>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

333zł dla obecnych klientów, 222zł dla nowych

M 0

matmad

Użytkownik
Mi też niejaki Lukas na live powiedział, że miesiąc. Ja jednak nie skorzystam, bo wpłaty tylko do środy, a jak jutro wpłacę w banku, to na środe nie dojdzie. Niestety MB nie posiadam. Cygeiro ja obracałem bonus od pierwszej wpłaty może z 1,5 raza ???? a pownienem sześć. Betsson raczej traktuje bonusy ulgowo. Fajna firma tak wogule.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Panowie nie mozliwym jest aby na obrót były 3 dni a w obecnym momecie 2 bo nawet banda idotów by tego nie wymyslila tak mi sie wydaje chodz dzisaj GB mi przyslalo bonus 100% do 55 zł i 10 krotny obrót w ciagu 7 dni tyle ze to pisalo wyraznie. A tutaj zlapanie sie na bonus trwa 3 dni a nierozgarniete jegomoscie myla to dobitnie z czasem obrotu
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ta a w srode by bylo pare h na obrot ... Impossible IMO
Swoja droga promo ladne, chyab sie skusze ... chociaz jak to Vader doskonale zauwazyc pierw trzeba kursy zbadac ????
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Wał czy nie wał, ale fakt jest taki że z regulaminu zniknęło info o 1 miesiącu na obrót a takie manipulacje w regulaminie strasznie smierdzą
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Zwiększyć stawki...? Problem jest inny...
Dam Ci przykład.
Miałem mecz, który chciałem zagrać. Kurs w expekcie @2.05, kurs w betssonie 1.85.
Mam zrobić prawie 2300 obrotu tak?
Policz sobie ok. 2300*@2.05= 4715 tyle masz w expekcie
2300*@1.85=4255 tyle w betssonie.
Rachunek: 4715-4255=460
460 zł tracę na kursach... A bonusu dostałem 333 zł. Rachunek prosty. Jestem w plecy. A muszę zrobić obrót do środy czyli czasami grać na siłę.
To przybliżone rachunki. Dla przykładowego meczu hokeja- MoDo.
Można szukać meczów gdzie mniejsze są różnice. Tylko, że nie bardzo jest czas na to... bo ja po prostu &quot;muszę&quot; grac żeby do środy się wyrobić.
To tylko tak piszę, żeby inni zwrócili na to uwagę...
Dobrze, że napisałeś o tym i zwróciłem na to uwagę.
Muszę niestety zgodzić się z Tobą, że teraz obniżyli kursy na faworytów, przed bonusem kursy stały na wysokim poziomie. Często gram w betssonie i w betsafe i obie firmy oferują kursy na podobnym poziomie, a np. na dzisiejszą lige mistrzów wygląda to tak:
BETSSON:
Arsenal - Roma 1- 1,95 x- 3,25 2- 3,90
Atletico Madrid - Porto 1- 1,92 x- 3,25 2- 4,05
Inter Milan - Manchester United 1- 2,40 x- 3,10 2- 2,95
Lyon - Barcelona 1- 4,05 x- 3,3 2- 1,9
BETSAFE:
Arsenal - Roma 1- 2,04 x- 3,15 2- 4,00
Atletico Madrid - Porto 1- 2,05 x- 3,2 2- 3,9
Inter Milan - Manchester United 1- 2,45 x- 3,05 2- 3,1
Lyon - Barcelona 1- 4,1 x- 3,3 2- 1,95
Takie różnice są niemal z każdym zdażeniem w ofercie. średnio kurs w betsson spadł o 0,1, więc obracając bonusem wyjdzie na to jakbyśmy go wogóle nie wykorzystali ???? .
Nieliczne osoby zwrócą na to uwagę i zastanowią się czy warto w to zainwestować. Pozostałe osoby patrząc że dostaną 77% gratis wpłacają pieniążki nie zastanawiając się, że po obrocie prawie nic na tym nie zyskują a może i nawet stracą. Niewątpliwie jest ważne to że zwiększa nam się budżet o 77% a to już sporo ????
Oczywiste jest, że taki bonus przyciągnie dużo wiecej klientów (tych co odeszli od nich na rzecz innej firmy) niz kursy na wysokim poziomie.
Takie są działania marketingu i napewno na tym nie stracą tylko zyskają i to bardzo dużo bo powrót starych klientów ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wie ktos moze jak wygląda oferta na siatkówke w betssonie znaczy co jest prócz 1 2 w lidze Polskiej i Włoskiej moze sie skusze na ten bonus raz dwa trzy obróce w 2 tyg i bedzie ok ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Wie ktos moze jak wygląda oferta na siatkówke w betssonie znaczy co jest prócz 1 2 w lidze Polskiej i Włoskiej moze sie skusze na ten bonus raz dwa trzy obróce w 2 tyg i bedzie ok ????
Z siatką słabo... Polską i włoską ligę zawsze widziałem w ofercie, tylko te.
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Wie ktos moze jak wygląda oferta na siatkówke w betssonie znaczy co jest prócz 1 2 w lidze Polskiej i Włoskiej moze sie skusze na ten bonus raz dwa trzy obróce w 2 tyg i bedzie ok ????
Napewno nie ma tak bogatej oferty jak w Unibet. czasami wstawią Handi na sety ale nigdy nie widzialem +/- 2,5 tylko max +/- 1,5, over/under raczej tylko przy wyrównanych pojedynkach. Nic specjalnego
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik


Z tego maila ja zrozumialem że z pierwszym bonusem trzeba wyrobić się z obrotem do środy 23:59! Z drugim do piątku a z trzeciem do niedzieli!! NIEWYKONALNE! Granie meczy &quot;na siłę&quot; za takie stawki to prowadzi do bankructwa!
Betsson chyba też dopada kryzys i chcą szybko pieniążków się dorobić ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Bonus 77% możesz obrócić do piątku, jeśli Ci się uda to możesz wziąć kolejny bonus 55%. Z tym, że bonus 55% musisz obrócić do końca niedzieli jeśli chcesz się załapać na ten 33%...
Ja to tak rozumiem...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dokladnie,
Jak obrocisz do piatku mozesz wziazc udzial w kolejnym bonusie 55% jak ten 55% obrocisz do niedzieli to mozesz wziąźć udzial w 33%
A czas obrotu ogolny jest inny
Tak ja to rozumiem i mysle ze sie nie myle bo inaczej bez sensu :p
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
A jak przegram 77% bonus? Ciekawe czy wówczas pojawi się 55%, osobiście myślę, że tak, ale obym się nie przekonał ????
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Dokladnie,
Jak obrocisz do piatku mozesz wziazc udzial w kolejnym bonusie 55% jak ten 55% obrocisz do niedzieli to mozesz wziąźć udzial w 33%

A czas obrotu ogolny jest inny

Tak ja to rozumiem i mysle ze sie nie myle bo inaczej bez sensu :p
a ja nadal nie jestem pewny czy miesiąc na bank jest na obrót bo na czacie różnie gadają

powinny być jasne zasady
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
&quot;UWAGA!!!
Bonus należy aktywować PO DOKONANIU WPŁATY, po zalogowaniu się, poprzez wejście na podstronę Moje konto a potem Dostępne/Aktywne bonusy. Jeżeli nie taki bonus jest dla Ciebie niedostępny - zgłoś się na [email protected] .&quot;

Swoją drogą, bezsensu... Obrócę bonus 77% po czym muszę wypłacić i ponownie wpłacić, aby aktywować bonus 55%. Totalna głupota...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To jest parodia...
Po kolei.
Zadałem pytanie o promocje wczoraj do angielskiego supportu Jelenie, to mi uciekła i przełączyła Ricardo.
Ten powiedział, że nie ma takiej promocji (dałem screen).
Później się okazało, że jednak jest promocja.
Udało mi się połączyć z Czatem polskim, Agnieszka mi powiedziała, że w promocji reaload czas obrotu jest do środy!
W regulaminie który wkleiłem było, że miesiąc.
Generalnie farsa, dezinformacja! Za każdym razem mówią co innego!
Dziś próbuje się połączyć z czatem polskim ale nie da rady. Ciągle &quot;niedostępny&quot;. A jak już udało mi się wbić to byłem 3 w kolejce. Jak nadeszła moja kolejka to czat się zawiesił. I znowu jest &quot;niedostępny&quot;.
Przecież to śmiech na sali. Ci ludzi w tym supporcie to nie wiedzą NIC!
Za każdym razem dostaję inna odpowiedź.
Screen rozmowy dzisiejszej z Ricardo

Jak widać support angielski swoje a support polski swoje...
Ale Ricardo mówi, że trzeba gadać z polskim supportem. Czyli Panią Agnieszką, która co chwilę zmienia zdanie. I sama nie wie jaki jest czas obrotu :!:
 
Do góry Bottom