>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 06.12.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
VS
Dortmund - Marsylia
typ : OM +0,5 @ 2,280 Pinnacle
Szansę Dortmundu, że zagrają jeszcze na wiosnę w pucharach wręcz iluzoryczne bo trzeba im pokonać OM dzisiaj w stosunku 4:0 lub wyższym oraz liczyć na rozstrzygnięcie mecz w Pireusie gdzie nie może wygrać Olympiakos. Swoją drogą kursy na Olympiakos strasznie zaniżane też..
Zazwyczaj zgadzam się z Robsonem, ale tym razem widzę inaczej mecz w Niemczech. Borussia ostatnio na dużej fali wznoszącej, przegrali z Arsenalem, no i tylko zremisowali z rewelacją Bundesligi z Gladbach, a Marsylia nie jest tak klasowym zespołem jakby się mogło wydawać, pokazują to od lat na tle europejskiej czołówki. Dortmund odstaje ze względu na brak doświadczenia, ale takiej drużynie w końcu powinien przytrafić się jakiś lepszy mecz w Lidze Mistrzów. Dziś grają u siebie, mam nadzieję że dadzą prezent mikołajkowy w postaci ambitnej walki o awans do 1/8 i strzelą kilka bramek. Obie drużyny wyjdą na boisko z myślą o zwycięstwie, jeśli Dortmund w składzie z Kubą, Lewandowskim (obaj znakomicie się razem czują na boisku i wręcz szukają), Barriosem (zajmie miejsce Roberta na szpicy), no i będzie też na boisku rewelacyjny Goetze, wyleczony w ostatnich godzinach Kehl, czy nieobliczalny Gundogan. Myślę, że jeśli Dortmund strzeli przynajmniej gola w pierwszej połowie meczu to mój niewiarygodny zakład będzie miał szansę powodzenia. Nie ma co pisać więcej bo i tak to wygląda wariacko , ale że jest taki dzień to zaryzykuję i zobaczymy, może wreszcie zobaczymy w LM mecz o którym będziemy pamiętać latami :razz:

BVB - Marsylia BVB wygra różnicą 4 goli lub wiecej @ 11.0
Lewandowski strzeli przynajmniej 3 gole @ 30.0
Powodzenia !
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak ktoś zdąży i nie boi się zaryzykowąć to można dać na kartkę dla T.Costa Unibet płaci 2.75... on będzie odpowiedzialny za destrukcje w tym sezonie ma już 4 kartki, z Bayerem, Realem, Sevillą i Espanoylem w kazdym tym meczu była mega walka ... kurs wart ryzyka!
BVB - Marsylia BVB wygra różnicą 4 goli lub wiecej @ 11.0 Lewandowski strzeli przynajmniej 3 gole @ 30.0
Zagrałeś na to?
 
L 10

leniomix

Użytkownik
APOEL vs Shakhtar
Podsumowując wypowiedzi obu trenerów to trener AOPEL&#39;U chce zakonczyć fazę grupową LM na pierwszym miejscu, równiez trener Shakhtar&#39;u jak i zawodnicy chcą się godnie pożegnąć z LM. Trudno będzie wygrać Shakhtarowi na Cyprze ale ja stawiam na live że obie strzelą.
Kurs na live wynosi 1.85, Tobet.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czas na małe podsumowanie.
Czy było sporo niespodzianek? I tak i nie. Przede wszystkim na nie, mam na myśli to, że cudu nie było i Borussia nie awansowała. A na tak wynik końcowy meczu w Dortmundzie. Szkoda wielkich, pokładanych w Porto nadziei. Cóż, a może znowu wygrają LE? Kto to może wiedzieć, niemniej smutek jest - osobiście wolałbym bardziej Smoków i pięknie do Dragao niż mistrzów ligi kacapów, zimny, ciemny krajobraz do tego w połowie pusty stadion. Ostra kasa szła w Czechach, lecz z pewnością większość nazwie to fenomenalnym powrotem małej Viktorii.
Olympiakos robił co mógł, lecz niestety - Niemcy chciwy naród i do tego psy ogrodnika!
Szachtar godnie pożegnał się z LM, nie dali najmniejszych szans APOEL-owi. Mimo to, mistrzowie Cypru mają pierwsze miejsce ;)
Chelsea poniekąd udowodniła klasę i zrobiła miłą niespodziankę... Wengerowi. Taktyk Arsenalu bardzo chcę rodowite kluby w dalszej fazie.
Jutro, jak na moje, zdecydowanie lepszy dzień i więcej emocji.
Tabela kończąca ostatnią, wtorkową kolejkę LM.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja dziś za szybko się cieszyłem ze sporej wygranej... dla mnie niespodzianką była ilość bramek w meczu Barcelony i Milanu, nie gram więcej takich zakładów na wysokie undery za śmieszne kursy... sam pisałem o tym,że mecze no bet a głupi zagrałem
Pięknie Chelsea... chyba rozwiano wątpliwości o mocy lig ;) I udany typ na brak bramki dla gości, tego samego życzę Chelsea w weekend
Tino Costa zrobił swoje, mam nadzieję,że ktoś skorzystał ...
Marsylia... idealnie ????
Ogólnie dzień udany a gdyby nie straty bramek w meczach Barcelony i Milanu w końcówce to byłby po prostu zajebisty.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
bobo jak mecz Chelsea miał rozwiać wątpliwości o sile lig? Bez sensu te Twoje posty, to forum bukmacherskie a Twój każdy post aż śmierdzi kibicowską nutą...Bez sensu nie uważasz? Bez napinki, tak luźno zauważam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Adrian duży plus. Całkowicie się zgadzam z tym co mówisz. Ten gość jakoś tak wszystko pod siebie. Więcej obiektywizmu bob, bo Cię tu zjedzą! ... a nie zachwalaj tak tej ligi angielskiej. Przeżywasz to jak Powstanie Listopadowe
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Nareszcie napisał o tym ktoś inny niż ja:razz: To jest forum o grach bukmacherskich, a nie dla kibiców ligi angielskiej. Sam jestem kibicej tej ligi, ale jeśli chodzi o bukmacherke nie mam skrupułów i gram przeciwko swoim jak trzeba, chodzi tylko o kasę. Bobo popraw się i przestań wszystko podciągać pod Anglię i ManU...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom