>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 FreeSpins Relic Raiders begawin:)

Status
Zamknięty.
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
dlatego pytałem bo widziałem że między 19** a 20**,ale nie można było się zarejestrować cóż, nadal nie można.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Nie ma chyba gdzie sprawdzić. Niby pisze, że nadwyżkę można przelewać, ale się nie da :/ Mi zostało już tylko 140e, a miałem 460. Nie ma szans tego obrócić w kasynie, bo obróciłem dopiero 1000e, a mam obrócić 8000E ????
da się przelać właśnie sobie nadwyżkę przelałem na zakłady:spokodfhgfh:
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
No to super :/ Miałem 260e nadwyżki, których nie mogłem przelać i próbując obrócić na zakładach przegrałem wszytko. A miałbym tyle kasy na zakłady za free...
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
No to super :/ Miałem 260e nadwyżki, których nie mogłem przelać i próbując obrócić na zakładach przegrałem wszytko. A miałbym tyle kasy na zakłady za free...
nie rozumiem, Twoje zdanie jest nielogiczne. Probowales obrocic na zakladacch... pozniej chciales miec kase na zakladach.... ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
odpisali komuś już na maila z tego supportu ? bo mnie to powoli zaczyna denerwować... rozumiem dziś niedziela , to mogą nie pracować , ale już mija 5 dzień i żadnego odzewu z ich strony ...
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
nie rozumiem, Twoje zdanie jest nielogiczne. Probowales obrocic na zakladacch... pozniej chciales miec kase na zakladach.... ????
Jakbyś pomyślał, to byś się domyślił o co mi chodzi ;) Napisałem, że próbowałem obrócić na zakładach, bo wkradł mi się błąd w poście. Oczywiście chodzi o to, że próbowałem obrócić na kasynie, bo nie mogłem przelać na zakłady.
 
shen 408

shen

Użytkownik
hehe,ja zlecilem rowno tyg temu wyplate,zupelnie o tym zapomnialem,a tu czytajac stare maile natknalem sie na ich mail z czwartku od supportu w ktorym mam napisane że zlecili wyplate i &quot;in a few days you will receive
your money.
&quot;należy czekać 3-10 dni roboczych,także czekamy na kaske
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Miał ktos problem z aktywacją konta. Nie dostałem maila aktywującego na wp.pl :kwasny4565: Napisałem do nich już dwa maile ale nie odpisują, przychodzi tylko zwrotny że dostali moja wiadomość ????
 
davvid89 0

davvid89

Użytkownik
z tego co pamiętam to nie było tam chyba aktywacji konta przez mail ???? po rtejestracji od razu się mogłem zalogować ????
a może się pomyliłeś przy rejestracji :p
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Davvid89 ma rację , aktywacji konta nie potrzeba , ja od razu po rejestracji mogłem się zalogować na swoje konto . A jeśli piszesz do supportu , to nie oczekuj rychłej odpowiedzi ???? Mi odpisali po 4 dniach , a niektórzy piszą , że nawet czekali do tygodnia czasu.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
To niezłe jajca bo nie mogę się zalogować, pisze:
Error
Bad username and/or password!
EDIT: napisałem do nich maila że mój NICK NAME jest niewłaściwy, przy próbie odzyskania hasła pisze mi że nie ma takiego nicka ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
w biegawin jak sie zarejestujesz to aktywacja konta przychodzi na miela jesli masz w gmailu to ci przychodzi po 1 min a jak masz w wp to se troche poczekasz! ja tez musialem czekac na link aktywacyjny!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom