>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 FreeSpins Relic Raiders begawin:)

Status
Zamknięty.
A 1

august21

Użytkownik
ślepy jestes czy nie umiesz czytac ? miedzy 19 a 20 ,5 free spinow na Devil&#39;s Delight

mozna pyknac ale i tak pewnie bedzie 0,00 :p :jezora:
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
ponoć w każdy piątek między 19 a 20 są spiny . Ale nic nie pisze nigdzie na jakiej grze i czy wogóle dziś są .
Dziś będą na Devil&#39;s Delight ✅

EDIT :
w tym samym czasie napisałem co kolega wyżej
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
ponoć w każdy piątek między 19 a 20 są spiny . Ale nic nie pisze nigdzie na jakiej grze i czy wogóle dziś są .
dzis sa w Devils delight

wydaje mi się , że już obrót wykonałem . Kazali mi postawić na zakładach sportowych za 70 euro , aby wykonać obrót . Zrobiłem to i zleciłem wypłatę wczoraj , przesłałem im już wszelkie skany , więc teraz nie powinni się do niczego przyczepić ... Tylko denerwujące jest to , że kasa nadal jest na koncie , a oni nic nie odpisują ... Ostatnio dostałem odpowiedź po 2/3 dniach.
ja na pieniadze od nich czekalem jakies 3 tygodnie i tez mialem problemy skontaktowaniem sie z ich suportem .Tak jak mowisz nieodpisywali po 3 dni ale sprobuj miedzy 10 a 14 napisac cos do nich.

ps.teraz czekam na wyjasnienie tego w jaki sposob zginely mi pieniadze z cashiera ? Odpisuja mi zebym do nich napisal w tych godzinach ale caly czas zapominam :kwasny4565:
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja mam problem ze stroną Begawin.com od kilku tygodni mi w ogóle ta strona nie działa. Z wyczytanych postów wiem że nie jestem jedyny. Czy ktoś z Was miał taki przypadek? Ewentualnie jak z tym sobie poradzić? Zmiana przeglądarki nie pomaga. pozdrawiam
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja mam problem ze stroną Begawin.com od kilku tygodni mi w ogóle ta strona nie działa. Z wyczytanych postów wiem że nie jestem jedyny. Czy ktoś z Was miał taki przypadek? Ewentualnie jak z tym sobie poradzić? Zmiana przeglądarki nie pomaga. pozdrawiam
ja takiego problemu wogóle nie miałem ... może złamałeś jakieś warunki ? chyba nie robiłeś więcej , niż 1 konto :jezora: ?
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
To nie chodzi o to że się nie mogę zalogować tylko o to że mi się w ogóle nie wyświetla strona, tak jakbym nie miał chwilowo internetu. O zablokowaniu nie może być mowy, grałem tam dosyć długo bez żadnych problemów. Co ciekawe u mojego brata również ta strona nie działa. Trudno, najwyżej nie będę korzystał z promocji i tak nigdy nie miałem szczęścia. pozdrawiam
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
To nie chodzi o to że się nie mogę zalogować tylko o to że mi się w ogóle nie wyświetla strona, tak jakbym nie miał chwilowo internetu. O zablokowaniu nie może być mowy, grałem tam dosyć długo bez żadnych problemów. Co ciekawe u mojego brata również ta strona nie działa. Trudno, najwyżej nie będę korzystał z promocji i tak nigdy nie miałem szczęścia. pozdrawiam
jeżeli u twojego brata również nie działa to znaczy że was zablokowali , nie w każdym buku jest tak że jak cie blokną to i tak strona ci sie odpali ale ci sie nie zaloguje , gdzie niegdzie jest tak że jest czysta strona i baju baj. przykładem jest betsafe
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Właśnie , jeśli masz czysty ekran , tak jakby się strona ładowała , to bardzo prawdopodobne jest , że zablokowali wasz adres IP i nie macie już dostępu do tej strony.
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
jeżeli u twojego brata również nie działa to znaczy że was zablokowali , nie w każdym buku jest tak że jak cie blokną to i tak strona ci sie odpali ale ci sie nie zaloguje , gdzie niegdzie jest tak że jest czysta strona i baju baj. przykładem jest betsafe
jak nie masz pojęcia to nalepiej nie pisz głupot, nie działa pewnie dlatego że maja lipnie zrobioną stronkę, poprubuj inne przegladarki, jak jest blokada to musi pisać wyraźnie
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
jak nie masz pojęcia to nalepiej nie pisz głupot, nie działa pewnie dlatego że maja lipnie zrobioną stronkę, poprubuj inne przegladarki, jak jest blokada to musi pisać wyraźnie
to dlaczego znawco , mi i innym normalnie strona działa ? na każdej przeglądarce i do tego nigdy , ani razu nie miałem problemu z tą stronką ...
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
to dlaczego znawco , mi i innym normalnie strona działa ? na każdej przeglądarce i do tego nigdy , ani razu nie miałem problemu z tą stronką ...
mnie też działa, a twoim tokiem myslenia nigdy nikomu nie pomożesz w niczym, ja prubuje pomóc a nie pisać że mnie działa
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Na innych przegladarkach mi też nie działa także wielce prawdopodobne że mi zablokowali adres ip. Dziwne bo nigdy u nich jakiejś większej sumy nie wygrałem i nigdy nie złamałem regulaminu, trudno.powodzenia
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
jak nie masz pojęcia to nalepiej nie pisz głupot, nie działa pewnie dlatego że maja lipnie zrobioną stronkę, poprubuj inne przegladarki, jak jest blokada to musi pisać wyraźnie
chyba pisał wcześniej za przeproszeniem NIEDOROZWOJU że nie działa mu na innych przeglądarkach to po co spamujesz- może przeczytał byś kilka postów a nie właczysz każdy temat i patrzysz gdzie by wpierniczyć post
jak by u mnie nie było takiego przypadku to nie wtrącał bym sie

jakoś jak mi blokli IP w Betsafe bo brat też grał tam to nic nie pisało tylko była &quot;czysta&quot; strona
 
marck 0

marck

Użytkownik
Spamujesz hehe Przeczytaj co znaczy definicja słowa SPAM a pózniej sie rzucaj. Sami informatycy dookola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom