>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 07.12.2011 - środa

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik




kursy: Expekt​

Czy to jest naprawdę możliwe? 1/8 finału Ligi Mistrzów bez Manchesteru United, a w zamian z Bazyleą? Owszem. To właśnie między tymi drużynami rozstrzygnie się drugie miejsce w grupie C. Do Amsterdamu zawita Real Madryt, lecz w tej grupie wszystko jest wyjaśnione. Mimo, że ludzie tworzą wokół niej napięcie, to my nie mamy zamiaru się oszukiwać. Wszystko w swoich rękach ma również Napoli, które może doprowadzić pompowany Arabskimi pieniędzmi Manchester City do istnej rozpaczy. Mancini z podopiecznymi znowu w Lidze Europy? Najciekawiej, bezsprzecznie będzie w stawce drugiej. CSKA, Lille, Trabzonspor - wszyscy mają szansę na awans. Zresztą, wystarczy spojrzeć na tabele a już wiadomo, że walki to tam nie zabraknie. To będzie na pewno mocny wieczór, a poprzedźmy go...

Zaproszeniem do wspólnych pogawędek, pisania wszelkich ciekawostek i najważniejszych informacji. Przy czym nie może zabraknąć Waszych poglądów i analiz, wraz z typami ;)
 
K 8

kubaohio

Użytkownik
Dynamo Zagrzeb-Lyon
Typ: 2
Analiza: Uważam że goście chycili wkońcu forme i muszą szukać wygranej w tym meczu który być może da im awans do dalszej fazy pucharów. Typuje 0;1.
Villereal-Napoli
Typ: 2
Analiza: Napoli jest w szczytowej formie. Grają z nic nie grającym Villerealem i muszą wygrać ten mecz aby awansować. Myśle że szansy nie zmarnują. Typuję 1;3
 
A 0

artek099

Użytkownik
Proponuję pograć United ,mimo iż nie są w szczytowej to potrafią zmobilizowac się na ważne mecze,muszą wygrać aby awansować
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Środa duzo ciekawsza niż Wtorek. Głównie za sprawą dwóch Manchesterów. Kto by się spodziewał , że United i City do ostatniej kolejki będą walczyć o awans , ba w przypadku City trzeba liczyć na korzystny wynik z drugiego spotkania.
Co do United. Kilka lat temu Benfica wyrzuciła ich z rozgrywek LM na etapie grupowym , teraz mocno przyczyniła się do kłopotów United. Diabły są w tej lepszej sytuacji , bo nie muszą patrzeć na rywali , ba nie muszą nawet wygrać z Basel.
Co do ich formy. Fakt faktem , nie jest kolorowo ale najważniejsze jest , że ciułają te punkciki. Kontuzjowany jest Hernandez , i to jest wg mnie spore osłabienie bo nie ma bardzo napastników. Rooney gra w pomocy , Berbatov i Owen mają kontuzję , a Welbeck po kontuzji jakoś nie może się rozegrać. W ostatnim meczu z Aston Villą po zejściu Hernandeza , w ataku grał Nani.
Ciężkie zawody , ale jak pisałem Diabły w tym sezonie podstawowym składem przegrali aby z City , więc łatwo z nimi o 3 pkt nie jest. Meczu z Crystal Palace nie liczę , bo to były rezerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kha1 40

kha1

Użytkownik
Dynamo Zagrzeb vs Olympique Lyon
Kurs Betsson: 3,75 x 3,50 x 1,90
Wygra: OL
Ciężko tu tak naprawdę ocenić skalę ważności pojedynku dla Lyonu. Rzecz jasna bez względu na tę rangę OL jest faworytem i najpewniej wygra, kwestią jest tu jednak samo podejście do sprawy.
Dynamo Zagrzeb-Lyon
Typ: 2
Analiza: Uważam że goście chycili wkońcu forme i muszą szukać wygranej w tym meczu który być może da im awans do dalszej fazy pucharów. Typuje 0;1.
Zwycięstwo 1:0 nic Lyonowi nie da. Są w tak dramatycznej pozycji, że jedynie ich wysokie zwycięstwo oraz równie dotkliwa porażka Ajaxu może zapewnić awans. Koszmarnie trudne wyzwanie i właściwie trzeba tu bardziej liczyć na uśmiech losu, niż jedynie umiejętności. Królewscy mogą bowiem totalnie olać pojedynek o pietruszkę, mogą go nawet przegrać.
Osobiście jednak obstawiałbym na zwycięstwo Lyonu, 4:0. Za zwycięstwo dwiema bramkami, lub więcej, Betsson płaci 3,25. To bardzo dobry kurs. Ostatnio podopieczni Garde z łatwością strzelali po 3 gole na mecz, a liczba sytuacji podbramkowy pozwala wierzyć, że wynik nawet dwukrotnie większy nie jest niemożliwy, wręcz przeciwnie, wydaje się kwestią czasu.
Zaciskam kciuki, zobaczymy jak bardzo zależy temu przebudowanemu składowi na sukcesie. Musicie pamiętać, że Ederson wygryzł z jedenastki najdroższego gracza OL - Gourcuffa, a Lisandro posadził na ławce nieskutecznego od października Gomisa...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
wzmianka na środe
Citizens DNB &amp; Napoli DNB @ 1.59 ✅ 2:0, 0:2
Oba typy oczywiście w trybie ML lub jak kto woli DNB, bo nie lubię jeśli mecz jest nierozstrzygnięty, a mój kupon tak.
Petrodolarów strasznie nie trawie, ogólnie wychodzę z założenia że ta ekipa na puchary się nie nadaje, lecz jednak Bayern awans ma w kieszeni ostatnio pogrywa bardzo słabo mecz z BVB to były prawdziwe trupy na skrzydłach czyli Panowie R. inne światło daje mecz z Werderem ale aż zanadcza ofensywność w Bremie to już znak firmowy od ponad dekady, Bayern bez Schweinstergera czy z trupami na skrzydłach to naprawde aktualnie rosyjska ruletka ratuje ich awans z grupy i chyba jednak większa mobilizacja będzie u Arabów z Manchesteru którzy korespondencyjnie walczą o awans z Napoli niż Bawarczycy którzy będą chcieli tutaj odpocząć i znowu troche odskoczyć w lidze BVB czy M&#39;gladbach i S04
Napoli na nich lub na Villareal liczę i liczyłem w tej grupie że nie dopuszczą do awansu City z grupy, żółta łódź podwodna aktualnie to ekipa bez wykończenia, rzeźbią w środku pola, trzymają piłke lecz nic z tego nie wynika już lekkie problemy z Odense w kwalach o tym alarmowały, co wiele osób jednak nie doceniło, Lavezzi czy Cavani powinni dać awans w tym spotkaniu i spuścić Hiszpańską łódź po dobrej mocnej torpedzie z pucharów w tym sezonie, chyba najlepsze wyjście na mocny dubel ostatniej kolejki LM.
Bazylea - ManU DNB @ 1.22 ⛔ 2:1
Typ oczywiście DNB bardziej na podbitke niż na singla, bo procent zysku bardzo niski. ManU potrzebuje remisu, ale nie sadze by tutaj Anglicy wpadli zagrać na np. 0-0 bo to wiadomo jak może się skończyć. Szwajcarów prawie w każdym gatunku sportu lubie i Basel ma niezłą ekipe chociaż lekko starsi już Frei i Streller na ataku to ciągle skuteczni dodać trzeba też tego pochodzącego z Kosowa filigrana Shaqiriego ale jeśli ManU ma być skupione to jednak innego wyjścia tutaj nie ma jak zwycięstwo przyjezdnych, dla Helwetów walka w UEFA.
Zagrzeb - Lyon DNB @ 1.40 ✅ 1:7
Tutaj też moneyline na Lyon, chociaż Dinamo w pierwszych spotkaniach w LM bardzo mi zaimponowali ciągle nie mogą zdobyć punktu i chyba tak zostanie do końca.
Żaby musza wygrać i liczyć na korzystny wynik w Amsterdamie, a tam nie wiem co Mourinho wymyśli czy chce dalej jechać walcem czy da komuś odpocząć to jednak Lyon nie może oglądać się za siebie lecz wygrać tutaj i nie mieć sobie nic do zarzucenia, kurs jako moneyline przy tym kursie pasuje już na jakiegoś lepszego singla czy podbitke.
Inter - CSKA DNB @ 2.10 ✅ 1:2
Inter jeden z większych kataklizmów po odejściu Mou po którym nie da się odbudować drużyny w lidze kompletna porażka, jeśli już leśne dziadki z STSu jakiś czas temu stawiali rychło na Novare? z Interem to wiedz że coś sie dzieje i tak sie dzieje i dzieje już dłuższy okres czasu.
Włosi awans zapewniony więc na ostatnią kolejke nie wiem czy będa umysłami w LM czy już w kolejnym meczu ligowym którym będzie trzeba wygrać, jak i Ranieri to jest rasowy pussiak jako trener widać nie nadaje się do tego już od długich, długich lat lecz nazwisko robi swoje i prowadzi od czasu do czasu lepsze ekipy
Tutaj bukmacherzy widzą opcje zwycięstwa Rosjanów którzy jeśli wygrają, a we Francji będzie remis wychodzą z grupy, a CSKA jest bardzo kąśliwa w tym sezonie i przy zapewnionym awansie Interu który jeszcze boryka się z problemami moga przycisnąć Włochów jak w tamtym sezonie S04 na San Siro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2

poldziu250

Użytkownik
Witam
Chcę się trochę bardziej przyjrzeć tym meczą chce je zagrać dość wysoko swoje analizy już zrobiłem sobie ale chce jeszcze waszej opinii tak dla uspokojenia się dowiedzieć .
Man.City - Bayern M -&gt; Według mnie tu może być remis albo wygrana Manchesteru

Villarreal - Napoli
-&gt; Czysta 2 , ale remis może też być

Lille - Trabzonspor
- &gt; Ciekawy pojedynek , stawiał bym na remis ale nie wiadomo co pokarzą te drużyny . Lille gra u siebie . Obydwie drużyny grają o awans

FC Basel - Man. Utd
-&gt; Ostatnio remis , tym razem gra Manchester na wyjeździe , ale powinien go wygrać
Dinamo Zagrzeb - OL Lyon -&gt; Tutaj przewiduję remis lub wygraną Lyonu

Inter M - CSKA M -&gt;
Ostatnio Inter wygrał , jak tym razem rozstrzygnie się ten mecz? CSKA gra o awans także ciekawe spotkanie jak widać . Remis albo wygrana i awans CSKA M
Czekam na waszą dalszą opinie o tych meczach ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
E chłopaki, tak na temat Bayernu i MC to wątpliwe jest, że Citizens awansuje i też jakoś nie wierzę po tym co widziałem w tej edycji LM, a zwłaszcza po pierwszym meczu obu drużyn, że Anglicy mogą coś rozstrzygnąć w tym meczu.

Pierwszy mecz wyglądał dosłownie tak:
Pierwsze 15 minut ciśnie City, piłkarze Bayernu na początku nie wiedzieli czego po nich się spodziewać wiec odstąpili ale po 20 minutach już wyrobili sobie zdanie na temat rywala - pomyśleli &quot;amatorka&quot;, w przerwie Ribery musiał się nieźle naśmiewać z tego kolesia który miał go pilnować bo objeżdżał go niesamowicie (nie wiem jak się nazywał ten piłkarz, był bardzo duży, czarny i nie Toure). Prawdę mówiąc Bayern wypunktował City i po tym co widziałem w innych meczach LM z udziałem MC to spodziewam się tego samego. Może MC sobie pokopie, ale raczej Bayern będzie trafiał. Po kontuzji wraca Robben już chyba do podstawowej 11, dawno bramki w LM nie strzelał...

Ogólnie nie wiem skąd to zaufanie do MC w LM, przecież oni są słabi. Zresztą w LM prezentują się równie dobrze co BVB :razz:.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Trzeba zauważyć, że Bayern ma już pewne 1 miejsce i wątpię, aby Heynckes wystawił najmocniejszy skład tym bardziej, że w lidze mają wyjazd w Stuttgarcie. Trzeba poczekać na składy i wtedy można szukać typu na to spotkanie. Moim zdaniem City będzie tak zmotywowane, że będą gryźć i jeśli Bayern wyjdzie rezerwą, spokojnie ich ograją.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Ja uparcie będę pisał o spotkaniu z udziałem Realu Madryt.
W środę Królewscy zagrają na Amsterdam Arena z Ajaxem. Dla przyjezdnych mecz ten nie ma już żadnego znaczenia gdyż prowadzą w grupie z kompletem punktów i nic mi już nie odbierze pierwszego miejsca. Do tego Real jest w przeddzień najważniejszego meczu pierwszej części sezonu, a mianowicie spotkania na Bernabeu z Barceloną.
Więc oczywiste jest że na środowy mecz Mourinho wypuści zawodników którzy na co dzień grają mniej oraz raczej nie mają szans na znalezienie się w pierwszej jedenastce na mecz z Blaugraną.
A mimo tego ja i tak, w odróżnieniu od bukmacherów, widzę w ekipie ze stolicy Hiszpanii faworyta potyczki z Holendrami.
Bo zakładając nawet że zagrają Varane, Coentrao, Granero, Altintop, Sahin, Calejon, Kaka czy Higuain to mimo wszystko jest to mocniejszy skład niż ten którym dysponuje Ajax. A spodziewam się też że zobaczymy na boisku kilku zawodników pierwszego składu, wydaje mi się że przede wszystkim będzie to Alonso, C.Ronaldo czy Benzema. Mourinho powinien dać im trochę pograć żeby nie mieli za długiej przerwy przed spotkaniem z Barceloną. Zawodnicy tacy jak C.R czy Benzema są stworzeni do gry co 3-4 dni a tygodniowa przerwa może źle na nich podziałać. Inaczej sytuacja ma się z Alonso który nie grał w ogóle w ostatnim meczu ligowym przez zawieszenie za 5 żółtych kartek, i jego przerwa sięgała by już 2 tygodni gdyby nie zagrał w środę. Mourinho powinien chcieć utrzymać ich w rytmie meczowym a to nie jest dobra wiadomość dla drużyny Ajaxu.
A jak tam radzi sobie ekipa z Amsterdamu. A no, już troszkę lepiej. ????
Faktem jest że odnieśli ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu jednak przeciwnicy z jakimi przyszło im się zmierzyć nie należeli do ligowej czołówki.
Najpierw było zwycięstwo 3:0 na wyjeździe z Nijmegen, czyli z ekipą zajmującą obecnie 15 miejsce w ligowej tabeli czyli tuż nad strefą spadkową.
A w ten weekend zwyciężyli u siebie 4:1 Excelsior. Excelsior który jest na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 7 pkt, czyli tyle samo co ostatnia drużyna tabeli.
Reasumując, zwycięstwa te nie są jakimś mega osiągnięciem, były to po prostu spotkania które Ajax musiał wygrać.
Cofając się jeszcze trochę wstecz mamy remis 2:2 z Bredą (11 w lidze) oraz porażkę 4:6 !!!! z Utrechtem (13 w tabeli).

W meczach z udziałem Ajaxu pada zazwyczaj mnóstwo bramek, sporo strzelają ale i dużo tracą. W połączeniu z ofensywnym Realem powinno to nam dać w środowym meczu grad bramek. Ale o dziwo buki dają dość spory kurs na over2,5 bo aż 1.88.
&quot;rezerwowy&quot; real mieliśmy okazję zobaczyć już w poprzedniej kolejce z Dinamo, skończyło się 6:2. Również w tamtym sezonie był taki mecz o nic na AA miedzy Realem a Ajaxem, wtedy też Real nie zagrał pełnym składem a wynik końcowy brzmiał 4:0 dla Królewskich.
W środę spodziewam się że znowu wynik może być podobny.
Polecam przede wszystkim zakład:
over 3 - @2.4
Ale również nie mogę przejść obojętnie obok takich kursów:

Real (-1,5) - @5.35
(unibet)
Real over 3,5 bramki - @10.25
(betsafe)
Czy chociażby:
zwycięstwo Realu - @2.5
Real over 1,5 - @2.27 (betsson)


Aż normalnie ciężko się zdecydować. Nie sadziłem że zobaczę takie kursy na Real w jakimś innym meczu niż z Barceloną...
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje czy w Benfice może zagrać E. Garay??? W LM pauzuje się po dwóch czy po trzech żółtych bo chyba jakieś zaćmienie umysłu mam???
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
E chłopaki, tak na temat Bayernu i MC to wątpliwe jest, że Citizens awansuje i też jakoś nie wierzę po tym co widziałem w tej edycji LM, a zwłaszcza po pierwszym meczu obu drużyn, że Anglicy mogą coś rozstrzygnąć w tym meczu.

Pierwszy mecz wyglądał dosłownie tak:
Pierwsze 15 minut ciśnie City, piłkarze Bayernu na początku nie wiedzieli czego po nich się spodziewać wiec odstąpili ale po 20 minutach już wyrobili sobie zdanie na temat rywala - pomyśleli &quot;amatorka&quot;, w przerwie Ribery musiał się nieźle naśmiewać z tego kolesia który miał go pilnować bo objeżdżał go niesamowicie (nie wiem jak się nazywał ten piłkarz, był bardzo duży, czarny i nie Toure). Prawdę mówiąc Bayern wypunktował City i po tym co widziałem w innych meczach LM z udziałem MC to spodziewam się tego samego. Może MC sobie pokopie, ale raczej Bayern będzie trafiał. Po kontuzji wraca Robben już chyba do podstawowej 11, dawno bramki w LM nie strzelał...

Ogólnie nie wiem skąd to zaufanie do MC w LM, przecież oni są słabi. Zresztą w LM prezentują się równie dobrze co BVB :razz:.

z tym kryciem franka t o pewnie ci chodzi o richardsa;p

mimo wszstko ja stawiam na city, tam bedzie tak ogromne parcie, ze musza wygrac.napoli to przeciez jezeli chodzi o potencjal druzna z poziomu villareal wiec pewniak to to nie jest.

warto zagrac tez na mu i z pewnoscia benfica -1,5. portugalczycy beda chciec przypieczetowac 1miejsce z kopciuszkiem i ich wygrana dwoma lub trzema golami jest bardzo prawdopodobna
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Manchester City – Bayern Monachium
Manchester nie ma wyjścia i musi wygrać. Bayern może już spać spokojnie bo awans ma zapewniony. Obrona Bayernu ostatnimi czasy nie sprawia dobrego wrażenia i wyniki w lidze są jakie są. Przy napastnikach jakimi dysponują Citiziens będą mieli sporo pracy. Aguero gra świetnie (to co zrobił w minioną sobotę otoczony czwórką obrońców Norwich zasługuje na najwyższe uznanie), formą nie ustępuje mu też Ballotelli. Trener gospodarzy na bogactwo personalne nie może narzekać. Piłkarze Manciniego w meczu z Napoli zbyt późno wzięli się do pracy i teraz muszą wygrać z Bayernem i nasłuchiwać wieści ze stadionu Villarreal bo Napoli na El Madrigal wygrać nie może. Bayern ma już zapewniony awans co nie znaczy że nie będą chcieli z City powalczyć. Kicker podaje że w wyjściowej jedenastce Bawarczyków ma znaleźć się m.in Robben. Poza tym jedenastka z Monachium prawie w ogóle nie odbiega od tej najmocniejszej: Neuer – Rafinha Boateng Badstuber Contento – Luiz Gustavo Tymoshchuk – Robben Alaba Olic – Gomez. Trochę szkoda że Van Buyten nie znalazł się w składzie ale jestem pewien że Boateng czy Badstuber go &quot;zastąpią&quot; ;)
Powiecie że taki sam kurs na win City jak na over 1.5 ale myślę że to jednak bezpieczniejsza opcja ;)
City over 1.5 @ 1,60 Sportingbet ✅
over 2.5 @ 1,70 Sportingbet ⛔
// tak jak pisze Undertaker Robben i Kroos zachorowali na grypę i nie zagrają

Ajax Amsterdam – Real Madryt
Tutaj bukmacherzy przesadzają. Ja wiem że w sobotę jest Gran Derbi, wiem że Ajax nadal walczy o LM a Real ma już awans, wiem że jedenastka z Madrytu będzie znacznie odbiegać od tej najmocniejszej ale 2,45 na Real ?! Imo warto skorzystać i pobrać chociaż te x2 na Real. Ajax nawet nie musi tego zremisować, wystarczy że nie przegrają znaczną różnica bramek. A Real? W drużynie z Madrytu jest tylu dobrych piłkarzy że spokojnie nawet rezerwowi mogą na Amsterdam Arena walczyć jak równy z równym. Z tego co znalazłem w necie tylko Casillas, Ramos, Ronaldo i Lass zostali w Madrycie natomiast cała reszta jedzie do Holandii. Według hiszpańskiej Marci skład Realu będzie wyglądać następująco: Adan - Arbeloa Varane Albiol Coentrao - X.Alonso Sahin - Altintop Kaka Callejon – Higuain. Jedenastka bardzo dobra a kurs to jednym słowem value.
Los.Blancos pisze o overze. Opcja ciekawa ale myślę że Ajax będzie chciał pilnować wyniku by stracić jak najmniej. Jeśli Lyon rozstrzela się w Zagrzebiu (a na to się nie zanosi) to można ewentualnie pobierać te overy na live.
Real lub remis @ 1,40 Unibet ✅
Real DNB @ 1,72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
chyba sie nie ma co zastanawiac i trzeba grac na city. kursy juz troszke leca i mzoe sie skonczyc na 1,55. bayern na pewno przynajmniej bez robbena i kroosa a nie wiadoomo jakich innych zabraknie jeszcze na boisku jezeli trener zadecyduje. jedyny aspekt za bayernem to gra na luzie i moze wyeliminowac juz teraz jednego z potencjalnie najsilniejszych rywali.ale nikt z bawarczyków nie bedzie nadstawiał mocno nogi jak bedzie trzeba bo i po co

real jezeli t ylko zechce to wygra w amsterdamie a na pewno strzeli 1-2 gole. mourinho nie jest fanem duzych rotacji i na pewno przynajmniej połowa żelaznego składdu wyjdzie grac
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik

Najważniejsze! Awans z pierwszego miejsca ma Real! Wiec o co może dziś grac?? Może grać o motywacje przed GD żeby podejść do zbliżającego sie spotkania na fali zwycięstw jakie ostatnio drużyna z Madrytu odnosi. Rzeczą wiadomą i zrozumiałą jest niepowoływanie na to spotkanie pewniaków do składu na GD, a danie szanse rezerwowym na wykazanie się i udowodnienie że na nich też w każdej chwili może postawić trener. Do Amsterdamu nie polecieli: Casillas, Ramos, Marcelo, Pepe, Khedira, Lass, Cristian. Od pierwszej minuty na bramce Realu zobaczymy napewno Antonio Adana. Przed nim w obronie zagrają: Arbeloa (wrócił dopiero co po kontuzji), Varane, Albiol i Coentrao. W pomocy najprawdopodobniej zobaczymy Xabiego Alonso w parze z Nuri Sahinem a przed nimi Mesuta Ozila/ bądź Kake (trener może chcieć go przetestować przed GD). Na prawym skrzydle Di Maria a na lewym Benzema i na szpicy Higuain. JM na konferencji powiedział tylko tyle odnośnie składu że na pewno zobaczymy pare Karin-Gonzalo i oczywiście Adan na bramce co raczej nie jest niespodzianką.
W ekipie Ajaksu kilka kontuzji i kilka powrotów. Do gry niezdolni są dwaj obrońcy – Bruno Silva i Nicolai Boilesen. Z urazem walczą też bardzo ważni w układance Franka de Boera Siem de Jong oraz Kolbeinn Sigþórsson. Na szczęście dla Holendrów, drobny uraz nie przeszkodzi Gregory&#39;emu van der Wielowi w występowi przeciwko Realowi. Prawy obrońca prawdopodobnie zagra od pierwszych minut. Do ostatniej chwili będą ważyły się losy Derka Boerrigtera – nie wiadomo, czy jego uszkodzone niedawno kolano wytrzyma trudy meczu.
Faworytem jest oczywiście ekipa z Madrytu. Ajax nie ma właściwie żadnych argumentów, przegrywa każde porównanie, nawet z drugim składem Królewskich. Dla Los Blancos dodatkową motywacją będzie możliwość pobicia klubowego rekordu zwycięstw w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a także wyrównanie najdłuższej passy wygranych w historii Los Merengues. Żeby awansować do fazy pucharowej, Holendrzy mogą z Realem nawet przegrać. W ostatecznym rozrachunku potrzebują tylko lepszego bilansu bramkowego niż Lyon.​

Kadra Realu
Lista powołanych na mecz z Ajaxem:
Bramkarze: Adán, Mejías, Pacheco;
Obrońcy: Arbeloa, Coentrão, Varane, Albiol, Mendes;
Pomocnicy: Kaká, Özil, Di María, Şahin, Altintop, Callejón, Granero, Xabi Alonso;
Napastnicy: Higuaín, Benzema, Jesé
Nieobecni decyzją trenera: Casillas, Ramos, Marcelo, Pepe, Khedira, Lass, Cristiano
Kontuzjowani: Carvalho
Moje typy:
win Realu: 2,25 expekt, betsafe, tobet✅
Higuain gol=TAK 2,10✅
DW 0:2 12,00 bet365 ⛔ Niewiele brakło ????
Real DNB 1,53 bet365✅ izzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Villarreal - Napoli 1,72 10/10 0:2 ✅
Napoli (-1 HA) 2,375 8/10 0:2 ✅
Jak dla mnie to najpewniejsze spotkanie z tych dwóch dni ostatniej fazy grupowej LM. Napoli po prostu musi wygrać ten mecz i jestem przekonany w 99,99% że to zrobią.
Nie tykam nic innego z LM grubiej niż właśnie jutrzejszych Włochów. Nie wierzę po prostu, że Napoli po tak dramatyzującym i pięknym meczu z Manchesterem City, z ogromną szansą na awans do 1/8 nie wygra tego meczu.
Gospodarze nie grają już o nic, w lidze krajowej idzie im kiepsko. Ostatnia porażka 1:0 z 18 w tabeli Racingiem Santander wbiła chyba ostatni gwóźdź do trumny. W LM nie wygrali żadnego meczu i nie zanosi się na to, aby jutro mieli wygrać. Napoli musi ten mecz wygrać, dla Villarrealu ten mecz jest o nic. Do tego borykają się z masą kontuzji kluczowych zawodników, a zmiennicy grają słabo.
Wierzę też w to, że nie padnie tu żaden remis, a Napoli będzie chciało awansować bez oglądania się na City. Bo Włosi dobrze zdają sobie sprawę, że Anglicy u siebie będą grać z nadzieją na awans z o nic już nie grającym Bayernem.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mecz City odpuszczam, mecz Realu i Barcelony też moim zdaniem wart uwagi jest mecz Milanu,Milanu ktory moim zdaniem nie będzie się spiał a goście muszą miec chociaż remis aby miec zapewniona LE... do tego meczu Marsylii, kurs na ich zwycięstwo to zdecydowane value i grzechem jest nie spróbować... do tego dodam,że moim zdaniem nie ma co się pchać w over w meczu CFC... nie wiem czemu ale od rana chodzi mi po głowie typ,że Valencia nie strzeli bramki.
To takie moje luźne przemyślenia, na MU też nie gram, United bez Carricka, Berbatowa, braci da Silva... wiem,że awansują ale nie zdziwi mnie wynik remisowy ;) Jutro United nie walczy o punkty a o awans a do niego potrzebny jest punkt!
 
7mula7 0

7mula7

Użytkownik
Ja uparcie będę pisał o spotkaniu z udziałem Realu Madryt.
W środę Królewscy zagrają na Amsterdam Arena z Ajaxem. Dla przyjezdnych mecz ten nie ma już żadnego znaczenia gdyż prowadzą w grupie z kompletem punktów i nic mi już nie odbierze pierwszego miejsca. Do tego Real jest w przeddzień najważniejszego meczu pierwszej części sezonu, a mianowicie spotkania na Bernabeu z Barceloną.
Więc oczywiste jest że na środowy mecz Mourinho wypuści zawodników którzy na co dzień grają mniej oraz raczej nie mają szans na znalezienie się w pierwszej jedenastce na mecz z Blaugraną.
A mimo tego ja i tak, w odróżnieniu od bukmacherów, widzę w ekipie ze stolicy Hiszpanii faworyta potyczki z Holendrami.
Bo zakładając nawet że zagrają Varane, Coentrao, Granero, Altintop, Sahin, Calejon, Kaka czy Higuain to mimo wszystko jest to mocniejszy skład niż ten którym dysponuje Ajax. A spodziewam się też że zobaczymy na boisku kilku zawodników pierwszego składu, wydaje mi się że przede wszystkim będzie to Alonso, C.Ronaldo czy Benzema. Mourinho powinien dać im trochę pograć żeby nie mieli za długiej przerwy przed spotkaniem z Barceloną. Zawodnicy tacy jak C.R czy Benzema są stworzeni do gry co 3-4 dni a tygodniowa przerwa może źle na nich podziałać. Inaczej sytuacja ma się z Alonso który nie grał w ogóle w ostatnim meczu ligowym przez zawieszenie za 5 żółtych kartek, i jego przerwa sięgała by już 2 tygodni gdyby nie zagrał w środę. Mourinho powinien chcieć utrzymać ich w rytmie meczowym a to nie jest dobra wiadomość dla drużyny Ajaxu.
No muszę Cie zmartwić ale CR7 nie zagra w tym spotkaniu bo nie jest nawet powołany na ten mecz. A powołani na mecz Ajax - Real Madrid są:
Bramkarze: Adán, Mejías, Pacheco;
Obrońcy: Arbeloa, Coentrão, Varane, Albiol, Mendes;
Pomocnicy: Kaká, Özil, Di María, Şahin, Altintop, Callejón, Granero, Xabi Alonso;
Napastnicy: Higuaín, Benzema, Jesé
✅
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Pochwalę się tylko, że spróbowałem obstawić całą ostatnią środową kolejkę na 1 kuponie. Efekt można zobaczyć w dziale kupony pod moim nickiem. Ale nie ważne. Dobry mam humor więc postanowiłem przeanalizować jeden mecz który najbardziej mnie interesuje.

FC Basel - Manchester United, bo o nim mowa. Słusznie pierwszym postem do tematu napisane zostało retoryczne pytanie czy kolejna faza Ligi Mistrzów odbędzie się bez wielkiego United kosztem dryżyny ze Szwajcarii ? To byłaby mega sensacja. Kilka lat temu MU został wyeliminowany przez Lizbone jak pamiętam. Bazylea to nie byle jaka drużyna. Skazana była na pożarcie a tutaj stoi u progu kolejnej rundy. I nikt mi nie wmówi, że wygrana na wyjeździe w Manchesterze to był gorszy dzień gospodarzy czy niemoc wieczoru. Bazylea udowodniła, że może grać jak równy z równym. Sprawiliby jeszcze większa gdyby United nie wyrównał w końcówce. Dla mnie finał w tej grupie może być taki, że właśnie Portugalczycy i Szwajcarzy wychodzą a Fergusonowi na otarcie łez 1/16 LE. I to jest realne. Manchester zapewne będzie bardzo chciał wygrać, ale pewno zabraknie im koncentracji z solidnymi graczami Bazylei. Co ciekawe Bazylea więcej bramek strzelała na wyjazdach. Z kolei więcej traciła na własnym boisku mając po 5 kolejkach dorobek 9:9. Z mojej strony daje remis, ale mocno trzymam kciuki za gospodarzy.

FC Basel - MU - X - 4,15

kurs: beat-at-home
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Real Madrid
Typ: 2DNB
Kurs: 1.7
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiejszego dnia postanowiłem głównie skupić się na spotkaniach rozgrywanych w ramach Ligi Mistrzów. Na pierwszy ogień idzie mecz pomiędzy Ajaxem a Realem. Zapraszam do analizy.
Gospodarze obecnie w grupie D zajmują drugą lokatę z dorobkiem ośmiu punktów. Ich bilans to (2-2-1). U siebie zremisowali bezbramkowo z Lyonem i roznieśli Dinamo 4:0. Do pewnego awansu brakuje im jednego oczka. Zadanie może wydać się o tyle trudne, ponieważ w szeregach gospodarzy są duże braki kadrowe. Dzisiaj nie zobaczymy: K. Sigthórsson (8/5)-nap, S. de Jong (12/2)-pom, D. Boerrigter (13/4)-nap, A. Ooijer (5/1)-pom, N. Boilesen (4/0)-obr,I. Aissati (2/0)-pom i T. Alderweireld (15/1)-obr.
Według mnie osłabienia są znaczące. Szczególnie w przypadku, w którym Ajax nie ma szerokiej i wyrównanej ławki, a już na pewno nie ma takich zmienników, którzy mogą ich godnie zastąpić i konkurować jednym z najlepszych zespołów na świecie!
Goście są pewnym liderem grupy. Do tej pory odnieśli pięć zwycięstw, przy czym strzelili rywalom 16 bramek, a stracili tylko dwie! Znając charakter Mourinho to nie odpuści dzisiejszego spotkania. Będzie chciał zakończyć rozgrywki grupowe z kompletem punktów.
O to grupa powołanych zawodników:
Bramkarze: Adán, Mejías, Pacheco;
Obrońcy: Arbeloa, Coentrão, Varane, Albiol, Mendes;
Pomocnicy: Kaká, Özil, Di María, Şahin, Altintop, Callejón, Granero, Xabi Alonso;
Napastnicy: Higuaín, Benzema, Jesé
Oczywiście brakuje podstawowych gwiazd, ale... Patrząc na tych zawodników, oglądając mecze z ich udziałem nie można powidzieć, że dzisiaj zagrają rezerwy. Real ma szeroski i wyrównany skład, który w tym sezonie może zaprocentować.
Goście zdecydowanie przewyższają swoich przeciwników o kilka klas. Dodatkowo w drużynie Ajaxu jest sporo osłabień, co odbije się negatywnie na ich grze. Zmiennicy z Realu będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, aby dostać szansę gry w sobotę (Derby Europy). W beżpośrednich pojedynkach górą są podopieczni Jose. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom