>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Aktualne jeszcze?? bo jak wchodze na ta strone to pokazuje sie komunikat:
Hinweis:
Die maximale Anzahl an Tippern ist in dieser Tipprunde erreicht. Daher sind zurzeit keine weiteren Anmeldungen möglich.
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Aktualne jeszcze?? bo jak wchodze na ta strone to pokazuje sie komunikat:
Hinweis:
Die maximale Anzahl an Tippern ist in dieser Tipprunde erreicht. Daher sind zurzeit keine weiteren Anmeldungen möglich.
już drugi dzień prubuje i mam taki sam komunikat jak ty. jak by ktoś jeszcze miał jakiś kod na zbyciu to pisać ;]
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
Ja dostałem takiego maila po zrealizowaniu tego kodu:
Deutsch – german - alemán
Liebe Tippfans,
zu unserem EM Tippspiel 2008 möchte ich alle „Neuen“ Tipper recht herzlich begrüßen. Ich hoffe wir haben gemeinsam viel Spaß bei der Europameisterschaft 2008.
Sicherlich haben Sie sich Ihren 5 EUR Anmeldebonus bei interwetten.com schon gutschreiben lassen, falls nicht sollten Sie dieses Geschenk schnell einlösen. Den Gutscheincode und eine Schritt-für-Schritt Anleitung im pdf-Format finden Sie gleich nachdem Sie sich eingeloggt haben. (http://www.tippfans.com/\?kt_page=login)
Damit aber nicht genug, derzeit können Sie bei interwetten.com einen 50 EUR Einzahlungsbonus abstauben. Einfach 100 EUR einzahlen und zusätzlich gibt es 50 EUR geschenkt. Mit diesem Link melden Sie sich an und sichern Sie sich Ihren EINZAHLBONUS von 50 EUR: http://tinyurl.com/626l7q
Beste Grüße
Daniel (Spielleiter)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
english – Englisch - inglés
Hello Tippfans,
I would like to welcome all new quite cordially in the EM 2008 tapping play. I hope we have a quantity fun to the EM 2008.
Surely you already could be credited to their 5 EUR registration bonuses with interwetten.com, if you should not redeem this gift fast. The voucher
and the step for step a guidance in the pdf format you find directly after you logged in. (http://www.tippfans.com/\?kt_page=login)
But that’s not all, you can get on interwetten.com a 50 EUR deposit bonus. Simply 100 EUR deposit and additionally give it to 50 EUR. With this URL you register and secure yourselves you your SINGULAR BONUSES of 50 EUR: http://tinyurl.com/626l7q
Best Regards
Daniel (Play leader)
z tego co zrozumiełem to proponują 50% bonusu do 50EURO. Może ktoś skorzysta :spokodfhgfh:
i jeszcze mam kod ale niewiem czy to ten sam co był juz wykorzystany ale macie może zadziała:
EMT1-GA2N-J8JT-AD1F
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Panowie wczoraj wszystko ładnie pieknie, a dzisiaj probuje sie logowac i ..
&quot; ERROR
Nazwa użytkownika lub hasło jest nieważne. Proszę podaj swoje dane ponownie względnie rejestruj się, jeśli nie jesteś zarejestrowany. &quot;
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Sorry za spam ,ale musiałem to napisac.
Blokuja konta - Ci co korzystali z tej promocji. Dla mnie nieporozumienie...
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
dokladnie tak..kwestia czasu jak jeszcze komus nie zablokowali..promocja nie byla dla Polakow i predzej czy pozneij wszystkim zablokuja konta..niestety ;/
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie. Z jakiej racji, pisało tam gdzies, że nie dla nas? Czlowiek gra i *** ma. Ja to mialem tam z 400 zł, ale znam ludzi co maja po 1500 zł.. pozdrawiam.
 
L 237

lookash

Użytkownik
no ja ugrałem prawie 400 zeta...zjechałem do 80(Szwarcjaria :/) i mi blokneli...nie polecam buka bo mogli napisać że nie dla polaków albo coś a nie robią nadzieję a póżniej zonk...
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Dear Customer,

Thank you for your mail.

We have only closed your poker account, because you can only use the bonus for sports betting.
Pytam teraz tak, gdzie pisało, ze only na zaklady?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Podziękujcie kolegom oszołomom co pozakładali miliony kont, zaczęli handlować kodami na allegro itd.
Wszystko trzeba robić z umiarem. A jeśli pojawiają się takie pacany to nie można się dziwić, że blokują konta.
To tylko potwierdza, ze Polakom nie oplaca sie dawac takich promocji.
Pozdrawiam,
Vader
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
No ale wiadomo, ze tacy sa Polacy, a wiec.. ja tak tego nie zostawie ???? dzisiaj niedziela, wiec nieodpisuja. Jutro sie pogada.
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
Aby można było zrealizować wypłatę musisz otrzymać co najmniej jedną wypłatę przekazem bankowym takie info wyskakuje mi przy wyplacie z interwetten. Nie wiem co mam zrobic bo nie posiadam konta ale ejstem pelnoletni i wyslalem skan dowodu, takze nie rozumiem tych utrudnien
 
Z 0

zephyr

Użytkownik
Dobra a tak powanie to udalo sie komus wypalcic. Bo kaszana bedzie dopiero jak wplace tam 40 PLN zeby wyciagnac calą kase (200 PLN) i mi wtedy blokną... bo tak to nie mam strat własnych ...
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
wszystkim blokują konta? bo ja mam na razie ok, pisałem już wcześniej do supportu więc mogli by mnie mieć już na celowniku, obróciłem wszystko ok, uzbierało mi się już sporo kasy, aby wypłacić muszę coś wpłacić do nich? co do mojego konta, to mam tylko 1 na moje ip, rodzinę itp, 1 bonus zrealizowany, wszystko idealnie z regulaminem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom