>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 06.12.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik




kursy: Expekt​

Ostatnia kolejka fazy grupowej Champions League. Emocji to tutaj nie ma prawa zabraknąć, a co nas czeka ciekawego? Przede wszystkim grupa F. Mistrz Grecji czy wicemistrz Francji? Kogo ujrzymy w dalszej fazie? Wydaje się, że trudniejsze zadanie ma Marsylia. Do Olympiakosu zawitają najprawdopodobniej rezerwy Arsenalu, więc wypadałoby to wykorzystać. To jednak nie jedyna grupa, gdzie będzie gorąco, tak więc oddalmy się od niej i popatrzmy na następne. Po odejściu Falcao i Villasa-Boasa zostały już tylko wspomnienia, czy obecne Porto wrzuci piąty bieg i pokaże Zenitowi, że jeszcze nie nastał ich czas na większe sukcesy? Osobiście tak bym chciał, ale zdania będą na pewno podzielone. W drugim pojedynku, do cypryjskiej twierdzy zawita Szachtar. Kurs na gospodarzy kuszący, którzy na pewno nogi nie odstawią, a wątpię by ktoś miał o to pretensje w stronę gości, którzy tak naprawdę mogą przejść obok tego meczu. Prócz spotkania na Stamford Bridge, gdzie o awans zmierzą się Chelsea z Valencią, resztę pojedynków zagramy o przysłowiową pietruszkę.

Jak rutyna nakazuje, zapraszamy do wspólnych pogawędek, przedstawiania swoich poglądów, pisania wszelkich ciekawostek i analiz na temat najbliższych meczów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 8

kubaohio

Użytkownik
Borusia Dortmund-Marsylia
Typ: 1
Analiza: Uważam że byli mistrzowie niemiec powinni powalczyć o LE i pokazać się z honorem w ostatnim meczu grupowym. Pierwszy mecz w Marsylii nie powiódł im się chociaż stworzyli sporo sytuacji. Stawiam tu na wynik 2:0 lub 2 : 1
 
A 0

artek099

Użytkownik
Myślę ,że warto pograć we wtorek Chelsea i Bayer Leverkusen ,nie widzę 1/16 bez chelsea a beyer nie odda pierwszego miejsca w ostatniej kolejce z genk
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Opłaca się grać na Apoel moim zdaniem, na Cyprze gra się trudno, Apoel będzie chciał wyjść z pierwszego miejsca, a Ukraińcy nawet do LE już nie awansują, tak więc raczej bez większej motywacji zagrają we Wtorek.

+ mozna zaryzykować zagranie Pilzna, sytuacja Milanu i tak nie ulegnie zmianie, awans mają pewny tak więc myślę, że odpuszczą ten mecz.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Borusia Dortmund-Marsylia
Typ: 1
Analiza: Uważam że byli mistrzowie niemiec powinni powalczyć o LE i pokazać się z honorem w ostatnim meczu grupowym. Pierwszy mecz w Marsylii nie powiódł im się chociaż stworzyli sporo sytuacji. Stawiam tu na wynik 2:0 lub 2 : 1
Borusia Dortmund jest obecnym mistrzem Niemiec.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Myślę ,że warto pograć we wtorek Chelsea i Bayer Leverkusen ,nie widzę 1/16 bez chelsea a beyer nie odda pierwszego miejsca w ostatniej kolejce z genk
Chelsea gra moim zdaniem jeszcze zbyt nierówno i wszystko się może zdarzyć w tym meczu. Valencia ostatnio prezentują dobrą formę , więc może się pokusić o niespodziankę. Żeby awansować musi wygrać , ciężkie to zadanie jednak będzie bo CFC ot tak u siebie nie przegrywa. Do formy wrócił Drogba , a Torres poszedł na ławkę. Same plusy ????

Co do Niemców to również sobie nie wyobrażam aby z outsiderami oddali pierwsze miejsce w tabeli.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
wzmianka na wtorek
BVB - Marsylia DNB @ 4.00 ✅ 2:3
Ekipa Kloppa ma u mnie ten sam współczynnik co ManCity nie nadają się na puchary tak wysokiego szczebla, Dortmund z Gladbach cisneli przeciwników aż do stracenia gola na 1-1 i wtedy cała maszyna padła i mogło być nawet 2-1 dla drużyny gości.
Niemcy bez totalnego doświadczenia, morale drużyny ustawione są w głowach równomiernie jeśli tracą gola lub mecz nie jest po ich myśli robi się naprawde załośnie z ich strony.
Marsylia już raz im lekcje futbolu pokazała u siebie, gra ciągle by wyjść z grupy i ma najlepszą sytuację z pozostałej trójki która gra, a kursy ustawione są jakby Francuzi mieliby się położyć i dać wbić sobie z 2-3 gole, ja sądze że jednak goście uciszą stadion w Dortmundzie, jeden z lepszych dogów do gry w tym tygodniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2

poldziu250

Użytkownik
Witam
A co sądzicie panowie o meczach :
Apoel : Shakthar -&gt; pomiędzy nimi ostatnio był remis , ale jak się okaże w tym meczu ? Jak sądzicie ?
Porto : Zenit -&gt; Wygrana Zenitu ciekawe jak w tym meczu sytuacja się potoczy ?
Olimpiakos : Arsenal -&gt; Kolejny ciekawy mecz , bardzo wysoki kurs na Arsenal , tutaj raczej będzie remis .
Czekam z niecierpliwością na jakieś informacje na temat tych meczy ????
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Ja ogółem jestem za takim obliczem spraw..

Chelsea - Valencia -&gt; 1 ? Własne boisko i wydaje mi się , że po ostatnim meczu z Newcastle podtrzymają kondycję meczową..

FC Porto -&gt; 1 ? Taka sama sytuacja.. w ostatnim meczu z Zenitem jako pierwsi strzelili bramkę.. lecz przed końcem przerwy zostali podcięci czerwoną kartką dla jednego z graczy Smoków.. Więc uważam , że będą się chcieli pokazać jak z najlepszej strony.. Wygrywając i przechodząc do następnego etapu.. Jedno jest pewne.. Zenit przyjeżdża po remis.. FC Porto.. tylko zwycięstwo.. historia przemawia za FC Porto i niech tak zostanie. Hulk poprowadzi Porto do zwycięstwa!

Manchester City - Bayern 1 ? Ogromna presja na Niebieskich.. zmobilizowani by zwyciężyć.. a Bawarczycy ? Pewni awansu.. więc mogą odpuścić mecz odkładając najważniejszych graczy na niedzielny mecz ze Stuttgartem na wyjeździe.. Tak więc.. Wydaje mi się , że te 3 mecze mają duże prawdopodobieństwo powodzenia.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Niezwykle ciekawą sytuację mamy w grupie G, gdzie szanse na awans mają ciągle trzy drużyny.
APOEL - Szachtar
Na Cyprze gra się niezwykle ciężko, o czym przekonał się Zenit, czy Porto. Z pewnością gracze zespołu cypryjskiego będą chcieli wyjść z grupy z pierwszego miejsca, przypieczętowując swój awans zwycięstwem nad Szachtarem, który nie gra już właściwie o nic - nie mają szans na trzecie miejsce i awans choćby do LE. Aby być pewnym awansu APOEL musi wygrać i sądzę że im się to uda, na własnym terenie, przy wsparciu kibiców są bardzo groźni, powinni poradzić sobie ze słabo spisującym się w tej edycji Ligi Mistrzów Szachtarem.
Porto - Zenit
Drugi mecz w tej grupie, Porto do awansu potrzebuje zwycięstwa, więc będą gryźli trawę, aby wyciągnąć korzystny wynik. Na własnym boisku grają lepiej 1-1-0 (3:2) niż na wyjazdach (1-0-2, 4:5). Myślę że Zenit nie jest na tyle mocnym zespołem, żeby urwać punkt zmotywowanym graczom Porto, którzy w domu, przy wsparciu kibiców będą nie mniej groźni, jak ich cypryjscy grupowi rywale. W pierwszym meczu Zenit wygrał 3:1, ale kto wie jak potoczyłby się mecz, gdyby goście nie musieli grać w dziesiątkę, przez całą drugą połowę. Liczę tutaj na podporę zespołu Hulka, który jak dotąd strzelał bramkę w każdym meczu, liczę na to że podtrzyma dobrą passę i poprowadzi swój klub do fazy pucharowej. Szczerze ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Porto miało nie wyjść z tej grupy.
- Apoel win
- Porto win
Taki dubelek daje nam całkiem niezłe AKO, myślę że warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edyp 186

edyp

Użytkownik
Aby być pewnym awansu APOEL musi wygrać i sądzę że im się to uda
APOEL już jest pewny awansu, wygrana zapewnia im &#39;tylko&#39; pierwsze miejsce w grupie. ???? Co nie zmienia faktu, że są faworytem i moim zdaniem powinni wygrać. Choć ja osobiście w tym meczu gram 1 DNB... oprócz tego Bayer Leverkusen... innych meczy wtorkowych raczej nie ruszam ????
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Barcelona - Bate
Piłkarze Bate Borisov w tym spotkaniu beda musieli zagrac otwarty futbol z Barcelona, gdyz tylko zwyciestwo z Duma Katalonii dam im teoretyczne szanse na awans do Ligi Europejskiej. Zatem jakos nie widzi mi sie zeby byli w stanie w otwartej wymianie cokolwiek ugrac w wyjazdowym spotkaniu z Barca. Mozliwe ze zagraja rezerwy Barcelony, ale to wlasnie te rezerwy w 1 spotkaniu rozbiły druzyne z Borysowa 5:0. Przypomne, że rozdrażniona Barcelona po porazce z Getafe w ostatnim meczu ligowym rozbiła aktualnie 4 druzyne ligi Levante 5:0.
Mój typ to spokojny hanpicap Barcelona -1,5
 
duda 380

duda

Użytkownik
APOEL już jest pewny awansu, wygrana zapewnia im &#39;tylko&#39; pierwsze miejsce w grupie. ???? Co nie zmienia faktu, że są faworytem i moim zdaniem powinni wygrać. Choć ja osobiście w tym meczu gram 1 DNB... oprócz tego Bayer Leverkusen... innych meczy wtorkowych raczej nie ruszam ????
Słuszna uwaga, pisałem o APOELU, a myślałem o Porto, że muszą wygrać żeby awansować ;)
 
aguero 0

aguero

Użytkownik
Barcelona - Bate
Piłkarze Bate Borisov w tym spotkaniu beda musieli zagrac otwarty futbol z Barcelona, gdyz tylko zwyciestwo z Duma Katalonii dam im teoretyczne szanse na awans do Ligi Europejskiej. Zatem jakos nie widzi mi sie zeby byli w stanie w otwartej wymianie cokolwiek ugrac w wyjazdowym spotkaniu z Barca. Mozliwe ze zagraja rezerwy Barcelony, ale to wlasnie te rezerwy w 1 spotkaniu rozbiły druzyne z Borysowa 5:0. Przypomne, że rozdrażniona Barcelona po porazce z Getafe w ostatnim meczu ligowym rozbiła aktualnie 4 druzyne ligi Levante 5:0.
Mój typ to spokojny hanpicap Barcelona -1,5
Skład z pierwszego meczu:
Victor Valdes - Eric Abidal, Carles Puyol, Dani Alves, Javier Mascherano - Seydou Keita, Xavi, Thiago - Lionel Messi, David Villa,Pedro
Wielkie mi rezerwy :jezora:
 
M 55

meggie1

Użytkownik
+ mozna zaryzykować zagranie Pilzna, sytuacja Milanu i tak nie ulegnie zmianie, awans mają pewny tak więc myślę, że odpuszczą ten mecz.

To nie zmienia faktu, że Milan jest drużyną zdecydowanie lepszą od Pilzna, i nie sądzę aby ten mecz przegrał, nawet grając rezerwami. Jak dla mnie mimo wszystko faworytem jest Milan, ale zagram tutaj opcję bezpieczniejszą:
Milan remis nie ma zakładu - 1,76
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn

Ewentualna przegrana, nie będzie miała dużego znaczenia w drużynie Arsenalu Londyn. Kanonierzy już zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie, co było celem numer jeden. Karaiskakis Stadium to gorący obiekt, na którym nie gra się łatwo. Dodatkowo, Olympiakos powinien zagrać na maksymalnych obrotach, bo wciąż walczy o awans. Grecy nie mają absolutnie nic do stracenia. Wenger nie zabrał ze sobą takich piłkarzy jak Robin van Persie, Alex Song, Theo Walcott, Gervinho, Mikel Arteta czy Wojciech Szczęsny. Zagrają zmiennicy z Łukaszem Fabiańskim na czele. Wprawdzie podobny skład udowodnił, że potrafi stawić czoła takiej drużynie jak Manchester City, ale jutro to Olympiakos powinien zyskać przewagę. Pozostaje tylko sprawa, czy zagra skutecznie.
Olympiakos - 1,90 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Z tą Chelsea to bym się tak nie zapędzał. Valencii wystarczy remis, mogą bronić i grać z kontry. Co więcej ostatnio grają dobrą piłkę. Więc różnie tam może być.
Osobiście gram taki kuponik na same &quot;strzeli/nie strzeli&quot; ;)
Otóż. BATE + Valencia + Plizno + Arsenal + Zenit , ako 8.52 ????
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Małe sprostowanie Konrad: Valencii wystarczy remis bo ma lepszy bilans bramkowy, a w pierwszym meczu też był remis, także Chelsea musi się spiąć, ale myślę, że dadzą radę. Można jeszcze próbować jakiegoś overa po dobrym kursie bo przy ewentualnej bramce na początku mecz powinien się otworzyć.
Gram jeszcze FC Porto gdyż widziałem ostatnie kilka meczów zenitu i niemoc jaką prezentują w ataku, aż woła o pomstę do nieba i przy dobrej grze Porto mecz powinien się zakończyć gładkim zwycięstwem...
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Z tą Chelsea to bym się tak nie zapędzał. Valencii wystarczy remis, mogą bronić i grać z kontry. Co więcej ostatnio grają dobrą piłkę. Więc różnie tam może być.
Osobiście gram taki kuponik na same &quot;strzeli/nie strzeli&quot; ;)
Otóż. BATE + Valencia + Plizno + Arsenal + Zenit , ako 8.52 ????
Uważasz że Bate strzeli? Na Camp Nou? Chocby urwali punkt to bedzie im niezywkle trudno poprawic miejsce w tabeli dlatego ze Pilzno gra u siebie z drużyna gorsza od Barcy. Dla mnie Barca z dużym Handicpaem. Już w pierwszym meczu Bate pokazalo jak potrafi grac z Blaugraną...
 
duda 380

duda

Użytkownik
Też myślałem o Barcelonie (-1), ale po krótkim namyśle odpuściłem to spotkanie. Nie wiemy jaki skład wystawi Guardiola, jest to mecz we wtorek, a już w sobotę mamy Gran Derby, które w tym momencie są najważniejsze dla nich. Awans mają zapewniony, może im się zwyczajnie nie chcieć i będą grali na 1:0, 2:0, a zawsze jakaś głupia bramka dla BATE wpaść może.
Zabrzmi to może jak fantastyka, ale w razie wygranej Milanu z Victorią, i wygranej BATE na Camp nou to oni awansują do LE. Osobiście nie wierzę jednak że są w stanie ugrać coś z Blaugraną, ale jak wspominałem, dla gospodarzy priorytet to sobotni mecz z Realem. Wcale bym się nie zdziwił, jakbyśmy mieli wynik zbliżony do spotkania z Pilznem. A kto wie, czy BATE coś nie ustrzeli.
Jakoś nie przekonuje mnie propozycja na Barce z handi, może jestem zbyt zapobiegliwy, ale mam mieszane uczucia co do tego spotkania ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom