>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 28 kwietnia + zaległe mecze (26-27 kwietnia)

Status
Zamknięty.
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
Czy mógłby łaskawie ktoś odpowiedzialny mi odpowiedzieć dlaczego wszyskie moje posty w tym temacie są kasowane. To jakiś absurd. Przygotowałem wczoraj obszerną analize meczu w Częstochowie w oparciu o archiwum w sportowych faktach , bieżace dane, swoje przemyslenia i wszysko poszło zdymem. czy naprawde te informacje nikomu by się nie przydały. Jestem byłym Prezesem FanClubu CKM Włókniarz i mam info z pierwszej ręki o różnych sprawach , o których inni nie wiedzą, Czy naprawdę nie interesują was te rzeczy. To chyba moderator takie numery wali!!! O absencji Emila poinformowałem jak tylko się dowiedziałem. Też wykasowali. Inni podali linka i jakoś nie wykasowano tego O co kuźwa chodzi????

Smyku, nie bądź śmieszny. Bezczelnie robisz kopiuj wklej z sf, dodatkowo nie podając źródła i dodajesz swój wynik bez żadnego zdania merytorycznego autorskiego uzasadnienia. To jest plagiat a nie żadna twoja ANALIZA. Ciesz się że nie dostałeś ostrzeżenia. O żadnej absencji Emila też nie pisałeś więc skończ bajki. To że znowu wkleiłeś skład z sf po tym jak już było w temacie 10 postów na ten temat żadnej wartości nie miało.

Człowieku błagam nie rozśmieszaj mnie bo zajadów dostane. Pierwszy napisałem o absencji Emila i wrzuciłem nawet składy w jakich Włókniarz będzie jechał&gt; też żescie to wykasowali. A w poście gdzie przytaczałem historie meczy z Unią i aspektacvh pozasportowych nie ma opcji innej jak tylko kopiuj wklej po połowe postu zajmowały wyniki z lat poprzednich. Po podaniu tych danych szykowałem obszerną analize o każdym zawodniku po meczu wczorajszym Leszna . Zanim to zdązyłem napisać post już był wykasowany. Miałem naszykowaną punktacje każdego zawodnika z Leszna ile kto robił pkt w Częstochowie z której wynikało ,że bardzo prawdopodobnym jest ,że Leszno zrobi od 42-45pkt i wszystko zależy od postawy Szombierskiego i Przemka Pawlickiego. Też wykasowaliście ( tzn nawet nie zdążyłem dopisać bo post już nie istniał) Mało tego wyszukałem wszystkie dane o powołanym na miejsce Emila Olegu Biesczastnowie
Efilozof napisał pierwszy tuż po 22:00. Składy z linkiem do facebooka Włókniarza podał o 22:51. Ty wkleiłeś składy o 23:36 jako trzeci z kolei. Żadnej naszykowanej punktacji też nie przedstawiłeś tylko wkleiłeś wyniki zeszłorocznego meczu, więc albo skończysz pisać dyrdymały albo dostaniesz bana za pisanie bzdur.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tarnów -14,5 - Gorzów @1,85 betsafe / unibet
Gorzów, Gorzów, Gorzów, przypominają mi się prognozy Komarnickiego jak mówił o medalu! Medal to on może dostać, ale co najwyżej za gadanie głupot. Paluch trener, prowadząc drużyne zbudowaną z reprezentantów Polski Golloba i Kasprzaka, rewelacyjnego Iversena, Zagara który awansował do GP, super młodzież w postaci Jensena czy Zmarzlika, zdobył medal. teraz tak naprawde poznajemy wartość jego jako szkoleniowca, jak druzynie nie idzie. Hlip, Jankowski czy Gomólski to bezobrazy plastrony. Kasper kompletnie nic nie jedzie, w Tarnowie jak zdobędzie w 6 biegach 8 punktów nie będę ździwiony. Brak Nermarka, za niego Gapa który stracił miejsce w składzie, Linus to zawodnik utalentowany, ale to zawodnik na I ligę. Iversen i Zmarzlik, to cały Gorzów, chociaż ten 2 na wyjazdach już nie jestt taki mocny jak u siebie.
Tarnów ma 5 równych zawodników, Vaculowi i Janowskiemu na wyjazdach szło słabiej, ale u siebie są nie do ugryzienia, przez 2 linie Gorzowa. Obstawiam dziś pogrom do 30-32.
Bydzia + Tarnow @1,17 bwin
Wrocek bez juniorów, + Tarnów daje fajne ako może pare groszy dorobić.
Czewa - Leszno @1,56 / Leszno -3,5 @1,85 betsafe
Bez obrazy, ale Jakie szanse miałby jakikolwiek zespół bez 2 zawodników w E lidze? Wyobraźmy sobie np Toruń bez Golloba i Miedzińskiego albo Z. Góre bez Hampla i Jonssona... Baty baty, no chyba że po 2 stronie byłby Gorzów :p
Brak Sajfudinowa lidera, do tego brak 3/4 zawodnika w postaci Jensena. Wzamian mamy Mirka Jabłońskiego i plastron... Juniorzy lepsi po stronie gości, chociaż Musielak poobijany. Baliński w Czestochowie mobilizuje się podwójnie, Zengota jeździł tam. Jeśli Czewa chce wygrać to Holta i Laguta musieli by zakręcić koło kompletu, Jabłoński z Szuminą dorzucić kilka oczek i juniorzy nie mogli by przegrywać z rówieśnikami z Leszna, czy to możliwe? Nie sądze.
Dodajmy do tego, że pada deszcz w Czestochowie co jest na plus dla gości. Czaja jedzie dziś w Ostrowie jako gość.
Iversen - Kasprzak + Woffinden - Buczkowski ako @1,90 betsson
Gdzie jest PUK, a gdzie Kasprzak widzieliśmy wszyscy wczoraj, Krzysiu spuszcza Gorzów do 1 ligi, dziś nie ma żadnych szans z Duńczykiem.
Na podbicie ako dałem Tajskiego, który w Bydgoszczy jechał rewelacyjnie. Wszyscy rzucili się na pare z Hancockiem, ja wole bezpieczniej z Buczkiem. 1 bieg więcej, załatwi sprawę, kto wie czy dziś Tajski nie wykręci coś koło kompletu.
G Laguta - Prze Pawlicki + Jonsson - Davidsson @1,68 betsson
Grisza start więcej od Przemka, po 2 Grisza u siebie bardzo mocny, młody nie ma z nim szans w takim wypadku. Jonsson, a Davidsson to niebo, a ziemia wg mnie. Davidsson pojechał super w Gnieźnie, ale już u siebie z Bydzią zawalił, dziś nie liczyłbym na powtórkę z Gniezna.
 
T 0

troydon

Użytkownik
Mielnium: Z.Gora- Torun(+8) - 1,70✅✅✅

Falubaz wygrał u siebie z Bydgoszczą tylko 6 punktami, więc myślę, że z Toruniem będzie coś koło remisu.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Częstochowa - Leszno 2 @1.56 ✅
Tarnów - Gorzów 1 @1.05 ⛔ hahaha booże
AKO: 1.64 Betsafe
Cze-wa bez Emila i Jepsena-Jensena. Jeźdźcy zastępujący ich nie mają predyspozycji, aby zrobić to godnie i Leszno dziś wygrywa kolejną delegację. Włókniarz w takim składzie jest bowiem słabszy od Gorzowa, który uległ w tygodniu Unii 43-47.
Iversen (-3) - Kasprzak 1 @1.90 opcja ze zwrotem Tobet zwrot
Konsekwentnie przeciwko KK. W meczu z Lesznem na słabszych przeciwnikach (oprócz Pr. Pawlickiego) zrobił dwie trójki, by potem przywieźć 1,0,1. Za to Iversen t + 5x3. Duńczyk pojedzie z RT więc nie powinno być problemu, jeśli Kasprzak utrzyma swoją &#39;&#39;formę&#39;&#39;.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vaculik - Sundstroem 1 @ 1,40 Betsafe

Vaculik u siebie swoje zrobi, na wyjazdach może zawodzi ale w tym roku z Lesznem zrobił 11 czy tam 12 punktów. Na Mościcach zawsze spisuje się solidnie i dzisiaj nie będzie inaczej tym bardziej że po przeciwnej stronie sami amatorzy z Gorzowa oprócz Iversena. Sundstroem jedzie właśnie z Iversenem w parze i ja go nie widzę żeby dowoził punkty. Vaculik w granicach 11 zdobędzie Linus max 4.

Laguta - Holta 1 @ 1,30 Betsafe

Obaj pojadą po 6 razy zapewne. Ale prawda jest taka że tylko Grisza może trzymać wynik, złotówa jak na razie zawodzi w Częstochowie i dzisiaj to się nie zmieni. W tym roku na Częstochowskim owalu z Bydgosczą Grisza zdobył 10+2 a Złotówa 5. W Rzeszowie Grisza 10+3 , Złotówa 8+2.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław H(0 - 16.5) Tobet 1,90
Jak dla mnie super bet. Zaczne od tego że drużyny na wyjazdach radzą sobie całkiem dobrze(mało powiedziane) ze względu na zmiany toru. Takiego dużego handicapu się nie spodziewałem. Polonia bardzo silna, ale nie spodziewam się aż tak wysokiego zwycięstwa. Sparta w Toruniu również byłą spisywana na porażkę , a uciułali 41 pkt. Tym razem może być podobnie, około 38 pkt w ich zasięgu z Woffindenem, Jedrzejakiem i Batchelorem w skladzie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Piotr Protasiewicz ( 0 ) 2.29 H2H Tomasz Gollob ( 0 ) 1.55 betsafe
Piotrek ostatnio slaba forma, z Bydgoszcza pojechal piach, nie wydaje mi sie by dzisiaj bylo sporo lepiej, w Zielonej rzadzi Jarek, Protas jakby lekko z boku, Tomasz jak wino, caly czas na rownym, wysokim poziomie, tor w Zielonej nie sprawia mu wiekszych klopotow, musi robic wszystko, by przekonac do siebie kibicow Torunia.
polecam
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Holder - Ward. 1. 1,70. Betsafe[11-12]Toruń jeeea⛔

Dzisiaj Holder 3 biegi z Brzozowskim później z juniorem. Darcy najpierw z Miedzinskim później z Gollobem więc zdecydowanie trudniejsze biegi. Do tego Crispy zmienił silniki i widać byli efekt w pt. Obaj tak samo zmęczeni najpierw Polska wczoraj Anglia dziś znów Polska. Mam wrażenie że Holder dobrze czuje się w Zielonej Górze i dziś będzie liderem Aniołów.
Pozdrawiam RADULA
 
M 81,1K

mazinho87

Użytkownik
Dobrym typem na dziś jest:
Tarnów - Gorzów +16.5 2
W Gorzowie trzymana jest w tajemnicy ZZ-tka za beznadziejnego Nermarka.
W takim wypadku 6 lub 7 startów będzie miał Iversen oraz Kasprzak. Rowniez Bartkiem Zmarzlikiem z pozycji juniorskiej będzie mógł szachować trener gości.
Dodatkowym argumentem za tym typem jest to, że najlepszy junior Kacper Gomolski nie wystąpi w tym meczu, gdyż zaliczyl groźny upadek na wczorajszym treningu. Poobijany jest również drugi junior - Borowicz i jego wystep stoi pod znakiem zapytania. W takim razie w biegu juniorskim Stal wygra 4:2 lub 5:1 i w pozostalych pięciu biegach Stal przywiezie przynajmniej 3:3. W pozzostałych biegach pojedzie Iversen - Kasprzak, którzy moim zdaniem bez problemu przytrzymają tak wysokie handi.
Pozdrawiam
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
A propos, co znaczy ten dopisek: &quot;could be some changes in line up, no extra&quot; pod betem handi Tarnów-Gorzów?
Tzn. jakie ma konsekwencje to &quot;no extra&quot;?
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Dobrym typem na dziś jest:
Tarnów - Gorzów +16.5 2
W Gorzowie trzymana jest w tajemnicy ZZ-tka za beznadziejnego Nermarka.
W takim wypadku 6 lub 7 startów będzie miał Iversen oraz Kasprzak. Rowniez Bartkiem Zmarzlikiem z pozycji juniorskiej będzie mógł szachować trener gości.
Dodatkowym argumentem za tym typem jest to, że najlepszy junior Kacper Gomolski nie wystąpi w tym meczu, gdyż zaliczyl groźny upadek na wczorajszym treningu. Poobijany jest również drugi junior - Borowicz i jego wystep stoi pod znakiem zapytania. W takim razie w biegu juniorskim Stal wygra 4:2 lub 5:1 i w pozostalych pięciu biegach Stal przywiezie przynajmniej 3:3. W pozzostałych biegach pojedzie Iversen - Kasprzak, którzy moim zdaniem bez problemu przytrzymają tak wysokie handi.
Pozdrawiam
Skąd takie info? Nie wprowadzaj ludzi w błąd jeśli to nie prawda.
Ok. Sprawdziłem. Nermark może być jako ZZ. Ale nigdzie takiej info nie ma, tak samo jak z wypadkami juniorów.
 
M 81,1K

mazinho87

Użytkownik
Skąd takie info? Nie wprowadzaj ludzi w błąd jeśli to nie prawda.
Ok. Sprawdziłem. Nermark może być jako ZZ. Ale nigdzie takiej info nie ma, tak samo jak z wypadkami juniorów.
Info o tym, ze za Nermarka prawdopodobnie jest ZZ-tka jest na onecie.
UNIA Tarnów w tym meczu będzie musiała sięgnąć po głębokie rezerwy juniorskie.
Bo na teraz ani Gomólskiemu ani Borowiczowi nie w głowie żużel. - tak piszą na sportsboardzie w watku meczowym. Na forum tarnowskim rowniez wyczytalem o wczorajszym wypadku na treningu juniorow: Gomolskiego i Borowicza..
PS Jakby informacje nie byly sprawdzone to nie doradzałbym takiego typu. Pozdrawiam
J:// Tak, ale narazie to choć uzasadnione to jednak tylko domysły. Poza tym proszę podawać linki.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportinget: Hans Andersen (-0,5) - Troy Batchelor 1 @ 1,85 ✅ ✅ 11-5
Krótko, bo nie mam czasu. Hans póki co bardzo dobra jazda na wyjazdach. 6 pt w Zielonej Górze i 9 w Częstochowie. Do tego bardzo dobra jazda w Anglii. To wszystko spowodowało że dziś będzie prowadził parę i pojedzie z nr. 11. Daje to mu to dwa razy start na juniora gości. Postawa na torze w Bydgoszczy to trochę niewiadoma, ale w przeszłości miewał tutaj dobre wyniki . Np w słabym dla niego 2010 roku zrobił 7 pkt w GP i 9 pkt. w Derbach jako zawodnik Unibaxu. Myślę, że koło 9-10 pkt może zakręcić.
Z kolei Batchelor jednak wyraźnie słabszy w Anglii a przecież jeżdżą w 1 zespole. Do tego po super udanym spotkaniu w Toruniu gdzie zdobył 11 pkt przyszły dwa przeciętne występy z Gnieznem (5 pkt) i we Wrocławiu z Tarnowem (6 pkt). W zeszłym roku w lidze 2,0,1. Wcześniejsze występy też słabe. Jako że Po lonia to drużyna bez słabych punktów to ciężko mu b ędze zapunktować na podob nym do Hansa poziomie . Do tego cię żki bieg w 4 serii startów gdzie pojedzie na Hancocka i Łoktajewa w parze z Ljungiem. Według mnie handi powinno wynosić 1,5-2 pkt przynajmniej.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Hans Andersen-Peter Ljung(+4) 2 1,66 Bet365

Chyba z lekka przesadzili z tym handicapem na Ljunga, bo póki co jeździ całkiem nieźle. 6,7,8 to jego tegoroczne występy więc tragedii nie ma, a swoje robi. Dzisiaj 3x z Ogórem, który jakoś średnio póki co, a potem pojedzie w parze z Batchelorem, który też bez szaleństw w naszym kraju. Z drugiej strony Andersen, który 3x jedzie z Loktaevem na którym bez problemu może tracić punkty, bo Ukrainiec w dobrej formie. Hans też ma formę niczego sobie ale skoro ma trudnego kolegę z pary, to jednak trochę na nim może pogubić. Potem wprawdzie dostaje juniora i jedzie przeciwko Tajskiemu drugi raz więc też nie jest to plusem. Ogólnie więc widzę, że obaj powinni zrobić mniej więcej porównywalną ilość oczek oraz spotkać się w 14 biegu, tak więc wysoki handicap na Szweda jest tutaj dobrą opcją by zagrać w dublu.

Patryk Dudek-Darcy Ward 1 @ 1,70 Bet365

Forma obu zawodników wysoka więc niby value na Darky&#39;ego jest ale też należy zobaczyć, że Kangur ma naprawdę dzisiaj trudne wyścigi. Najpierw 3x z Miedziakiem więc spokojnie punkty tracić może, a potem dostaje Golloba więc kolejna strata możliwa. Dudek z kolei ma bieg juniorski i tam już może, a nawet powinien 3pkt zrobić. Potem pojedzie dwa swoje wyścigi i do tego zapewne pojedzie za Jabola albo Davidssona w zależności, od tego kto będzie zawodził. Tak więc po mimo równej formy, to jednak dzisiaj łatwiej o punkty powinien mieć Duzers i dlatego też pogram sobie na Polaka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom