>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

50 Gbp

Status
Zamknięty.
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ja miałem to samo, nawet zrobiłem jeszcze raz konto bankowe, ale dalej było to samo.
no zobaczymy ja kiedys czekalem tydzien i wrocili mi kase na konto bo ten jedna litera była nie poprawna a teraz na to samo wychodzi bo nie ma pelnego zapisu
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
dostal juz ktos kaske od nich na konto ?? ;&gt;
pisalem jaki mam obrot i mi odpisali
Your current wager amount is 262.27 pounds, in order to withdraw you need a total wager amount of 1500 pounds or more
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
no zobaczymy ja kiedys czekalem tydzien i wrocili mi kase na konto bo ten jedna litera była nie poprawna a teraz na to samo wychodzi bo nie ma pelnego zapisu

Rozmawiałem z supportem i spróbują wysłać tak jak jest, a jak będą mieli jakieś problemy to skontaktują się ze mną.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
dostal juz ktos kaske od nich na konto ?? ;&gt;

pisalem jaki mam obrot i mi odpisali

Your current wager amount is 262.27 pounds, in order to withdraw you need a total wager amount of 1500 pounds or more
to jeszcze trochę do obrócenia Ci zostało :jezora: Gra Jungle Rumble jest najlepsza , nawet nie trzeba grać zbyt wysoką stawką , a Free Spiny bardzo często siadają. Tak przynajmniej było w moim wypadku.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
to jeszcze trochę do obrócenia Ci zostało :jezora: Gra Jungle Rumble jest najlepsza , nawet nie trzeba grać zbyt wysoką stawką , a Free Spiny bardzo często siadają. Tak przynajmniej było w moim wypadku.
i tylko w twoim ???? ja niestety nie miałem na niej szczęścia, ogólnie to masarka, bo wyrobiłem 141 pkt ze 150 i przegrałem, to jest dopiero pech !
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
i tylko w twoim ???? ja niestety nie miałem na niej szczęścia, ogólnie to masarka, bo wyrobiłem 141 pkt ze 150 i przegrałem, to jest dopiero pech !
no szczęścia to TY nie miałeś , bo już niedużo Ci zostało do obrócenia , ale co poradzisz. Po prostu peszek. Ja grałem stawką 0,25 GBP na początku , siadły mi Free Spiny , a gdy do końca zostało 10 spinów , to znów je trafiłem i miałem 30 free spinów ???? Później zwiększyłem stawkę i się znów udało . Miałem już ponad 200 GBP , ale co z tego , skoro i tak przegrałem :jezora:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak się zapytać po Angielsku, Ile ma się wyrobionych Punktów ?
zapytaj po prostu o obrót . Trzeba obrócić za 1500 GBP , to łatwo sobie policzysz , ile Ci do końca zostało .
Zapytaj : Hello, can You tell my what about my rollover from bonus ? Have i made it now? (albo coś takiego) :jezora:
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Znaczy już Gram od dobrych dwóch godzin, miałem w pewnym momencie nawet 680 Funtów, teraz spadłem do 80, więc napisze do Supportu to Co mi tu napisałeś, zobacze ile do końca obrotu =] Dzięki
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
ale po co pytać, skoro po zalogowaniu do konta na pieniądze punkty widać :-D
W którym miejscu ?
o to chodzi ?
Current loyalty Level: SILVER
Next loyalty Level: GOLD
Number of points to next level: 4,825
Current loyalty points available to redeem: 175
British Pounds value of available loyalty points: GBP1.75
Life to date loyalty points: 175
Life to date British Pounds value: GBP1.75
Lucky Network has paid you GBP0.00 in Loyalty points to date.

Przepraszam że dwa postu pod rząd !, juz sie to nie powtórzy

Czy dobrze rozumiem, ze mam 175 Pkt, i mogę zlecić wypłatę ?
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
W którym miejscu ?

o to chodzi ?

Current loyalty Level: SILVER
Next loyalty Level: GOLD
Number of points to next level: 4,825
Current loyalty points available to redeem: 175
British Pounds value of available loyalty points: GBP1.75
Life to date loyalty points: 175
Life to date British Pounds value: GBP1.75
Lucky Network has paid you GBP0.00 in Loyalty points to date.



Przepraszam że dwa postu pod rząd !, juz sie to nie powtórzy


Czy dobrze rozumiem, ze mam 175 Pkt, i mogę zlecić wypłatę ?
Current loyalty points available to redeem: 175

Wykonales obrot.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Taa, jasne, tyle to ja po pol godziny mialem, a brakowalo mi jeszcze sporo, nie wkrecajcie jak dobrze nie wiecie...
no jak grałeś 1gbp i w górę to na pewno, ja grałem po 0.50 lub 1 gbp i się męczyłem kilka H a i tak zostało mi 9 pkt i padłem do zera, a z tego co każdy mówi należało uzbierać 150pkt i tyle !
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Taa, jasne, tyle to ja po pol godziny mialem, a brakowalo mi jeszcze sporo, nie wkrecajcie jak dobrze nie wiecie...
Zastanawiasz sie czasem co piszesz?

Odp jest jasna 150 pkt to inaczej wydane 1500f ( 1pkt = 10 f)
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ok Dzięki. 54 Funty zostały odjęte z konta, mam nadzieje że wypłata dojdzie. Pozdrawiam.

Chociaż, nie wierze że wypłacą, bo nic w życiu nie jest za darmo =]

Odezwę się za kilka dni, i napisze jak się rozwinęła sytuacja.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Nie wiem co się dzieje ale nie mogę zlecić wypłaty na Mbank.Gdyż wpisuje wszystko dobrze lece dalej i pisze mi że zarejestrowałem bank i od nowa a kasa na koncie nadal.Proszę o pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom