>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

333zł dla obecnych klientów, 222zł dla nowych

arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
To jest parodia...
Po kolei.
Zadałem pytanie o promocje wczoraj do angielskiego supportu Jelenie, to mi uciekła i przełączyła Ricardo.
Ten powiedział, że nie ma takiej promocji (dałem screen).
Później się okazało, że jednak jest promocja.
Udało mi się połączyć z Czatem polskim, Agnieszka mi powiedziała, że w promocji reaload czas obrotu jest do środy!
W regulaminie który wkleiłem było, że miesiąc.
Generalnie farsa, dezinformacja! Za każdym razem mówią co innego!
Dziś próbuje się połączyć z czatem polskim ale nie da rady. Ciągle &quot;niedostępny&quot;. A jak już udało mi się wbić to byłem 3 w kolejce. Jak nadeszła moja kolejka to czat się zawiesił. I znowu jest &quot;niedostępny&quot;.
Przecież to śmiech na sali. Ci ludzi w tym supporcie to nie wiedzą NIC!
Za każdym razem dostaję inna odpowiedź.
Screen rozmowy dzisiejszej z Ricardo

Jak widać support angielski swoje a support polski swoje...
Ale Ricardo mówi, że trzeba gadać z polskim supportem. Czyli Panią Agnieszką, która co chwilę zmienia zdanie. I sama nie wie jaki jest czas obrotu :!:
Mi dziś Pani Agnieszka powiedziała, że miesiąc i jest to w pkt. 10 regulaminu, a przeciez od wczoraj tam tego nie ma
ciężko wyczuć co kombinują...
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Gadałem z Lukas&#39;em. Czas obrotu - miesiąc. Jeśli wykonam obrót bonusu 77% do piątku mogę skorzystać z reload 55%, ale tylko jeśli złoże nowy depozyt.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gadałem z Lukas&#39;em. Czas obrotu - miesiąc. Jeśli wykonam obrót bonusu 77% do piątku mogę skorzystać z reload 55%, ale tylko jeśli złoże nowy depozyt.
No właśnie. Też udało mi się połączyć z Lukasem.
Powiedział, że miesiąc czasu. Później wkleje sscreena bo teraz wychodze.
Jak mu napisałem, że Agniecha mi mówiła o 3 dniach to mi napisał:

Była to pomyłka. Ma Pan miesiąc na obrót. Jest to termin umowny co znaczy że w prakrtyce jeśli spóźni się Pan z obrotem pare dni nic się nie stanie.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
No właśnie. Też udało mi się połączyć z Lukasem.
Powiedział, że miesiąc czasu. Później wkleje sscreena bo teraz wychodze.

Jak mu napisałem, że Agniecha mi mówiła o 3 dniach to mi napisał:

Była to pomyłka. Ma Pan miesiąc na obrót. Jest to termin umowny co znaczy że w prakrtyce jeśli spóźni się Pan z obrotem pare dni nic się nie stanie.
wszystko w porządku tylko czemu informacja o miesiącu znikneła z regulaminu?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Potwierdzam informacje że czas na obrót to miesiąc, i jest to termin &quot;umowny&quot; :
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Rano wpłaciłem 100zł, dostałem 77zl. Obrót właśnie wykonałem, w zarezerwowanych zakładach mam 360zł, jak tylko coś wejdzie to wypłacam i wpłacam po bonus reload 55%.
POLECAM! ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
juz mnie wyprowadzili z równowagi, mało, że kursy żałosne dałem za 350 zł na sele w tenia 6-3 4-1 i krecz przeciwnika rozliczyli po kursie 1 zwrot ⛔
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ale jakby Sela skrzeczował to byś chwalił buka, że ci zrobili zwrot. Mają taki zapis w regulaminie i tyle, jedni się cieszą ze zwrotu inni nie.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
dla wszystkich ktorzy robia obrot w betsson.. jest tam oferta strzeli nie strzeli, liczy sie tylko jesli zawodnik gra w meczu od poczatku. znajac sklady mozna spokojnie uzbierac kurs 1,50 z zawodnikow ktorzy na pewno nie wyjda w pierwszej jedenastce.. wczoraj zauwazylem ze betsson taki zaklad wlicza do obrotu.. 3 razy zagrac za max i jestesmy w domu;]
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Można do tego dodać jeszcze czy dostanie żółtą/czerwoną kartkę (tu znacznie łatwiej uzbierać tych którzy nie wyjdą w pierwszej jedenatsce)
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Nie rozumiem tych waszych systemów :jezora:

Moglby to ktos lepiej wytłumaczyć na konkretnym przykładzie... ?
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
1. Atletico Madrid - FC Porto
1.11
Unieważnione
Piłka Nożna - Liga Mistrzów (Champions League)
Will Maniche score? , Stawiasz na:Nie
Wynik: (2-2)
2. Lyon - FC Barcelona
1.09
Unieważnione
Piłka Nożna - Liga Mistrzów (Champions League)
Will Kim Källström score? , Stawiasz na:Nie
Wynik: (1-1)
3. Arsenal - AS Roma
1.13
Wygrane
Piłka Nożna - Liga Mistrzów (Champions League)
Will Vassiriki Diaby score? , Stawiasz na:Nie
Wynik: (1-0)
4. Inter - Manchester U
1.11
Wygrane
Piłka Nożna - Liga Mistrzów (Champions League)
Will Ryan Giggs score? , Stawiasz na:Nie
Wynik: (0-0)
4-krotny / 4-krotne
Kombinacja 1 - 2 - 3 - 4
Stawka 50.00
Kurs 1.52
Status kuponu Wygrane
Wypłata 62.50
stawialem to przed ogloszeniem skladow, kurs ogolny:1,52; 2 zawodnikow nie wyszlo w pierwszej jedenasce wiec kurs spadl bo nie podliczyli 2 zdarzen, mimo to stawka(50zl) zostala wliczona do obrotu; gdybys znal sklady spokojnie bys ulozyl kurs 1,5 z zadownikow ktorzy nei zagraja od 1 minuty, wszystkie zdarzenia by byly uniewaznione a czesc obrotu wykonana bez zadnego ryzyka
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
A jak to jest jak wejdzie z ławki i strzeli? Wtedy moim zdaniem tym bardziej powinni zaliczyć na zdrowy rozum, miał mniej czasu na zdobycie gola.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
A jak to jest jak wejdzie z ławki i strzeli? Wtedy moim zdaniem tym bardziej powinni zaliczyć na zdrowy rozum, miał mniej czasu na zdobycie gola.

Ale Twoje zdanie tu nie ma znaczenia, te zakłady są objęte zastrzeżeniem, że zawodnik musi zagrać od 1 minuty, inaczej zakład jest nieważny.
 
Do góry Bottom