>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

50$+50$ na Ultima Bet

Status
Zamknięty.
K 76

karlos83

Użytkownik
Sprawdzaj zakladke &quot;My PSO&quot; na stronie pokersouce online. Jak sprawdza, ze zarejstrowales sie z poprawnego linku i z poprawnym kodem pokaze sie tam opcja &quot;Call me&quot; wciskasz i po okolo minucie masz telefon.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
witam zarejestrowalem sie dopiero na pokersourceonline nastepnie na ultimatebet sciaglem z ich strony przyszedl mi e-mail
Dear bogdand,
Welcome to UltimateBet; the ultimate place to play and learn poker on the
most secure software in the industry known for legendary gameplay and the
world&#39;s best tournament structure.
ion code....
ble ble ble ...

i co dalej na poczatku tematy pisal ktos zeby wejsc w my pso &gt; mange &gt; promotions
ale nic niestety tam nie mam pusto ... tzn ze zle sie zarejestrowalem ?
bardzo chcialbym skorzystac z tej promocji ... Co teraz mam robić
thanks
 
E 0

east-side

Użytkownik
U mnie też jest pusto gdy wchodzę w my pso &gt; mange &gt; promotions. Nikt do mnie nie dzwonił itd, nie wiem o co chodzi w tej promocji.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Spokojnie ludzie ???? Musicie poczekac ze 2-3 dni o tym, ze zweryfikowali wasze konto pozytywnie dowiecie sie w mailu. Potem wchodzicie w &quot;My pso&quot; promotions i tam jest przycisk manage, dopiero tam sie pojawia opcja call me, ktora trzeba wcisnac i zaraz potem otrzymamy telefon.
 
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
kaska od wczoraj na koncie:-D te punkty wcale tak szybko nie leca...:jezora: ale za to $ jak narazie tak:spokodfhgfh: 20pkt i +59$
 
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
nie lubie grac na kilku stolach???? wczoraj mialem strasznie dziwne rozdanie???? bylem na BB i dostalem 4 8
flop 5 6 7 poszedl all in za 10$ i dwie osoby weszly (tez mialy cos kolo 10$)
pierwszy mial AA, a drugi A 6
turn 5
river 6 i dziekuje:jezora:
ale dzisiaj wszedlem na stol 10$ i wyszedlem z 70$;-)
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a to coś nie tak, bo ja też od 16.11 i wczoraj juz nawet do mnie dzwonili, napisz na gg do mnie to moze cos poradzimy
 
F 0

frantic20

Użytkownik
moze ktos napisac co dokladnie koles mowi i o co pyta gdyz slabo umnie z ang wiec bymsie przygotowal jakos ;] i po jakim czasie przychodzi ten email zeby uaktywnic dzwonienie ?
 
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
moze ktos napisac co dokladnie koles mowi i o co pyta gdyz slabo umnie z ang wiec bymsie przygotowal jakos ;] i po jakim czasie przychodzi ten email zeby uaktywnic dzwonienie ?
imie, nazwisko, mail, numer telefonu, rok urodzenia, wiek, adres, username z PSO, username z UB, ile kaski masz dostac, itp:jezora:
 
F 0

frantic20

Użytkownik
czekam juz ponad 5 dni i mam komunikat We are verifying your account with the poker room. This process can take up to 5 days. Zaden guziczek do dzwonienia sie nie pojawia ....zadnego meila nie dostalem ... musze wysylac jakis skan dowodu zeby zweryfikowali mi konto w ultimatebet ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom