>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32 Deck

Status
Zamknięty.
krist69 0

krist69

Użytkownik
Dear Mr. Marcin xxxxxx
Congratulations on your winnings
We have received a withdrawal request from you.
There are 4 ways to cash out your money:
1. By credit card – if you made a deposit in the past we can transfer the money into your credit-card account
2. By PayPal account
3. By Moneybookers account
4. By Bank transfer – if you made a deposit in the past we can transfer the money into your bank account
Our records show you have chosen to cash out your money using a bank transfer
as you see from the info above since you did not made a deposit is it not possible to use bank transfer
However you can still cash out your money in any of the other paying methods.
We hope you continue to enjoy our games and we wish you good luck with your winnings
If you have questions, comments or complaints,
Do not hesitate to contact us

Best Regards.

Support Team

32deck.com
T- +44-(0)2081146117
E-Mail: [email protected]
32deck_sig
 
D 208

daka58

Użytkownik
cze dostałem takie coś


We have received a withdrawal request from you.
There are 4 ways to cash out your money:
&lt;![if !supportLists]&gt;1. &lt;![endif]&gt;By credit card – if you made a deposit in the past we can transfer the money into your credit-card account
&lt;![if !supportLists]&gt;2. &lt;![endif]&gt;By PayPal account
&lt;![if !supportLists]&gt;3. &lt;![endif]&gt;By Moneybookers account
&lt;![if !supportLists]&gt;4. &lt;![endif]&gt;By Bank transfer – if you made a deposit in the past we can transfer the money into your bank account
Our records show you have chosen to cash out your money using a bank transfer
as you see from the info above since you did not made a deposit is it not possible to use bank transfer
However you can still cash out your money in any of the other paying methods.
We hope you continue to enjoy our games and we wish you good luck with your winnings


to znaczy że wszystko jest w porządku i bezie na koncię ? z góry dzięki pozdro.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
cze dostałem takie coś

to znaczy że wszystko jest w porządku i bezie na koncię ? z góry dzięki pozdro.
???? lol
po drugie to patrz wyżej, to znaczy, że nie możesz wypłacić na konto bankowe jeśli nie zrobiłeś wcześniej depozytu z konta bankowego.
 
F 0

fen1x

Użytkownik
Niestety ja też otrzymałem takiego meila, ale dalej na stronie mam przy wypłacie Pending i nie wrócili kasy. Chyba ktoś pisał, że support może wypłacić na paypal chyba będzie trzeba do nich zagadać.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Też dziś dostałem takiego maila. Trzeba się zapytać na livechacie czy na MB można bez depozytu wypłacić. Ale tak czy siak nawet jak trzeba będzie zrobić depozyt to myślę że warto.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Też dziś dostałem takiego maila. Trzeba się zapytać na livechacie czy na MB można bez depozytu wypłacić. Ale tak czy siak nawet jak trzeba będzie zrobić depozyt to myślę że warto.
Ale chyba na MB też trzeba depozyt zrobić. Dziś livechat ma wolne, zapytamy jutro ale bez depozytu to się raczej nie obejdzie.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Mam pytanie bo mam trochę kasy na koncie a jak biorę wypłate to mi się pokazuje jakiś komunikat że FUN MONEY nie mogę wypłacić. Przecież dawali prawdziwe 15 Funciaków a nie takie dla zabawy. O co w tym biega ? Bo obóróciłem tak jak kazali 4X.
 
D 208

daka58

Użytkownik
i tak nikomu nie wypłacą to oszuści!!!!!!!! przedtem nie było nigdzie mowy o tym że trzeba niby depozyt złożyć nawet support nic nie wspominał o tym!! a teraz poprzysyłali że nie wypłacą i najlepsze jest to że kasa na konto gracza nie wróciła przepadłą !!!! WAŁEK !!!!!! I OSZUŚCI TO TYLE.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Dziwna sprawa. Livechat jest cały czas offline a support jak na razie nie odpowiada na maila. Każdy czeka na każdego z depozytem bo nikt nie chce utopić kasy w przypadku gdy firma zwinie interes albo zażąda obróceniem całej kasy (wygrana+depozyt) a wtedy byłoby niewesoło. 32 Deck wyraźnie są zaskoczeni tym wszystkim i chyba graja trochę na zwłokę licząc że choć część graczy sobie odpuści bądź polegnie w kwestii depozytu.
 
D 208

daka58

Użytkownik
ja juz wysłałem sporo meili do supportu i nic!!! do tego nie zwrócili kasy na konto graczy czyli jest to jeden wielki wałek niestety ????????????????
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
ja juz wysłałem sporo meili do supportu i nic!!! do tego nie zwrócili kasy na konto graczy czyli jest to jeden wielki wałek niestety ????????????????
Na razie wstrzymałbym się od takich daleko idących wniosków dopóki sprawa ostatecznie się nie wyjaśni. Trzeba wziąć pod uwagę wszystkie fakty. Firma najwyraźniej się &quot;zamuliła&quot; co mnie trochę nie dziwi bo wiadomo że jest duże grono osób (i to nie tylko w Polsce) co pozakładało po 20 kont żeby cokolwiek ugrać a weryfikowanie tego syfu jest czasochłonne. Co do cofnięcia wypłaty to w zakładce jest ciągle &quot;Pending&quot; a więc ta kasa nie przepadła, tylko po prostu firma nie nadąża. Wszystko jest księgowane w &quot;cashier&quot; więc jeśli tylko support zacznie funkcjonować to myślę że kasa wróci na konto gracza.
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
A jednak support odpowiada ! Oto co przed chwilą dostałem.
Dear Sir
beacuse of the Religious holidays, the live chat support is not working for the next 3 days
however the support team is available for you
the best thing to do is to open an account at paypal or moneybookers
and simple have the money deposited there.

If you have questions, comments or complaints,
Do not hesitate to contact us
Czyli w wielkim skrócie, mają święta i Livechatu nie będzie przez następne trzy dni lecz na maila można do nich pisać.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
dostalem meila ze na karte kredytowa i konto mozna wyplacic jesli wczesniej sie wplacilo a zeby wyplacic bez depozytu mozemy wybrac Paypal albo MB - dziwne to troche ale napisalem meila z proscna o wyplat na MB ciekawe co odpisza. A u was jak&gt;&gt;??
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
dostalem meila ze na karte kredytowa i konto mozna wyplacic jesli wczesniej sie wplacilo a zeby wyplacic bez depozytu mozemy wybrac Paypal albo MB - dziwne to troche ale napisalem meila z proscna o wyplat na MB ciekawe co odpisza. A u was jak&gt;&gt;??
No mi też tak napisali ale ja poprosiłem żeby mi kasę cofnęli z powrotem na konto gracza a potem wypłacę na MB i czekam na odpowiedź.
 
D 208

daka58

Użytkownik
mi kase zwrócili na konto gracza ale mam teraz pyatnie prosze o dopowiedź jak zało9ze konto na paypal to czy musze tam resjreowac kartę kredytową? czy jak otrzymama tam kase to czy mogre od razu przelewac na konto bankowe?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom