>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 FreeSpins Relic Raiders begawin:)

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
5 euro wpadło, wczesniej chyba z tego co pamiętam 7 euro

oni ładnie te spiny daja bo na wszystkie linie i po 2 centy
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
spiny dostępne na &quot;relic raiders&quot; ostrzegam nie spamujcie kto ile wygrał bo posypią się karteczki !
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Ej co się dzieje pisz posta i nagle tak jakby ktos go usuwał!
endriu / ej a ty czytać umiesz, wszystko jest w temacie, nie będę cię prosił abyś nie spamował, ostrzegam !
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Tylko że ja mam problem i myśle że kto też tak ma.

endriu / ja cię rozumiem, ale wszystko jest w temacie, nie to że jestem zły, ale po prostu piszecie rzeczy które są już w temacie, mam nadzieję że rozumiesz !
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
ja wygrałem ponad 30€ i nic nie moglem przelac grałem grałem az zobaczyłem całe 0 i pisało cały czas że mogę 0 przelać .Gdzie na koncie kasyna było 20€
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
czyli? mozesz jasniej :mrgreen: np.jak ugralem z tych spinow 20e to moge to przelac na zaklady czy musze to jakos obrocic ???
o ile dobrze pamiętam , to możesz to przelać na zakłady , a jakiś tam bonus Ci odejmą , ale mogę się mylić .
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
The maximun amount to transfer is 0. Your current bonus is 20, which cannot be transferred.

niewiem takie cos mi wyskakuje gdy chce przelac na zaklady:kwasny4565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom