>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

333zł dla obecnych klientów, 222zł dla nowych

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ziomek z betssona napisał takie coś:
Uwaga! Promocja RELOAD nie bedzie dostepna dla userow majacych multikonta (wiecej niz jedno z jednego IP )
No elegancko jest co obracać 333+333= 666x3= 1998 ????
Nie wiem jak mogło Ci się to pojawić... przecież bonus jest 77%.
To co Ty piszesz 333+333??? Jak wpłaciłeś 333 zł to nie dostałeś 333 zł :| :| :|
Jak nie wpłaciliście maxa to nie ma co sie wstydzić. A nie pisać jakieś rzeczy z kosmosu.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ziomek z betssona napisał takie coś:
Uwaga! Promocja RELOAD nie bedzie dostepna dla userow majacych multikonta (wiecej niz jedno z jednego IP )



Nie wiem jak mogło Ci się to pojawić... przecież bonus jest 77%.
To co Ty piszesz 333+333??? Jak wpłaciłeś 333 zł to nie dostałeś 333 zł :| :| :|
Jak nie wpłaciliście maxa to nie ma co sie wstydzić. A nie pisać jakieś rzeczy z kosmosu.

Ja jeszcze nie wpłaciłem ???? a tak wogóle to mi sie pomyliło z bonusem 100% dla nowego użytkownika ;)
 
B 0

browar112

Użytkownik
Kurde czy ktos moze mi odpowiedziec na moje pytanie??
Ile czasu jest na wyrobienie tej promocji?? bo tak tu jest pomieszane ze w koncu nie wiem.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Wg.regulaminu miesiąc i tego sie radze trzymac narazie...
ciekawe czy to &quot;czas nieokreslony&quot; to nie furtka którą sobie zostawiają, jak beda na minusie z tego promo to szybko mogą zmienić warunki i ten nieokreślony zostanie określony na np. kilka dni
pisze to bo już podobne manipulacje widziałem kiedyś u innego buka
jak chcą być w porządku niech jasno się określą a nie w różnych miejscach inaczej piszą
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Regulamin, który akceptujemy jest najważniejszy, więc jego należy się trzymać. A swoją drogą to świetne promo, akurat na zwiększenie swojego stanu konta.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
nie no fajna incjatywa ze strony tego buka ✅✅ byle by walow nie bylo

ciekawe czy to &quot;czas nieokreslony&quot; to nie furtka którą sobie zostawiają, jak beda na minusie z tego promo to szybko mogą zmienić warunki i ten nieokreślony zostanie określony na np. kilka dni

pisze to bo już podobne manipulacje widziałem kiedyś u innego buka

jak chcą być w porządku niech jasno się określą a nie w różnych miejscach inaczej piszą
hmm wg mnie to nie bedzie problem , po prostu trzeba bedzie zwiekszyc stawki i ich jeszcze bardziej oskubac :-D:-D
 
W 0

warrez

Użytkownik
Gdzie macie napisane, że zakłady z live się nie liczą do obrotu? Przeczytałem regulamin i nie miałem takiej informacji tam...
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Regulamin, który akceptujemy jest najważniejszy, więc jego należy się trzymać. A swoją drogą to świetne promo, akurat na zwiększenie swojego stanu konta.
w tamtym buku, konkretnie bah tez był regulamin, jednak to nie przeszkodziło im go zmienić i skrócić czas obrotu. O zmianach niektórzy dowiadywali się już po fakcie kiedy mijał czas obrotu, bo kto co jakiś czas otwiera regulamin promocji patrząc czy go nikt przypadkiem nie zmienił
 
B 0

browar112

Użytkownik
Dobra 403 zl wplacone ???? Ciekawe kiedy ja obrot zrobie :/ Jak obliczylem to aby przez miesiac obrocic to wszystko to dziennie musze postawic 71.33 zl a to dosc duzo;/
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
no nie trzeba co dzien po 70zł grać, wystarczy na weekend za większą kase zagrać i obrót bedzie
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
panowie jesli nie dostałem zadnego maila z tym promo &quot;reload&quot; (nie dla nowych tylko dla starych uzytkowników) to nalezy misie ten bonus czy nie?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nie no fajna incjatywa ze strony tego buka ✅✅ byle by walow nie bylo

hmm wg mnie to nie bedzie problem , po prostu trzeba bedzie zwiekszyc stawki i ich jeszcze bardziej oskubac :-D:-D
Zwiększyć stawki...? Problem jest inny...
Dam Ci przykład.
Miałem mecz, który chciałem zagrać. Kurs w expekcie @2.05, kurs w betssonie 1.85.
Mam zrobić prawie 2300 obrotu tak?
Policz sobie ok. 2300*@2.05= 4715 tyle masz w expekcie
2300*@1.85=4255 tyle w betssonie.
Rachunek: 4715-4255=460
460 zł tracę na kursach... A bonusu dostałem 333 zł. Rachunek prosty. Jestem w plecy. A muszę zrobić obrót do środy czyli czasami grać na siłę.
To przybliżone rachunki. Dla przykładowego meczu hokeja- MoDo.
Można szukać meczów gdzie mniejsze są różnice. Tylko, że nie bardzo jest czas na to... bo ja po prostu &quot;muszę&quot; grac żeby do środy się wyrobić.
To tylko tak piszę, żeby inni zwrócili na to uwagę...
 
B 0

browar112

Użytkownik
Hehe ale dla mnie 70 zl to dosc duzo ????
Wiesz mam dopiero 17 lat i nie zarabiam kasy,a wszystko co do tej pory zarobilem to na pokerze i freerollach oraz promocji no deposit.Wiec nie chcialbym tego wszystkiego w jednej chwili stracic.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja tez maila nie dostałem ale w zakladce dostepne bonusu wszystko jest, teraz czekam na kase z unibetu i wplacam do betsson i powinno byc ok
 
Do góry Bottom