>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
spike761 37

spike761

Użytkownik
Spoko pomocja ???? Ja juz wczoraj wieczorem załozyłem konto , ale niestety kodu nie dostałem,bo pisało ze limit sie skonczył, ale chyba sa jakies limit dzienne skoro dzisiaj jest znowu ???? Wazne ze kasa na koncie ????
aaa Jesli chodzi o oszustów to juz ich nikt nie zmieni , szkoda nawet sobie nerwów szarpac ???? i pozniej sie dziwic , ze konta blokuja bez powodu Polakom ...????
ale taki cwaniak nawet dla 20 groszy załozyłby 100000 kont :kwasny4565::kwasny4565:
 
S 0

sorvali

Użytkownik
promocja jak najbardziej ciągle aktualna..
natomiast co do wystawiania kodów na Allegro - nie potrafię zrozumieć (abstrahując już od tego że takie zachowania celują potem we wszystkich Polaków), jak można robić z siebie szmatę dla 8 pln...pewnie gdyby to były bony na 3 pln to gość by je wystawiał za złotówkę, szkoda słów.
niektórym dasz palec to ci całą rękę odgryzą :|
 
A 0

alfopl

Użytkownik
Dodatkowo gość oszukuje potencjalnych kupcow. Nic nie wspomina w aukcji o tym, że tą kwotę trzeba obrocić , wiec ludzie mogą myśleć, że jest to doładowanie o 5E za 8 zł ;/
Aż dziw, że tylko 4 sztuki wystawił ;/
 
shen 408

shen

Użytkownik
kurde panowie moze jestem glupi,ale nie widze zakladki na stronie interwetten gdzie moge wprowadzic kod ?
pomożecie ? ????
 
kamil1ti 0

kamil1ti

Użytkownik
a ja mam problem na maila przyszło mi coś takiego:
Tippername: *****
Passwort: *****

to ten kod mam wpisać ??? proszę o pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom