>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

40 zł od dpeozytu Betclick

Status
Zamknięty.
s.l.u 0

s.l.u

Użytkownik
mam ten bonus w kasynie podwajaja do 40zł..

mozna wplacic 40zl wziac bonus 40 i wypłacic swoje 40 tak jak na zakładach? sprawdzał ktos?
 
M 0

mate1212

Użytkownik
witam.dostalem emaila o bonusie do 40zl
jedna na koncie pojawil sie bonus do 200zl .
ktos tez tak dostal??
bo moj kolega takze do 200zl a w emailu mial co innego ????
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
betclick 40 pln
1 Zaloguj się do BetClic.
2 Wpłać dowolną kwotę do BetClic.
3 My natychmiast dodamy do Twojego konta tyle samo aż do 40 zł! Wpłać 40 zł, a kolejne
40 zł otrzymasz za darmo!

Pozdrawiam,
Krzysztof

Oferta obowiązuje do godziny 23:59 31 marca.
Warunki obrotu bonusem.

obrot 3krotnym z kursem 1,2 minimum, wielokrotne rowniez, zdarzenia trzydrogowe wylacznie, wplaty mb nie biora udzialu w promocji.
 
edzio11 0

edzio11

Użytkownik
No ja wszedłem na konto betclic i w dziale bonusy pisze tak:
&quot; Moje oczekujące bonusy

Bonus do 40,00 zł przy następnej wpłacie.&quot;
wie ktoś może czy jak przeleje jakąś sumę np. 20zł to dostane 100% wypłaconej kwoty czy jakiś procent danej kwoty?
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bonusu od depozytu. Czy jeśli wpłacę 40 zł , przyznają mi drugie 40 to mogę to swoje 40 zł wypłacić? I czy to 40 od nich zostaje na koncie?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bonusu od depozytu. Czy jeśli wpłacę 40 zł , przyznają mi drugie 40 to mogę to swoje 40 zł wypłacić? I czy to 40 od nich zostaje na koncie?
Oficjalnie nie (wedlug regulaminu) ale w praktycye jak najbardziej jest to mozliwe (mowie na przykladzie swoim i kilku znajomych ktorzy maja tam konto). Nie powinno byc zadnego problemu :spokodfhgfh:
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Oficjalnie nie (wedlug regulaminu) ale w praktycye jak najbardziej jest to mozliwe (mowie na przykladzie swoim i kilku znajomych ktorzy maja tam konto). Nie powinno byc zadnego problemu :spokodfhgfh:
Ja też potwierdzam własnym doświadczeniem i znajomych. Robiliśmy to już dziesiątki razy. Mało tego! Ja zawszę robię tak w tej promocji, że wpłacam 40zł, dostaję 40zł bonusu, a następnie kiedy już wypłacę i mam na koncie betclick 40zł to wszystko co uda mi się ugrać ponad bonus od razu wypłacam i nikt nie robi z tego żadnych problemów. Ogromny plus za to dla tego buka, bo pozwolić mi ugrać kilka ładnych stóweczek z tego tytułu ????
 
P 5

pasquallo

Użytkownik
Dokładnie. mi betclic przyznał odkąd mam tam konto już kilka takich bonusów na łączną kwotę ponad 300 złotych i zawsze ich ogrywałem ze względu na super korzystne warunki obrotu. Wielki respect. To jest prawdziwa promocja, nie np jakieś pseudo 20 zeta z tobet...
Betclic jest godny zaufania i jeśli popracuje troche nad live i ofertą, będzie dla mnie buk numer jeden.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Wielki respekt to dla Was, bo dzięki Waszym zwierzeniom niebawem możecie stracić swoje prawdopodobnie jedyne źródło dochodu. Hehehehe...
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Wielki respekt to dla Was, bo dzięki Waszym zwierzeniom niebawem możecie stracić swoje prawdopodobnie jedyne źródło dochodu. Hehehehe...
Jeżeli masz jakieś problemy to zachowaj je dla siebie. Ja traktuje bukmacherke rekreacyjnie. Obstawiam w większości przypadków tylko za to co daje bukmacher w ramach akcji promocyjnych i nie narzekam. Wątpie też żeby betclick zrobił coś z tym w najbliższym czasie, bo konto u nich mam juz od dawna i tak jak kolega wyżej dostałem już bonusów na ok 300zł.
 
M 0

mate1212

Użytkownik
Wielki respekt to dla Was, bo dzięki Waszym zwierzeniom niebawem możecie stracić swoje prawdopodobnie jedyne źródło dochodu. Hehehehe...
Gadasz glupoty,bonus dostaje od 1,5 roku i nigdy nie bylo problemow;)
Bonusy przyznane mi w tym roku:
18/04/2010Bonus 40,00 zł
11/03/2010Bonus 200,00 zł
26/02/2010Bonus 40,00 zł
06/02/2010Bonus 50,00 zł
01/01/2010Bonus 100,00 zł
Nigdy nie bylo tak zeby nie zyskal ????
Aaa,i nie gram tylko wtedy gdy dostepny jest bonus od wplaty :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom