>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5 EURO w www.winunited.com

P 0

puzon

Użytkownik
Szwedu rozumiem że to ironia z tym przetłumaczeniem? Jeśli nie to pokazuje jaki niski jest poziom języka w tym kraju... Nie mnie Cię osądzać ale dobra rada zapisz się na korki or sth~~ Sad but true...
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ???? a co do uwagi puzona to powiem że właśnie ucze się anglika ale coś ten język mi nie podchodzi ....
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
Zleciłem wypłate na konto bankowe i odpisali mi coś takiego:



We received your request for a withdrawal of 30.00 Euro.

We need to see a copy of your Identity card or drivers licence before we can proceed with the payment.
Please send us the copy to the following address

Pomoże ktoś przetłumaczyć?
A kiedy dostałeś bonus? Bo z tego co wiem trzeba czekac 7 dni roboczych od otrzymania bonusu, aby wypłacic kasę
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Zleciłem wypłate na konto bankowe i odpisali mi coś takiego:



We received your request for a withdrawal of 30.00 Euro.

We need to see a copy of your Identity card or drivers licence before we can proceed with the payment.
Please send us the copy to the following address

Pomoże ktoś przetłumaczyć?
A kiedy dostałeś bonus? Bo z tego co wiem trzeba czekac 7 dni roboczych od otrzymania bonusu, aby wypłacic kasę
Bonus dostałem 14 ???? a teraz właśnie wysłałem im skan dowodu i zobaczymy to napiszą jak dostane od nich maila to dam znać ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zleciłem wypłate na konto bankowe i odpisali mi coś takiego:



We received your request for a withdrawal of 30.00 Euro.

We need to see a copy of your Identity card or drivers licence before we can proceed with the payment.
Please send us the copy to the following address

Pomoże ktoś przetłumaczyć?

Masz im wyslac kopie dowodu wtedy ci wyplacą
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Dziś przyszedł mail że chcą jeszcze kopie paszportu,bo dowodu już im wysłałem

Jeśli Ci taki mail przysłali to trochę przesadzją chyba bo nie każdy co ma dowód ma tez paszport itp, napewno będą się do wszystkiego teraz przyczepiac bo za dużo ludzi z tych 5 euro wygrało troche grosza



Jesli ktos ma bon od innego buka podobny to z chęcią się wymienie na ten z 5 Euro
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ja uwazam, ze nikt kasy od nich nie dostanie
a te kolejne skany, kolejnych dowodow osobistych, praw jazd, paszportow i ch... wie czego jeszcze to sciema
tak zawsze jest
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ja uwazam, ze nikt kasy od nich nie dostanie
a te kolejne skany, kolejnych dowodow osobistych, praw jazd, paszportow i ch... wie czego jeszcze to sciema
tak zawsze jest
Raczej bedą wypłącac oni juz raz mieli taka promocje w lecie dawali wowczas 10 euro za zapis i wtedy ludzie troche powypłacali
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Buk jest wypłacalny moim zdaniem ( i mam taką nadzieję, bo sporo już ugrałem z tych 5 euro), jednak przegina z biurokracją ...

Ja z niego wypłacę dopiero za kilka miesięcy jak bede mieć dowód osobisty ...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ale jestes tego pewien na 100%
dostales osobiscie od nich kase, czy jakis twoj bilski znajomy ja dostal??????
czy tylko slyszales ze ktos dostal???????????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Na którymś forum była informacja, że buk płaci, po dostarczeniu odpowiednich dokumentów, jednak, było to już jakiś czas temu i bóg jeden wie, co tam teraz się dzieje.
 
Do góry Bottom