>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

333zł dla obecnych klientów, 222zł dla nowych

W 0

wrobson

Użytkownik
Prawdopodobnie jest jeden sposób na obrocenie kwotą w 2-3 dni ze strata około 80 zł jak mi wyjdzie to co pisze, to opisze to na forum
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A jak jest z tym obrotem ? Czy aby liczył się obrót zawsze muszę grać all-in ?
Chyba jesteś niepoważny...
Możesz grac sobie kupony po 2 złote.
Moje spostrzeżenia są takie- kursy żenujące. Ja już tam nie będę grał tylko przetransferuje sobie kasę na innego buka bo to nie ma sensu.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ale obrót liczy się wtedy, kiedy zakład zostanie wygrany ? Nie tak, że gram te kursy ponad 1.5 po 2 zł i trzy takie kupony i moge robic co chce z kasa ...
Vader // Nawet przegrany kupon liczy się do obrotu.

MILKO : Czyli jak postawie trzy zakłady po te 2 zł to będę mógł wypłacić kasę ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ale obrót liczy się wtedy, kiedy zakład zostanie wygrany ? Nie tak, że gram te kursy ponad 1.5 po 2 zł i trzy takie kupony i moge robic co chce z kasa ...
Vader // Nawet przegrany kupon liczy się do obrotu.

MILKO : Czyli jak postawie trzy zakłady po te 2 zł to będę mógł wypłacić kasę ?
jak to 3 kupony po 2 złote ?????
musiałbyś wtedy mieć z wpłaty + bonusa te 2 złote...co jest chyba niemożliwe bo 1.2 zł to raczej tam nei wpłaciłeś ?????
na prawdę użytkownicy tego forum prezentują co raz niższy poziom :kwasny4565:

masz napsiane nie raz w tym wątku, że obracasz 3 razy całą kasą. Vaderowi chodziło o to, że możesz stawiać naet kupony za 2 złote ale i tak MUSISZ postawić łącznie 3 razy bonus + depozyt po kursie 1.5

Wpłacasz stówę. Dostajesz 77.
Obracasz 3 razy 177.
Proste?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
kursy sa naprawde, żenujące, obróce ten bonus do końca i wyplacam siano stamtąd, z kombosa mi wychodzi 1100 wygrana za 50zł, gdzie w innym buku te same mecze 1450 , 350 zł mniej ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale dlaczego posty ktore ani troche nie maja zwiazku z tematem nie zostaja usuwane??
Mam nadzieje ze niedlugo zapanuje porzadek.
Bo do tego żeby ktoś Ci podał typy masz PW. Napisz do niego na PW.
To nie jest temat: Jakie macie typy żebym coś ugrał!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Vader napisał parę stron temu bardzo ważną rzecz którą też powtarzam jak mantrę.
Co z tego że Wam 333 zł bonusu skoro wymagany obrót * różnica kursów między Betssonem a jakimś lepszym pod względem wysokości kursów bukiem będzie przekraczała te 333 zł ? Jednym słowem na początek będziecie mieli 333 zł więcej ale po spełnieniu obrotu zdecydowanie mniej ... Dlatego trzeba się przyjrzeć kursom na dyscypliny jakie obstawiacie, jak to wygląda w singlach, w akumulatorach itd. i nie napalać się na te 333zł. A fakt, że są jeszcze te drakońskie reguły czasu obrotem już w ogóle jak dla mnie wyklucza tą ofertę na samym starcie ...
Bonus według mnie beznadziejny i nie radzę z niego korzystać. Chyba , że ktoś ma ma mały budżet i za wszelką cenę chce mieć na starcie większy kapitał ale jak mówię trzeba patrzeć długookresowo ...
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Jeśli chodzi o grę na NBA czy NHL, to kursy są porównywalne, co do reszty to fakt, obniżone o jakieś 0,1-0,25. Jednak nie każdy gra za gigantyczne pieniądze i wtedy taki bonus często może się przydać.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Vader napisał parę stron temu bardzo ważną rzecz którą też powtarzam jak mantrę.

Co z tego że Wam 333 zł bonusu skoro wymagany obrót * różnica kursów między Betssonem a jakimś lepszym pod względem wysokości kursów bukiem będzie przekraczała te 333 zł ? Jednym słowem na początek będziecie mieli 333 zł więcej ale po spełnieniu obrotu zdecydowanie mniej ... Dlatego trzeba się przyjrzeć kursom na dyscypliny jakie obstawiacie, jak to wygląda w singlach, w akumulatorach itd. i nie napalać się na te 333zł. A fakt, że są jeszcze te drakońskie reguły czasu obrotem już w ogóle jak dla mnie wyklucza tą ofertę na samym starcie ...

Bonus według mnie beznadziejny i nie radzę z niego korzystać. Chyba , że ktoś ma ma mały budżet i za wszelką cenę chce mieć na starcie większy kapitał ale jak mówię trzeba patrzeć długookresowo ...
Kursy są żałosne to prawda, ale można to bez problemu obejść na 2 sposoby.

Po pierwsze o czym już dzisiaj pisałem i chyba ktoś jeszcze grać na zakłady czy dany zawodnik strzeli gola, wiedząc że nie wybiegnie on w pierwszej jedenastce. Wtedy jest zwrot a stawka liczy sie do obrotu. Wystarczy grubaśno pocisnąć 3 takie kupony z ako 1,5 i bonus obrócony.

Po drugie siurbety albo i nawet nie pełne ze stratą powiedzmy 1% z udziałem innych buków i też obrocik lightowo bez stresu :cool:
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Vader napisał parę stron temu bardzo ważną rzecz którą też powtarzam jak mantrę.

Co z tego że Wam 333 zł bonusu skoro wymagany obrót * różnica kursów między Betssonem a jakimś lepszym pod względem wysokości kursów bukiem będzie przekraczała te 333 zł ? Jednym słowem na początek będziecie mieli 333 zł więcej ale po spełnieniu obrotu zdecydowanie mniej ... Dlatego trzeba się przyjrzeć kursom na dyscypliny jakie obstawiacie, jak to wygląda w singlach, w akumulatorach itd. i nie napalać się na te 333zł. A fakt, że są jeszcze te drakońskie reguły czasu obrotem już w ogóle jak dla mnie wyklucza tą ofertę na samym starcie ...

Bonus według mnie beznadziejny i nie radzę z niego korzystać. Chyba , że ktoś ma ma mały budżet i za wszelką cenę chce mieć na starcie większy kapitał ale jak mówię trzeba patrzeć długookresowo ...
Zastanow sie nad tym jeszcze raz.
1. Wpłaciles 432zl np. do betsafe (nie masz promocji od pierwszej wplaty), na koncie 432zl.
2. Wplaciles 432zl do betssona (promocja 77%), na koncie 765zl (musisz zrobic 2295 obrotu).

Żeby łatwo było liczyć, grasz całością stawki do dokonania obrotu po wcześniej wymienionych kursach (2.05 w betsafe, 1.85 w betssonie).

1.
432 * 2,05 = 885,6
885,6 * 2,05 = 1815,48
1815,48 * 2,05 = 3721,73

2.
765 * 1,85 = 1415,25
1415,25 * 1,85 = 2618,21
2618,21 * 1,85 = 4843,68

Gdzie jest to &#39;zdecydowanie mniej&#39;? Już po 2 zakładach masz praktycznie dokonany obrót i 800 więcej w betssonie.

Przy tych samych typach w obu bukmacherach i takim samym wkładzie na betssonie wychodzisz ponad 1100zl lepiej! Rozumiem, ze kursy w betssonie są słabiutkie, ponad 10% niższe niż w betsafe ALE bankroll jest o 77% większy, więc i tak da sie wyjść na spory plus i żadne denne posty tego nie zmienią.

edit:
juz tej promocji nie ma prawda?
Dla nowych do konca tygodnia jest nadal 100%. Dla starych juz tylko 55% do jutra.
 
A 0

artix

Użytkownik
i tak da sie wyjść na spory plus i żadne denne posty tego nie zmienią.
Macie panie rację :spokodfhgfh: Promocja zajebista i tyle. 333zł za free, przynajmniej przy 77%.
Teraz trzeba o 55% poprosić. Tylko obrót trochę się zwiększa do 2724zł. No ale trudno 666zł piechotą nie chodzi, przynajmniej nigdy nie widziałem.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
ciekawe jest ze nawet bez obrotu powinno byc dostepne 55% a niebawem i 33%, pewnie taka sciema ze strony Betsson, zeby jak najszybciej obrocic i przegrac ehh..., ja przynajmniej jeszcze nie obrocilem i mam dostepny 55% bonusik
 
mega 0

mega

Użytkownik
ciekawe jest ze nawet bez obrotu powinno byc dostepne 55% a niebawem i 33%, pewnie taka sciema ze strony Betsson, zeby jak najszybciej obrocic i przegrac ehh..., ja przynajmniej jeszcze nie obrocilem i mam dostepny 55% bonusik
Owszem pojawił się, ale nie aktywujesz go jeśli nie obróciłeś tego pierwszego. &#39;Masz już jeden aktywny bonus w Zakładach; dlatego nie możesz aktywować kolejnego.&#39;
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
a to przepraszam, tak czy siak mimo wszystko na bonusik nie można narzekać, dodam jeszcze że przegranie wszystkiego także zalicza obrót
 
Do góry Bottom