzieje ze poniesie takie konsekwencje ze się nie pozbiera. A jak masz z tym problem to idź do szefa, klienta i powiedz ze mam dla ciebie Białasie to i to...
To nazywasz normalnoscia? Chyba mamy rozne definicje tego slowa. Poza tym sadze, ze sedzia uzyl tego slowa niefortunnie bo moze nie zna super jezyka angielskiego a nie z checi obrazenia go. Na mnie jakby ktos powiedzial "white guy" to nie mialbym z tym zadnego problemu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
decyzja rewelacyjna i widać ze w świecie jest normalność! Sędzie umysłowo na poziomie konfederacji(biedy intelektualnej) nazwał człowieka negro(czarnuch) mam nadzieje ze poniesie takie konsekwencje ze się nie pozbiera. A jak masz z tym problem to idź do szefa, klienta i powiedz ze mam dla ciebie Białasie to i to...
Pomijając polityczną wstawkę i oskarżenia wyborców o nieinteligencję, co, nie chcąc zniżać się do tak niskiego poziomu przemilczę, to nazwał go negru, a to po prostu czarny. Jak więc miał go nazwać inaczej? Konsekwencje nie wiadomo jakie, jeśli chodzi o sędziowanie to i tak miał być to jego ostatni mecz w karierze sędziowskiej, więc po prostu nie będą za nim płakać. Porównanie "czarny" do "białas" jest niewspółmiernie, bo - jak wspomniałem wcześniej - użył określenia czarny, jako kolor skóry. Jeśli więc byś kogoś nazwał białym, nie obraziłby się na pewno. Gdyby powiedział sędzia "czarnuch", to by była przesada i afera słuszna.

A że nie jest to obraźliwe stwierdzenie potwierdza nawet żona rumuńskiego piłkarza Cracovii - Sergiu Hanci:

EovmEHPXUAYpVE9.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
decyzja rewelacyjna i widać ze w świecie jest normalność! Sędzie umysłowo na poziomie konfederacji(biedy intelektualnej) nazwał człowieka negro(czarnuch) mam nadzieje ze poniesie takie konsekwencje ze się nie pozbiera. A jak masz z tym problem to idź do szefa, klienta i powiedz ze mam dla ciebie Białasie to i to...
No tak bo przeciez sedziowie musza caly sztab znac z imienia i nazwiska a i pewnie wiedziec jakiego wyznania jest aby nie urazić chociażby na tle religijnym... Najgorsze jest to,że Turasy oddali walkower i będą udawać męczenników
 
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
To czy jest to obraźliwe to nie decyduje jakaś tam osoba związana z crakovia(p.s. Tylko Wisełka) mówimy o meczu LM a nie okręgówce podkarpackiej. Niesamowite to śmieszne oburzenie. Tam powinni być profesjonaliści i zwracać się per pan!!! Współpracuje z firmami z całego swiata myślicie ze jak jadę w interesach do Chin to sie zwracam per żółty? Ludzie niewiem czym się zajmujecie ale to nie jest profesjonalizm!
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
PSG zamyka kupon, pytanie czy bedzie im zalezalo na zwyciestwie? W przypadku wygranej kto ma pierwsze miejsce w tabeli?
Będzie im zależało, mają lepszy bilans z Lipskiem (przegrana 1:2 na wyjeździe i wygrana 1:0 u siebie) i w przypadku wygranej awansują z pierwszego miejsca i będą rozstawieni w losowaniu 1/8 finału.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Czerwone Diabły chyba są największym przegranym fazy grupowej. Wydawało się że po dwóch pierwszych meczach i zwycięstwach z RB oraz PSG mieli wszystko pod kontrolą. Polecieli do Turcji gdzie w pewnym sensie zlekceważyli rywala. Wyszli na ten mecz by wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to nie wypaliło. Stracili tam trzy punkty które prawdopodobnie zadecydowały o braku awansu do fazy pucharowej LM. Awans mogli wywalczyć tydzień temu w meczu z PSG gdzie w pewnym momencie powinni byli prowadzić nawet 3:1. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i przegrali tamten mecz. Wczoraj RB dokończyło dzieła i dobiło leżące na deskach MU.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
UEFA zdecydowała się powołać zupełnie nowy skład sędziowski na dokończenie pojedynku PSG - İstanbul Başakşehir. Za jego dalszy przebieg będzie odpowiadał Danny Makkelie, któremu będą asystować między innymi Bartosz Frankowski i Marcin Boniek.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
PSG- Basaksehir
UNDER 4.0 1.60
LV BET


Taki typ mi siedzi w głowie a mianowicie że dziś jakoś mocno tych turasów Francuzi nie pojada.Fajny kupon mi zamyka PSG z handi -1.5 i mam nadzieje,że tyle ogarną,ale coś mi się wydaje że tu wiecej niż 3-4 golami PSG nie wygra no bo po co upokarzać klub, który wczoraj tak bardzo został upokorzony,w czasach poprawnosci tak nie wypada.......W piłce nożnej teraz za upokorzenia sa kary popatrzcie na zawodnikow czasem za co kartki dostaja,kabaret....Nie długo za wynik np. 6-0 beda kary, albo wykluczenia...Takie moje przemyslenia:).a wracajac do typu powiedzmy 2-0 dla psg i rozchodzimy sie w pokoju
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Czy znaczy to, że mecz zostanie wznowiony od min w której został przerwany?
I statystyki zostaną zachowane? Czyli np. kartki?
Wszystko co się wydarzyło do 14 minuty zostaje.

Generalnie czuje się oszukany w momencie gdy mam faule postawione w tym meczu i dochodzi do zmiany całego składu sędziowskiego.
Ten rynek powinien z dniem wczorajszym zostać anulowany, pozostałe 1X2 i cała reszta typów to zupełnie inna sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom