>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4 kolejka Premier League 10-12.09.2011

Status
Zamknięty.
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik


Po przerwie spowodowanej grze reprezentacyjnej wróci do gry najlepsza liga świata - Premier League. Jak co kolejkę będzie masa ciekawych spotkań. W następnym tygodniu odbędzie się bez zbytnich hitów, takich jak choćby w trzeciej kolejce.
Na pewno ciekawym spotkaniem będzie starcie Czarnych Kotów z The Blues. Jednak najciekawszym meczem kolejki będzie starcie na Goodison Park, gdzie miejscowi The Toffees podejmą The Vilans.
Równie ciekawie będzie na Molineux Stadium, gdzie niepokonane dotąd Wilki zmierzą się z ostatnim w tabeli Tottenhamem, który musi pokazać swój prawdziwy pazur.

Zachęcam do dyskusji ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1.45 na Arsenal u siebie z Swansea ? Kto to widział aby na beniaminka z Walii taki kurs był. To jest mus dla Kanonierów aby wygrać. Po laniu na OT , panicznie chca kupić kilku piłkarzy. Będzie ciekawie dziś.
Inne ciekawe spotkanie to jak pisał Kuba. Falstart Tottenhamu i superstart Wilków.
No i ciekawe jak się Diabły zaprezentują na Reebok Stadium. Syndrom zeszłego sezonu czy potwierdzą formę z tego. Ekipy z Londynu z OT wywiozły w worku 11 bramek.
Szkoda , że ejst ta przerwan a reprezentację. Ale trzeba czekać
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Tak jak pisał Konrad, trzeba niestety czekać.
Ale dzięki temu można brać kursy póki gorące. Co do Arsenalu to z kim jak z kim, ale z Swanseą powinni bez problemu wygrać i pokazać wszystkich krytykom, że forma jakaś tam jest. Wenger musi po prostu porządnie ustawić i zmotywować swoich chłopaków, tak jak to robił w 2003 itd.
Handi na Obywateli biorę w ciemno. Nie jest to moja ulubiona drużyna, ale trzeba myśleć obiektywnie. The Citizens w spotkaniu z Boltonem i Tottenhamem pokazali klasę i udowodnili, że porażka z United w meczu o Tarczę Wspólnoty była wypadkiem przy pracy. Transfery były, i to o wiele lepsze niż przed poprzednim sezonem, włodarze klubu umiejętnie wydali pieniądze, co widać, bo nie kupowali nikogo na siłę. Aguero, Nasri, Clichy to już raczej stali bywalce w pierwszej jedenastce Manciniego. Kolejnym ciekawym typem będzie bramka Edina Dżeko, dla którego mecz na WHL był koncertem jego umiejętności.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
City - Wigan || City -2; -2,5 @2,23 3:0
Pinnacle
The Latics nie radzą sobie zupełnie z mocnymi drużynami na wyjeździe, jadą do Manchesteru, na mecz z rozpędzonym City i może być masakra. Wigan ma bardzo mało argumentów w ofensywie, a napastnikom przyjdzie stanąć naprzeciw jednej z najmocniejszych obron w całej lidze. Mancini powoli kończy budowę naprawdę bardzo dobrej ekipy, co potwierdza początek sezonu.
Co do gości, sezon 08/ 09, przyjeżdżają do bądź co bądź grającego solidny futbol u siebie Tottenhamu i co? 9-1 . W ostatniej kolejce podróż na Stamford Bridge i 8-0 w plecy. Rok później przyjeżdżają Diabły i
strzelają &#39;czwórkę &#39;, a po drodze jeszcze 3 bramki przywiezione z Emirates.
W pierwszych 3 kolejkach Wigan dostało 3 beniaminków, no i poszło im średnio, patrząc tak na wyniki jak i na grę. Co innego Obywatele. W drugiej połowie z MU już brakło sił, ale już w lidze robią miazgę, bo
jak nazwać 1-5 na WHL, gdzie w poprzednim sezonie długimi fragmentami nie mogli wyjść ze swojej połowy. Jasne, że nie ma co liczyć na otwartą grę ze strony rywali, ale ofensywa zespołu Manciniego prezentuje się znakomicie, mają schematy przygotowane na różne sytuację, w składzie piłkarze nieszablonowi, Silva, Dzeko, Aguero sami są w stanie kilka razy &#39;zaskoczyć &#39; i myślę, że tak będzie po raz kolejny, Wigan mimo wszystko porażkę ma wkalkulowaną w sezon, a City nie zadowoli się w obecnej formie jedną czy dwiema bramkami, nie ukrywam, że liczę na taki pogrom jak wcześniej przytoczone.
 
bolo1991 0

bolo1991

Użytkownik
W tej kolejce według mnie bardzo ciekawym typem jest mecz Sunderland - Chelsea i można według mnie śmiało postawić tu na ich. Chelsea może nie gra za rewelacyjnie na początku sezonu gdyż ledwo wygrywa , lecz myślę że czas najwyższy pokazać jaka drzemie w nich siła .
Sunderland jest przecietniakiem, który raz gra dobrze raz źle . Ja w tym meczu obstawiam na 2 i to pewną, ponieważ uważam że Chelsea w końcu musi coś pokazać. A kurs 1,7 nie jest zły.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
W tej kolejce według mnie bardzo ciekawym typem jest mecz Sunderland - Chelsea i można według mnie śmiało postawić tu na ich. Chelsea może nie gra za rewelacyjnie na początku sezonu gdyż ledwo wygrywa , lecz myślę że czas najwyższy pokazać jaka drzemie w nich siła .

Sunderland jest przecietniakiem, który raz gra dobrze raz źle . Ja w tym meczu obstawiam na 2 i to pewną, ponieważ uważam że Chelsea w końcu musi coś pokazać. A kurs 1,7 nie jest zły.
Zgadzam się z słowami mojego przedmówcy. Na dodatek warto wspomnieć, że Chelsea będzie chciała po okienku transferowym zooptymalizować skład na Lige mistrzów, świetnie pokazał się Juan Mata, Lukaku również będzie błyszczał, gdyż jest szykowany jako zastępca Drogby, który moim zdaniem się wypalił. Siła ofensywna zespołu z Londynu jest naprawdę wielka. Warto według mnie spróbować:

Sunderland - Chelsea (1:0) 2 @ 2.65

Oraz, że Fernando Torres strzeli. Myślę, że nadszedł czas, żeby się wkoncu El nino przełamał (Zapewne ktoś może dogryźć, że WKONCU ten czas mial juz nadejsc na poczatku sezonu :grin:????).

Ponadto oczywiście czyste zwycięstwo Chelsea oraz Chelsea over 1.5 gola (1.65)
 
M 1

maghnat

Użytkownik
Everton - Aston Villa.

Na ostatnich pięć spotkań tych drużyn aż cztery zakończyły się remisami. Nie inaczej będzie tym razem. Everton z tylko jedną strzeloną bramką nie popisuje się skutecznością. W rywalizacji z Aston Villą na swoim boisku zawsze jednak strzela gola więc należy się spodziewać, że strzeli i tym razem. Aston Villa nie pozostaje dłużna i także co najmniej jedną bramkę zdobywa. Najbezpieczniejszy zakład to w takim razie:

obie drużyny strzelą: 1.80 na Expekt.

Ja osobiście stawiam na remis: 3.30 na Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
W tej kolejce jest kilka fajnych i klarownych meczów przy których za dużo raczej nie trzeba się rozpisywać. Chodzi oczywiście o duet z Manchesteru oraz Kanonierów. Londyńczycy mają chyba jedną z najlepszych możliwych okazji, aby odbić się od dna, jeżeli trzy punkty nie zostaną na Emirates Stadium to chyba polecą głowy. A tego w sumie bym nie chciał bo nawet lubię ekipę van Persiego :) Co do meczów United i City. W pierwszym przypadku nie widzę innej opcji jak czysty win ManU (z HC już nie będę szalał, na spokojnie trzeba podejść do meczu). Dobrym typem wydaje mi się też Ashley Young to score. Co do City - duet Dzeko Aguero niszczy system. Easy -2,5 na City.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Oraz, że Fernando Torres strzeli. Myślę, że nadszedł czas, żeby się wkoncu El nino przełamał (Zapewne ktoś może dogryźć, że WKONCU ten czas mial juz nadejsc na poczatku sezonu ).
nie sposób nie dogryźć ???? Fernando przełamuje się już od stycznia i jak mnie pamięć nie myli raz się przełamał i znowu zapaść. Torres w tym sezonie co zauważyłem lubi się trochę cofnąć po piłkę, podać do boku i cięzko mu o te gole. I jakiś zbytnio klarownych sytuacji sobie nie stwarzał. Villas Boas ma problem. Torres bez formy a na ławce trudno go posadzić , Lukaku ostatnio w 15 min zrobił więcej niż Torres przez 75.
I co Do tego oczywisstego WIN CFC na Stadionie światła....
Inaguracja sezonu na wyjeździe i remis po słabej grze. Później dwa mecze z Norwich i WBA u siebie i to był bardzo dramatyczne i szczęśliwe mecze dla CFC. Ja nie postawił bym na nich na wyjeździe. Widać, że forma optymalna jeszcze nie jest a kurs wcale nie zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
nie sposób nie dogryźć ???? Fernando przełamuje się już od stycznia i jak mnie pamięć nie myli raz się przełamał i znowu zapaść. Torres w tym sezonie co zauważyłem lubi się trochę cofnąć po piłkę, podać do boku i cięzko mu o te gole. I jakiś zbytnio klarownych sytuacji sobie nie stwarzał. Villas Boas ma problem. Torres bez formy a na ławce trudno go posadzić , Lukaku ostatnio w 15 min zrobił więcej niż Torres przez 75.

I co Do tego oczywisstego WIN CFC na Stadionie światła....
Inaguracja sezonu na wyjeździe i remis po słabej grze. Później dwa mecze z Norwich i WBA u siebie i to był bardzo dramatyczne i szczęśliwe mecze dla CFC. Ja nie postawił bym na nich na wyjeździe. Widać, że forma optymalna jeszcze nie jest a kurs wcale nie zachęca.
Co do pierwszego akapitu to zgadzam się z tym + oglądałem wszystkie mecze The Blues w tej czesci sezonu (nie ukrywam jestem ich fanem), ale myślę, że naprawde sobie poradzą. Co by nie robić offtopu zauważyłem jeszcze kilka perełek:

Manchester City - Wigan 1 @ 1.20
HC (0:1) 1 @ 1.51


WYNIK: 3:0
Tutaj chyba nie ma co dużo pisać - świetni piłkarze w ofensywie, latające miliony. Grają naprawdę pięknie, Silva napędza, Nasri asystuje, a Aguero i Dzeko wykańczają sytaucję. Posypią się gole, a wynik jest kwestią czasu. Mój typ: 3:0

Arsenal - Swansea 1 @ 1.35
obie strzelą - NIE @ 1.85


WYNIK: 1:0

Arsenal nóż na gardle, na koncie 1 pkt. Straszny bilans bramkowy, czas się przełamać. Z kim jak z kim, ale z Swansea, która mimo, iż w ciągu 3 meczy zdobyła 2 pkt i nie pokazała sięz najgorszej strony prezentując futbol totalnie defensywny (brak zdobytej bramki) polegnie właśnie w meczu z Londyńczykami.

Wolverhampton - Tottenham under 2.5
WYNIK: 0:2
W tym meczu upatruje wynik typowo underowy - wilki świetnie weszli w ten sezon, ostro ucierając nosa niektórym faworyzowanym ekipą i zajmują 4 miejsce z 7pkt. Tottenham natomiast podobnie jak Arsenal w dołku. Myślę, że Wolves będą raczej się bronić niż atakować, natomiast w Tottenhamie nie ma kto bramek strzelać. Pavluchenko? Defoe? Crouch? Bez przesady. Napastnicy Ci bramek nie zdobywają, a najlepszym strzelcem był Van Der vart, który nabawil się kontuzji i nie zagra przez 6 tygodni, a to kolejny problem dla H. Redknappa.

Stoke City - Liverpool 2 @ 2.12
WYNIK: 1:0

Tutaj krótko: stoke city u siebie jest groźne, bardzo dobra i szczelna defensywa. Na chwile obecną jeszcze meczu nie przegrali, ale liverpool ma Suareza i Carolla, którzy mogą zmienic oblicze meczu. Widze tutaj rowniez uder 2.5.

Bolton - Manchester United 2 @ 1.35

Wiele tutaj nie napisze, wiemy jaka jest sytuacja w MANU, srednia wieku + młodzi, perspektywistyczni zawodnicy, którzy chca grac i wygrywac jak najwiecej.

Norwich City - West Bromwich 2 @ 2.70

Trochę sie chyba zagalopowali z tymi kursami. WBA w poprzednim sezonie I połowie - miejsca spadkowe lecz po wejściu świetnego trenera jakim jest Roy Hodgson wyszli z tej opresji i nawet powalczyli o środek tabeli. Poczatek troche gorszy lecz myślę, że po spotkaniach z Manu i Chelsea w których pokazali pazur i zagrali naprawdę na wysokich obrotach można im zaufać i z beniaminkiem myslę, że sięgną po 3 pkt ewentualnie można dorzucić podpórkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 0

wislak23

Użytkownik
Co do tego Arsenalu to radzę poczekać bo z dnia na dzień kolejny zawodnik kanonierów jest kontuzjowany (Jack, Vermaelen , Walcott).
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
a to kolejny problem dla H. Redknappa.
No i jeszcze Luka, który przez tak silną chęć opuszczenia Kogutów stroi scenę za sceną, a na boisku biega na pół gwizdka. Dobrze to w ekipie Tottenhamu się nie dzieje, czystej 2 w tym meczu nie grałbym nawet za mniejsze.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Arsenal – Swensea HC 0-1 1 @ 1,90 Wynik:

Po kompromitującej porażce z Manchesterem United, piłkarze Arsenalu mieli tydzień na przemyślenie kiepskiej postawy. Arsen Wenger nie próżnował w ostatnich dniach okienka transferowego sprowadził między innymi : Petra Mertesackera ten środkowy obrońca może w znaczący sposób wzmocnić słabo spisującą się obronę, kolejnym bardzo dobrym posunięciem trenera kanonierów jest sprowadzenie na Emitates Stadium Mikela Arteta z Evertonu za 12 milionów funtów. Wartym wspomnienia posunięciem jest wypożyczenie z Chelsea Benayouna, czy niechciany przez niebieskich zawodnik pomoże Arsenalowi w wyjściu z dołka? Tego dowiemy się w sobotę o godzinie 16, rywal niezbyt wymagający, ale jak na razie uzbierał więcej punktów ponieważ dwukrotnie zremisował swoje mecze na własnym obiekcie. Sytuacja jak obecnie ma miejsce w szeregach Kanonierów nie za dobrze wróży trenerowi i mimo zapewnień prezesa, że Wenger jest nie do ruszenia to i tak wszyscy nie czują się zbyt komfortowo w zaistniałej sytuacji, a żeby cokolwiek polepszyć muszą wygrać najbliższe spotkania. Doskonała ku temu okazja na pewno nie zostanie zmarnowana. Wenger potrafi trafić do głów piłkarzy, odpowiednio ich zmotywować, okres przerwy reprezentacyjnej na pewno nie zmarnował i wymyśli coś zaskakującego, jestem pewien, że wystarczy to aby pokryć handicap.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Stoke City - Liverpool @ 2.32⛔


Stoke w tym sezonie jeszcze nie przegrało, pomimo tego iż miało już mecz z Chelsea, jednak tym razem o remis będzie niezmiernie trudno. Na Britannia Stadium przyjeżdża ekipa Liverpool&#39;u. Liverpool jest w tym roku bardzo mocny i walczy o mistrza(ja w to nie wierzę lecz póki oni wierzą będą robić wszystko aby to zrobić) po wpadce na otwarcie z Sunderlandem nastąpiły 2 pewne zwycięstwa, z Arsenalem i Boltonem i teraz jeśli na prawdę marzą o tym mistrzu powinno być 3cie, gdyż piłkarze mc i mu raczej nie mają zamiaru zwalniać tępa. Piłkarsko the reds są dużo mocniejsi od stoke i myślę, że spokojnie dadzą sobie z nimi rade, mimo gry na wyjeździe.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja tam nie jestem tak przekonany co do Liverpoolu. The Potters u siebie w tym sezonie rzadko będą przegrywali. Uważałem ich za drużynę piłkarskich rzemieślników i nadal za taką uważam. Trudni do pokonania, mocni fizycznie i zorganizowani taktycznie zwłaszcza jeśli chodzi o grę obronną. Under 2,5 na ten mecz wydaje się najlepszą opcją.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Bolton Wanderers - Manchester United 0:5

Typ: over 2,5
| Kurs: 1.65
Ciekawe jak zagra Man. United. Czeka ich trudny wyjazd na Reebok Stadium (Bolton). Gospodarze się nadal zbroją przed nowym sezonem. David Ngog powiedział że jest gotów strzelać bramki dla swojego nowego klubu. Francuz dołączył do Kłusaków z Liverpoolu podpisując trzyletni kontrakt i będzie starał się dawać z siebie wszystko. Nowi zawodnicy Bolton Wanderers, David N&#39;Gog oraz Dedryck Boyata, nie mogą doczekać się najbliższego spotkania ligowego przeciwko Manchesteru United. Jeszcze nie mieli okazji zagrać, ale wszystko wskazuje na to, że wystąpią w meczu z Man. United. Czyżby over 2,5 gola? Czerwone diabły w każdym z dotychczasowych meczy obecnego sezonu notowali over, podobnie zresztą jak Bolton. Siła ofensywna Boltonu wzmocniona, a siła Man. United jest każdemu znana. To co wyprawiali w meczu z Arsenalem każdy widział, lub słyszał..
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moje typy na najbliższą kolejkę:
Everton-AV 2X
kurs: 1.71
bukmacher: Tobet
Everton osłabił się znacznie w końcówce okienka, ba chcieli jeszcze wcześniej sprzedać do United Rodwella, moim zdaniem Aston Villa przynajmniej zremisuje z Evertonem, jeden ciężki wyjazd już za AV, bo byli na Craven gdzie ugrali bezbramkowy remis z Fulham... Everton bez Artety, Beckforda bo odeszli, nie wiem jak z kontuzjami ale moim zdaniem Everton będzie w tym sezonie walczył o utrzymanie
Wolves-Spurs 1X
kurs: 1.52
bukmacher: Tobet
Wilki grają świetnie w tych rozgrywkach a zawsze trudno grało się każdemu na ich terenie, Spurs coż sprzedali zbędny balast ale nic nie zrobili specjalnego w okienku... rozbici przez kluby z Manchesteru udają się po punkty do Wilków, za 1.50 śmiało można pobrać na Wolves, tym bardziej,że Spurs już musi mieć w głowie mecz w ramach LE ;)
Stoke-Liverpool - odpuszczam aczkolewiek bliżej mi aby grać na Stoke, Crouch, Jones, Palacios i Tony Pulis, zwłaszcza charyzmatyczny szkoleniowiec i ich twierdza przy Britannia Stadium, do tego Shawcross... moim zdaniem ciężki mecz, do tego Crouch i Shawcross będą chcieli wypaść dobrze przeciwko LFC...
Sunderland-Chelsea - podobnie jak mecz wyżej odpuszczam, CFC za AVB to nie to samo co za Carlo czy Jose, to jakaś dziwna mieszanka a Sunderland &quot;naszpikowany United&quot; i pewnie John, Kieran, Phil czy Wes zrobią wszystko aby urwać coś Chelsea ;) do tego dołączył do Sun Bendtner ;) szkoda tylko kontuzji Gyana, dlatego nie tykam w ogóle, a jakbym miał coś brać to Sunderland +1 lub under 2.5 ale nie orientuje się w kursach ;)
Bolton-MUFC - omijam, jedynie gram to do mojego systemu, czuje tutaj remis, zwłaszcza,że Bolton dobrze gra w tych rozgrywkach a ponadto warto zauważyć,ze United zawsze grało się ciężko z nimi, do tego wypożyczony Kakuta będzie robił wszystko aby upodlić życie United... kurs 1.40 na United to śmieszny kurs i United wcale wielkim faworytem nie są, owszem rozbili AFC ale AFC było rozbrojone i po wycieczce do Włoch
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Manchester City - Wigan Athletic
Jednym ze spotkań, które wpadło mi z miejsca w oko jest pojedynek aktualnego wicelidera tabeli Manchesteru City oraz ligowego średniaka jakim niezaprzeczalnie jest zespół Wigan Athletic. W Premiership jesteśmy co prawda dopiero po trzech kolejkach rozgrywek, ale powoli kreślą nam się rysy Top5 - niewątpliwie taka wysoka pozycja (baa... nawet Top3) należy się ekipie z Manchesteru. Citowcy jak na razie są nie do zatrzymania (choć blisko tego czynu był Bolton). Prawdziwy pokaz sił nastąpił w meczu wyjazdowym z Tottenhamem. Pięć bramek w tym cztery w wykonaniu Edina Dzeko oraz jedna Sergio Aguero dały możliwość wywiezienia trzech, cennych punktów z White Hart Lane. Z oficjalnych źródeł możemy wyczytać, że w meczu na Etihad Stadium w składzie gospodarzy zabraknie Samira Nasriego, który złamał palec u ręki (kto wie, może go wypuszczą w takim stanie?). Zagrać też chyba nie zagra Nigel de Jong, który z tego co wiem nie grał też w reprezentacji Holandii. Ale powiedzmy sobie szczerze... City ma kim załatać takie braki. Do gry gotowy jest za to Micah Richards, który wraca po kontuzji. Jeżeli trener skorzysta z jego usług w najbliższym meczu to myślę, że będzie to świetne wzmocnienie dla obrony. Póki co nie mogę znaleźć w internecie oficjalnych składów obydwu ekip, jedyne co mamy to garstka informacji na temat poszczególnych, kluczowych zawodników. Jeżeli chodzi o statystyki z poprzednich lat to myślę, że teraz nijak mają się one do formy City. W tym sezonie drużyna zza płotu United jest na prawdę piekielnie silna i rozpędzona. Co do typów na mecz to ja stawiam tutaj duuuży handicap, a co za tym idzie i over.

Typy:
Over 2,5 @ 1.500
ManC -2,5 @ 2.375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Kapitalny kurs na L&#39;pool ! Chłopaki są w gazie i w tym sezonie chcą (a nawet muszą) coś ugrac. Stoke, ok , dobre wystepy w lidze i LE , nabyli dużą pewnosc siebie zapewne, L&#39;pool jesli chce sie liczyc w walce musi takie mecze wygrywac. Stawiam na ekipe the reds i na to że obydwie ekipy strzelą : )
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Stawiam na ekipe the reds i na to że obydwie ekipy strzelą : )
Na Liverpool sam stawiam, ale bet na to że obydwie ekipy strzelą odradzam, Stoke ma naprawdę dobrą defensywę i może się zakończyć 0-0 albo 0-1 dla Liverpoolu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom