>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 28 kwietnia + zaległe mecze (26-27 kwietnia)

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Gorzów teoretycznie powinien ten mecz kontrolować. Przede wszystkim mają lidera, którego nie ma Unia. Niels Kristian Iversen, bo o nim mowa, gwarantuje na swoim torze pokaźne zdobycze punktowe. Pokazał to dobitnie mecz ze Stalą Rzeszów, gdzie Dun pojechał kapitalnie (16+1 - 3,1*,3,3,3,3). Buki wystawiły równe kursy bo wierzą, że Przemek Pawlicki zaliczy dobry występ (b. wątpliwa sprawa), a i obudzą się leszczyńscy stranieri, którzy przecież umieją jeździć na żużlu, a tym bardziej w Gorzowie (szczególnie Fredka). Zastanawia mnie Sundstroem i Nermark. O ile od pierwszego cudów nie można wymagać, o tyle Daniel miał być liderem. Na pewno stać go na dwucyfrowy wynik, ale... hmm dla mnie ten transfer to zupełna pomyłka. Nermark ze swoim stylem jazdy zupełnie nie pasuje na tor Stali Gorzów. Nie zdziwię się jeśli po sezonie lepszą średnią będzie miał na wyjazdach.
Dla mnie 50:40 dla gospodarzy.
/edit
Po wystawieniu oferty Bet365
Stal Gorzów - Unia Leszno (trzydrogowo)
Typ: 1
Kurs: 1,57

Daniel Nermark - 0,2,w,u...
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Pobrałem 1,68 w Tobet na Gorzów, bo jeżeli Stal nie wygra dzisiejszego meczu to już może się szykować do startów w 1 lidze. Wiem że to dopiero początek sezonu, ale wygrywanie u siebie meczy z zespołami drugiej połówki tabeli (a do nich według mnie zalicza się Leszno) jest wręcz obowiązkiem. Problem Gorzowa leży w ich torze który napewno w 1 meczu nie był ich atutem. Rozumiem że można się nie spasować bo nawierzchnia się zmieniła, ale jak się widzi zawodników gospodarzy który mają problem z płynnym pokonywaniem toru to coś jest nie tak. Mimo wszystko zdecydowałem się zagrać na Gorzów bo myślę że wyciągną wnioski z pierwszego meczu u siebie i wygrają go bo jak nie z Unią Leszno to z kim?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Grzegorz Zengota(+1)-Daniel Nermark 1 @ 2,10 Bet365✅

Świetny kurs mamy na Grzesia przy dodatnim handi. Dzisiaj jedzie pod numerem 1 w parze z Balińskim więc na koledze z pary chyba tracił nie będzie zbyt wiele. Jak pokazują jego występy u progu sezonu, to jest póki co bardzo fajna dyspozycja i jeśli ją utrzyma, to spokojnie może być liderem Unii w tym sezonie. Nermark z kolei kompletnie zawiódł ze Stalą Rzeszów u siebie, wprawdzie w Toruniu było lepiej ale dzisiaj też łatwo nie będzie, a do tego czekają go dwa występy w parze ze Zmarzlikiem i może na nim punkty tracić. Ogólnie, to raczej większe szansę na dobry występ ma Zengi więc dodatnie handi i taki kurs pobieram z przyjemnością.

Bartosz Zmarzlik-Piotr Pawlicki(+2) 2 @ 2,37 Bet365⛔

Bardzo dobry kurs i do tego dodatni handicap w kolejnej parze h2h na zawodnika Unii. Wiadomo, że Bartek będzie dzisiaj ważnym ogniwem Stali ale póki co początek sezonu ma średni. 5 i 7 to jego zdobycze w dwóch spotkaniach, a jechał w 11 biegach, co pokazuję, że jest co najwyżej średnio, bo od takich zawodników oczekuję się więcej. Piotrek z kolei dwa razy po 8pkt, a jechał w 9 biegach, a to już pokazuję, że jest lepiej. Do tego Piotrek dzisiaj zapewne będzie zmieniał kogoś z dwójki Kenio-Fred bo oni cieniują mocno. Tak więc obaj mniej więcej powinni pojawić się po tyle samo razy na torze, a że w lepszej dyspozycji jest Piotrek to lekko gram na niego, po mimo faktu iż Bartek jedzie u siebie, gdzie każdego może objechać.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
Stal Gorzów - Unia Leszno 18:30 (oby pogoda nie pokrzyzowala planow)

Betsson, Betsafe:
L.Sundstroem - K.Bjerre 1 1.80

kieruje sie tutaj jazda obu zawodnikow na Wyspach (w ostatnim czasie), gdzie jezdza oni w jednej druzynie. ostatnie trzy mecze:
26 kwietnia: 10 Linus, 7 Bjerre
15 kwietnia: Linus 8, Bjerre 5
12 kwietnia: Linus 2 (ale mial 2 upadki), Bjerre 4

w Polsce Linus jeszcze nie jechal, ale za to cieniuje Bjerre:
18 kwietnia w Tarnowie 0 pkt. w dwoch biegach
21 kwietnia w Lesznie 5 pkt. w czterech biegach

Sundstroem ma dosc ciezkie biegi, ale w biegu nr.3 i 13 pojedzie w bezposredniej rywalizacji z Kennethem i mam nadzieje, ze wlasnie w nich bedzie lepszy co da ogolnie plusik przy kuponie.
warte rozwazenie jest zagranie tez Sundstroema z Balinskim. Balli tez cieniuje, ale ma ciut latwiejsze biegi dzisiaj.

p.s.we Wroclawiu pada
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów - Unia Leszno 1 1,60 Betsafe
Bartosz Zmarzlik - Grzegorz Zengota (0-0,5) 1 1,65 Sportingbet
Kolejny zaległy mecz przed nami. Dzisiaj Stal po prostu musi wygrać jeśli chce walczyć o coś w tym roku w lidze. Powoli zaczną się kończyć spotkania z łatwymi rywalami a zaczną z trudniejszymi. Myślę, że dzisiaj liderami gospodarzy będą i Bartek i Iversen. Goście to wyrównana drużyna ale bez lidera jakim miał być Przemek. Tor musi być chociaż lekko przyczepny, żeby dzisiaj Kasprzak coś pojechał bo bez jego punktów o zwycięstwo będzie bardzo ciężko. Myślę, że Bartek dzisiaj spokojnie zdobędzie więcej punktów niż Zengota a Stal wygra bo inaczej ich sytuacja będzie nie do po zazdroszczenia, tym bardziej, że Leszno to chyba jeden z jej rywali w walce o utrzymanie.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Pi.Pawlicki +1,5 vs Nermark @ 1,95 sb ✅ izi ;d
Nermark na Gorzowskim torze nie potrafi jezdzic, słabe starty, nie radzi se z dziurami, w łuku ciężko się składa. Piotrek z tego co kojarze dośc dobry startowiec , punktował tutaj , dobre wyniki podczas zawodów juniorskich (o ile pamiec mnie nie myli) , latwiejsze biegi i szansa na ich wieksza ilosc.

Żużel śledzę na bieżąco ale to moja w sumie pierwsza analiza , jak już krytyka to grzecznie proszę ;d


Linusowi tor powinien przypasować, na treningach dość dobrze sobie radził, Kenio ponoć blokada psychiczna nadal po kontuzji, w Anglii narobił trochę punktów ale to było minimum jakie tam powinien zrobić.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
L.Cyran v D.Balinski L.Cyran(+5.5) @1,65 Sportingbet ✅
Baliński na wyjazdach jeździ najczęściej piach, nieraz przywoził same 0. Nie spodziewam się z jego strony więcej jak 6-7 pkt. W tym układzie Cyran spokojnie może zrobić te 2 pkt potrzebne do wygranej.
P.Hlib v K.Bjerre P.Hlib(+2.5) @1,95 Sportingbet ⛔
Tutaj stawka bardzo lekka, bo całkiem prawdopodobne, że Hlib pojedzie 1-2 biegi i będzie jechał za niego Zmarzlik, ale w przypadku Bjerre może być sytuacja. W Tarnowie 0,0 i jechali za niego juniorzy. Po tym kursie wchodzę.

Do tego podane wcześniej Musielak +6,5 z Kasprzakiem wygląda fajnie, ale kurs niezbyt atrakcyjny.
 
R 67

route66

Użytkownik
Po wczorajszych zaległosciach już dzis kolejne , a jutro następna runda narzekaliśmy na zime ale dzieki niej mamy teraz ręc pełne roboty ????
z Mojej storny na dzis gram dwa typy :
Kasprzak - Nermark +2 / Typ Kasprzak ✅
Buk Tobet
Kurs 1,72
Stawka 4/10
Wczoraj miałem przeczucie ( choć było z nim łatwiej ) ze odpali Holder i rzeczywiście człowiek był wczoraj nie do ugryzienia , dziś to samo przewiduje z Kasprzakiem , no może przez pół tego , ale po kiepskim początku może dzis sie przebudzi , a że zestawiony jest w parze z chimerycznym Danielem któremu zazwyczaj starcza na 2 góra 3 udane biegi na najwyższtych obrotach , a potem porostu brak pary. Na dodatek mamy zwrot.
drugi typ to
Stal Gorzów - Fogo Leszno - 1 ⛔
Mecz można by powiedzieć ... o życie 3 do spadku to dożo trzeba się mieć na baczności i mecze u siebie wygrywać podejrzewam ze Gorzów już będzie żałować przegranej z Marmą. Juniorka wiaodmo dla Leszna ale nad juniorami juz nie jest tak kolorów , ten sam problem co ma Tarnów brakuje kogoś kto zostałby liderem a tak mamy zlepek średniaków którzy dzis powinni przegrać z Gorzowem
Gorzów kurs 1,57
Buk Tobet
Stawka 6.10
L.Cyran v D.Balinski L.Cyran(+5.5) @1,65 Sportingbet
Baliński na wyjazdach jeździ najczęściej piach, nieraz przywoził same 0. Nie spodziewam się z jego strony więcej jak 6-7 pkt. W tym układzie Cyran spokojnie może zrobić te 2 pkt potrzebne do wygranej.
W Tarnowie Baloon obok Zengiego jechal najlepiej z seniorów 7 pkt ale wydaje mi sie ze handicap do obronienia przez Cyrana
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Stal Gorzów - Unia Leszno (+2.5) ✅ ✅ ✅ nie musieli, nie chcieli, nie mogli - a przegrali ;)
2 @1.95 Tobet

Unia w Gorzowie w ostatnich latach jeździ dobrze. Jeżeli któraś z drużyn straciła więcej personalnie, to na pewno Gorzów stracił więcej niż Leszno.

Na argumenty typu &quot;Stal Gorzów musi wygrać, bo coś tam coś tam&quot; odpowiadam &quot;stranieri Unii muszą się przełamać&quot;. No, przynajmniej Lindgren.
Na &quot;jeśli nie z Unią Leszno to z kim?&quot; odpowiadam &quot;jeśli nie na wyjeździe w Gorzowie, to gdzie?&quot;

Dałbym czystą dwójkę, ale na wszelki wypadek biorę podpórkę +2.5 po rozsądnym kursie.

Przemek Pawlicki - Fredrik Lindgren (+1) ⛔ (9-12) jakoś mi nie smutno...
1 @1.75 Tobet

Doświadczenie z jazdy w Gorzowie powinno procentować, w ZK też nie najgorzej więc forma jest, przy punkcie więcej od Freda zwrot, no a skoro wszyscy piszą, że ci nasi obco tacy słabi, to chyba bet dobry, nie? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak tylko w Gorzowie to w Unii zawsze najlepiej jeździł Pavlić i Hampel, a wcześniej Batchelor. Obu ich już nie ma, a Bjerre+Lindgren nie są w stanie zapewnić choćby 2/3 tych punktów. Gorzow owszem jest dość słaby w tym roku, ale Unia też nie ma armat które mogłyby poprowadzić do zwycięstwa na wyjeździe. Gorzowianie zrobili dobry ruch zamieniając Gapińskiego na Sundstroema i po 1,74 warto to zagrać IMO.
Dziś znów proponuje dość dziwny zakład. Mianowicie:
Sportingbet: L.Cyran v D.Balinski (-5,5) 1 @ 1,65* ✅ ✅ 4(+5,5 ) - 6 Według mnie warto, bo nawet jakby junior gospodarzy robił same zera, to zakład nie jest bez szans. Balon do tej pory 2,0,3,0 u siebie przeciwko Gnieznu oraz 1,2,2,1,d w Tarnowie. Sparingi słabo, Złoty Kask słabiutki w finale, b.dobry w eliminacjach. Ogólnie to ja &quot;kokosów&quot; się po nim nie spodziewam. Zwłaszcza, że dotychczasowe starty w Gorzowie są słabe. Rok temu 0,0 w lidze oraz 2,1,1,2,0 w sparingu (Stal pojechała wtedy bez obcokrajowców, czyli obsada słaba). W 2011 1,2,0,0,3 w lidze. Niby jedzie dwa razy na Hliba ale najpewniej przynajmniej raz zastąpi go Zmarzlik, więc układ biegów wcale nie łatwy. Zwłaszcza, że na początku ma najgorsze pola. Handicap ustawiony na 5,5 punkta. Jako że ja typuje występ Damiana na max. 6-7 punktów to wystarczy że Cyran dowiezie jakieś punkty i będzie księgarnia. W pierwszym meczu z Rzeszowem zrobił 2*,2,1. Ogólnie nie uważam go już za totalnego ogórka i na swoim torze powinien chociażby powalczyć z rywalami. Jeśli ktoś nie chce bawić się w zakład y na C yrana to B ets son proponuje h2h Sundstroem-Baliński, gdzie górą też powinien wyjść Szwed. Jako że nie można już złapać mojego zakładu po 1,8 5 to może nawet lepszy w ybór .
* podaje aktualny kurs. Oczywiście lepsze value przy 1,85 czy nawet potem 1,75 ale po 1,65 według mnie też warto.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Stal Gorzów - Unia Leszno 1 @1.74 SportingBet
Liczyłem na jakieś ~1.40 na Stal, a tu taka miła niespodzianka od tego buka. Stal przegrała w pierwszym meczu u siebie, gdzie przegrała z Rzeszowem. Na miarę oczekiwań kibiców i prezesów z Gorzowa pojechał tylko Iversen. Reszta zawiodła na całej linii, ale póki co nikt nie wyciąga żadnych konsekwencji, bo był to pierwszy mecz, a z treningami każdy wie jak było w tym roku. Dziś Iversen zakręci się pewnie znów koło 15 punktów, a kluczowy dla wyniku meczu będzie dorobek Kasprzaka i Nermarka, którzy muszą dorzucić po 10 pkt-ów. O wynik Bartka Zmarzlika jestem spokojny i Łukasz Cyran też powinien dorzucić 2-3 oczka. Na pewno Zmarzlik będzie zastępował słabo spisującego się seniora, więc to jest plus dla zespołu z Gorzowa. Z Leszna odszedł Hampel a dwójka Bjerre i Lindgren póki co we dwójkę robią tyle punktów co Jarek. W Lesznie na pewno siłą są juniorzy, którzy są trzonem zespołu i to oni praktycznie liderują zespołowi Fogo. W Tarnowie zespół zdobył tylko 37 punktów, a aktualny Drużynowy Mistrz Polski w tym sezonie moim zdaniem medalu nie zdobędzie. Na progu sezonu myślę, że Gorzów&gt;Tarnów i to zdecydowanie. W zespole z Leszna nie ma lidera, a bez ridera, który będzie solidnie punktował nie będzie zwycięstw. Jeśli Unia wygrywa 49-41 z najsłabszym zespołem w lidze i to u siebie, to na wyjeździe o punktach nie ma co myśleć. Moim zdaniem dziś wygra Stal i to -10. Super kurs w SB, więc nie gram z handi.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
O dziwo wyskocze tutaj z ziemniakiem.

Nermark under 9,5
Zmarzlik under 8,5
ako 3,00

totolotek
O Nermarku juz wielu pisalo, w Gorzowie slabo sobie radzi i nie wiem na kim mialby tutaj zrobic dwucyfrowke.
Zmarzlik podobnie, slabo wszedl w sezon, 9pkt nie zdobyl ani razu,dzis juniorka mocna u przeciwnikow wiec nie jest takim pewniakiem i jak ma jechac za Hliba czy Cyrana to i tak liczy sie 5 biegow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
W totolotku min. ako to 3, ciekawe jak ty zagrałeś 2 zdarzenia, na dowód &quot;
ENEA EKSTRALIGA (OD 3 ZD.)&quot; ze strony http://totolotek.pl/totomix/oferta/
Nermark
- Zengota @1,70 betsafe
Ja wbrew temu co napisali moi poprzednicy stawiam na Szweda. Szwed umie jeździć w Gorzowie, a to że w 1 meczu mu nie szło zapomnijmy o tym. Trening rano w niedziele, przed meczem z Rzeszowem to była przyczyna porażki. Tor, który był niebezpieczny rozkleili porannym treningiem, potem to było widać w meczu. Nermarka to były 1 (nie licząc treningów) starty w 4 spod taśmy. To doświadczony żuzlowiec, troche przymykał gaz, odpuszczał bo to był początek sezonu, pierwsze zawody. Jest to na tyle bystry jeździc, wiedział że na meczu z Rzeszowem sezon się nie kończy.
Szwed dziś zdobędzie 10-12 oczek odkąd przeszedł do Częstochowy to solidny E-ligowiec zwłaszcza na swoim torze.
W parze z Zengim, wydaje mi się 100% faworytem. Okej Zengota jedzie z Ballym (który też może urwać mu punkty, nie wiem dlaczego niektórzy go przekreślają), ma łatwiejsze zadanie niż Szwed, ale to Daniel ma być jednym z liderów Stali w tym meczu. Grzesiek jak zdobędzie 7-8 oczek to będzie dobry występ. Nie spodziewałbym się po nim tutaj cudów, a jak jeździ Nermark widzieliśmy w Częstochowie.
W tym meczu będzie lepiej spasowany i wykręci dwucyfrówke. Pod warunkiem, że pogoda nie spłata nam figla, wiadomo deszcz = brak handi gospodarzy, a to w rezultacie może doprowadzić do zwycięstwa gości.
Rano padało będzie lekko pod koło tak jak to w Gorzowie bywało.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Z przyjemnościa pobieram Leszno +2.5 w Tobecie. Praktycznie pół składu leszna jeżdzilo w barwach gorzowskich. Przemek tutaj fruwał, Lindgren jezdzil kilka sezonów, Bjerre zna ten tor doskanale bo tu rozpoczynal przygode z polska liga. Piotrek rowniez bardzo lubi ten tor i zawsze prezentuje sie na nim dobrze, podobnie Zengi, który dodatkowo jest w gazie. A Gorzów? Oni zeby wygrac mecz potrzebuja dobrej posttawy calej czwórki Iversen, Kasper, Nermark i Bartek. No coz, ostatnia trójka nie jest w najwyzszej formie i liczenie na to ze wszyscy sie naraz przebudza jest troche na wyrost. Jak choc jeden z nich zrobi mniej niz 8 punktow to Gorzow ma ten mecz w torbe, bo dzis odpada jeden z ich podstawowych atutow jakim jest zwyklepzewaga Bartka nad juniorka przeciwnika - dzis ma godnych rywali. A pisanie ze Cyran zrobil 5 punktow z Rzeszowem to i dzis zrobi kilka mija sie z celem, bo z rzeszowem mial na kim te punkty robic, a dzis to kogo on ma objechac sie pytam, powiedzmy raz Musielaka i jak cos do tego dorzuci to sie mocno zdziwie.
 
R 67

route66

Użytkownik
Dwa pytania
Do Gorozwian zanim wyjdą na stadion - jaka jest pogoda? i jak w ogolę to wygląda na najbliższe kilka godzin
Do Gorzowian i Lesznian - Transmisję ma Radio Gra czy jakieś inne?&#39;
Po odpowiedzi do usunięcia
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie wiem czemu pytasz Gorzowian. Jest 21 wiek, można wszystko samemu znaleźć. Trzeba tylko się trochę wysilić.
http://www.gorzow.pl/przystan/kamery
http://www.worldcam.pl/23,7,15,podglad.html
A transmisja radiowa w radio Elka
Przemek tutaj fruwał, Lindgren jezdzil kilka sezonów, Bjerre zna ten tor doskanale bo tu rozpoczynal przygode z polska liga.
Lindgren jeździł w Gorzowie? Aha ... Bjerre był zawodnikiem Stali w 2001 i 2005. Zbyt wiele nie pojeździł to raz, a dwa że to było przed przebudową toru ...
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
dogrywam typ przeciwko Balinskiemu, ktory ma zdecydowanie gorszy poczatek sezonu od Zengoty. do tego jada dzisiaj w parze, wiec mysle ze lepiej dla mnie.
Betsafe, Betsson
G.Zengota - D.Balinski 1 1.45

i chyba mozna sprobowac delikatnie po dobrym kursie na zdecydowanego lidera Gorzowian:
Tobet
Niels K. Iversen over 12.5 2.05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom