>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

40 zł od dpeozytu Betclick

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Przyznam że nie rozumiem... sam czekam od nich na wypłatę 5ciu stów juz od paru dni, ale nie traktuje tego jako &quot;zamrożenie kasy&quot; , bo to co chciałem puścić dalej [ wolę Tobet po prostu...] wpłaciłem z tego co mam na koncie. No chyba że grasz za ostatnie pieniądze , ale to dość niezdrowo moim zdaniem:grin:

BTW : offtop na offtopie ... sugeruję temat zamknąć . Zresztą będzie pewnie wznowienie za miesiąc jak puszczą nowe promo ;)
Brawo! Gratuluje pomysłowości, jednak uwierz, że nie każdy jest taki jak Ty. Ja np nie zarabiam tyle by spokojnie odkładać pieniądze na koncie. Zawsze po wypłacie, przelewam na buka okolo 50-100 zł (w zależności od tego ile mogę wydać by pełną kwotę wypłacić). I jeżeli wygrywam na jakiejś promocji, to chce mieć te pieniądze jak najszybciej na koncie, by część z nich wpłacić do buka u którego gram na co dzień. A w przypadku tej promocji Betclic 8 dni i nic...
 
P 0

punterr

Użytkownik
Przyznam że nie rozumiem... sam czekam od nich na wypłatę 5ciu stów juz od paru dni, ale nie traktuje tego jako &quot;zamrożenie kasy&quot; , bo to co chciałem puścić dalej [ wolę Tobet po prostu...] wpłaciłem z tego co mam na koncie. No chyba że grasz za ostatnie pieniądze , ale to dość niezdrowo moim zdaniem:grin:

BTW : offtop na offtopie ... sugeruję temat zamknąć . Zresztą będzie pewnie wznowienie za miesiąc jak puszczą nowe promo ;)

lol co za bzdury
przeciez zamrozona kasa to sie tylko marnuje i traci na wartosci. ja caly czas obracam kase, zeby miec jak najwyzszy ROI.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
lol co za bzdury
przeciez zamrozona kasa to sie tylko marnuje i traci na wartosci. ja caly czas obracam kase, zeby miec jak najwyzszy ROI.
Nie wiem czy nie zrozumiałeś z premedytacją czy przez przypadek ;)
Rozumiem podejście O.Wilde że &quot;pieniądze służą do wydawania więc oszczędzanie/nie wydawanie to ich marnotrawstwo&quot; , ale mimo że mnie również irytuje jak nie mam szybko pieniędzy na koncie , to po prostu w momencie gdy zleciłem wypłatę i została ona zaakceptowana (w buku co do którego mam doświadczenie że kasa na konto dojdzie ;) ) to traktuje ją tak jakby juz była na koncie i co ew. chcę puścić dalej , puszczam z tego co na koncie mam. Tyle.

Natomiast Betclic... kursy słabe, oferta średnia (przynajmniej jak ktoś gra azjany jak ja) , czasem długo kasa idzie... no ale bonusy dają najłatwiejsze do obrotu, więc jak można pół stówy dostać prawie free... to czemu nie?

I jeszcze jedna uwaga - sam staram się powstrzymywać przed graniem dzień w dzień - zamiast tego ograniczam się do głównie do weekendów kiedy łatwo wyhaczyć fajniejsze mecze. To nie giełda żeby mieć ciągle kasę w grze ???? .
Pozdrawiam - ponawiam sugestie zamknięcia tematu.

Co do live - nie jestem pewien : chyba tak , ale na pewno musisz mieć trzytorowo (tenis odpada)
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Pieniądze doszły:
Agata: Witamy na czacie BetClic!
Agata: W czym moge pomóc?
Marcin: Witam, moja nazwa to xxx, chciałbym zamknąć konto.
Agata: Bardzo prosze chwile poczekac.
Marcin: Oczywiście.
Agata: Dobrze, konto zostało już zamknięte
Marcin: Dziękuje, życzę miłego dnia.
Marcin: Pozdrawiam.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
a nie graj jak 40zl kanas dla ciebie to za malo ja dzis dostalem wyplate ktora zlecilem w zeszly pt i nie zbiednialem coz maja to w regulaminie i nic nie mozesz zrobic ale promocje do kasyna jak i zakladow maja zajebiste tzn jak wplacasz depozyt mozesz go automatycznie wyplacic a jezeli przeszkadza ci czas oczekiwania to wplacaj moneyem realizuja wyplate w 24h aha i money kwalifikuje sie do otrzymania bonusa w zakladach sportowych jak i w kasynie nikt o to sie nie czepia.... mimo iz pisza ze sie nie kwalifikuje.......POZDR
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja dzis rowniez otrzymalem wyplate zlecona w poniedzialek wiec duzo szybciej niz inni. Mysle ze to byly chwilowe problemy z tymi opoznieniami i wszystko wraca do normy. Mniej nerwow Panowie bo betclic pomimo swoich wad daje sporo zarobic bez ryzyka (wiemy jak dzialaja ich bonusy ;-) ).
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Przed chwilą zlecałem wypłatę przez MB:
zlecenie wypłaty 21:12
potwierdzenie wypłaty 21:21
kasa na MB 21:22
rozwaliło mnie ;)
 
G 0

grzegor9

Użytkownik
Powiedzmy, że wpłacam swoje 40 zł. Dostałem drugie tyle z bunusu. Następnie wypłacam te moje 40 zł (wpłaciłem je tylko po to aby bonus dostać) i gram tymi bonusowymi pieniędzmi. Przejdzie takie coś?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Powiedzmy, że wpłacam swoje 40 zł. Dostałem drugie tyle z bunusu. Następnie wypłacam te moje 40 zł (wpłaciłem je tylko po to aby bonus dostać) i gram tymi bonusowymi pieniędzmi. Przejdzie takie coś?
Zazwyczaj przechodzi ale nie zawsze.
bonus 3 razy musisz postawic na mecze gdzie jest mozliwosc obstawiania 1x2. czyli tenis koszykowka odpada.
Zgadza sie jesli mowimy o singlach, grajac ako mozna grac zdarzenia dwudrogowe.
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
Zgadza sie jesli mowimy o singlach, grajac ako mozna grac zdarzenia dwudrogowe.
Ale na kuponie musi byc zawarte przynajmniej jedno zdarzenie 1 x 2 no i wtedy mozna sobie dorzucic cos 1 2. Jak nie bedzie zdarzenia 1x2 to nie policza tego jako obrotu.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Chyba nie można wypłacić tylko przelać na zakłady.Dostałem taką odpowiedz :
Uprzejmmie informujemy, iż bonus w kasynie musi zostać obrócony 30 razy. Do pełnego wykonania bonusu musisz jeszcze zainwestować w zakładach kwotę o wysokości €28.34. Przed wykonaniem bonusu środki nie mogą zostać przelane na inne konto.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
szkoda ze dopiero teraz zobaczylem ten post oczywiscie moglbys 19 euro wyplacic i wziasc bonus do kasyna 10 euro czyli mialbys 11 euro za free w kasynie i w zakladach 19 euro...ale ta promocja byla do pt z tego co pamietam ja na tej promocji zarobilem az 54 euro...mialem szczescie na ruletce ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom