>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 usd za potwierdzenie danych

J 0

justjordan

Użytkownik
ja dostalem 10euro za potwierdzenie danych. przyslali mi melia ze zalzylem u nich konto 40dni temu i ze w ciagnu najblizyszch 50dni musze wyslac im dokument tozsamosci zeby potwierdzic swoje dane bo tego wymaga prawo. Jezeli tego nie zrobie to moje konto zostanie zablokowane a jezeli zdecyduje sie na potwierdzenie danych to dadza mi bonus w wysokosci 10euro
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
ja dostalem 10euro za potwierdzenie danych. przyslali mi melia ze zalzylem u nich konto 40dni temu i ze w ciagnu najblizyszch 50dni musze wyslac im dokument tozsamosci zeby potwierdzic swoje dane bo tego wymaga prawo. Jezeli tego nie zrobie to moje konto zostanie zablokowane a jezeli zdecyduje sie na potwierdzenie danych to dadza mi bonus w wysokosci 10euro
ok juz sie doczytalem te same warunki tylko ja mam 5 usd ale sprobwac mozecie a swoja droga ile czekales na te 10 e
 
J 0

jelen

Użytkownik
To jest freebet (czyli to co ugramy ponad stawke w pierwszym zakładzie nasze) czy to jest normalny bonus i kaska na koncie do wymaganego obrotu? Jakie ogólnie są wymagania dotyczące tej promocji?
Pozdrawiam
jelen
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
Jak użyć tego free beta bo na koncie zakładów mam 0 USD a gdy wezme my account zakładke free bet pisze 5 USD mam go jakoś przetransferować na konto zakładów żeby go użyć??
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja już wiem jedno....... 5$ nie opłaca się wysyłać i o to ubiegać bo potem oni &quot;sprzedają&quot; te dane (głównie mail) do firm i mnóstwo wkur.....cego spamu jest :!:
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Jak użyć tego free beta bo na koncie zakładów mam 0 USD a gdy wezme my account zakładke free bet pisze 5 USD mam go jakoś przetransferować na konto zakładów żeby go użyć??
qrde pewny niejestem bo ja tez kombinowalem ale wydaje mi sie ze musisz kliknac na mecz jaki chcesz postawic a potem niewpisywac stawki tylko znajsc freebet,pozdro
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Tam u dołu jak wybierasz kupon, masz okienko i musisz zaznaczyć i potwierdzisz, że wybierasz freebet. Trzeba trochę pokombinować ;) Mi się udało. Tzn. rozumiem, że wszystko co wygram z tego mogę wypłacić?
Ps. Ktoś tu pisał, że nie warto wysyłać danych bo spam wysyłają, ja uważam że warto bo to sprawdzony bukmacher. Załóżcie sobie tak jak inny email do zakładów i tam wszystko zbierajcie ;)
 
T 10,8K

termii

Użytkownik
normalnie wam chodzi ich strona? , bo ja probuje wszystkich przegladarek i wszystko mozolnie, strony nie widzi :/
 
G 0

gerber255

Użytkownik
moze ktos wytumaczyc
jak uzyskac tam 5 jak zakładałem mam w euro i zarejestrowałem sie co dalej by uzyskac 5 euro prosze o wytumaczenie??
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ja dostałem darmowego freebeta 10 E za potwierdenie danych,postawiłem go na 3 zdarzenia z tenisa kurs bodajrze 2.45 z tego jedno zdarzenie nie zostało uznane bo mecz został przerwany i dopisali mi tylko do konta 5 E a powinno byc 14 ???? ale wszystko ok. wypłate zleciłem na moneybookers odrazu i doszła po swietach ???? ????
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Ja dostałem darmowego freebeta 10 E za potwierdenie danych,postawiłem go na 3 zdarzenia z tenisa kurs bodajrze 2.45 z tego jedno zdarzenie nie zostało uznane bo mecz został przerwany i dopisali mi tylko do konta 5 E a powinno byc 14 ???? ale wszystko ok. wypłate zleciłem na moneybookers odrazu i doszła po swietach ???? ????
a po jakim czasie dostales? ja od swiat czekam i nic ????

edit:eek: wlasnie zauwazylem. Dalem za calosc Tipsareic i Bondarenko no coz zobaczymy :p
 
Do góry Bottom