>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32 Deck

Status
Zamknięty.
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Zleciłem powtórnie wypłatę, teraz już zrobiłem obrocik bo postawiłem łącznie 60£. Mam nadzieję, że nie dostanę kolejnego meila, chyba że napiszą w nim że przelali kaskę na moje konto ;P
To daj znać na forum jak się okaże co i jak :-D
 
L 0

lajonekk

Użytkownik
nom witam. tylko ze jak narazie to zawsze wszystko przekrywam u wszystkich buków. cos mi nieidzie;p albo mnie oszukują i niechcą wypłacać hehe
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nom witam. tylko ze jak narazie to zawsze wszystko przekrywam u wszystkich buków. cos mi nieidzie;p albo mnie oszukują i niechcą wypłacać hehe
no co jak co ale w tym jest różnie ... na pocieszenie powiem ci tylko tyle że kiedyś wtopiłem 1000zł a ze wszystkich kasyn na forum wypłaciłem tylko z 2 a reszta to wtopy :-D
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
wie ktoś może jak tam jest z obrotem???
Kurczę, bez depozytu nie da się wypłacić??? bo w zakładce cashier -&gt; wypłaty jest napisane tak:
Hi home player.
We are sorry but Fun money cannot be cashed out.
You may continue using just for the fun.
However, you can easily start making actual cash by simply playing with real money.
It&#39;s the same draws and the same tickets but the profit is real!
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wie ktoś może jak tam jest z obrotem???

Kurczę, bez depozytu nie da się wypłacić??? bo w zakładce cashier -&gt; wypłaty jest napisane tak:

Hi home player.

We are sorry but Fun money cannot be cashed out.
You may continue using just for the fun.

However, you can easily start making actual cash by simply playing with real money.
It&#39;s the same draws and the same tickets but the profit is real!
tu coś pisze, że pieniądze którymi grasz są tylko po to abyś przetestował grę ... ale ręki nie dam sobie uciąć :kwasny4565:
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Wie ktoś może ile wynosi min. wpłata przez mb? Rozumiem, że jak dokonam depozytu to mogę wypłacić całą kasę razem z początkowym bonusem 15$,tak? obrót 4x wykonałem
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Wie ktoś może ile wynosi min. wpłata przez mb? Rozumiem, że jak dokonam depozytu to mogę wypłacić całą kasę razem z początkowym bonusem 15$,tak? obrót 4x wykonałem
skoro nikt jeszcze nie wypłacił, to nikt ci nie powiem, najlepiej będzie jak napiszesz na ich czacie !
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Domyslam sie ze czesta aktywnosc polskich scammerow tak podzialala i przez ich multikonta teraz cierpicie. Ja mam wyplate juz ponad 24h temu zlecona i nie zwrocono jej wiec wnioskuje, ze juz niebawem bede ja mial na koncie. Jak narazie mam pending , a nie rejected jak w przypadku gdy nie spelni sie warunkow bonusa.
Przypuszczam, ze nowi juz tej kasy chyba nie wyplaca. Z reszta po co biednym oszustom oszukiwac skoro i tak wyplaty na konto bankowe na imie, nazwisko itp.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Domyslam sie ze czesta aktywnosc polskich scammerow tak podzialala i przez ich multikonta teraz cierpicie. Ja mam wyplate juz ponad 24h temu zlecona i nie zwrocono jej wiec wnioskuje, ze juz niebawem bede ja mial na koncie. Jak narazie mam pending , a nie rejected jak w przypadku gdy nie spelni sie warunkow bonusa.
Przypuszczam, ze nowi juz tej kasy chyba nie wyplaca. Z reszta po co biednym oszustom oszukiwac skoro i tak wyplaty na konto bankowe na imie, nazwisko itp.
tak to jest jak się nie myśli ... lecz niektórzy o tym nie wiedzą i zakładają po kilka kont bo skoro nie udało się za pierwszym razem, to za nastym się pewnie uda ... psie gadanie heh
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Wie ktoś może ile wynosi min. wpłata przez mb? Rozumiem, że jak dokonam depozytu to mogę wypłacić całą kasę razem z początkowym bonusem 15$,tak? obrót 4x wykonałem
Skoro obrót wykonałeś to nie widzę przeszkód by wypłacić całość ale nikt z nas nie jest na tyle kompetentny w tej sprawie abyś mógł się na nasze słowa powoływać więc najlepiej będzie jak zasięgniesz porady u źródła.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Domyslam sie ze czesta aktywnosc polskich scammerow tak podzialala i przez ich multikonta teraz cierpicie. Ja mam wyplate juz ponad 24h temu zlecona i nie zwrocono jej wiec wnioskuje, ze juz niebawem bede ja mial na koncie. Jak narazie mam pending , a nie rejected jak w przypadku gdy nie spelni sie warunkow bonusa.

Przypuszczam, ze nowi juz tej kasy chyba nie wyplaca. Z reszta po co biednym oszustom oszukiwac skoro i tak wyplaty na konto bankowe na imie, nazwisko itp.
Mam taką samą sytuację jak Ty. Na pewno mnogość multikont spowalnia proces wypłat ale nie ma co biadolić bo przy zlecaniu wyraźnie pisze &quot;do 10 dni roboczych&quot; a więc z samego założenia ten proces u nich trwa długo ( zbyt długo wg. mnie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom