>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 $ BEZ DEPOZYTU ZDRAPKI

Status
Zamknięty.
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Od ponad miesiąca czekam na wypłatę z top scratch. Codziennie piszą że dadzą odpowiedź w ciągu 48h. Wszystko przez to że wpłacałem przez MB i zginął mi depozyt. Pisałem do moneybookers oni kontaktowali się z top scratch i lipa depozyt gdzieś przepadł ???? a dopuki nie znajdą mojego depozytu nie mogą mi wypłacić kasy.
Powoli mnie wnerwiają. Jak sie wkurze to napisze im że nieche mojego depozytu niech sobie go wezmą ale kase chociaż wypłacą.
ODRADZAM ROBIENIE DEPOZYTU PRZEZ MB. PIERWSZY RAZ TAK MIAŁEM ŻE ZGINĄŁ DEPOZYT CZYTAŁEM ŻE NIEKIEDY ZNAJNDYWALI GO PO TYG DWÓCH PO PARU INTERWENCJACH JEDNAK W MOIM PRZYPADKU JEST INACZEJ ! WYPŁATE ZLECIŁEM 15.12.2010 I DALEJ MAM PENDING. NA LC DZIEN W DZIEN TO SAMO W CIAGU 48h DOSTANE ODPOWIEDŹ&gt; JEŻELI KTOS DOKONYWAŁ WPŁATY PRZEZ MB I ZGINAŁ DEPOZYT I PÓŹNIEJ WPŁACIŁ INNĄ METODĄ NIECH SIE NIE ŁUDZI ŻE SZYBKO OTRZYMA WYPŁATĘ. ZOBACZYMY ILE JESZCZE BĘDE CZEKAŁ
 
E 59

exploser

Użytkownik
Od ponad miesiąca czekam na wypłatę z top scratch. Codziennie piszą że dadzą odpowiedź w ciągu 48h. Wszystko przez to że wpłacałem przez MB i zginął mi depozyt. Pisałem do moneybookers oni kontaktowali się z top scratch i lipa depozyt gdzieś przepadł ???? a dopuki nie znajdą mojego depozytu nie mogą mi wypłacić kasy.
Powoli mnie wnerwiają. Jak sie wkurze to napisze im że nieche mojego depozytu niech sobie go wezmą ale kase chociaż wypłacą.
ODRADZAM ROBIENIE DEPOZYTU PRZEZ MB. PIERWSZY RAZ TAK MIAŁEM ŻE ZGINĄŁ DEPOZYT CZYTAŁEM ŻE NIEKIEDY ZNAJNDYWALI GO PO TYG DWÓCH PO PARU INTERWENCJACH JEDNAK W MOIM PRZYPADKU JEST INACZEJ ! WYPŁATE ZLECIŁEM 15.12.2010 I DALEJ MAM PENDING. NA LC DZIEN W DZIEN TO SAMO W CIAGU 48h DOSTANE ODPOWIEDŹ&gt; JEŻELI KTOS DOKONYWAŁ WPŁATY PRZEZ MB I ZGINAŁ DEPOZYT I PÓŹNIEJ WPŁACIŁ INNĄ METODĄ NIECH SIE NIE ŁUDZI ŻE SZYBKO OTRZYMA WYPŁATĘ. ZOBACZYMY ILE JESZCZE BĘDE CZEKAŁ
dokładnie mi tak samo zaginął depozyt tylko nie w top scratch tylko w people&#39;s postcode scratschcards, do tej pory nie zaksiegowali mojego depozytu (10E) tłumaczyli się że depozyty z POlski giną że się zajmą tym jak najszybciej itp a czekam już 2 tyg... takżę odradzam
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
A nie pytal was konsultant na ktore konto wplaciliscie? Oni maja dwa konta money bookers. Jedno ogolne a jedno na dana strone internetowa jak ja robilem depozyt to Pan zapytal mnie czy wplacalem na konto xxxxx@xxxx na co ja ze nie na to tylko na yyyyy@yyyy i bylo wszyto ok
 
E 59

exploser

Użytkownik
Pytał pisał tylko po fakcie, ja im wysłałem pieniądze na ten adres który był podawany w cashier, a gdy pisałem do nich na LiveChat to powiedzieli że ten meil jest zły i podali jakiś inny, chociaż i tak napisał że będą ten depozyt odzyskiwać w jakiś sposób, w co ja już wątpie bo minęło już 2 tygodnie, wysyłałem im dowód screeny z MB z wyciągu.. że pieniądze napewno dotarły, no ale do tej pory bez skutku...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
:) 10 razy już pisałem z początku po 2 tyg mi odpisali że kontaktują się z topscratch i że robią wszystko by odnaleść mój depozyt. Teraz gdy próbuje się coś od nich dowiedzieć milczą . Na lc w tych zdrapkach pisałem kilkaset razy i za kazdym razem wiadomość że dostane odpowiedź w ciągu 48h. Sam nie wiem co jest grane. A wysłałem do zadrapek wszystkie dane transakcji dzień data godzina nawet screen z widoczna transakcja a oni mi pisza że nie dostali kasy. Nie wiem jak to wogóle jest możliwe
 
K 0

kosak

Użytkownik
Ktoś się pytał czy bonus znika po 14 dniach, nie znika. Bonus znika po 14 dniach BRAKU AKTYWNOŚCI na koncie , wystarczy że po 13 dniach puścimy byle jaki zakład (ja grałem w 7th heaven za 0.25 jedną linię) i automatycznie przedłużamy bonus o kolejne 14dni . Ja swój wygrałem 18 grudnia, dopiero 2dni temu wpłaciłem depozyt więc sporo przetrzymałem bonus, 4 tygodnie i nie wygasł
Co do wpłaty, wpłaciłem przez MB od razu po wygranej bo wpadło mi 500 funtów, czekałem i czekałem , pisałem maile ze skanami i inne pierdoły i tak nie dostałem depozytu. Jeden człowiek z supportu napisał mi że mają problemy z depozytami przez MB z mojego kraju. Przedwczoraj wpłaciłem przez Neteller, od razu doszło , obróciłem i z 800 zostało mi 592 funty. Zleciłem wypłate, na razie mam Pending , zobaczymy czy wyślą. Wj*bałem w tą zdrapkę 200zł , oby była tego warta ;)
PS: poszczęściło mi się z w OKscratchcards.com ;) Z 5GBP zrobiłem 800 , raz wpadło mi 500 ???? Najpierw grałem za 0.5gbp , potem za 1,2 i 5. Ustawiałem sobie autoplay i samo się zrobiło.
 
R 0

rimini09

Użytkownik
Sylwek i jak znalezli Ci depo?
bo mi złodzieje dzisiaj też zgubili,i teraz niby mam czekac 2 dni na jakis departament
tez goscratch
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
a ja nie mam do nich zastrzerzen, dla zabawy gralem na wszystkich zdrapkach, na niektorych dochodzilem do 100€ i potem do zera, a na scratchcardcity za pierwsza zdrapka sypneło 2x50€ a potem po 15min gry dosypało do 700€, zlozony depozyt visa, chwile obrocone i 743€ wypłacone na konto po okazaniu foto dowodu osobistego
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
mam pytanie mozna wyplacic wygrana ze zdrapek na konto w banku innej osoby niz ta ktora jest zarejestorwana na zdrapkach bo nie posiadam konta a udalo mi sie ugrac 300 funtow ? a chcialem podac dane konta kolegi czy jest taka mozliwosc?
moze ktos tak juz wyplacil ? prosze o pomoc .
w żadnym z kasyn nie praktykuje się czegoś podobnego, tak samo w zakładach bukmacherskich online wypłacac możesz tylko na swoje konto, tzn z danymi takimi jakie podałeś przy rejestracji w zdrapce
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
w żadnym z kasyn nie praktykuje się czegoś podobnego, tak samo w zakładach bukmacherskich online wypłacac możesz tylko na swoje konto, tzn z danymi takimi jakie podałeś przy rejestracji w zdrapce
Dokładnie tak jest ,tylko żeby zrobić przelew wystarczy numer konta dane byle jakie można wpisać, jeżeli nie będą od Ciebie chcieli wyciągu żeby potwierdzić że to na pewno twój numer konta to możesz spróbować jeżeli wyśla kasa napewno dojdzie
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
nie wiem, czy dawanie rad jak oszukiwac kasyna i bukmacherów sa tutaj na miejscu
przy przelewach zagranicznych jesli jest inny adresat odbiorcy przewlewu niz własciciel konta kasa jest cofana z powrotem
i po co to w ogole kręcić? zleca sie wyplate na swoje konto, jesli sie nie ma to trzeba założyc i wszystko...
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Ja ostatnio wypłacałem na kartę kolegi inne dane. Wysłać musiałem Zgodę na piśmie zdjęcia karty , dowodu i to wszystko. Zatwierdzili dokumenty i wypłata jest w drodze.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ugrałem na www.karamba.com 50$, opłaca się tam wpłacić i robić ten obrót, wypłacił w ogóle ktoś od nich?
Nie opłaca Ci sie wpłacac przy takiej kwocie w sumie bedziesz miał 70 i musisz zagrać za 300 wątpie zeby Ci coś zostało. Chociaż możesz spróbować kto wie. Najlepiej sie wpłaca jak masz ok 230+
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom