>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

4 kolejka Premier League 10-12.09.2011

Status
Zamknięty.
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Norwich - West Bromwich

Typ intuicyjny ale poparty kilkoma faktami :

- WBA do wyjazdowych mocarzy nie nalezy (zeszly sezon to 4 zwyciestwa poza domem)

- Norwich juz w meczu ze Stoke mialo 3 pkty na wyciagniecie reki ale ostatecznie nastapil podzial punktow bardziej ze wzgledu na dekoncentracje w ostatnich momentach spotkania; mecz z CFC i swietna walka jak rowny z rownym , duzo sytuacji stworzonych pod bramka londynczykow

- WBA rowniez ciezkie mecze i swietne wrazenie po swoich wystepach z United i CFC

- sobotnie mecze przyniosly tylko jedno rozstrzygniecie remisowe dlatego statystycznie wieksza szansa na remis w pozostalych

- The Baggies jak narazie 3 mecze i 3 porazki w tym sezonie...

Norwich - West Brom X @ 3.43
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Fulham - Blackburn over 2,5 @2,08 Pinnacle 1:1

Patrząc na kurs można się nieco dziwić, moim zdaniem jest on lekko zawyżony. W meczach między obydwoma rywalami pada sporo bramek, ostatnie 6 spotkań w Londynie to aż 5 overów. Fulham u siebie potrafi grać bardzo ofensywnie, w premierowym meczu kulała skuteczność, teraz Jol dostał do składu niezłego napastnika Ruiza. Blackburn wybitne w defensywie nie jest, co wiadomo od dawna, ale początek sezonu jeszcze gorszy niż jutrzejszych rywali, bo 0 pkt. w 3 meczach dla drużyny, która podobno miała walczyć o puchary, to słaby rezultat. W meczu z Evertonem ponad 20 strzałów, 2 nie strzelone karne, dramat. Teraz Keanowi pali się powoli grunt pod nogami, kibice już nie bardzo mu ufają, więc manager być może mając w perspektywie utratę pracy, zdecyduje się na wymianę ciosów, co może przynieść rezultat podobny jak te w poprzednich sezonach, na co liczę.
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
Norwich – West Brom

Dziś dwa mecze Ligii angielskiej i jeden z nich mnie bardzo zainteresował. West Brom zajmuję ostatnią pozycję w lidze z bilansem bramek 2:6 i szczerze to nie dziwi mnie to, a dlatego bo właśnie grali z dużo lepszymi drużynami. Porażka w pierwszym meczy z Manchesterem United, kolejna porażka na wyjeździe z Chelsea i ostatni mecz przegrana z Stoke. Punktów nie zdobyli bo rywale lepsi lecz wydaje mi się, że teraz powinno być znacznie lepiej. Ostatni mecz ze Stoke miałem okazję zobaczyć, dokładnie połowę meczu i… no właśnie… Według mnie nie zasłużyli na porażkę bo byli drużyną lepszą. Taka jest moja opinia. Stracona bramka w 90 min chyba najbardziej boli każdy zespół. Dlatego uważam, że teraz może być tylko lepiej.

Jeśli chodzi o Norwich to plasują się na 15 miejscu z dorobkiem dwóch oczek. Remis z Wiganem, poźniej ze Stoke i ostatnia kolejka porażka na Stamford Bridge z Chelsea. Bilans bramek 3:5.
Wydaję mi się, że kurs jaki oferują buki na zwycięstwo West Brom jest bardzo dobry (2.6- buk:sts) i liczę, że wypożyczony z Birmingham City Ben Foster stanie na wysokości zadania nie tracąc bramek i zdoła dziś z drużyną odnieść pierwsze zwycięstwo.

Podsumowując… Win West Brom, kurs: 2,6 (buk: sts). 0:1 ???? ✅ ✅ ✅

Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Fulham - Blackburn
Ciekawa potyczka zapowiada się dzisiaj na Craven Cottage. Miejscowy Fulham podejmie Blackburn.Zawody poprowadzi Howard Webb kontrowersyjny jednak jeden z lepszych arbitrów w Anglii, oraz na świecie. Dzisiaj zadebiutuje Bryan Ruiz zakupiony z Twente. Blackburn w tym sezonie zanotował jak dotąd trzy porażki. Blackburn nie wygrał na Cottage od 2009 roku. Martin Jol szkoleniowiec Fulham powtarzał w poprzednich tygodniach o ciężkiej sytuacji kadrowej dziś do dyspozycji nie ma jedynie Davisa. Patrząc na wszystkie fakty jedno jest pewne Blackburn dzisiaj nie powinien wywieść z Londynu nawet punktu.
Win Fulham
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Co do pierwszego akapitu to zgadzam się z tym + oglądałem wszystkie mecze The Blues w tej czesci sezonu (nie ukrywam jestem ich fanem), ale myślę, że naprawde sobie poradzą. Co by nie robić offtopu zauważyłem jeszcze kilka perełek:

Manchester City - Wigan 1 @ 1.20
HC (0:1) 1 @ 1.51


WYNIK: 3:0
Tutaj chyba nie ma co dużo pisać - świetni piłkarze w ofensywie, latające miliony. Grają naprawdę pięknie, Silva napędza, Nasri asystuje, a Aguero i Dzeko wykańczają sytaucję. Posypią się gole, a wynik jest kwestią czasu. Mój typ: 3:0

Arsenal - Swansea 1 @ 1.35
obie strzelą - NIE @ 1.85


WYNIK: 1:0

Arsenal nóż na gardle, na koncie 1 pkt. Straszny bilans bramkowy, czas się przełamać. Z kim jak z kim, ale z Swansea, która mimo, iż w ciągu 3 meczy zdobyła 2 pkt i nie pokazała sięz najgorszej strony prezentując futbol totalnie defensywny (brak zdobytej bramki) polegnie właśnie w meczu z Londyńczykami.

Wolverhampton - Tottenham under 2.5
WYNIK: 0:2
W tym meczu upatruje wynik typowo underowy - wilki świetnie weszli w ten sezon, ostro ucierając nosa niektórym faworyzowanym ekipą i zajmują 4 miejsce z 7pkt. Tottenham natomiast podobnie jak Arsenal w dołku. Myślę, że Wolves będą raczej się bronić niż atakować, natomiast w Tottenhamie nie ma kto bramek strzelać. Pavluchenko? Defoe? Crouch? Bez przesady. Napastnicy Ci bramek nie zdobywają, a najlepszym strzelcem był Van Der vart, który nabawil się kontuzji i nie zagra przez 6 tygodni, a to kolejny problem dla H. Redknappa.

Stoke City - Liverpool 2 @ 2.12
WYNIK: 1:0

Tutaj krótko: stoke city u siebie jest groźne, bardzo dobra i szczelna defensywa. Na chwile obecną jeszcze meczu nie przegrali, ale liverpool ma Suareza i Carolla, którzy mogą zmienic oblicze meczu. Widze tutaj rowniez uder 2.5.

Bolton - Manchester United 2 @ 1.35
Wynik: 0:5
Wiele tutaj nie napisze, wiemy jaka jest sytuacja w MANU, srednia wieku + młodzi, perspektywistyczni zawodnicy, którzy chca grac i wygrywac jak najwiecej.

Norwich City - West Bromwich 2 @ 2.70
Wynik: 0:1


Trochę sie chyba zagalopowali z tymi kursami. WBA w poprzednim sezonie I połowie - miejsca spadkowe lecz po wejściu świetnego trenera jakim jest Roy Hodgson wyszli z tej opresji i nawet powalczyli o środek tabeli. Poczatek troche gorszy lecz myślę, że po spotkaniach z Manu i Chelsea w których pokazali pazur i zagrali naprawdę na wysokich obrotach można im zaufać i z beniaminkiem myslę, że sięgną po 3 pkt ewentualnie można dorzucić podpórkę.

Ogólnie przyznam, że kolejka ciekawa, faworyci zgodnie z przewidywaniami aczkolwiek zawiódł liverpool, ktory byłbardzo blisko remisu i jak widać Stoke - typowa angielska drużyna powalczyła o zwycięstwo. Udało im się. Niezły mecz Chelsea, ale kolejny w którym stracili bramkę, Arsenal mógł wygrać więcej, ale cieszy 1:0 choć Swansea miała też swoje okazję i gdyby nie przypadek rezultat mógłby być inny. Tottenham pewnie wygrał 2:0, aczkolwiek myślałem, że skończy się 0:1 albo 1:1, a tu proszę taka wygrana. Manchster United wręcz zmiażdzył Bolton, Manchester City również sprawnie i pewnie wygrywa 3:0 (fatalnie spisał się C. Tevez...). WBA tak jak sądziłem wygrało 1:0 z beniaminkiem, (w 80&#39; min karnego nie strzelił Odemwingie). Everton z Aston Villą jak to ma w zwyczaju - waleczny, ciężki mecz z dużą ilością bramek i zwrotów akcji - 2:2. Czekamy jeszcze na mecz Fulham, które myślę, że powinno wygrać 1:0 /2:1. Teraz w tygodniu LM, a następnie kolejna kolejka w której miejmy nadzieję zobaczymy równie wiele emocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
QPR - Newcastle

Sroki trzeba przyznac jak narazie imponuja forma - remis 0-0 z Arsenalem (na poczatku sezonu uznany za wielki sukces ale patrzac na forme Kanonierow mozna dojsc do wniosku, ze wynik moglby byc nawet lepszy) nastepnie 2 zwyciestwa z Sunderlandem oraz Fulham. Co najwazniejsze chyba, stracili tylko 1 bramke co wypada uznac za sukces, gdyz ich obrona nigdy nie nalezala do solidnych.

QPR zaskoczyl wszystkich w Liverpoolu pokonujac The Toffess 0-1. I kiedy juz wydawalo sie, ze beniaminek moze zlapac jakis rytm po klesce na inauguracje 0-4 z Boltonem, w Wigan Rangersi przegrali 2-0 po dosyc dobrym meczu (duzo strzalow na bramke i w swiatlo bramki).

Dlaczego upatruje QPR w roli faworyta ? Sroki maja juz 2 zwyciestwa z rzedu, wygrali ostatni a zarazem jedyny wyjazdowy pojedynek z Sunderlandem 0-1. Ekipa z polnocnej Anglii nie jest jakims systematycznym teamem tzn. nie utrzymuja jakiegos rownego poziomu przez cale rozgrywki. Potrafia zlapac serie 4 spotkan bez porazki ale potem przychodzi lekkie zalamanie. Jak narazie bez Bartona dobrze sie wiedzie Castle ale mysle, ze to wszystko do czasu. Jego brak moze sie odbic w pewnym momencie na walecznosci tej ekipy.

Licze na QPR bo w rozgrywkach Championship pokazali, ze atut swojego boiska potrafia wykorzystywac bardzo solidnie. Na inauguracje sie nie udalo, no coz, Boltonowi jednak sprzyjalo tego dnia niesamowite szczescie. Mam nadzieje, ze teraz karma bedzie w druga strone.

Na dodatek fakt, ze w tej kolejce juz 4 gosci zgarnialo komplet a jak wiemy, statystyki pokazuja, ze to i tak duzo ponad norme dlatego odrzucam mozliwosc 3pktow ze strony Srok. Remis mozliwy, ale to jest dopiero 4 kolejka takze bezpieczniej z opcja &quot;1 dnb&quot;. Kurs 1,75 do zaakceptowania aczkolwiek za mniejsza stawke mozna sprobowac gola 1. Ja majac 3 ostatnie jednostki do dyspozycji na ta kolejke ide jednak w bezpieczniejsza strone.

QPR - Newcastle 1 dnb @ 1.75
 
raper 26

raper

Użytkownik
QPR - Newcastle typ: 2 2,90 Bwin
Witam, ostatnio przeglądając mojego betka zauważyłem coś co mnie bardzo zaciekawiło właściwie zw. Newcastle i b. dobrzy kurs na te właśnie wydarzenie. Dlaczego właśnie postanowiłem zagrać na Sroki? Jest to zespól kompletny mino odejścia Bartona radzi sobie w 3ch meczach stracił tylko 1 bramkę która padła w 88 minucie ostatniego meczu. Tak wiec coś o tym świadczy a nie grali z leszczami...(miedzy innymi z Arsenalem) QPR na pewno nie jest najsłabszym zespołem w L. Angielskiej teraz i dobre transfery i ma swój charakter który pokazali w Liverpoolu! ale i również 2ga cześć medalu z Boltonem i Wigan ;] THX POWODZENIA
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
QPR – Newcastle
Według mnie będziemy dzisiaj świadkami bardzo ciekawego spotkania Ligii angielskiej. QPR z dorobkiem 3 oczek (bramki: 1:6) będą dziś mieli okazję do pierwszego zwycięstwa na własnym boisku. Z tego co pamiętam to zawsze na swoim obiekcie byli bardzo groźną drużyną. Dotychczasowe mecze QPR przedstawiają się następująco:
13.08 QPR – Bolton 0:4
20.08 Everton – QPR 0:1
27.08 Wigan – QPR 2:0
Miałem okazję oglądać mecz Wigan – QPR od 20 min i powiem szczerze, że wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku. QPR całkiem dobrze radzili sobie mimo, że Paddy Kenny musiał 2 razy uznać wyższość Di Santo. Ostatnie wzmocnienia QPR: Shaun Wright-Philips oraz Joey Barton na pewno wzmocnią drugą linię zespołu. Oglądając mecz brakowało mi akcji skrzydłami a mają szybkiego Wright-Philipsa na skrzydle QPR na pewno będzie solidniejszą ekipą. Co ciekawe nowy nabytek QPR Joey Barton występował od 2007 roku w Newcastle notując w poprzednim sezonie 32 występy i strzelając 4 bramki i myślę, że dzięki temu spotkanie będzie jeszcze bardziej ciekawsze.
Jeśli chodzi o Newcastle o początek sezonu mają całkiem przyzwoity. Mają na swoim koncie 7 punktów (bramki: 3:1) zdobywając je z nienajgorszymi rywalami. Dotychczasowe mecze Newcastle:
13.08 Newcastle – Arsenal 0:0
20.08 Sunderland – Newcastle 0:1
28.08 Newcastle – Fulham 2:1
Jeśli chodzi o ostatnie mecze obu ekip:
02-05-2010 14:00 Championship 2009/2010 Queens P.R. - Newcastle 0-1
30-09-2009 20:45 Championship 2009/2010 Newcastle - Queens P.R. 1-1
Bardzo ciężko wytypować mi w tym spotkaniu zwycięscy lecz liczę w tym meczu na bramki. Strata przede wszystkim w okienku transferowym Jose Enrique, który przeszedł do Liverpoolu za 7.000.000 euro oraz Kevina Nolana na pewno jest znacząca lecz w zamian transfery takich piłkarzy jak: Yohan Cabaye z Lille, Demba Ba z West Ham, Sylvain Marveaux z Rennes, Gabriel Obertan z Manchesteru oraz Davide Santon z Interu powinny pomóc tej drużynie w osiągnięciu celu jaki sobie postawili na ten sezon.
Podsumowując… Liczę na bramki i mój typ to BTS po dobrym kursie 1.8. Moim zdaniem jedna i druga ekipa powinna strzelić bramkę a jak będzie to okaże się wieczorem.
QPR – Newcastle BTS, kurs: 1.8 (buk: toto mix).
Pozdrawiam!
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
QPR - Newcastle
Newcastle bez porażki w lidze, fenomenalna dyspozycja i skutecznosc , w tym sezonie może byc nawet mocny środek tabeli (6-8). W ostatni spotkaniu 2:1 z Fulham , ostatnie spotkanie z QPR (wygrane 0:1 wyjazd) , i kursy w granicach 2,50 kusi i namawia do zagrania na Sroki.
QPR fatalnie , porażka z Wigan i w pucharze 0:2 z Rochdale nie motywują mnie do stawiania na gospodarzy. w dodatku w 4 meczach zdobyta tylko jedna bramka. Zwyciestwo z Evertonem zaskoczyło , ale bardziej bym do tlumaczyl podknieciem the toffes .
Mam tu dwa typy, under 2,5 może sie sprawdzic , bilans srok 3-1 , qpr 1-6.
Sądze też że QPR dziś nie zdobedzie bramki.
QPR - Newcastle
QPR - Newcastle under 2,5
QPR - Newcastle obydwie drużyny SN - NIE
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grubas 397

grubas

Użytkownik
QPR v Newcastle - powyżej 2,5 gola @2,15 ⛔

QPR rozegrało w tym sezonie dotychczas 2 mecze na swoim stadionie i oba przegrało. Najpierw w 1 kolejce mimo niezłego meczu poległo 0:4 z Boltonem, a później przegrało 0:2 z Rochdale. Myślę że gracze QPR będą bardzo chcieli w końcu wygrać przed własną publicznością. Sęk w tym, że nie mają po temu argumentów, ponieważ bardzo słabo prezentują się w obronie. Każdy z dotychczasowych rywali wchodził w pole karne Kenny&#39;ego jak w masło. Głownymi problemami są: brak satysfakcjonującej współpracy pomocy z obroną, słabe krycie, nieudane przejęcia długich piłek (a takimi bardzo lubi grać Newcastle). Dużo lepiej prezentuje się atak. Niezłe strzały z daleka Taarabta, dobre wypracowywanie pozycji (nie było tego widać w meczu z Wigan, ale w poprzednich tak), a przede wszystkim bardzo dobra gra w powietrzu, szczególnie przy stałych fragmentach gry. Z kolei Newcastle w meczu z Fulham miało ogromne problemy z grą w powietrzu i z tego wynikało najwięcej zagrożenia pod bramką Srok, mimo że Fulham raczej należy do zespołów technicznych. W ataku nieźle gra Obertan, który może sprawiać dużo kłopotów obrońcom QPR z uwagi na swój drybling. Newcastle mimo że gra taktyką &quot;daleki wykop i może przejmiemy&quot; jakoś w ataku sobie radzi i myślę, że może się pokusić o strzelenie nawet 2 goli.
Podsumowując, przewiduję problemy QPR w obronie z długimi podaniami Srok oraz szybkim i nieźle dryblującym Obertanem, z kolei goście mogą mieć kłopoty przy stałych fragmentach gry z grą w powietrzu, bo ostatnio im to bardzo słabo wychodzi, a QPR stanowi zagrożenie przy rożnych.
Mała stawka.

Powodzenia ????
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
QPR – Newcastle
Według mnie będziemy dzisiaj świadkami bardzo ciekawego spotkania Ligii angielskiej. QPR z dorobkiem 3 oczek (bramki: 1:6) będą dziś mieli okazję do pierwszego zwycięstwa na własnym boisku. Z tego co pamiętam to zawsze na swoim obiekcie byli bardzo groźną drużyną. Dotychczasowe mecze QPR przedstawiają się następująco:
13.08 QPR – Bolton 0:4
20.08 Everton – QPR 0:1
27.08 Wigan – QPR 2:0
Miałem okazję oglądać mecz Wigan – QPR od 20 min i powiem szczerze, że wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku. QPR całkiem dobrze radzili sobie mimo, że Paddy Kenny musiał 2 razy uznać wyższość Di Santo. Ostatnie wzmocnienia QPR: Shaun Wright-Philips oraz Joey Barton na pewno wzmocnią drugą linię zespołu. Oglądając mecz brakowało mi akcji skrzydłami a mają szybkiego Wright-Philipsa na skrzydle QPR na pewno będzie solidniejszą ekipą. Co ciekawe nowy nabytek QPR Joey Barton występował od 2007 roku w Newcastle notując w poprzednim sezonie 32 występy i strzelając 4 bramki i myślę, że dzięki temu spotkanie będzie jeszcze bardziej ciekawsze.
Jeśli chodzi o Newcastle o początek sezonu mają całkiem przyzwoity. Mają na swoim koncie 7 punktów (bramki: 3:1) zdobywając je z nienajgorszymi rywalami. Dotychczasowe mecze Newcastle:
13.08 Newcastle – Arsenal 0:0
20.08 Sunderland – Newcastle 0:1
28.08 Newcastle – Fulham 2:1
Jeśli chodzi o ostatnie mecze obu ekip:
02-05-2010 14:00 Championship 2009/2010 Queens P.R. - Newcastle 0-1
30-09-2009 20:45 Championship 2009/2010 Newcastle - Queens P.R. 1-1
Bardzo ciężko wytypować mi w tym spotkaniu zwycięscy lecz liczę w tym meczu na bramki. Strata przede wszystkim w okienku transferowym Jose Enrique, który przeszedł do Liverpoolu za 7.000.000 euro oraz Kevina Nolana na pewno jest znacząca lecz w zamian transfery takich piłkarzy jak: Yohan Cabaye z Lille, Demba Ba z West Ham, Sylvain Marveaux z Rennes, Gabriel Obertan z Manchesteru oraz Davide Santon z Interu powinny pomóc tej drużynie w osiągnięciu celu jaki sobie postawili na ten sezon.
Podsumowując… Liczę na bramki i mój typ to BTS po dobrym kursie 1.8. Moim zdaniem jedna i druga ekipa powinna strzelić bramkę a jak będzie to okaże się wieczorem.
QPR – Newcastle BTS, kurs: 1.8 (buk: toto mix).
Pozdrawiam!
Sytuacje w meczu były lecz… bramek brak :/ Shaun Wright-Philips pokazał swoja szybkość i błyskotliwość lecz wyraźny był jeszcze brak zgrania mimo przewagi QPR. (Fajną akcję jedną zrobił Wright Philips po której uderzył z dystansu- zresztą kto widział mecz to wie). Takie są uroki, raz na wozie… Mam nadzieje ze kolejnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom