>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50$+50$ na Ultima Bet

Status
Zamknięty.
ted 11K

ted

Forum VIP
gdy wpisuje PSOMONEY w bonus code to pojawia sie &quot;bonus code is not valid&quot;
:/
ps: wpisalem z malej litery i weszlo, mozna??
ps2: co trzeba w MI wpisac?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Ultimate Bet frantic20b Instant Bankroll-$100 Free Completed - 11/29/2007
dostałem tez meila .. a kasy na koncie dalej nie ma co jest ??
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Witam!
Ja sie tam zapisalem juz dobre pol miecha temu i kasy dalej nie otrzymalem ???? Nie przysłali mi informacji zeby potwierdzic dane osobowe(nie bylo zadnego telefonu). Obok bonusa pisze mi: &quot;Denied&quot; wiec nie wiem o co im moze chodzic ???? Czy ktos z was mial taki problem albo wie co mam zrobic? :cry:
 
F 0

frantic20

Użytkownik
a zrobiles wszystko jak w instrukcji bylo ? rejestracja z kodem bonusowym ? na platformie na kotrej nigdy nie grales ani nie miales konta ... jesli tak to po 3 dniach miales guzik Call me naciskales i dzwonili pozniej po 3 dniach miales kase na koncie... moze podales zle nr tel bez kierunkowego ... zjebales sprawe pewnie ;d
 
K 0

kerek

Użytkownik
no dobra, mam guziczek call now itd... klikam wpisuje numer i nie dzwonia,.. : |
wyskakuje ze jakies sa bledy.. a jak juz tak z 5x probowalem to teraz jak probuje to po kliknieciu call now i wpisaniu numeru dostaje od nich info &quot;Your call was answered&quot;
hmmmm

ok zadzwonili, milo sprawnie i przyjemnie.. jeszcze sie nie spotkalem zeby tak dokladnie sprawdzali wszystkie dane
: )

ile dni czekaliscie na kase od rozmowy telefonicznej ?
 
K 0

kerek

Użytkownik
tak moze byc telefon komorkowy, klikalem pod rzad i wpisywalem dane swoje z 7x.. az sie wkoncu dodzwonil: )
O co sie pytali hmm.. gdzie mieszkam (czyli pelny adres), kiedy sie urodzilem, ile mam lat!!! ???? ???? ???? heh, username na ultimate i adres e-mail jaki podalem na ultimate
 
K 0

kerek

Użytkownik
tak moze byc telefon komorkowy, klikalem pod rzad i wpisywalem dane swoje z 7x.. az sie wkoncu dodzwonil: )
O co sie pytali hmm.. gdzie mieszkam (czyli pelny adres), kiedy sie urodzilem, ile mam lat!!! ???? ???? ???? heh, username na ultimate i adres e-mail jaki podalem na ultimate
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
To rozmowa nawet dwóch minut nie trwała - in English no nie (dobrze się ich rozumie)?:p
Drugie 50$ dostaje się jak uzbieramy 200 punktów?
 
K 0

kerek

Użytkownik
wiesz jak to angielski przez sluchawke zawsze jakos dziwnie trzeszczy, troche ciezko jest zrozumiec.. ale inuticyjnie.. W kazdym badz razie jak np dzwoni do ciebie koles to on nie wie o co chodzi i ty musisz mu powiedziec ze chcesz potwierdzic swoje dane aby dostac darmowe 50$ do ultimate bet.. i wtedy on juz wie o co chodzi i pyta sie o te wszystkie rzeczy.. a rozmowa no z 1,5min trwala: )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom