>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

40 zł od dpeozytu Betclick

Status
Zamknięty.
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wy jesteście jacyś nienormalni... naprawdę... myślicie że nikt tego nie czyta? po takich zwierzeniach jak ktoś przeczyta to z betclica to jestem pewny że albo zmienią warunki albo w ogóle nie będziecie dostawać bonusów! oby tak dalej!! napiszcie im na live czacie takie informacje, albo do supportu [email protected] ... niektórzy to chyba nie mają mózgu na miejscu...
Zresztą admini chyba śpią, temat uważam za zamknięty i do śmietnika... są już inne tematy o betclicu, a tu robi się niepotrzebny nikomu spam! Promocję rozesłali na maile, także jak ktoś nie dostał maila to nie ma promocji, dziękuję dobranoc.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Wy jesteście jacyś nienormalni... naprawdę... myślicie że nikt tego nie czyta? po takich zwierzeniach jak ktoś przeczyta to z betclica to jestem pewny że albo zmienią warunki albo w ogóle nie będziecie dostawać bonusów! oby tak dalej!! napiszcie im na live czacie takie informacje, albo do supportu [email protected] ... niektórzy to chyba nie mają mózgu na miejscu...

Zresztą admini chyba śpią, temat uważam za zamknięty i do śmietnika... są już inne tematy o betclicu, a tu robi się niepotrzebny nikomu spam! Promocję rozesłali na maile, także jak ktoś nie dostał maila to nie ma promocji, dziękuję dobranoc.
Powiem szczerze, że uśmiałem się nieźle czytając tą pełną dramaturgii wypowiedź, czy ten bonus jest jedynym źródłem Twojego utrzymania, że się boisz, bo ktoś Ci go zabierze i nigdy go nie dostaniesz?

Po co mają czytać forum pod kątem ile ludzi i jak korzysta z bonusu, jak gwarantuję Ci, że taka firma jak BC wie co robi, i ma mnóstwo statystyk, gdzie bez problemu widzą kto ile wypłaca ? Ty myślisz, że bukmacher nie wie ile ludzi wypłaca z danej promocji? Skoro ją stosują to im się to opłaca, więcej ludzi wtapia bonus i depozyt, bo gdyby byli tacy stratni to by go nie dawali. Mają także określony budżet na każdą promocję, to nie jest jakieś spontaniczne dawanie kasy, jeśli są na plus i mogą sobie pozwolić to inwestują w kampanię reklamową w postaci bonusów. Nie ma poważnej firmy bukmacherskiej, której nie byłoby na takie rzeczy stać, poza tym chyba BC wychodzi z tego założenia, że chce dbać o swoich klientów, więc nie odbieraj im tego. ;]
 
P 5

pasquallo

Użytkownik
Wy jesteście jacyś nienormalni... naprawdę... myślicie że nikt tego nie czyta? po takich zwierzeniach jak ktoś przeczyta to z betclica to jestem pewny że albo zmienią warunki albo w ogóle nie będziecie dostawać bonusów! oby tak dalej!! napiszcie im na live czacie takie informacje, albo do supportu [email protected] ... niektórzy to chyba nie mają mózgu na miejscu...
Zresztą admini chyba śpią, temat uważam za zamknięty i do śmietnika... są już inne tematy o betclicu, a tu robi się niepotrzebny nikomu spam! Promocję rozesłali na maile, także jak ktoś nie dostał maila to nie ma promocji, dziękuję dobranoc.
Czy Ty jesteś aż tak głupi, czy tylko udajesz??? Sugerujesz, że betclic o czymś nie wie? Nie zdaje sobie sprawy jakie ma warunki bonusów?? Nie ma bezinteresownych bukmacherów. Zawsze są o krok przed graczami i taka jest prawda. A np. to że mi dają tam tak atrakcyjne bonusy zachęca mnie żeby tam grać... i nie tylko mnie... ale faktycznie siedźmy cicho, bo jak się dowiedzą jacy z nich frajerzy to każą nam oddać bonusy jeszcze i z tego wszystkiego przeczytają swój regulamin!!!!
 
M 0

mate1212

Użytkownik
Czy Ty jesteś aż tak głupi, czy tylko udajesz??? Sugerujesz, że betclic o czymś nie wie? Nie zdaje sobie sprawy jakie ma warunki bonusów?? Nie ma bezinteresownych bukmacherów. Zawsze są o krok przed graczami i taka jest prawda. A np. to że mi dają tam tak atrakcyjne bonusy zachęca mnie żeby tam grać... i nie tylko mnie... ale faktycznie siedźmy cicho, bo jak się dowiedzą jacy z nich frajerzy to każą nam oddać bonusy jeszcze i z tego wszystkiego przeczytają swój regulamin!!!!
Dokladnie kolego ????
Betclic doskonale wie o tym.
Sylar sie boi ze juz wiecej nie dostanie bonusu haha
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dobrze ???? to jazda x] napiszcie na czołach że nieźli z nich frajerzy ????
Zresztą koniec tematu, moim zdaniem lepiej się z tym nie odnosić na forach itd... ????
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Dobrze ???? to jazda x] napiszcie na czołach że nieźli z nich frajerzy ????
Zresztą koniec tematu, moim zdaniem lepiej się z tym nie odnosić na forach itd... ????
Frajerzy? Wręcz przeciwnie! Zbudowali sobie porządną opinię na swój temat i jak ludzie wpłacają do nich swoje pieniądze to nie boją się, że przy wysokich wygranych nagle się okaże, że support wykryje kilka kont na jednym IP i je zablokuje. Tak się zdarza np. w Betway&#39;u. Tam zawsze znajdą na Ciebie haka. U mnie konto zostało zablokowane, ponieważ założyłem z polecenia Szahinisty z surebety.pl aczkolwiek nie podano mi przyczyny.
Od takiej właśnie opinii betclick ucieka. Wystarczy, że zweryfikujesz u nich konto i możesz być pewien, że problemów nie będzie. Betclick organizuje swoje akcje promocyjne dosyc często i przez to nie daje o sobie zapomnieć. Dzięki tym akcjom często u nich gram. Mam konta u wielu buków, ale po wykorzystaniu bonusów od pierwszego depozytu gra się u tych co dają albo: najlepsze kursy, najbogatszą ofertę albo akcje promocyjne. Dla mnie najważniejsze są kursy no i promocje, bo nie gram egzotyki. Także moim zdaniem betclick prowadzi rozsądną politykę i wiedzą co robią. Zresztą nie martw się o nich, na pewno do interesu nie dokładają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom