>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 usd za potwierdzenie danych

bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
mam pytanie do was o freebet po pierwszym depozycie do 20euro. Czy jesli załozyłem konto w złotówkach to tez otrzymam tego freebeta?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ale o co Ty pytasz&gt; masz wszystko napisane w 1 poście.Założ na tej stronce konto później wyślij dowód swój pod podany w 1 poscie email i czekaj na kase 24-48 h i dopiszą.

Jeszcze jedna sprawa-najlepiej zarejestrowac konto w Funtach -bo bez wzgledu na to czy rejestrujemy w PLN czy w Euro czy w Funtach to dają po 10!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Spike -a jak wypłacałeś jak opisujesz robiłeś depozyt czy nie?bo ja jak chce wypłacić i nawet jak chcę robić depozyt to wyskakuje że support musi wcześniej sprawdzić czy ta metoda może byc wypłacone lub wpłacone -dziwny buk.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Nie robilem depozytu. I bez problemu wszedlem w wyplaty-moneybookers i chyba wyplaty sa juz od 1 E ale zlecilem 5E ???? tylko czekalem z 5 dni zanim kasa doszla,moze przez to ze swieta byly ???? ale wazne ze doszla

Pzd:-D
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ok dzięki za odpowiedź...też po konsultacji z supportem mi wypłata przeszła na konto bankowe 65 euro :-D
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
doszła juz komus kasa kto wypłacał na MB?
Nie robilem depozytu. I bez problemu wszedlem w wyplaty-moneybookers i chyba wyplaty sa juz od 1 E ale zlecilem 5E ???? tylko czekalem z 5 dni zanim kasa doszla,moze przez to ze swieta byly ???? ale wazne ze doszla
wystarczyło spojrzeć kilka postów wyżej ????
a ja korzystając z okazji, potwierdzam , bonus dalej jak najbardziej aktualny, miła obsługa i dobry kontakt z supportem ????
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Ja mam 3 pytanka:
Czy support tam jest po naszemu?
czy po rejestracji od razu moge wysłac skan dowodu ?czy musze czekac na mejla od nich ze przysługuje mi te 5$
I co w tym mejlu z dowodem trzeba napisac ???? ?

Jak support po angielsku to bedzie ciezko, ale cos tam im namaze w ostatecznosci:jezora:
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
support po angielsku, ja zaraz po rejestracji wysłałem skan dowodu na maila podanego w tym temacie , podziękowali i poinformowali że bonus wpłynie od 3 do 5 dni a był dnia następnego.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Freebet dopisują przeważnie za 1-2 dni najlepiej wybierać Euro, bo dają 10 Euro lub 10 PLN lub 5 Funtów -czyli w Euro najbardziej się opłaca:-D
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
Jeszcze jedna sprawa-najlepiej zarejestrowac konto w Funtach -bo bez wzgledu na to czy rejestrujemy w PLN czy w Euro czy w Funtach to dają po 10!
no ja się przekonałem na własnej skórze że dają 5 funtów ???? (ah ta pazerność)
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
nie ma to chyba większego znaczenia, myślę że wypadałoby im napisać imię i nazwisko
ale i bez tego powinni sobie poradzić. ja wysłałem maila następującej treści
&quot;Here I send for you an official confirmation.
In enclosure is scan od my ID.
Name: xxx xxxx &quot;
nie wiem czy poprawnie językowo , w każdym razie zrozumieli :p
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Raczej drogą mailowa , bo nim dojdzie pocztą to może być &quot;po ptokach&quot;:-D ---do emaila się załącza a nie wkleja.
W emailu wpisujesz tylko swój nick nic poza tym.
 
Do góry Bottom