>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 28 kwietnia + zaległe mecze (26-27 kwietnia)

Status
Zamknięty.
M 126

mj_bull

Użytkownik
Myślałem, że ten mecz zakończy się minimalnym zwycięstwem gospodarzy, ale po zdjęciach, które widziałem z prac na torze zmieniam zdanie. Na nic w chwili obecnej treningi i dopasowywanie sprzętu skoro w nocy mocno padało i dosypana nową nawierzchnie. Tor będzie wielką zagadką dla jednych i drugich.
Unia Leszno to już zupełnie inna drużyna niż rok temu, ale nadal są tutaj zawodnicy, którzy lubią &quot;wymagające&quot; nawierzchnie. Baliński, Musielak i Pawliccy w Lesznie ścigali się już na wszystkim i myślę, że dziś sobie poradzą. Zengota tak jak ktoś tu pisał w tym sezonie nie zawodzi i myślę, że na lubianym przez siebie torze kilka punktów dorzuci. Co do naszej super skandynawskiej pary, to nie wierzę, że obaj zaskoczą. Mam jednak nadzieje, że chociaż Lindgen para oczek zdobędzie. W razie czego po dwóch startach wchodzą młodzi.
Gorzów ma nóż na gardle, ale będzie mu ciężko dziś zwyciężyć. Iversen to pewniak, ale kto poza nim? Kasprzak, sam mówi, że jeszcze potrzebuje dużo jazdy. Dla Nermarka ten tor jest bardziej obcy niż dla połowy leszczyńskiego składu. Podobnie rzecz ma się z Linusem. Zmarzilk to chyba jedyny jasny punkt poza Iversenem, ale dziś naprzeciw słabych juniorów miał nie będzie.
Ostatnią sprawą są dwie duże dziury w składzie gospodarzy w postaci Hliba i Cyrana.

Biorąc pod uwagę powyższe ostatecznie gram z duża nadzieją na sukces:

Gorzów - Leszno 2@ 2,55 Tobet ✅✅✅

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kasprzak, sam mówi, że jeszcze potrzebuje dużo jazdy.
Widziałem wywiad z Kasprzakiem i chłopak lekko mówią się ośmiesza się mówiąc takie rzeczy. Jemu akurat jazdy nie powinno brakować, bo GP, liga Angielska, ZK jeździ na pewno więcej niż każdy inny zawodnik. Jego problem leży w tym że nie ma sprzętu i teraz na siłę szuka wymówki. W GP jest &quot;100 lat za murzynami&quot; pod względem sprzętowym. Wiedział że na jego barkach będzie spoczywała presja wyniku w Gorzowie i mam nieodparte wrażenie że mamy deża vi z Tarnowa gdzie również nie sprawdził się w roli lidera.
Ale mimo wszystko zagrałem na Gorzów. MAGICZNI nie mogą tego meczu przegrać. A Leszno z dwoma gwiazdorami Lindgren-Bjerre na wyjazdach mocne nie będzie. Balon też pewniakiem w Gorzowie nie jest do zdobywania punktów. Zmarzlik może zatrzymać młodzież z Leszna. Widziałem go w tygodniu w Pile i śmigał aż miło oprócz jednej wpadki. Iversen nie ma z kim dzisiaj przegrywać. Hlib zer wozić nie powinien, sporo zależy od Nermarka i Linusa ale myślę że drugi raz ten pierwszy tak słabo jak z Rzeszowem nie pojedzie. Tym bardziej że w przeszłości z Czewą jak tu przyjeżdżał to woził po 9 punktów.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Czy ktoś może potwierdzić plotki co do składu Włókniarza?
Tak, ale mi chodzi o to, że nie będzie Emila (niestety) i MJJ.
Bo w Tobecie cały czas wisi 4.90 na Unię...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czy ktoś może potwierdzić plotki co do składu Włókniarza?
Fogo Unia Leszno
1. Grzegorz Zengota
2. Damian Baliński
3. Fredrik Lindgren
4. Kenneth Bjerre
5. Przemysław Pawlicki
6. Piotr Pawlicki

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
9. Rune Holta
10. Michael Jepsen Jensen
11. Grigorij Łaguta
12. Rafał Szombierski
13. Emil Sajfutdinow
14. Rafał Malczewski
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie rozumiesz. &quot;Chodzą&quot; plotki, że Włókniarz pojedzie jutro bez Sajfutdinowa i Jensena ale póki co nic oficjalnie nie zostało przedstawione.
efilozof - wydaje mi się że kurs był wyższy i tak spadł ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Zastanawiam się nad aspektami moralnymi obstawiania danego meczu wobec takich okoliczności (mam na myśli tragedię osobistą Emila). Sam nie wiem...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zastanawiam się nad aspektami moralnymi obstawiania meczu w wyniku takich okoliczności (mam na myśli tragedię osobistą Emila). Sam nie wiem...
J???? Nie idźcie tą drogą, nie idźcie????
Właśnie się z Obserwatorem sprzeczam, że w takim wypadku Unia jednak powinna być dość zdecydowanym faworytem
Jak dla mnie to jednak nieznacznym, a nawet po 2.00 mnie nie zdziwi... Griszka jutro ładna dwucyfrówka, Szumina może swoje dołożyć, Holta - od niego będzie bardzo wiele zależeć... Choć w sumie jak patrzę na juniorkę obu zespołów, to... Żaczek ma rację - Unia będzie faworytem i tu nie ma co się sprzeczać, db występ ww.trójki, tj. over 30pkt będzie ich trzymał przy życiu... bo reszta to będzie ciułać punkciki... kto połapał, to raczej jego i oby nie padało ;)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Teraz Dymek będzie sobie pluł w brodę, że wystawił w awizowanym składzie Malczewskiego. Żeby Włókniarz wygrał, to Kenio oraz Fredka musieli by pojechać tak jak w Tarnowie... Dzisiaj jednak pokazali, że potrafią pojechać, co prawda ze słabym rywalem, ale może się odblokują. Tak jak wyżej piszecie, zwycięstwo uzależnione jest od postawy Griszy, Holty i Szombierskiego.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
jest jeszcze gdzieś w ofercie ten mecz tzn. Częstochowa - Leszno ? Bo nie widziałem w ofercie większości buków ????
Spoko i tak prawdopodobnie meczu nie objada gosp napewno nie będą jakoś specjalnie się starać mając takie osłabienia. Co nie zmienia faktu że ten kto pogralem na Leszno po 4 i więcej to szczesciarz;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jarosław Hampel over 11,5 punktów 1,72 Tobet
Jarek bardzo wysoka forma u progu sezonu. Pod komplety w barwach Falubazu czy to na wyjeżdzie czy u siebie. Co prawda wiele biegów z Dudkiem w parze ale mimo wszystko te dwa powinien wygrać a pokonać go dzisiaj będzie bardzo ciężko. śmiem twierdzić, że pokonać go dzisiaj może tylko Gollob ale w mojej ocenie nie w 4 biegu. Jarek to startowiec i pewnie Tomkowi nie pozwoli na zbyt wiele w tym biegu. Stawiam na over punktowy Jarka.
 
T 0

troydon

Użytkownik
Tai ostatnio w gazie. Tydzien temu 14 pktow w GP na tym samym torze, a w pierwszej kolejce ligowych spotkań komplet.

T.Woffinden (over 9,5 pkt) w Bydgoszczy✅✅✅
Milenium: 1,65

Zastanawiam się też nad N.K.Iversenem, czy na wyjezdzie w Tarnowie będzie jasnym punktem Stali?
N.K.Iversen (over 9,5 pkt) w Tarnowie✅✅✅
Milenium: 1,65

Jak myślicie?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Woffinden(-0,5) - Hancock. 1. 1,85 Tobet [16-8]izzi✅

Dzisiaj Tai 6 razy na torze bo RT wydaje się być nieunikniona. W tym roku na tym torze już jeździł i to jak. Ogólnie początek sezonu mega w Jego wykonaniu. Greg w parze z Kostkiem może na Nim pkt tracić. Kurs super naprawdę polecam.
Pozdrawiam RADULA
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
power30 18K

power30

Forum VIP
Czy lepszy ? Milenium rozliczy 1 bieg mniej, a daje tylko +1 pkt, (bo remis punktowy = przegrana). Lepiej w tobecie zagrać
Teoretycznie Tajski pojedzie jako rezerwa taktyczna, więc jego punkty z biegu nominowanego nie będą się liczyć, co wg mnie też jest dobrą opcją. Na Sucheckim punktów nie powinien tracić. Tajski jest w stanie wykręcić około 11 punktów w 5 startach
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom