>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

50 Gbp

Status
Zamknięty.
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Każdy punkt z &quot;Life to date loyalty points&quot; to 10 funtów rozegranych, aby móc wypłacić trzeba uzbierać ich po prostu 150. Ja już zleciłem wypłatę na konto bankowe 100 funtów. O dziwo pozostałe pieniądze, które ugrałem cały czas znajdują się na moim koncie. Także nie wiem czy je anulują jak zatwierdzą wypłatę czy po prostu cały czas będą znajdować się na moim koncie. pozdrawiam
 
spike761 37

spike761

Użytkownik




Gram cały czas po 1F, na początku do 2500 na Big deal, a teraz na dżungli i ot co tyle wpadło ze spinów ????





A co żal ci że inni wygrywają a ty zero? :cry: przykre, niezwykle
Innym którzy przeczytają temat może się to przydać, bo zobaczą na jakich grach grają inni i że są z tego jakieś &quot;zyski&quot;

Kolega ma racje wszedłem na ta gre dałem odrazu 10 punktów stawke i 5 obrotów darmowe spiny i 300 pounds ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć jak wypłacić stamtąd pieiądze. Moze już ktoś wypłacał to mi pomozę:kwasny4565:
z tego , co widziałem to wypłata jest możliwa tylko na konto bankowe , bo sam tak patrzyłem z ciekawości i nic innego nie widziałem , tylko właśnie to konto bankowe . Ale mi to się nie przyda , bo już przegrałem ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Może mi ktoś napisać jak wypłacić stamtąd kasę bo nie za bardzo mogę się polapać:kwasny4565:
wchodzisz w Cashier (na stronie głównej softu , kasyna , które ściągnąłeś na dysk widnieje napis : Cashier) , następnie klikasz na Withdraw i uzupełniasz wszystkie dane.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ja własnie zlecilem na bank 100gbp a 1100 zostalo! babka powiedziala na czacie ze obrót juz jest! takze teraz czekam ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
najlepsza jest gra Jungle Rumble ???? Spiny siadają co chwilę , a wygrane najpierw idą x2 a od 10 spinów w dół x3 , także gra jest świetna ????
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
najlepsza jest gra Jungle Rumble ???? Spiny siadają co chwilę , a wygrane najpierw idą x2 a od 10 spinów w dół x3 , także gra jest świetna ????
Grałem na tej grze ale coś cięzko mi idzie mam 650pkt dopiero a grałem z 5 godzin ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
właśnie , nigdy nie zakładaj 2 kont z jednego kompa , bo to jest to samo IP. Jeśli już bardzo chcesz to możesz skorzystać z laptopa jeśli posiadasz , bo IP jest inne ... Ale lepiej robić jedno konto tylko i przede wszystkim NA SIEBIE , to nie będzie problemów :/
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
właśnie , nigdy nie zakładaj 2 kont z jednego kompa , bo to jest to samo IP. Jeśli już bardzo chcesz to możesz skorzystać z laptopa jeśli posiadasz , bo IP jest inne ... Ale lepiej robić jedno konto tylko i przede wszystkim NA SIEBIE , to nie będzie problemów :/
Jeśli ktoś ma neostrade to nie ma problemu tam jest zmienne ip można załozyć na jednym kompie tylko oczywiscie z innymi danymi.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
nie wiedzie czy można założyć drugie konto na to samo IP
jak zorbisz pare kont to i tak i tak cie z czasem zablokuja ,a do tego mozesz spowodowac to ze zablokuja polakow i ci co maja juz zlecona wyplate -przepadnie wszytko takaze...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli ktoś ma neostrade to nie ma problemu tam jest zmienne ip można załozyć na jednym kompie tylko oczywiscie z innymi danymi.
niby masz rację , ale w każdym regulaminie jest napisane , że można zrobić jedno konto na gospodarstwo domowe , czyli mogą sprawdzić , że adres jest taki sam i czasami numer IP , więc wtedy chyba trzeba do nich wiadomość napisać , żeby nie było problemów ????
 
L 0

langer

Użytkownik
Tyle razy było pisane że dajcie sobie &quot;siana &quot;z zakładaniem więcej niz 1 konta obojetnie czy to z laptopa czy z kawiarenki-I KONIEC TEMATU o multikontach.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
niby masz rację , ale w każdym regulaminie jest napisane , że można zrobić jedno konto na gospodarstwo domowe , czyli mogą sprawdzić , że adres jest taki sam i czasami numer IP , więc wtedy chyba trzeba do nich wiadomość napisać , żeby nie było problemów ????
Spoko nie bedę sie kłucił bo pewnie masz racje najlepiej miec jedno konto i nie zakładać wiecej bo po co?
 
damian357 0

damian357

Użytkownik
Panowie, a czy łamie regulamin jeśli założę konto na kumpla(oczywiście za jego zgodą) na laptopie .Oczywiście mam zmienne IP.Czy łamałbym w tym wypadku regulamin?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom