>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

50 Gbp

Status
Zamknięty.
M 12

m@estro

Użytkownik


Gram cały czas po 1F, na początku do 2500 na Big deal, a teraz na dżungli i ot co tyle wpadło ze spinów ????

Za przeproszeniem ....gówno kogoś obchodzi czy siadło 5, 100 czy 500 Funtów -totalnie zasmiecacie temat
A co żal ci że inni wygrywają a ty zero? :cry: przykre, niezwykle
Innym którzy przeczytają temat może się to przydać, bo zobaczą na jakich grach grają inni i że są z tego jakieś &quot;zyski&quot;
 
R 125

roger12

Użytkownik
Jak macie jakieś problemy to piszcie sobie prywatne wiadomości!! Bo aż żal czytać, jeden z Was mógłby się okazać mądrzejszy i nie odpisywać na zaczepki z drugiej strony.
Ratay86 zleciłeś wypłatę na konto bankowe? Czy jakąś inną forme pltaności wybrałeś? pozdro
jest chyba tylko na konto bankowe a jak sprawdzić ile ma sie obrotu samemu trzeba liczyć czy gdzieś pisze??
 
R 125

roger12

Użytkownik
dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy od supportu ;//;/;
lol;/
nie można wypłacić pieniędzy musi się zrobić 1500pkt przed wypłatą max wyplata 100F i nie potrzebny depozyt przed wyplata ja mam dopiero 49;/ pkt
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy od supportu ;//;/;
lol;/

nie można wypłacić pieniędzy musi się zrobić 1500pkt przed wypłatą max wyplata 100F i nie potrzebny depozyt przed wyplata ja mam dopiero 49;/ pkt
obrót to 1500 punktów czy 1500 funtów??
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
otworzyłem ten temat aby się spytać o co w tym temacie chodzi, 50gbp właśnie dostałem, ale jak zobaczyłem ile tu jest pokasowanych postów to nie wiem co o tym sądzić, może mi ktoś napisać o co w tym chodzi i dlaczego temat został zamknięty ???
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Kilka osób niepotrzebnie zaczelo sie kłócić i zapewne dlatego temat został zamknięty, ale ja nie o tym. Ugrałem juz ponad 200 funtów z tej promocji, zagadałem do live chat, i jest tak jak pisał kolega wcześniej, musimy uzbierać 1500 pkt by móc wypłacic. Punkty zdobywamy za gre, te punkty to po prostu obrót, tak myśle. Ja grałem dosyć długo i mam 81 pkt, trochę lipa ale pykam dalej, a nóż się poszczęści.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
w taki razie na razie temat jest ON i radzę się trzymać regulaminu to nie trzeba będzie go zamykać, usunąłem inne nie potrzebne posty po poprzednim modzie !
 
M 6

medzik

Użytkownik
Obrót wynosi 30x więc 1500 FUNTÓW (pound- funt nie punkt:-D)
Panowie Adminowie mam wspaniałą propozycje - zróbcie weryfikacje kont.. skan dowodu albo chociaż świadectwa ukończenia gimnazjum:jezora:.. poziom niektórych poraża
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć jak wypłacić stamtąd pieiądze. Moze już ktoś wypłacał to mi pomozę:kwasny4565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom