>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 $ BEZ DEPOZYTU ZDRAPKI

Status
Zamknięty.
M 41

mrzoob

Użytkownik
Panowie wysłałem z moneybookers 11 funtów na ich adres i jeszcze pieniedzy nie mam na koncie u nich. Długo trzeba czekać?
 
M 0

mr.b

Użytkownik
No jak to na jaki jak masz metody wpłaty,wybierasz moneybookers i tam masz cała instrukcję co trzeba zrobić żeby wpłacić poprzez moneybookers. I masz tam napisany adres na jaki trzeba przesłać kaskę.Później wysyłasz maila lub wbijasz na chat i ci dodają kasę do konta.:razz:
 
lemonekzl 10

lemonekzl

Użytkownik
Ze względu na pytania, odnosie zdrapek które wczoraj wrzuciłem, zdrapki znajdują się na pierwszej stronie.Są to ostatnie 4 linki, pozdrawiam.
PS.Panowie mam pytanie, ponieważ zleciłem wypłatę 05.12 na konto bankowe i nadal nie ma.W sobotę pojawił się napis przy historii &quot;approved&quot;czyli że powiodła się wypłata?Wcześniej pisało że w realizacji.Ile może iść przelew z USA do Polski na zwykłe konto bankowe?
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
A ja mam pytanie. Czy można we wszystkich tych zdrapkach mieć konto i korzystać z bonusu? bo coś nie chce mi sie wierzyć.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Panowie wpłacałem depozyt przez moneybookers do zdrapki i niestety czekam 5 dni i nie doszedł. Zapewniają mnie że trwa proces. I teraz pytani jeśli mam w moneybookers opcje żeby anulować przelew to kwota od razu zostanie zwróconą na moneybookers? Proszę o odpowiedz z góry dzięki.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam ten sam problem. 4 dni temu zrobiłem depozyt przez MB i nie doszedł. Przesłałem im screen z konta i codziennie słysze to samo ze to nie ich wina i czekaja na odpowiedz z MB. Jeżeli kase wysłałes na adres [email protected] to bez problemu mozesz anulować przelew i kasa wroci Ci na Mb. Najlepiej zrób tak i wpłac inną metodą. Jeżeli wpłacałes na inny adres np [email protected] to lipa musisz czekać aż rozpatrzą sprawę. Kasa na pewno nie zginie kiedys też tak miałem po jakiś 2 tyg wróciła mi na MB. Teraz znów czekam aż rozpatrzą sprawę, może sie uda. Tak jak pisałem jak wysłałeś na pierszy adres anuluj przelew i odrazu bd mial kase na MB. Najlepiej wpłac sobie kartą. Przez neteller tez mozesz ale tam mają kurewnie duże opłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 1

rafi77

Użytkownik
JA wpłacałem na karamba.com przez moneybookers i też były problemy. Pieniądze zaksięgowali po 5 dniach po wielu interwencjach zarówno u nich jak i w moneybookers.
Większy problem mam teraz bo we wtorek minie dwa tygodnie od zlecenia wypłaty 150 funtów i nadal nic się z tym nie dzieje. Tłumaczą że mają jakieś opóźnienia, innym razem że problemy techniczne itp. Nadal nie wiem kiedy mają zamiar wypłacić i co zrobić żeby ich do tego zmobilizować.
Biorąc powyższe pod uwagę proszę abyście nie pisali tutaj że na pewno wypłacają bo ja jak na razie ja mam inne doświadczenia.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
JA wpłacałem na karamba.com przez moneybookers i też były problemy. Pieniądze zaksięgowali po 5 dniach po wielu interwencjach zarówno u nich jak i w moneybookers.
Większy problem mam teraz bo we wtorek minie dwa tygodnie od zlecenia wypłaty 150 funtów i nadal nic się z tym nie dzieje. Tłumaczą że mają jakieś opóźnienia, innym razem że problemy techniczne itp. Nadal nie wiem kiedy mają zamiar wypłacić i co zrobić żeby ich do tego zmobilizować.
Biorąc powyższe pod uwagę proszę abyście nie pisali tutaj że na pewno wypłacają bo ja jak na razie ja mam inne doświadczenia.
Witam. Ja właśnie z karamba.com wypłaciłem 500 funtów i czekałem równy tydzien. Musiałem zweryfikować dane telefonicznie i po tym już doczekałem się kasy. Także czekaj pewnie maja problemy jakieś. Wypłacalni napewno.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
JA wpłacałem na karamba.com przez moneybookers i też były problemy. Pieniądze zaksięgowali po 5 dniach po wielu interwencjach zarówno u nich jak i w moneybookers.
Większy problem mam teraz bo we wtorek minie dwa tygodnie od zlecenia wypłaty 150 funtów i nadal nic się z tym nie dzieje. Tłumaczą że mają jakieś opóźnienia, innym razem że problemy techniczne itp. Nadal nie wiem kiedy mają zamiar wypłacić i co zrobić żeby ich do tego zmobilizować.
Biorąc powyższe pod uwagę proszę abyście nie pisali tutaj że na pewno wypłacają bo ja jak na razie ja mam inne doświadczenia.
Otrzymałeś wkońcu tą wypłate? Ja czekam juz ponad tydzień na kase z top scratch(16.12 zleciłem wypłate) i nie mogę sie doaczekać. Codziennie piszą że dziś lub jutro wypłata pojawi się na netelerze a kasy nie widać. najpierw zwalali winę ze maja jakies problemy w związku z weekendem a teraz ze niby świeta i na 1000% kasa bedzie w pn. Nie dość że straciłem depozyt który dokonałem przez MB i jeszcze go nie znaleźli chociaz pisali ze do 48 godzin napewno sprawa się wyjaśni to jeszcze nie chca wypłacic wygranej ???? no nic zobaczymy jak narazie TOP SCRATCH
NIE WYPŁACALNE !⛔
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Sylwek prędzej czy później ci wypłacą,trzeba mieć do nich cierpliwość...
Depo od MB jeśli to zgłosiłeś i piszą że wyjaśniają sprawe,mozolnie ale też ci to zwrócą.
Przestrzegam jednak jeśli ktoś wpłaca depo żeby tego nie robić przez MB pod żądnym pozorem bo są późnej problemy.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Te wszystkie zdrapki to ta sama sieć. Obojetnie z którego wypłacisz kase dostaniesz z tego samego źródła. Ciągle powstają nowe zdrapki jak narazie znalazłem 26, może jest więcej,jak ktoś zna jeszcze jakieś niech dodaje. Z kilku na pewno się uda wypłacić. Ja już z 5 z nich wypłaciłem teraz czekam na kolejną wypłatę. Nic tylko grać i wypłacać. Wszystkie te zdrapki są wypłacalne ale czasem pojawiają się problemy i trzeba dłużej czekać na wypłatę ale ogólnie opłaca się grać bo nikt za darmo kasy nie rozdaje tak jak te zdrapki.Na tych zdrapkach nie da sie przegrać bo jeżeli wpłacasz od 200+ to na pewno uda Ci się zrobić obrót i coś zostanie. Zazwyczaj min powyżej 100 choć czasem jest dużo dużo więcej. Jak ktoś nie ma pomysłu skąd wziąść kase to niech sobie zagra;D bardzo dużo ludzi już z tego wypłaciło i to nie małe sumy od 1000zł do nawet 6-7K ZŁ
 
R 0

rimini09

Użytkownik
no wlasnie ja na innym forum patrzylem i to jest jedna z nielicznych z ktorej nikt jeszcze z niej nie wyplacil dlatego pytam,tymbardziej ze to finska jakas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom