>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 28 kwietnia + zaległe mecze (26-27 kwietnia)

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ułamek - Okoniewski (-1) 2 @ 2,3 bet365 ⛔ 11-11 ale na szczęście ostatni bieg Okoń przed Sebą ;)
Myślę, że taki typ jest warty gry. Nie wiem jak tam pogoda w Gnieźnie, ale najprawdopodobniej znowu na torze zobaczymy beton. A jeśli beton to dużą rolę będą odgrywały starty. A jeśli starty to... Okoniewski! Choć Ułamek także ma niezłe starty, to patrząc na formę Sebastiana nie można być pewnym że dziś zrobi nawet 5 punktów. Obydwoje tworzą najsilniejszą parę w swoim zespole, jednak Ułamek jedzie z Zagarem, który jest lepszym zawodnikiem od kolegi Ookonia z pary - Juricy Pavlicia. Małe statystyki z obecnego sezonu: Ułamek 15+2 w 13 biegach, Okoniewski 18+2 w 10 biegach. Oczywiście to początek sezonu i analizowanie statystyk mało nam daje, jednak zawsze coś nam może ukazać o formie zawodników.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bartosz Zmarzlik(-1)-Martin Vaculik 1 @ 2,37 Bet365

Dzisiaj gram na Bartka, bo ten zapewne dzisiaj 6 razy pojawi się na torze. Juniorzy gospodarzy dzisiaj w opłakanym stanie mogą być, po tych wczorajszych perypetiach więc na nich pewnie nie będzie tracił. Pod 5 jedzie Gapa więc na nim tez może punkty przywozić i ogólnie wygląda na to, że dzisiaj w okolicach 10pkt może się nawet zakręcić. Vaculik ponoć kłopoty sprzętowe ma, a przynajmniej takie info Obserwator zarzucił. Dzisiaj para z Madsenem więc na nim punkty tracił będzie, a potem z Artiomem i tu też może być w plecy. Ogólnie, to jest poza nim 4 chętnych na nominowane więc takim pewniakiem nie jest.

N.K.Iversen over 11 @ 2,10 Bet365

Gram po raz kolejny na Puka, który dzisiaj raczej 6 razy pojedzie, a więc wystarczają mu same dwójki. Puk jest w gazie i musi ktoś liderować Stali, a kto jak nie on? Rywale wiadomo, że u siebie mocni ale na pewno też tacy, że da się ich objechać. W ubiegłym sezonie zrobił najpierw 12pkt, a w finale 7 więc widać, że tor na Mościcach nie sprawia mu jakichś wielkich kłopotów, a poza tym Unia jest słabsza w tym sezonie, bo przecież nie ma Hancocka, a i Janowskiego na juniorze nie ma.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Curyło - Jędrzejak(-1.5) 2 @ 1.75⛔:? sportingbet
Zapewne w startach będzie 4-6, bo Mikołaj raczej nie będzie miał kogo zastępować z seniorów, natomiast Tomka czeka prawdopodobnie taktyk. 6 startów, a więc jakieś 10pktów powinien zrobić. W jakiś ekstra występ bydgoskiego juniora powątpiewam, aczkolwiek czasem potrafi dołożyć sporo pktów, jednak 2 starty więcej na korzyść Ogóra, a i db dyspozycja na tutejszym torze w latach poprzednich zachęca do gry na niego.
 
M 81,1K

mazinho87

Użytkownik
Info o tym, ze za Nermarka prawdopodobnie jest ZZ-tka jest na onecie.
UNIA Tarnów w tym meczu będzie musiała sięgnąć po głębokie rezerwy juniorskie.
Bo na teraz ani Gomólskiemu ani Borowiczowi nie w głowie żużel. - tak piszą na sportsboardzie w watku meczowym. Na forum tarnowskim rowniez wyczytalem o wczorajszym wypadku na treningu juniorow: Gomolskiego i Borowicza..
PS Jakby informacje nie byly sprawdzone to nie doradzałbym takiego typu. Pozdrawiam
J:// Tak, ale narazie to choć uzasadnione to jednak tylko domysły. Poza tym proszę podawać linki.
W ekipie Stali Gorzów kontuzjowanego Daniela Nermarka zastąpi Tomasz Gapiński. - informacja za sportowefakty( PS Nie mogle wklejac linkow, bo nie mam jeszcze 10 postów)
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Forumek mi nie chodził, więc dopiero teraz rzucam typy.

Holder - Ward 1 @1.70 Betsafe ⛔ 12:13 gdyby nie wykluczenie..

Jak dla mnie świetny typ. Mistrz świata już uporządkował sobie wszystkie sprawy ze sprzętem i świetny występ w piątek. Ponadto jedzie dziś z Brzozowskim, więc plus dla niego. Darcy na początku sezonu przeciętny. Na dodatek jedzie dziś z Miedziakiem, więc może stracić punkty.

Curyło - Jędrzejak(-1.5) 2 @1.75 Sportingbet ⛔

Dobry bet od Obserwatora. Sportingbet jak zawsze zarzuci perełkami. Curyło pojedzie 3-4 razy, a Ogór możliwe, że z taktyka. Na Jędrzejaka po linia po 9 stoi, a wątpię by Curyło tyle zrobi. Tomek zawsze dobrze startuje w Bydzi, więc dziś powinien te handi spokojnie pokryć.

[email protected] ✅ szkoda, że tylko za lekką stawkę poszło, bo nie byłem pewny info i zagrałem standardowo. Chłopaki już wszystko napisali o meczu, więc nic dodać i nic ująć.

Na dziś te 3 typy i liczę na odrobienie strat z dnia wczorajszego.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Falubaz - Unibax 3,65 tobet✅ , handi 8,5 sts✅ izi

Nie rozumiem za bardzo tych kursów. Liderzy Falubazu PePe i Aj bez wyrazu szczególnie ten 2. Druga linia to beznadzieja Jabłoński Pomylił ligi a JD to już w ogóle, ratuje nas tylko Hampel, który jeździ rewelacyjnie oraz Dudek, który Pewnie będzie zastępować wspominaną 2 Pare. Toruń mocna paczka, bliźniacy + Tomek, na MA fajnie pokazał sie miedziak i jak przywiezie polowe tych punktów to win Apatora jak najbardziej w zazsiegu.

Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław 1.06✅
Unia Tarnów - Stal Gorzów 1.05⛔ 5-18 w 4 biegach, brak słów
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 1.30✅

W Bydgoszczy różnice zrobią juniorzy i bardziej wyrównana seniorka.
Gorzów pokazuje jak beznadziejny jest i nawet u siebie nie potrafi wygrywać z &quot;dołem &quot; tabeli. Sam Iversen i Zamrzlik to za mało.
Unia fajnie się pokazała sie w Gorzowie. Juniorka lepsza, brak Emila i MJJ jest tutaj kluczowy, sam Grisza sobie nie poradzi.

soryy za brak składu i ładu ale trzeba na stadion cisnąć
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 49

mrbuu

Użytkownik
K.Jablonski v P.Przedpelski P.Przedpelski(+2.5) @ 1,85 Sportingbet ⛔
Jabłoński 2pkt u siebie z Bydgoszczą i 5 pkt na wyjeździe ze słabym Gnieznem. Dzisiaj widzę podobny wynik, więc powodzenie możliwe nawet przy 0 Przedpełskiego, jednak liczę, że Paweł przywiezie choć 1 pkt w biegu juniorskim. Jedzie jeden bieg z Brzowoskim (5) i jeden z Pawłem (10). Nie wydaje mi się, żeby pokonywał liderów z Torunia.


No i Paweł zgodnie z przewidywaniami, a Jabłoński jednak coś pojechał.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Antonio Lindbaeck over 9 @ 2,15 Bet365
Dzisiaj 3x z juniorami, na których punktów nie powinien tracić, a potem dostaje Bjarnego do pary i jadą przeciwko Okoniowi i Lampartowi czyli względnie łatwa para, o ile nie będzie zmian, a liczę że mecz będzie na równi więc taktyków być nie powinno. Toninho jest w stanie wygrywać z każdym u gości, a nawet ewentualne porażki z Walaskiem czy Nickim nie będą takie złe, bo wystarcza mu 5x po 2pkt i bet wchodzi więc warto pograć.
 
casio 1

casio

Użytkownik
To co w tym roku dzieje się w ekstralidze to szok jeden wielki, dla widowiska super, jednak można wtopić trochę kasy...
Mam pytanie do was tutaj, W Tobecie mam kuponik :
Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń [+6,5]
Lechma Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów [+4]
Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław [Tai Woffinden -0.5 v Greg Hancock +0.5]
Unia Tarnów - Stal Gorzów [Krzysztof Kasprzak +3 v Niels K. Iversen -3]

Iversen 14 pk, Kasprzak 11, spodziewać się zwrotu ? W bezpośrednim starciu Iversen okazał się lepszy, robi to jakąś różnicę ? Co mnie wkurzył Kasprzak dzisiaj .. ehh ;d I kurs na Tarnów był 1,08 .... Osobiście nie stawiam już takich meczy, łykam tylko kursy powyżej 1,5 jak już.
Pozdrawiam.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń H (+6.5) 2 @1.80 ✅
Antonio Lindback (-1) - Sebastian Ułamek 1 @1.70 ⛔ (9-11 Ułamek bieg więcej :;/: )
AKO 3.06 Stawka 61,10 EW: 186,97 Tobet

Wygrana Unii (pobrane 4.90 i 3.80) pozwala mi teraz ewentualnie trochę stracić ;)

Ułamek jedzie w parze z Zagarem, Antonio z młodymi, więc myślę, że ma szansę zapunktować lepiej, układ biegów moim zdaniem też jakby na korzyść Toninho.

W Zielonej Górze faworytem Falubaz, ale przy przewadze sześciu punktów wchodzą taktyki i myślę, że Unibax będzie w stanie przynajmniej utrzymać handi.

A poza tym widać, że z tymi faworytami w tym sezonie to pewniaków nie ma...
 
casio 1

casio

Użytkownik
1 pkt Kasprzaka mniej, albo Iversena więcej i kupon by wszedł po kursie 11, ehh. Zwrot i ako ponad 5 jednak też złe nie jest, udało się odrobić straty z wczoraj. Gorzów winowajcą moich porażek w ten weekend, a niech was ! ????
Cieszy mnie fakt, że Toruń wygrał w Zielonej Górze, są w niezłym gazie i idą po swoje chodź pewnie będą niespodzianki jeszcze.
Szkoda mi, że Leszna nie wyłapałem po jakimś fajnym kursie, ale grunt, że tydzień żużlowy na jakiś ✅ Oby za tydzień było lepiej.
Pozdrawiam.
 
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
Coby nie powiedzieć musicie przyznać,że tegoroczna liga sypie zarówno niespodziankami jak i tym ,że wreszcie mamy ciekawą niespotykaną ligę,a to za sprawą kilku aspektów.Najpier zima dowaliła nam do pieca i mieliśmy przesuwane kolejki, które cały czas są uzupełniane. Później nowy regulamin już niestety uniemożliwia preparowanie torów i robienie sobie ścieżek i przeróznych numerów na torze. Na dodatek kilka kontuzji zawodników zupełnie zmieniło ich pierwsze wyniki startowe. Nie wiadomo teraz tak napradę czy mecz usiebie to atut czy też przywilej gości. No bo jak byśmy nie patrzyli 4 wygrane gości w tej kolejce to ewenement jakiego ja osobiście dawno nie pamiętam. I nawet biorąc pod uwagę,że porazka Włókniarza to tylko wynik &quot;przymusowego rozbioru&quot; drużyny, a z kolei porażka Zielonej to taśma Jarka Hampela w 15 decydującym biegu i kontuzja Andreasa Jonssona ( wstrząś mózgu). Kolejna porażka gospodarzy to błąd Ułamka i wspaniały atak Okoniewskiego, ale kto to będzie za pare dni pamiętał. wyniki zapisane w tabeli i jedziemy dalej. Sytuacje życiowe czyt. umierający ojciec Emila, taśmy w meczach czy mijanki na ostatnich prostych to po prostu życie i tak musiało być, a świat toczy się dalej. Nie ulega jednak wątpliwośći ,że liga zapowiada się niezwykle ciekawie i trudniej niż zwykle typować jest nam cokolwiek. Konia z rzędem temu kto po zwycięstwie Rzeszowa w Gorzowie przepuszczał by ,że Częstochowa ,ktora rzutem na tasme ratuje wynik z Bydgoszczą wygra wyjazd w Rzeszowie. A co by powiedzieć o Gorzowie ,który przegrywa u siebie mecz za meczem i nagle wygrywa w Tarnowie. Jakieś niezrozumiałe rzeczy dzieją się z niektórymi zawodnikami. Co by nie mówić słaby Janowski, tragiczny dzisiaj Martin Vaculik, Grisza Łaguta jakby jechał co drugi bieg jak na niego przystało, a w kolejnym jakaś pomyłka totalna. Protasiewicz jakby z innej planety powrócił i nie wie oco chodzi nawet na własnym torze. Daniel Nermark to jakaś masakra totalna obecnie. Jędrzejak tylko na własnym torze jedzie jak na niego i Mistrza Polski przystało.Budzi się wyraźnie Leszno, chociaż krnąbrny Bjerre raz jedzie jak torpeda raz wozi tyły. Potwierdza bardzo dobrą forme i bardzo wyrównany zespół Bydgoszcz ( oj jeszcze nie jedna drużyna pozna siłe Bydzi) Toruńskie kangury dochdzą do swojego normalnego poziomu i z meczu na mecz będą kręcić swoje. 9pkt Antonio Lindbaecka to jeszcze nie to na co stać Toninio. Włosy wyrywa sobie z głowy Marek Cieślak bo i jak tu nie zaklnąć po tym co robi Unia Tarnów.
Podsumowująć czeka nas ciekawa liga. Toruń, Częstochowa, Bydgoszcz, Zielona i Leszno będą bić się o play offy. Gniezno,Wrocław co by nie mówić to kandydaci do spadku. Sam Tajski nie pojedzie za całą drużyne. Także przy następnej kolejce trzy razy się zastanówcie zanim cokolwiek zatypujecie!
 
J 13

jofranco

Użytkownik
No przez komisarzy jest masakra faworyzowanie gości i zawdonikow lubiacych twarde tory nie ma sensu cwiczyc i dopasowawywać sie cały tydzien skoro tor i tak bedzie inny... ; ) jest to ciekawe z punktu widzenia widowiska ale z punktu obstawiania tto narazie jest masakra ; D kto by pomyslał wygrana oslabionego Gorzowa z mistrzem PL beka ;D !!!!
Jedyne co przychodzi mi na myśl to zawsze grać duże handicapy dodatnie lub gości gdy kursy są zblizone ; )))
To nie forum kibicowskie. Jeśli masz obrażać zawodników, to sobie podaruj ...
 
R 67

route66

Użytkownik
Człowieku błagam nie rozśmieszaj mnie bo zajadów dostane. Pierwszy napisałem o absencji Emila i wrzuciłem nawet składy w jakich Włókniarz będzie jechał&gt; też żescie to wykasowali.
Szanowny Zgredzik czy Wielki Ellit który dorobi się już tyle ba bukmacherce ze na pewno mówi prawdę !Jest WIELKi i nie można go podwarzać Widzę ze wracasz w dobrej formie robiąc jak zawsze wielki szum w okół swojej osoby tu jak i u siebie w temacie ( Domy na palach z basenami ???? )

Nie zgodze sie z tymi komisarzami , owszem jest to troche strata atutu własnego toru ale kto ma dostać baty to je dostanie
patrzmy Na Bydgoszcz z Wrocławiem czy Tarnów w Toruniu czy Falubaz w Gnieznie , wieć czarno widze jofranoc Twoja przyszłośc grając na gości dodatnie handi. wiadomo ze po meczu każdy mądry ale Tarnów przegrał nie ze względu na komisarza ale też z 2 aspektów pora treningu dość pozna ( po meczu kopaczy w sobotę) oraz całonocnego deszczu , a w drużynie gdzie nie ma lidera nie miał kto ciągnąć tego wózka na innym torze niż na treningu połapali sie szybciej Gorozwianie. Jak widać Wrocław też nie wiele zdziałał w Bydgoszczy co wiecej gdyby nie mega forma Tajskiego nie zrobiliby wody! Więc gdzie masz tutaj jakis wielki handicap komisarza?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom